صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: انتقال بک اپ ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : انتقال بک اپ ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط only-only نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    اگر جواب این سوال منو بدین مشکلم حل میشه

فایل 2 گیگی تو هاستی دارم میخوام انتقالش بدم با ftp تو هاست دیگم چجور میتونم راهنمایی کنید ؟

می تونید تو هاستی که می خواین فایل 2 گیگ توش بیاد یه فایل php بسازید و از یکی از کد های زیر استفاده کنید و سپس فایل php رو در مرورگر با آدرس دامنه باز کنید تا فایل توسط اینترنت سرور روی هاست دانلود بشه.
    دانلود فایل توسط اینترنت سرور در این روش بسته به 2 چیز است 1.اینکه زمان Connection Time Out سرور شما بسته به حجم فایل مناسب باشه 2.سرعت دانلود اینترنت سرور بالا باشه که معمولاً سرور های خارج از کشور 2 گیگ رو عرض چند ثانیه دانلود میکنن.

این کد:

کد PHP:
    <?php copy('Source File''myfile.zip'); ?>
    یا اگه کد بالا کار نکرد این کد:

کد PHP:
    <?php file_put_contents('myfile.zip'file_get_contents('Source File')); ?>
    نکته: دقت کنید در هر کد باید به جای Source File آدرس فایل 2 گیگی از هاست قبلی که گفتید و به جای myfile.zip نام و پسوند فایل در هاست جدید رو بنویسید.

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    من ماهی 50 پول هاست دانلود میدم
    به نظرتون نمیشه بک آپ بگیرم از هاست دانلود و دوباره از همون 10 هزارتومن شروع کنم؟
    اصن راهی هست که بشه ماهی کمتر بدم؟
    هرماه داره بیشتر میشه پول هاست دانلودم
    چون سایتم موزیک هستش هیس صدا www.His3da.Ir برا همین پول هاستم زیاد میشه هر ماه

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط His3da.ir نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون نمیشه بک آپ بگیرم از هاست دانلود و دوباره از همون 10 هزارتومن شروع کنم؟
    باسلام، بک آپ بگیرید بعد در کجا قرار دهید ؟ چقدر فضا تا به امروز اشغال کرده اید ؟

5. تعداد تشکر ها از T.Toosi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

سلام

سلام
    بهترین کار خرید سرور مجازی ویندوزی است شما با 25 هزار تومان هم می تونید یه سرور مجازی با فضای بالای 100 گیگ خریداری کنید.فقط کافیه در همین انجمن تاپیک درخواست بزنید ببینید چقدر قیمت ها متنوع و بهتر از هاست دانلود هستند.بعدش نکته دیگه اینکه می تونید به جای آپلود آهنگ ها مستقیم آهنگ ها رو در سرور با فایرفاکس دانلود کنید و مستقیم با نرم افزار Mp3Tag تگ گذاری کنید و بذاریدش تو پوشه اصلی سایت.

7. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    17 پست

یه کار بی دردسر و راحت میتونید انجام بدید اول این که در هاست قبلی بک آپ بگیر و انتقال بده به پوشه اصلی و دسترسی را باز بزرا بعد از این کا ر برو تو هاست جدید کد های زیر را در یه فایل با نام getfile.php البته این نام انتخابیه قرار بده بهد از تو هاست جدید یا با ایپی و یا با دامنه این فال را فراخوانی کن و ادرس فایل بک آپ را در هاست اول بالا وارد کن خیلی سریع انتقال میده به هاست جدید

کد HTML:
    <meta http-equiv=Content-Type content='text/html; charset=utf-8' /><style>.red{color:red;font-weight:bold;}.green{color:green;font-weight:bold}span{display:block;padding:2px;}a{text-decoration:none;color:darkorange;font-family:tahoma;font-size:8pt;text-shadow:1px 1px 0 rgb(250,250,250)}</style><form method=post action=<?php echo basename(__FILE__);?>><div style='direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:8pt;margin:0 auto; padding:25px; width:800px;color:gray'>آدرس کامل فايل : <input name=addr type=text dir=ltr size=100 value='http://' ><br>قرار دادن در شاخه : <input name=dir type=text dir=ltr size=100 value="<?php echo dirname(__FILE__)?>/" ><input type=hidden name=ok value=ok ><br><br><input type=submit style='background:#FFF;border:1px solid gray;font-family:tahoma' value='انتقال بده' /></form><?phpif(isset($_POST['ok'])){$content = file_get_contents(trim($_POST['addr']));@mkdir($_POST['dir'].'/', 0755);$fp = fopen($_POST['dir'].basename($_POST['addr']), "wb");if (!$fp)echo '<span class=red>انتقال انجام نشد احتمالاً خطا از فايل يا دايرکتوري است .</span>';elseecho '<span class=green>فايل ساخته شد . </span>';fwrite($fp, $content);fclose($fp);}?></div><center><a href='http://parthost.ir' target=_blank>طراحی توسط پارت هاست</a></center>

عضو انجمن mohsen_sh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    132
    تشکر تشکر شده 
    417
    تشکر شده در
    298 پست

سلام
    شرکت های دیگه ای هم هستن که می تونید ازشون هاست دانلود تهیه کنید!!
    یا اینکه اگر گراف مصرفتون بالاست می تونید برید پیش خیلی از سایت ها و ازشون سرویس اسپانسری بگیرید!
    ولی سرور مجازی بگیرید با هزینه خوب!
    درخواست آفر بدید داخل فروم به شدت پیدا می شه
    تلفن : 02191300401 ، تهران - صادقیه - بلوارفردوس شرق - پلاک 68 - واحد 18
    پیشروتک | ناحیه کاربری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)