نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
برای من جای سوال هست که فلان شرکت ترکیه ای که با ایران مشکلی نداره ؛ یه میلیون تومن میگیره تا یه cert رو برای دامنه ی ir بیاد issue کنه .
اون وقت startssl یا wosign که به رایگان میدن مشکلی دارن ؟ الان 99% افراد این انجمن دارن از شرکت هایی که با ایران مشکل دارند کار میکنند از جمله خوده بنده ؛ اون وقت طبق گفته ی شما یعنی ما داریم آمار کاربران یا سرور ها یا محصولات اون سایت رو بالا می بریم ؟ برای مثال شما یه سرویس دهنده که در حد ovh یا lease web یا singlehop یا comodo که ایرانی باشه به بنده معرفی کنید که هم از لحاظ قیمت یکسان باشه و هم از لحاظ کیفیت .
بنده همین فردا مشتریشون میشم !
نیست .
نه شما اشتباه برداشت کردید من میگم وقتی شرکت چینی داره رایگان میده دلیلی نداره شما یا ما یا همکاران دیگه بیاییم بی خود شرکت اسرائیلی را معرفی کنیم بیاییم حداقل بیام شرکتی که با ایران اوکی بوده کار کنیم که آمار کاربراش بیشتر بشه مشکل ما ایرانی ها اینه که همکارامون حاضر نیستند با هم هماهنگ بشن و سعی کنند جوری سرویس بدن که هم مشتری راضی باشه هم تو اون ضمینه اعتبار ایران بره بالاتر درکل من فقط منظورم این بود شما هم اگه شرکت مشابه کاری میبینید که حداقل با ایران مشکل نداره سعی کنید اونو معرفی کنید که اعتبار کشورمون پیش یه شرکت بره بالا و بدونند یوزر زیاد دارن از ایران