صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 87

موضوع: خبر بسیار ناگوار (تحریم ها)

عضو انجمن akbari آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    864
    تشکر شده در
    602 پست

پیش فرض پاسخ : خبر بسیار ناگوار (تحریم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaFH نمایش پست ها
    ببخشید جناب اکبری
    اولا که الان بحث سر دامین و رجیستر هست !
    دوم اینکه با این شرایط فعلی (و پیش رو) هیچ دیتاسنتر داخلی به هیچ وجه جوابگوی سایت های موجود نیستند (روی به هیچ وجه تاکید میکنم)
    میلیارد ها هزینه و سالها وقت میخواد تا در حد یک دیتاسنتر خیلی معمولی بالا بیاد (تازه گرفتن پهنای باند هم سخت تر از همه ! شاید تنها راه یه شبکه داخلی باشه که کلا تعطیل بشیم )

خدا بهمون رحم کنه !!!
    یه روزی به من گفتن نمیشه و نمیتونی دیدید که شد و تونستم. بزودی تغییرات بزرگی در سرور های ایرانی اعمال میکنیم منتظر باشید. نمیگم تغییراتو چون باز هم میگید نمیتونی
    شرکت شبکه گستر ساینا تلفن :‌ 02154029000 وب سایت : https://sainasoft.com

2. تعداد تشکر ها از akbari به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Masoud.B آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    875
    تشکر شده در
    497 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    یه روزی به من گفتن نمیشه و نمیتونی دیدید که شد و تونستم. بزودی تغییرات بزرگی در سرور های ایرانی اعمال میکنیم منتظر باشید. نمیگم تغییراتو چون باز هم میگید نمیتونی
    آقای اکبری تلاش شما قابل تحسینه و قابل تقدیر چون دارین هزینه میکنید ، ولی با پهنای باندی که باهاش سرویس دیال آپ عرضه میکنند نمیشه دیتاسنتر زد !! الان که تو ایران Adsl 512 نمیدن میگن باید مجوز داشته باشی ! فکرشو بکنید پهنای باندی که واسه دیتاسنتر اختصاص باید داد چقدره ؟ طرف با 30$ پورت 1GB میده به مشتری ولی تو ایران واسه پهنای باند 20 mb بعد از کلی دوندگی و پ ا ر ت ی بازی میلیونها تومان باید هزینه کنی

با تمام وجود آرزو میکنم موفق بشید ولی با این شرایط نمیشه مثل دویدن دنبال سراب میمونه

5. تعداد تشکر ها ازMasoud.B به دلیل پست مفید

عضو انجمن mdf092 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    167 پست

دقیقا مشکل توی ایران همین پهنای بانده
    من به خاطر مسائل کاری از هزینه فروش پهنای باند به شرکتهای pap مطلعم
    اگر ما هم بخوایم روی این مطلب سرمایه گذاری کنیم
    با ریسک بالایی مواجه میشیم

7. تعداد تشکر ها از mdf092 به دلیل پست مفید

عضو جدید bestvps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    123 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    یادمه یه روزی گفتم بیاید با هم یک مرکز داده راه اندازی کنیم که بازیچه دیگران نشیم 99.9% اومدن فحشم دادن. مشکلی نداره صبح بیدار میشید میبینید هیچ کدوم اکانت ها نیست و دیگر هیچ .... (برای من اتفاق افتاده)
    هنوزم جواب من همونه ! نگاهتون هم به مسئل یه نگاه سطحی هست !

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

57 پاسخ : خبر بسیار ناگوار (تحریم ها)

مرسی از راهنمایی همه
    حالا من تو رسلر کلاب اکانت باز کنم و حداقل 199$ رو واریز کنم ، میشم رسلر .
    خوب برای انتقال دامنه ها به رسلر کلاب هزینه میخواد !! چقدر تعداد بالای 100 تا هستش !! چی کنم !!
    لطفا به این ها جواب بدبد.
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

عضو انجمن Ali-718 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    169
    تشکر تشکر شده 
    346
    تشکر شده در
    271 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iNicz.Com نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی همه
    حالا من تو رسلر کلاب اکانت باز کنم و حداقل 199$ رو واریز کنم ، میشم رسلر .
    خوب برای انتقال دامنه ها به رسلر کلاب هزینه میخواد !! چقدر تعداد بالای 100 تا هستش !! چی کنم !!
    لطفا به این ها جواب بدبد.

‍لن ۱۹۹ دلاری به کار شما نمیاد که ٫ برای انتقال هر دامنه باید هزینه یک سالش هم برداخت کنی ٫

عضو جدید bestvps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    123 پست

پهنای باند ایران باید از خارج تامین بشه ! اینترنت ملی یک بحث بسیار بی خود هست ! چون اینترنت و ملی دو واژه ی متضاد هستن ! و همین طور Icann فکر نکنم همچینن مجوزی برای شرکت ایرانی صادر کنه !
    ضمنا بجای نگاه های مقطعی باید راه حلی اساسی پیدا کنیم ! یقینا اکثر دوستان تو چند روز اخیر مشکلات ارزی رو تجربه کردن ! حالا بهتره که یه راه واسه خرید پهنای باند پیدا کرد که اونم ماشالا ! دست شرکت خصوصی نمیدن ! :D امسال تابستون قرار بود خیلی از مشکلات حل بشه اما با موضع گیری های جدید چندی از دوستان نسبت به یه مسئله ی بی ربط کل امتیازات تجاری که قرار بود تحریمشون لغو بشه دوباره تحریم شدن ! بلکه امتیازات دیگه ای هم تحریم شد که حالا دیگه درگیر بحث نمیشیم !

واسه خرید دامنه و اینها به نظر من بهترین راه اینه که با مشخصات خارجی خرید انجام بشه ! و متاسفانه از اونجا که کشور ما کلا همش حرفه خالصه :D ما هیچ امتیازی نداریم که بخوایم اونا رو تحت فشار بزاریم !
    اگه دنباله راه حل اساسی هستید ایده های نو بدید ! ایده های موثر جهانی ! نه ملی ! پروژه ملی تعریف نکنید !!! پروژه رو از کوچیک شروع کنید و قابل توسعه در نظر بگیرید ! تا اگه یه روزی خواستن یه چیزی اطمون بگیرن ! ما هم یه چیزی داشته باشیم که به بهونه اون نتتونن همچین کاری کنن ! بازم میگم سطحی نگری دوای این درد نیست ! اونا امروز سرور ها و دامنه های ما رو تحریم میکنن ! امروز دیگه کار از کار گذشته ! باید به فکر اینده بود چون اگه امروز بریم سراغ افتتاح ثبت کننده دامنه ملی و دیتا سنتر ملی زمان خیلی بیشتری میبره و بقیه چیزا هم از دست میدیم ! امروز باید ضمن اینکه تلاش کنیم این چیزا رو بدست بیاریم باید بیشتر تمرکزمون رو چیزایی باشه که داریم ! نه اونایی که از دست رفته و باید بتونیم بحران رو مدیریت کنیم ! افتتاح سرور و دیتاسنتر ملی هم فکر نکنید بنده مخالفشم ! ولی تو این فاز مسلما پاسخ گو نخواهد بود ! این مورد رو من 3-4 سال پیش زمانی که هنوز به اون صورت دیتا سنتر ها جایی رو تحریم نکرده بودن و اوضاع اینقدر خیت نبود !!! یه چند جا مطرح کردم ! کسی گوش نداد تو اینترنت هم تو یه فروم مطرح کردم که تقریبا استقبال خوبی شده بود اما زیر ساختی که نیاز بود در دسترس نبود ! بعد هم یه اقداماتی انجام دادیم به صورت کاملا مردمی و آزاد :D دیدیم که نه کیفیت داره و نه ارزش مالی :D چون هر آی پی استاتیک ماهانه 7-8 10 هزار تومان پامون میافتاد ! دیتا هم که جدا ! سرعت هم که اون موقع معضلی بود ! هنوزم هست ! قیمت هم که واسه خودش هفت خوانی بود ! :D و کشور ما تو زمینه زیر ساخت شبکه متاسفانه فقط شعار میده ! لا اقل تا 3-4 سال پیش که اطلاعاتی داشتم هیچ نقطه قابل اتکایی نداشت ! دیگه واقعیت ها رو نمیشه چشم پوشی کرد !

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

دوست گرامی در مورد ریسلر کلاب یه نکته بهتون بگم ! باید یه فکس هم براشون بزنید تا بتونید از خدماتشون استفاده کنید وگرنه حسابتون بسته میشه این مورد گویا جدیدا اینطوری شده ! لطفا قبل از افتتاح حساب یه سرویس فکس خارجی پیدا کنید که بعد به مشکل نخورید !

12. تعداد تشکر ها از bestvps به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    107
    تشکر شده در
    42 پست

فکر کنم اگر بحث روی دامین متمرکز بشه بهتر هست چون مشکل دوستان الان دامین هاشون هست که ممکنه از دست بدند.
    بحث سرور و مرکز داده و .... به نظر من بحث های جانبی هست در حال حاضر و بهتره جای مجزایی برای این کار در نظر گرفته بشه
    ویرایش توسط NET : October 6th, 2010 در ساعت 17:04

14. تعداد تشکر ها ازNET به دلیل پست مفید

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

60 پاسخ : خبر بسیار ناگوار (تحریم ها)

ممنون از همه ، خودم راه حل پیدا کردم بای.
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

عضو انجمن Ali-718 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    169
    تشکر تشکر شده 
    346
    تشکر شده در
    271 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iNicz.Com نمایش پست ها
    ممنون از همه ، خودم راه حل پیدا کردم بای.
    راه حلتون رو اگه میتونید بگید که بقیه دوستان هم اسفاده کنند٫

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)