نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سرعت دانلود بسیار پایین از وب سرور (win server 2003) به کامپیوتر شخصی

عضو جدید reza1011 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    17 پست

پیش فرض سرعت دانلود بسیار پایین از وب سرور (win server 2003) به کامپیوتر شخصی

دوستان سلام بند یک سرور مجازی دارم با Win server 2003 و وب سرور IIS6 بنده وقتی فایلی رو میزنم که از وب سرور به کامپیوتر شخصی خودم دانلود شه سرعت دانلود از 80 تا نهایتا 125kb/s محدودشده!! درصورتی که قبلا اینشکلی نبود و راحت و به طور طبیعی باید 600 تا 800kb/s سرعت دانلود برای هر فایل میداد که با توجه به پهنای باند نت بنده کاملا منطقی بود بنده حتی یه وب سرور Nginx هم کنارش نصب کردم با پورت غیر 80 که دیدم مشکل همچنان پا برجاست و از وب سرور نیست... حتی فایروال هم خاموش کردم ولی نتیجه ای نداشت به نظر شما ایراد از کجاست؟ راه حل ای نکته یا هر چیزی که کمکی به این مشکل بکنه حتی در ظاهر بی ربط ممنون میشم اعلام بفرمایید ..

2. # ADS

عضو انجمن xphost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,168
    تشکر تشکر شده 
    822
    تشکر شده در
    490 پست

پیش فرض پاسخ : سرعت دانلود بسیار پایین از وب سرور (win server 2003) به کامپیوتر شخصی

میتونه مشکل از شیرینگ شلوغ شبکه سرور اصلی باشه
    یا محدود کردن شبکه سرورتون
    یا....
    به کسی که ازش خرید کردید اطلاع بدید تا بررسی کنند
    ایران هاست،قدیمی ترین هاستینگ ایران

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

پیش فرض پاسخ : سرعت دانلود بسیار پایین از وب سرور (win server 2003) به کامپیوتر شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1011 نمایش پست ها
    دوستان سلام بند یک سرور مجازی دارم با Win server 2003 و وب سرور IIS6 بنده وقتی فایلی رو میزنم که از وب سرور به کامپیوتر شخصی خودم دانلود شه سرعت دانلود از 80 تا نهایتا 125kb/s محدودشده!! درصورتی که قبلا اینشکلی نبود و راحت و به طور طبیعی باید 600 تا 800kb/s سرعت دانلود برای هر فایل میداد که با توجه به پهنای باند نت بنده کاملا منطقی بود بنده حتی یه وب سرور Nginx هم کنارش نصب کردم با پورت غیر 80 که دیدم مشکل همچنان پا برجاست و از وب سرور نیست... حتی فایروال هم خاموش کردم ولی نتیجه ای نداشت به نظر شما ایراد از کجاست؟ راه حل ای نکته یا هر چیزی که کمکی به این مشکل بکنه حتی در ظاهر بی ربط ممنون میشم اعلام بفرمایید ..
    روی سرور محدودیت اعمال کردید ؟
    سرور خارج و در چه دیتاسنتری هست ؟
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    17 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط xphost نمایش پست ها
    میتونه مشکل از شیرینگ شلوغ شبکه سرور اصلی باشه
    یا محدود کردن شبکه سرورتون
    یا....
    به کسی که ازش خرید کردید اطلاع بدید تا بررسی کنند
    اطلاع که دادم ولی میگن مشکلی از پورت شبکه نیست البته داخل سرور هم دانلودی چیزی میزارم با ماکزیمم سرعت میگیره مشکل از سرور به خارج هست راه حلی هم به جز وبسرور یا FTP به ذهنم نمیرسه برای نتیجه بهتر!!

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    روی سرور محدودیت اعمال کردید ؟
    سرور خارج و در چه دیتاسنتری هست ؟
    به هیچ وجع مگه بلا نسبت مرض دارم!!! همینجوریش نت ایران داغون هست حالا بیام محدودیت هم بزارم!!!... حتی چیزی هم نصب یا کانفیک نکردم حتی ناخواسته!!!
    هلند ecatel

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

اطلاع که دادم ولی میگن مشکلی از پورت شبکه نیست البته داخل سرور هم دانلودی چیزی میزارم با ماکزیمم سرعت میگیره مشکل از سرور به خارج هست راه حلی هم به جز وبسرور یا FTP به ذهنم نمیرسه برای نتیجه بهتر!!

به هیچ وجع مگه بلا نسبت مرض دارم!!! همینجوریش نت ایران داغون هست حالا بیام محدودیت هم بزارم!!!... حتی چیزی هم نصب یا کانفیک نکردم حتی ناخواسته!!!
    هلند ecatel
    احتمالا روی سرور اختصاصی که هستید سرورهای مجازی زیادی هستند، از فروشنده تقاضای کنسول وی ام ویر کنید. از بخش performance میزان شبکه تون تصویر قرار بدید تا بهتون بگم مشکل از سروراختصاصی هست یا مشکل نرم افزاری سرور خودتون هست.
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

اینترنت خودتون مشکل نداره؟

یه لینک بدید بررسی کنیم، به یه وی پی اس دیگه فایلتون رو دانلود کنید ببینید اونجا هم مشکل سرعت دارید یا نه.

8. تعداد تشکر ها از arc1o0 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    17 پست

Post پاسخ : سرعت دانلود بسیار پایین از وب سرور (win server 2003) به کامپیوتر شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    احتمالا روی سرور اختصاصی که هستید سرورهای مجازی زیادی هستند، از فروشنده تقاضای کنسول وی ام ویر کنید. از بخش performance میزان شبکه تون تصویر قرار بدید تا بهتون بگم مشکل از سروراختصاصی هست یا مشکل نرم افزاری سرور خودتون هست.
    دسترسی Vmware vsphere-client web دارم ببینید همین مورد هست دقیقا؟؟

netwotk usage vps.jpg
    نقل قول نوشته اصلی توسط arc1o0 نمایش پست ها
    اینترنت خودتون مشکل نداره؟

یه لینک بدید بررسی کنیم، به یه وی پی اس دیگه فایلتون رو دانلود کنید ببینید اونجا هم مشکل سرعت دارید یا نه.
    از یه وی پی اس دیگه دانلود زدم فایل ها با سرعت 3mb/s می گرفت...

بابات محدود شدن دانلود از ای پی های خارجی هم یکی از دوستان به بنده گفت که شاید ای اس پی بنده محدودیدت دانلود از ایپی های خارجی و یا یه رنج خاص داشته باشند که مطمن نیستم رجل این موضوع SP بنده اسیاتک هست ولی جالبه که چند روز اول بعد تحویل سرویس همچین داستانی نبود عنی یهو یادشون افتاده محدودیت بزارن برای من!!! اگه این شرایط باشه من ISP عوض می کنم ...!!!
    ویرایش توسط reza1011 : November 30th, 2015 در ساعت 14:26

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

دسترسی Vmware vsphere-client web دارم ببینید همین مورد هست دقیقا؟؟

netwotk usage vps.jpg

از یه وی پی اس دیگه دانلود زدم فایل ها با سرعت 3mb/s می گرفت...

بابات محدود شدن دانلود از ای پی های خارجی هم یکی از دوستان به بنده گفت که شاید ای اس پی بنده محدودیدت دانلود از ایپی های خارجی و یا یه رنج خاص داشته باشند که مطمن نیستم رجل این موضوع SP بنده اسیاتک هست ولی جالبه که چند روز اول بعد تحویل سرویس همچین داستانی نبود عنی یهو یادشون افتاده محدودیت بزارن برای من!!! اگه این شرایط باشه من ISP عوض می کنم ...!!!
    سرورتون داخل ایران هست؟

خوب وقتی با یه وی پی اس دیگه تا 3 مگ دارید دانلود می کنید، مشکل از اینترنت خود شما هست.

هرچند 3 مگ خیلی پایینه و به دلیل اشتراک بیش از حد پهنای باند اتفاق می افته.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    168
    تشکر تشکر شده 
    680
    تشکر شده در
    501 پست

احتمال 99% از فایروال داخل ویندوز سرور است که مثلا فقط اجازه عبور به پورت های خاص رو میدهند برای همین اینطوری شده،درصورت تمایل اطلاعات ورود را ارسال کنید بررسی کنیم
    atilnic.comبه زودی
    Email : atilnic1[at]gmail.com Tell : 045-3232-5473 0936-915-2949

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)