صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: عدم پاسخگویی زرین پال

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

پیش فرض پاسخ : عدم پاسخگویی زرین پال

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    ۷-۸ هزار‌تومان ؟
    الان‌از کجا درگاه‌دارید؟
    نه عزیز 7-8 ملیون تومان!
    الان سیبا پال

2. # ADS

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

از دوستان جهان پی ، زرین پال ، سیبا پال
    کسی تلگرام نداره بنده چند سوال بپرسم و درگاه و فعال کنم؟
    ۱ میلیون از تراکنش ها همینجوری باقی مونده و باید کاربران پرداخت کنند
    کمی عجله دارم
    - - - Updated - - -

برای بنده هم نزدیک‌به‌۶۰ میلیون بود ولی خوب متاسفانه سرویس دهی و متوقف‌کردن
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    از دوستان جهان پی ، زرین پال ، سیبا پال
    کسی تلگرام نداره بنده چند سوال بپرسم و درگاه و فعال کنم؟
    ۱ میلیون از تراکنش ها همینجوری باقی مونده و باید کاربران پرداخت کنند
    کمی عجله دارم
    - - - Updated - - -

برای بنده هم نزدیک‌به‌۶۰ میلیون بود ولی خوب متاسفانه سرویس دهی و متوقف‌کردن
    بله با سابقه کاری که شما دارید این مبلغ براتون عجیب هم نیست جناب عبید

سوالی دارید بپرسید همینجا دوستان پاسخگو هستند!(شاید سوال شما سوال بقیه هم باشه)

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

انتخاب نهایی بنده زرین پال شد
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو انجمن avatco آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

سلام

تاپیک جالبی بود

یه فرهنگ بد بعضی از ما ایرانیا اینه که تا چیزی میشه میریم تخریبش میکنیم حتی اگه تا روز قبلش بهترین تو دنیا بوده !!
    انتقاد سازندست
    انتقاد پذبر بودن هم جرات میخواد !

از هیچ کسی دفاع نمیکنم !

نحوه بیان موضوع جالب نبود ! اولا اینکه اگر شما رفتید سمت زرین پال پس حتما متوجه شدید بهتر از سایر سرویس دهنده های مشابه هستن ! دوم اینکه شما رو مجبور نکردن از زرین پال سرویس بگیرید از شما هم پولی درخواست نمیشه جز همون کارمزد که مثل باقی سایت ها هست لذا حتی کمتر ! و اینکه زرین پال سرویس دهی خوبی هم داره
    درسته جدیدا هم شاید تو پاسخگویی تیکت ها سرعت قبل رو ندارند در برخی موارد ، برای مثال خود من برای پیگیری ussd چندین بار یادآوری کردم و حتی یکبار یکی از همکاران با بی دقتی یه موردی بیان کرد که برام جالب بود ولی گفتم احتمالا از فشار کاری هست یا از تعداد زیاد درخواست ها

همچنین از بروز نشدن ماژول ها هم شدیدا گله مند هستم ! خیلی باید این مورد با دقت و نظم انجام بشه در اصل اتصال مشتری به درگاه از طریق همین ماژول ها هست !
    خیلی دوست دارم اگر از همکاران یا مدیریت زرین پال این پست رو میخونن این مورد رو مد نظر قرار بدن و برای هر ماژول یک صفحه اختصاصی قرار بدن و ماژول ها با ورژن و تاریخ بروزرسانی داخل سایت قرار بگیره ، همین چند دقیقه پیش بود داشتم تو همین انجمن نحوه حل مشکل کال بک ماژول زرین پال رو آموزش میدادم

من خودم درگاه مستقیم پاسارگاد ، ملت دارم و در کنار همه این ها از زرین پال هم استفاده میکنم
    زیاد مثل سایرین با زرین پال درگیر نبودم التبه قبل از گرفتن درگاه مستقیم با پی لاین و پارس پال هم کار میکردم ولی چون کارمزد زرین پال کمتر بود بیشتر تمرکز کرده بودیم روش و بعد معرفی زرین کارت فکر کنم جز اولین هایی بودم که زرین کارت برام ارسال شد !

طبق اطلاعاتی هم که دارم زیر دیداس شدید هستن این چند وقت و خوب مشکلات عدم سرویس دهی دیتاسنتر ها هم جای خود

به هر حال در آخر لطفا اگر مشکلی در سرویس دهی وجود داره تخریب نکنید ، ذهنیت سایرین رو خراب نکنید
    انتقاد سازنده بکنید و باعث پیشرفت همدیگر بشید

آقایون سامان سیستم هم لطف کنن به دلخوری دوستان توجه کنند ، اگر مشکل کمبود نیرو هست نیرو جدید تزریق کنند و امیدوارم مشکل اخیر سریعتر برطرف بشه
    همین که سرویس و خدمات جدید معرفی میکنند و به فکر ارتقا سرویس دهی هستند یعنی مشتری براشون مهمه !

و یه نکته مهم بازاریابی میگه کاری کن ، بدترین مشتریانت به وفادارترین مشتریانت تبدیل بشن ( مشتری راضی که راضیه همیشه ! اگه اون ناراضی هارو راضی کردی بدون هیچ وقت ازت جدا نمیشن و همیشه بهت وفادار میمونن )

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم
    my.avatco.com
    ارائه خدمات رایگان و تخفیفات ویژه به همکاران
    کلیه سرویس ها شامل بازگشت وجه در کل دوره میباشد !
    ارتباط در تلگرام

7. تعداد تشکر ها از avatco به دلیل پست مفید

عضو جدید Ringmoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    131 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ! Omid StaR ! نمایش پست ها
    من خودم
    جزو کاربران پی لاین بودم
    زرین پال رو تایید یا تخریب نمیکنم
    جناب امیری رو هم نمیشناسم

اما تو تاپیک های فعلی از ایشون حمایت کردم
    هر روز در این سایت میبینیم
    تاپیک تخریب این سایت زده شه
    بعضیا توهین میکنند بعضیا با لحن ....

خب دوستان عزیز این رفتار غیرحرفه ایه
    بعضی موارد اصلا انتقاد نیست توهین و تحمته
    من خودم سر ***** شدن درگاها دچار مشکل شدم
    اما فکر نمیکنم این تقصیره امیری باشه
    یکبار گفتم و بازم میگم قطعا ایشون بابک زنجانی نیست

پس برادرانه پیشنهاد میکنم
    به جای تخریب تنها درگاه باقی مانده
    به فکر حمایت از درگاه های دیگر
    مثل پی لاین و... باشید

با جنگ و تخریب چیزی حل نخواهد شد

این سایت زرین پال هم کسی رو مجبور به استفاده نکرده
    یعنی وقتی بنده خوشم نیاد مجبور نیستم استفاده کنم
    شماره کارت میدم به مشتری
    تاپیک نمیزنم به کسی فحش بدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط avatco نمایش پست ها
    سلام

تاپیک جالبی بود

یه فرهنگ بد بعضی از ما ایرانیا اینه که تا چیزی میشه میریم تخریبش میکنیم حتی اگه تا روز قبلش بهترین تو دنیا بوده !!
    انتقاد سازندست
    انتقاد پذبر بودن هم جرات میخواد !

از هیچ کسی دفاع نمیکنم !

نحوه بیان موضوع جالب نبود ! اولا اینکه اگر شما رفتید سمت زرین پال پس حتما متوجه شدید بهتر از سایر سرویس دهنده های مشابه هستن ! دوم اینکه شما رو مجبور نکردن از زرین پال سرویس بگیرید از شما هم پولی درخواست نمیشه جز همون کارمزد که مثل باقی سایت ها هست لذا حتی کمتر ! و اینکه زرین پال سرویس دهی خوبی هم داره
    درسته جدیدا هم شاید تو پاسخگویی تیکت ها سرعت قبل رو ندارند در برخی موارد ، برای مثال خود من برای پیگیری ussd چندین بار یادآوری کردم و حتی یکبار یکی از همکاران با بی دقتی یه موردی بیان کرد که برام جالب بود ولی گفتم احتمالا از فشار کاری هست یا از تعداد زیاد درخواست ها

همچنین از بروز نشدن ماژول ها هم شدیدا گله مند هستم ! خیلی باید این مورد با دقت و نظم انجام بشه در اصل اتصال مشتری به درگاه از طریق همین ماژول ها هست !
    خیلی دوست دارم اگر از همکاران یا مدیریت زرین پال این پست رو میخونن این مورد رو مد نظر قرار بدن و برای هر ماژول یک صفحه اختصاصی قرار بدن و ماژول ها با ورژن و تاریخ بروزرسانی داخل سایت قرار بگیره ، همین چند دقیقه پیش بود داشتم تو همین انجمن نحوه حل مشکل کال بک ماژول زرین پال رو آموزش میدادم

من خودم درگاه مستقیم پاسارگاد ، ملت دارم و در کنار همه این ها از زرین پال هم استفاده میکنم
    زیاد مثل سایرین با زرین پال درگیر نبودم التبه قبل از گرفتن درگاه مستقیم با پی لاین و پارس پال هم کار میکردم ولی چون کارمزد زرین پال کمتر بود بیشتر تمرکز کرده بودیم روش و بعد معرفی زرین کارت فکر کنم جز اولین هایی بودم که زرین کارت برام ارسال شد !

طبق اطلاعاتی هم که دارم زیر دیداس شدید هستن این چند وقت و خوب مشکلات عدم سرویس دهی دیتاسنتر ها هم جای خود

به هر حال در آخر لطفا اگر مشکلی در سرویس دهی وجود داره تخریب نکنید ، ذهنیت سایرین رو خراب نکنید
    انتقاد سازنده بکنید و باعث پیشرفت همدیگر بشید

آقایون سامان سیستم هم لطف کنن به دلخوری دوستان توجه کنند ، اگر مشکل کمبود نیرو هست نیرو جدید تزریق کنند و امیدوارم مشکل اخیر سریعتر برطرف بشه
    همین که سرویس و خدمات جدید معرفی میکنند و به فکر ارتقا سرویس دهی هستند یعنی مشتری براشون مهمه !

و یه نکته مهم بازاریابی میگه کاری کن ، بدترین مشتریانت به وفادارترین مشتریانت تبدیل بشن ( مشتری راضی که راضیه همیشه ! اگه اون ناراضی هارو راضی کردی بدون هیچ وقت ازت جدا نمیشن و همیشه بهت وفادار میمونن )

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

با سلام
    کسی با زدن این تاپیک نخواست زرین پالو تخریب کنه یا توهین کنه
    این جمله جالب بود "تنها درگاه باقی مانده" تو ایران چی تا حالا با چلتر کردن جلوگیری شده که درگاه واسط دومیش باشه ! همه ی باقی مونده ها هم که چیلتر بشن باز خواهید دید که روش های نوین سرویس دهی درگاه واسط ارائه میشه شک نکنید
    بنده سوالم این بود که آیا بقیه دوستان که تیکت میدن مثل ما 7 روز میگذره و جوابی نمیگیرن یا نه مشکلی پیش اومده که به این شکله که با توجه به پست دوستان مشخص شد برای همه اینجوریه
    بعدش ایشون گفتن که زیر دیداسیم باز برام سوال پیش اومد که اگر اینطوره پس چطور تو انجمن از قبلم فعال ترن و جوابی نگرفتم که این نشون میده فعالیت تو انجمن براشون مهم تر از تیکت مشتریا هست
    در مورد مجبور نکردن هم بله درسته توی پست قبلی هم گفتم با این شرایطه زرین پال چاره ای جز مهاجرت به سایت دیگه ای که برای مشتری ارزش قائل باشه نیست.
    هیچ تخریبی هم نداریم این یه واقعیته اگر پشتیبانیو خوب کنن زرین پال میشه جز بهترین ها ، فقط یک انتقاده که متاسفانه براشون اهمیت نداره.
    ویرایش توسط Ringmoon : April 14th, 2016 در ساعت 03:37

9. تعداد تشکر ها ازRingmoon به دلیل پست مفید

عضو انجمن SaMaN0861 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    783
    تشکر تشکر شده 
    458
    تشکر شده در
    305 پست

با سلام
    پیشنهاد میکنیم از درگاه مستقیم استفاده کنید دردسر هم نکشید.
    موفق باشید.
    دست بالای دست بسیار است | درخت هر چه پر بار تر ، سر به زیر تر

11. تعداد تشکر ها از SaMaN0861 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    49 پست

فعلا که اکانت منو توقیف کردن پس نمیدن

عضو انجمن avatco آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ringmoon نمایش پست ها
    با سلام
    کسی با زدن این تاپیک نخواست زرین پالو تخریب کنه یا توهین کنه
    این جمله جالب بود "تنها درگاه باقی مانده" تو ایران چی تا حالا با چلتر کردن جلوگیری شده که درگاه واسط دومیش باشه ! همه ی باقی مونده ها هم که چیلتر بشن باز خواهید دید که روش های نوین سرویس دهی درگاه واسط ارائه میشه شک نکنید
    بنده سوالم این بود که آیا بقیه دوستان که تیکت میدن مثل ما 7 روز میگذره و جوابی نمیگیرن یا نه مشکلی پیش اومده که به این شکله که با توجه به پست دوستان مشخص شد برای همه اینجوریه
    بعدش ایشون گفتن که زیر دیداسیم باز برام سوال پیش اومد که اگر اینطوره پس چطور تو انجمن از قبلم فعال ترن و جوابی نگرفتم که این نشون میده فعالیت تو انجمن براشون مهم تر از تیکت مشتریا هست
    در مورد مجبور نکردن هم بله درسته توی پست قبلی هم گفتم با این شرایطه زرین پال چاره ای جز مهاجرت به سایت دیگه ای که برای مشتری ارزش قائل باشه نیست.
    هیچ تخریبی هم نداریم این یه واقعیته اگر پشتیبانیو خوب کنن زرین پال میشه جز بهترین ها ، فقط یک انتقاده که متاسفانه براشون اهمیت نداره.
    من به صورت کلی بیان کردم و منظورم شخص خاصی نبود
    به هر حال اگر منظور من رو بد متوجه شدید عذرخواهی میکنم
    my.avatco.com
    ارائه خدمات رایگان و تخفیفات ویژه به همکاران
    کلیه سرویس ها شامل بازگشت وجه در کل دوره میباشد !
    ارتباط در تلگرام

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)