نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فعال کردن error display

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض فعال کردن error display

سلام دوستان ...
    راستش من روی سایتم به یه مشکلی خوردم که کل محتوی سایت یهو سفید شده ...
    سیستم مدیریت من مامبو هستش...
    قضیه از این قرار بود که سایت داشت کار میکرد ولی یهو سفید شدش...
    از پشتیبانی مامبو کمک گرفتم نتیجه به اینجا رسید که باید اول error display رو فعال کنم روی هاست...
    هم از طریق htaccess و هم از طریق php.ini کد مربوط به فعال کردن error display رو گذاشتم ولی جواب نداد ...
    برای هاستینگم پیغام گذاشتم که error display رو فعال کنه ، پیغام داده که« error log روی کنترل پنل موجود می باشد» در صورتی که باید error display رو فعال میکرد ...
    نمی دونم والا
    لطفا راهنماییم کنین که چه بکنم ؟
    آیا تا الان به مشکلی مثل مشکل من برخوردین ؟

2. # ADS

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

پیش فرض پاسخ : فعال کردن error display

در php.ini اينو بذار ببين نميشه :
    کد:
    error_reporting  =  E_ALL
    توي خود اسكريپت همن نبايد error_reporting بسته شده باشه
    ولي گفته هاستينگتون درست هست
    سايتتون رو بارگذاري كنيد و خطا هاي موجود همگي به ترتيب در فايل error_log ذخيره ميشوند كه براحتي ميتونيد با يك اديتور مثل notepad فايل رو باز و خطا ها رو مشاهده كنيد.
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

4. تعداد تشکر ها از Rezash به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

راستش erro_log رو از رو پنل دانلود کردم و یه دنیا کد توش گذاشته بود ...
    گمون نمیکنم درست باشه ...
    راستش اون کدی هم که گفتین رو هم تو php.ini گذاشتم ولی بازم صفحه اصلی رو سفید نشون میده ...
    واسه پشتیبانی باید بفهمم که مشکل از کجاست ولی متاسفانه خطاهایی رو نشون نمیده که بشه برطرفش کرد ...
    جالبه که سایت داشت کار میکرد یهو از کار افتاده ...
    به نظرتون نمیتونه دلیل از این باشه که ممکنه هاستینگ سیستم خودش رو ارتقا داده باشه و یا تغییراتی توی آپاچی یا ورژن php ایجاد کرده باشه که باعث عدم همسازی بین سیستم و سرور شده باشه ؟
    آخه اگه مشکل از سیستم باشه من دو باره و سه باره سیستم رو نصب کردم حتی توی یک پوشه جدا هم نصبش کردم ولی بازم همه چیز سفیده ...
    چند روز قبل هم سایت سفید شده بود ولی وقتی فایل php.ini رو روی هاست آپلود کردم صفحه اومد بالا ولی بازم بعد از چند رو بصورت ناگهانی سفید شد ...
    درصورتی که دقیقا همون روز سایت داشت کار میکرد و چه من به عنوان طراح و چه خود صاحب سایت هیچ تغییری رو روی سایت اعمال نکرده بودیم ...
    خیلی واسم عجیبه این نکته ...
    نیازمند راهنمایی های شما هم هستم..
    ممنون میشم

تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pintorico نمایش پست ها
    راستش erro_log رو از رو پنل دانلود کردم و یه دنیا کد توش گذاشته بود ...
    گمون نمیکنم درست باشه ...
    راستش اون کدی هم که گفتین رو هم تو php.ini گذاشتم ولی بازم صفحه اصلی رو سفید نشون میده ...
    واسه پشتیبانی باید بفهمم که مشکل از کجاست ولی متاسفانه خطاهایی رو نشون نمیده که بشه برطرفش کرد ...
    جالبه که سایت داشت کار میکرد یهو از کار افتاده ...
    به نظرتون نمیتونه دلیل از این باشه که ممکنه هاستینگ سیستم خودش رو ارتقا داده باشه و یا تغییراتی توی آپاچی یا ورژن php ایجاد کرده باشه که باعث عدم همسازی بین سیستم و سرور شده باشه ؟
    آخه اگه مشکل از سیستم باشه من دو باره و سه باره سیستم رو نصب کردم حتی توی یک پوشه جدا هم نصبش کردم ولی بازم همه چیز سفیده ...
    چند روز قبل هم سایت سفید شده بود ولی وقتی فایل php.ini رو روی هاست آپلود کردم صفحه اومد بالا ولی بازم بعد از چند رو بصورت ناگهانی سفید شد ...
    درصورتی که دقیقا همون روز سایت داشت کار میکرد و چه من به عنوان طراح و چه خود صاحب سایت هیچ تغییری رو روی سایت اعمال نکرده بودیم ...
    خیلی واسم عجیبه این نکته ...
    نیازمند راهنمایی های شما هم هستم..
    ممنون میشم
    ممكنه به خاطر تنظيماتي باشه كه جديدا اعمال كرده هستند ولي براي پيدا كردن مشكل براحتي ميتونيد فايل error_log رو پاك كنيد
    سپس سايتتون رو بارگذاري كنيد و فقط آخرين خطاهاي جديد در فايل error_log ذخيره ميشند و ميتونيد خطا رو ببينيد.
    بهرحال تا خطا مشخص نباشه نميشه گفت مشكل از كجاست.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

یعنی شما میگین بازم سیستم مدیریت محتوی رو نصب کنم ؟
    یه سوال دارم :
    اگه نمایش خطا فعال باشه ، خطاهای موجود رو توی صفحه اصلی سایت نشون میده یا جای دیگه ؟
    در ضمن ، اگه گفته هاستینگ درست باشه و error_log همون کار error_display رو انجام میده پس چرا محتوی error_log که از کنترل پنل برداشتم خطایی رو که مربوط به مشکل من بشه رو نشون نمیداد !؟

تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

یعنی شما میگین بازم سیستم مدیریت محتوی رو نصب کنم ؟
    یه سوال دارم :
    اگه نمایش خطا فعال باشه ، خطاهای موجود رو توی صفحه اصلی سایت نشون میده یا جای دیگه ؟
    در ضمن ، اگه گفته هاستینگ درست باشه و error_log همون کار error_display رو انجام میده پس چرا محتوی error_log که از کنترل پنل برداشتم خطایی رو که مربوط به مشکل من بشه رو نشون نمیداد !؟
    خير، كاملا منظور من رو اشتباه برداشت كرديد.
    بسته به تنظيمات سرور ، تمام خطاها يا بخشي از خطاها در فايل error_log ذخيره ميشوند.
    اين فايل ممكنه در يك دايركتوري اصلا وجود نداشته باشه و يا ممكنه بدليل حجم بالاي خطا ها و درخواست از سرور حجم فايل حتي به گيگ برسه...
    من گفتم كه شما فايل error_log رو كلا پاك كنيد. بعد آدرس سايتتون رو در مرورگر تايپ كنيد.مجددا به فايل منيجر بريد در اين صورت در صورتي كه سيستم خطا داشته باشه آخرين خطا ها رو در فايل error_log خواهيد ديد.
    error_log و error_display يكسان نيستند، اولي خطا ها رو لوگ مي كنه يعني براي مثال در يك فايل ذخيره مي كند و دومي همونطور كه از اسمش پيداست نماتيش ميده
    يعني اگر error_display برابر On باشد در صورت بروز خطا مستقيما خطا در صفحه اصلي سايتتون نمايش داده ميشود اما در error_log خطا نمايش داده نميشود و فقط در فايل مربوطه ذخيره ميشود.
    شما الان فايل error_log رو باز كنيد و با توجه به ترتيب خطاها ، خطاهاي فعلي رو پيدا و بررسي كنيد.

9. تعداد تشکر ها از Rezash به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ممنونم دوست عزیز که توضیح دادی برام ...
    همونطور که گفته بودی کارا رو انجام دادم و محتوی error_log رو برداشتم .
    بعد از پاک کردن error_log ، و باز کردن دوباره سایت فقط یه خط خطا موجود بود تو فایل :
    [16-Oct-2010 1040] PHP Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /home/jsg4dpos/public_html/includes/phpgettext/phpgettext.class.php on line 72
    حالا نمیدونم این همون خطایی هستش که باعث از کار افتادن سایت شده یا نه ...
    راهنماییم کنی ممنون میشم

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

یه سوال دیگه هم دارم :
    با این شرایط که در مورد سایت توضیح دادم از قرار معلوم هاستینگ error_display رو فعال نکرده .... درسته ؟
    چون مطمئنا سایت خطا داره و توی error_log مشخصه ولی چیزی رو توی سایت نشون نمیده ، با اون توضیحاتی که شما دادی من اینطور متوجه شدم .

تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

ممنونم دوست عزیز که توضیح دادی برام ...
    همونطور که گفته بودی کارا رو انجام دادم و محتوی error_log رو برداشتم .
    بعد از پاک کردن error_log ، و باز کردن دوباره سایت فقط یه خط خطا موجود بود تو فایل :
    [16-Oct-2010 1040] PHP Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /home/jsg4dpos/public_html/includes/phpgettext/phpgettext.class.php on line 72
    حالا نمیدونم این همون خطایی هستش که باعث از کار افتادن سایت شده یا نه ...
    راهنماییم کنی ممنون میشم

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

یه سوال دیگه هم دارم :
    با این شرایط که در مورد سایت توضیح دادم از قرار معلوم هاستینگ error_display رو فعال نکرده .... درسته ؟
    چون مطمئنا سایت خطا داره و توی error_log مشخصه ولی چیزی رو توی سایت نشون نمیده ، با اون توضیحاتی که شما دادی من اینطور متوجه شدم .
    خواهش مي كنم
    معمولا فعال نمي كنند ، چون عدم نمايش پيغام هاي خطا از نظر امنيتي مطلوب تر هست
    بله خطا همين هست ،‌ تابع putenv بنا به دلايل امنيتي غير فعال شده است.ميتونيد از هاستينگتون در مورد فعالسازيش راهنمايي بگيريد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)