نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از خدمات و پشیتبانی آسیاتک راضی هستید ؟

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

0 0%
  • خوب

1 16.67%
  • متوسط

4 66.67%
  • ضعیف

1 16.67%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اینترنت آسیاتک

عضو جدید karwan125 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    104
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    43 پست

Question اینترنت آسیاتک

سلام
    میخوام از شرکت آسیاتک خدمات اینترنت بگیرم ..

دوستانی که اینترنت آسیاتک دارن ، ایا از خدماتی که دریافت میکنید راضی هستید ؟

لطفا سرعت اینترنت خریداری شده ( میزان پهناباند ست شده ) و سرعت دانلود تون با idm رو اعلام کنید ممنون.

2. # ADS

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

پیش فرض پاسخ : اینترنت آسیاتک

سلام

دوست عزیز با توجه به شرایط و نحوه دریافت دیتا ( adsl ) در ایران طرح چنین سوالی به صورت عمومی معنایی ندارد !
    سرویس dsl خود به تنهایی از نظر فنی به فاکتور های فیزیکی زیادی بستگی دارد . از جمله: فاصله مشترک تا مرکز سوئیچ ، وضعیت کابل های منطقه ، دستگاه dsl نصب شده در مرکز ، وضعیت سیم کشی ساختمان مشترک ، نوع کابلها از مرکز سوئیچ تا جعبه تقسیم منطقه و کافو تلفن موجود در معبر !
    حال تمام این موارد را در نظر داشته باشید دسته دوم وضعیت سرویس دهنده از مرکز سوئیچ مشترک ! در واقع مقدار پهنای باند پرووایدر در مرکز مشترک ، تعداد مشتریان پرووایدر در همان مرکز ، ضریب اشتراک رعایت شده ، میزان مصرف مشترکان در مرکز فوق !
    حال یک مورد دیگر نیز پس از بررسی تمام این موارد وجود دارد . در برخی مناطق ، برخی شهرها ، برخی مراکز مخابراتی کلاً کمبود پهنای باند وجود دارد نه به این معنی که الزاماً ارائه دهنده تمایلی به هزینه ندارد و یا عمداً پهنای باند را اضافه نمی کند ! خیر ! به این معنی که به دلایل کاملاً فنی و مخابراتی پورت خالی برای دریافت و تحویل دیتای خریداری شده در مرکز مخابراتی مورد نظر وجود ندارد ! با این حال تعداد مشتریان مثلا چند برابر شده است !

به همین دلیل است که بعضاً مشتری شماره یک از شرکت x در شهر تهران در منطقه .... ممکن است از این شرکت کاملا راضی باشد و در تمام شرایط ماکسیمم کیفیت داشته را داشته باشد . ولی مشتری شماره دو از همان شرکت و دقیقا همان پلن ، در شهر ........ مینیمم کیفیت را نیز نداشته باشد !

این روش درستی نمی باشد که دوستان تاپیک ایجاد می کنند در این خصوص . از سراسر کشور کاربر در انجمن حضور دارد . فرضاً یک کاربر از سرویس یک شرکت در یک شهر راضی است و دیگری نیست . چطور انتظار دارید این مبنای صحیحی باشد برای قضاوت در خصوص شرکتی خاص؟ و یا مبنایی باشد برای تصمیم گیری شما؟

این موارد را بنده شرح می دهم برای دوستانی مانند شما که اطلاعات فنی در خصوص سرویس dsl ندارند و دچار این اشتباه فاحش می شوند !

به نظر بنده اگر قصد تصمیم گیری از روش پرسش و تحقیقات از مشتری های قبلی را دارید از دوستان خود در شهر خود و ترجیحا منطقه خودتان در خصوص سرویس دهنده ای خاص سوال بپرسید. این می تواند صحیح تر باشد تا از فردی در یک نقطه ی دیگر کشور در مورد سرویس دهنده x و y درخواست اظهار نظر داشته باشید. هر چند چنین نظرسنجی هایی می تواند مبنایی در خصوص کیفیت یک شرکت به صورت کلی باشد اما الزاماً نتایج آن در خصوص شما صادق نیست !
    ویرایش توسط Ramin : April 30th, 2016 در ساعت 21:24

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

4. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو انجمن slashflash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    210 پست

بهترین راه اینه برید کافی نت یا گیم نت های محل سکونت خودتون (محدوده همان مرکز مخابراتی ) استفاده کنید اینترنت هاشون رو از هر کدوم راضی بودید از همونجا بگیرید ...
    :: گروه 98 طرح :: ارائه خدمات : طراحی و کدنویسی تحت وب

6. تعداد تشکر ها از slashflash به دلیل پست مفید

عضو انجمن miladtnt آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    275 پست

تا جایی که میدونم اسیا تک یا هر isp از مرکز مخابراتی شما تعرفه میخرن و بشما نت میدن ! بستگی داره که از مرکز شما یه پلن بالاتر بگیرن یا پایین !

من از اسیاتک استفاده نمیکنم ولی دوستان زیادی داشتم که از اسیاتک به های وب مهاجرت کردن و کاملا راضین

عضو انجمن salar123-user8 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    184
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    257 پست

بستگی به مخابرات و ترافیک منطقه داره. بنده یکی از اقوامم لاهیجان گیلان داشت اصلان جالب نبود ولی قم یکی از همکارانم داره تعریف میکرد باید این سوال رو پیش همسایه هاتون مطرح کنید.

عضو انجمن payamkutah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

سلام
    بد نیست خوب هست- ما قبلا استفاده کردیم خوب بوده

البته در تبریز - طرح آ مثل آسیاتک (البته 50 گیگش باقی مونده اگر تونسیتید این طرح رو بگیرید اطلاع بدید با نصف هزینه گیگ هارو به اکانت شما انتقال بدیم.)
    اعطاء پنل SMS رایگان ، ارائه تعرفه 8/5 تومان
    ارسال SMS به بلک لیست | پشتیبانی سریع | 7 سال فعالیت | شرکت اعلان پیام 49239
    تماس: 4478089-0413 | تلگرام: ELANAK.ir | @ELANAKSMS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

سلام
    من الان تهرانم و چون مرکز مخابراتی ما برای شرکت های معروف مثل شاتل و پارس آنلاین خیلی وقته پورت خالی نداره و ظاهراً هم قرار نیست بیاره مجبوراً از آسیاتک استفاده میکنم.
    سرویس 1 مگابیت محدودش رو دارم که بهم گفتن تا 4 مگابیت سرعت رو برام باز گذاشتن اما سرعت به درک دم به ساعت قطعی داره.من مخابرات داشتم انقدر قطعی نداشت که این داره.
    اکثراً هم هر صفحه ای باز میکنم اولش چندین ثانیه توی Connecting گیر میکنه بعدش که اولین پاسخ رو از سرور دریافت کنه بهتر میشه به همین دلیل معمولاً برای صفحات مختلف باید چند بار Try Again کنم تا باز بشه.
    راستی با https هم که کلاً مشکل داره همش مرورگر اخطار Secure Connection Failed میده در صورتی که تاریخ میلادی سیستمم هم دقیق و درسته.

کلاً من اگه می تونستم از آسیاتک به شرکتی بهتر برم یه لحظه هم درنگ نمیکردم اما در کل کیفیتش رو متوسط می دونم.

عضو انجمن isn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    422
    تشکر شده در
    326 پست

والا من از شرکت هاي ديگر استفاده کردم افتضاح بود تا اينکه رسيدم به شاتل ( البته به n مورد بر ميگرده کيفيت خط ) ولي شاتل يک سر و گردن بالاتره ( البته حجمي نه نامحدود )

عضو انجمن alirezakaj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    154 پست

اگر دنبال سرعت هستی برو های وب و شاتل
    اگر پینگ برای بازی میخوای مخابرات بگیر پینگش با خارج کشور نسبتا از بقیه جاها بهتره و نیاز چندانی به کاهش پینگ نداره
    آسیاتک اصلا جالب نیست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    44 پست

دوستان اگر اینترنت از اسیاتک میخوان من با سرعت 6 مگ 12 گیگ 12 ماهه بجز این 12 گیگ از ساعت 6 صبح الی 10 صبح 1395 گیگ دانلود رایگان

پهنای باند داخلی نامحدود

آپلود رایگان

سالیانه 18000 تومان

در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید
    ویرایش توسط anisagostar : May 15th, 2016 در ساعت 16:45

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)