صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: مشکل خیلی خیلی جدی در سی پنل

عضو انجمن upnull50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض مشکل خیلی خیلی جدی در سی پنل

دوستان هر چند وقت یک بار ( معمولا" ماهی یک بار) سایت من به مشکل می خوره موقع باز کردن سایت کاربرها پیغام نصب ورد پرس می بینن ( منظورم همون صفحه اول برای انتخاب زبانه که برای شروع هر سایتی باید انتخاب کنیم) هر بار که با هاستینگ تماس می گیرم مشکل را حل می کنن می گن فایل htaccess را reset کردن درست شده این مشکلش از چی می تونه باشه؟ چطوری می شه یک بابر بر ای همیشه این مشکل را حل کرد؟چون من تمام پلاگین های امنیتی که فایل htaccess را دستکاری می کنن غیر فعال کردم ولی باز هم این مشکل هست

در کنار این مشکل من خیلی وقت ها دسترسی به سی پنل ندارم خیلی وقت ها پیغام license activation می گیرم و باید با خودم هاستینگ صحبت کنم تا مشکل را رفع کنن هر بار هم چند وقت بعد دوباره مشکل بر می گرده/// یک بار هاستینگ به من گفت به خاطر بلک لیستینگ آی پی این مشکل پیش می یاد آیا این دو تا مشکل به هم ربط دارن؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید

2. # ADS

عضو انجمن persian.developer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    222
    تشکر تشکر شده 
    1,500
    تشکر شده در
    734 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل خیلی خیلی جدی در سی پنل

نقل قول نوشته اصلی توسط upnull50 نمایش پست ها
    در کنار این مشکل من خیلی وقت ها دسترسی به سی پنل ندارم خیلی وقت ها پیغام license activation می گیرم و باید با خودم هاستینگ صحبت کنم تا مشکل را رفع کنن هر بار هم چند وقت بعد دوباره مشکل بر می گرده/// یک بار هاستینگ به من گفت به خاطر بلک لیستینگ آی پی این مشکل پیش می یاد آیا این دو تا مشکل به هم ربط دارن؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید
    License Activation چه ربطی به بلک لیست داره؟! لایسنس تموم شده و تمدید نکردند.

4. تعداد تشکر ها از persian.developer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.developer نمایش پست ها
    License Activation چه ربطی به بلک لیست داره؟! لایسنس تموم شده و تمدید نکردند.

تا اونجایی که من می دونم سی پنل لایسنس ها را یک ماهه می فروشه.و خیلی وقت ها پیش اومده بعد از این که هاستیگ مشکل لایسنس را رفع کرده بعد از 5-6 روز دو مرتبه این مشکل خودشو نشون داده... اگر اینها لایسنس را تمدید نمی کردن که نباید بعد از این مدت کم دومرتبه لایسنس expire بشه... ایا سی پنل لایسنس های یک هفته ای هم می فروشه؟

عضو انجمن persian.developer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    222
    تشکر تشکر شده 
    1,500
    تشکر شده در
    734 پست

تا اونجایی که من می دونم سی پنل لایسنس ها را یک ماهه می فروشه.و خیلی وقت ها پیش اومده بعد از این که هاستیگ مشکل لایسنس را رفع کرده بعد از 5-6 روز دو مرتبه این مشکل خودشو نشون داده... اگر اینها لایسنس را تمدید نمی کردن که نباید بعد از این مدت کم دومرتبه لایسنس expire بشه... ایا سی پنل لایسنس های یک هفته ای هم می فروشه؟
    هرچیزی ممکنه باید با خودشون صحبت کنید، اما امکان تغییر آی پیِ یک لایسنس بعد از یک روز هم وجود داره

7. تعداد تشکر ها از persian.developer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.developer نمایش پست ها
    هرچیزی ممکنه باید با خودشون صحبت کنید، اما امکان تغییر آی پیِ یک لایسنس بعد از یک روز هم وجود داره
    من با خود پشتیبانی سی پنل صحبت کردم گفتن این لایسنس سابقه چند بار تغییر آی پی داره اینها به چه علتی ممکنه آی پی را تغییر داده باشن؟اصلا" ممکنه لزومی پیدا کنه که آی پی را تغییر بدن؟ ا
    ین یعنی هاستینگ داره کم فروشی می کنه تو خدماتش؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    116
    تشکر شده در
    102 پست

دوستان هر چند وقت یک بار ( معمولا" ماهی یک بار) سایت من به مشکل می خوره موقع باز کردن سایت کاربرها پیغام نصب ورد پرس می بینن ( منظورم همون صفحه اول برای انتخاب زبانه که برای شروع هر سایتی باید انتخاب کنیم) هر بار که با هاستینگ تماس می گیرم مشکل را حل می کنن می گن فایل htaccess را reset کردن درست شده این مشکلش از چی می تونه باشه؟ چطوری می شه یک بابر بر ای همیشه این مشکل را حل کرد؟چون من تمام پلاگین های امنیتی که فایل htaccess را دستکاری می کنن غیر فعال کردم ولی باز هم این مشکل هست

هاستینگ خودتان را عوض کنید.

هم داره دروغ میگه بهتون هم اینکه برای کارش انقدر ارزش نمیده که لایسنسشو به موقع تمدید کنه (یا شاید هم داره نال استفاده میکنه)
    مشکلات بهم دیگه ربطی نداره و اصلا بلک لیست ربطی به لایسنس نداره

10. تعداد تشکر ها از irank1 به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

منظورشون از بلک لیست همون بلک لیست cpanel هست یعنی چون ایرانی هستند یکی ریپورتشون میده و cpanel لایسنسشون رو می بنده و بعد مجبور میشن تغییر ip بدن و لایسنس جدید بگیرند حتی! مشتری هم مثل شما میره با پشتیبانی cpanel صحبت می کنه بدتر همکار بیچاره لو میره! آخه مشتری چکار داره با پشتیبانی cpanel ؟ ای بابا!

در نهایت هاستینگ شما هم باید مثل ما رو بیاره به دایرکت ادمین تا از شر دشمنان ریپورت دهنده راحت بشه. البته ما که انقدر از DA خوشمان آمده حتی با رفع تحریم هم بر نمی گردیم به cpanel نامرد! که به بهانه تحریم از هر ایرانی پول یک لایسنس رو چند بار می گرفت!

اما مشکل وردپرس شما کلا به این قضیه ربط نداره. احتمالا دیتابیس سرور کرش می کنه و هاستینگ repair می کنه مثلا حل میشه.

12. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    منظورشون از بلک لیست همون بلک لیست cpanel هست یعنی چون ایرانی هستند یکی ریپورتشون میده و cpanel لایسنسشون رو می بنده و بعد مجبور میشن تغییر ip بدن و لایسنس جدید بگیرند حتی! مشتری هم مثل شما میره با پشتیبانی cpanel صحبت می کنه بدتر همکار بیچاره لو میره! آخه مشتری چکار داره با پشتیبانی cpanel ؟ ای بابا!

در نهایت هاستینگ شما هم باید مثل ما رو بیاره به دایرکت ادمین تا از شر دشمنان ریپورت دهنده راحت بشه. البته ما که انقدر از DA خوشمان آمده حتی با رفع تحریم هم بر نمی گردیم به cpanel نامرد! که به بهانه تحریم از هر ایرانی پول یک لایسنس رو چند بار می گرفت!

اما مشکل وردپرس شما کلا به این قضیه ربط نداره. احتمالا دیتابیس سرور کرش می کنه و هاستینگ repair می کنه مثلا حل میشه.
    یعنی شما می گی من بشینم تماشا کنم که روز روشن ازم د ز د ی کنن و دروغ هم بهم بگن؟ خوب معلومه باید تماس بگیرم با سی پنل تا ببینم مشکل از چیه
    آی پی سایت من اصلا" ربطی به ایران نداره که سی پنل بخواد بلاکش کنه.. مال ovh فرانسه است.. اون شرکت هاستینگ هم ایرانی نیست ...اصلا" هیچ چیزش به ایران ربطی نداره حتی سایت هم فارسی نیست حالا دیگه چرا بلک لیست شده من نمی دونم.. آیا اگر با آی پی ایران توی سی پنل لاگین بشم ممکنه بلاک کنه؟
    در مورد کرش دیتا بیس هم تا اونجا که من می دونم فقط فایل htaccess را ریست می کنه جلوی چشم خودم این کار می کنه.. به محض ریست کردن درست می شه
    ویرایش توسط upnull50 : December 2nd, 2015 در ساعت 19:26

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

یعنی شما می گی من بشینم تماشا کنم که روز روشن ازم د ز د ی کنن و دروغ هم بهم بگن؟ خوب معلومه باید تماس بگیرم با سی پنل تا ببینم مشکل از چیه
    آی پی سایت من اصلا" ربطی به ایران نداره که سی پنل بخواد بلاکش کنه.. مال ovh فرانسه است.. اون شرکت هاستینگ هم ایرانی نیست ...اصلا" هیچ چیزش به ایران ربطی نداره حتی سایت هم فارسی نیست حالا دیگه چرا بلک لیست شده من نمی دونم.. آیا اگر با آی پی ایران توی سی پنل لاگین بشم ممکنه بلاک کنه؟
    در مورد کرش دیتا بیس هم تا اونجا که من می دونم فقط فایل htaccess را ریست می کنه جلوی چشم خودم این کار می کنه.. به محض ریست کردن درست می شه

بله این بلا چندین بار سر ما آمده که حتی دامنه ir روی سرور بود cpanel را بلاک می کردند. یک سری همکار هم سر لجبازی و دشمنی مرتب ریپورت می دادن و ip جدیدمون هم بلاک می شد. حتی ip سایت ها با ip لایسنس cpanel متفاوت می دادیم باز هم بلاک می شد.

شما هم وقتی میری با cpanel صحبت می کنی داری به اونها میگی فلانی ایرانیه! یکجور ریپورت! بیچاره چه ***ی از شما کرده مگه؟ شما سایت مشکلی داره که htaccess خراب میشه و واقعا ربطی به cpanel نداره این موضوع. مشکل لایسنس هم در بهترین شرایط دارن حل می کنند بعد بهشون می گویید ***! متاسفانه این بیچاره ها خودشون گیر ***ی بنام cpanel افتاده اند!

- - - Updated - - -

من با خود پشتیبانی سی پنل صحبت کردم گفتن این لایسنس سابقه چند بار تغییر آی پی داره اینها به چه علتی ممکنه آی پی را تغییر داده باشن؟اصلا" ممکنه لزومی پیدا کنه که آی پی را تغییر بدن؟ ا
    ین یعنی هاستینگ داره کم فروشی می کنه تو خدماتش؟
    دلیلش بلوک شدن ip قبلی در cpanel هست و ***ی یا کم فروش محسوب نمیشه!

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

dns یا ایپی سرور رو پ.خ کنید بررسی بشه
    ویرایش توسط tikweb.ir : December 2nd, 2015 در ساعت 19:58
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)