صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: !هاست ایران!فروش ویژه پائیزه!60درصدتخفیف دائمی>>رم دو گیگ فقط11 هزارتومان<<ارائه تمامی کانفیگ ها!فول آپتایم!

عضو انجمن xmohammadx آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    87 پست

1 !هاست ایران!فروش ویژه پائیزه!60درصدتخفیف دائمی>>رم یک گیگ فقط15 هزارتومان<<ارائه تمامی کانفیگ ها!فول آپتایم!

ویرایش شد...
    بنده تمام شراکتم رو باهاست ایران بهم زدم و مسئولیت این سرکت دیگر با بنده نیست
    درخواست حذف تاپیک رو دارم...
    ویرایش توسط xmohammadx : September 17th, 2015 در ساعت 16:40 دلیل: تغییر قیمت
    AnaCloud
    TELL:02191035486
    TELEGRAM:@anacloud2

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : !هاست ایران!فروش ویژه پائیزه!60درصدتخفیف دائمی>>رم دو گیگ فقط11 هزارتومان<<ارائه تمامی کانفیگ ها!فول آپتایم!

با سلام

با وجود اینکه میدانستیم سرویس دهی فردا یا دو روز بعد از وجود مشکل امکان پذیر خواهد بود با این وجود تصمیم به برگشت وجه کاربران گرفتیم

و طی تیکت با این پیام به تمامی کاربران سایت و 8 خریدار سرور مجازی اعلام شده است

متاسفانه به دلیل بروز مشکل در سرور هم اکنون قادر به ارائه سرویس نیستیم
    کابران گرامی لطفا شماره کارت خود را اعلام کرده تا مبلغ سرویس خریداری شده به حساب شما برگشت داده شود
    متذکر میشویم واریز حساب با الویت کارت های ملی میباشد و حساب کارت های دیگر فردا انجام خواهد گرفت

و با توجه به همین تیکت اعلام شده است حساب های ملی طی همان روز و حساب های دیگر طی 24 ساعت آینده واریز خواهد شد
    تا کنون حساب 2 یوزر پرداخت نشده است

علت : یکی از کاربران شماره کارت خود را امروز برای ما ارسال کرده و کاربر hosein-sat با توجه به اینکه شماره کارت خود را ارسال نموده بودند(بانک تجارت) اما با دو بار انجام انتقال شماره کارت ایشان را سیستم صحیح نمیداست
    با این وجود طی تیکت به ایشان اعلام شده تا شماره کارت دیگری را وارد نماییند (شماره کارت دوم را نیز امروز برای ما ارسال کرده اند که واریز به کارت ایشان تا فردا انجام خواهد شد ) .بدین ترتیب شماره کارت دومی با بانک رسالت برای ما ارسال نموده و با توجه به قانون 24 ساعت ذکر در تیکت هزینه برگشت داده خواهد شد

هیچ کارمزدی از کاربران در حین انتقال وجه کسر نشده است و حتی در کمتر از زمان اعلام شده مبالغ دریافت شده به حساب کاربران برگشت داده شده است

طبق همین مورد چون شماره کارت دوم hosein-sat دریافتی امروز به دست ما رسیده است و انتقال وجه به جز کارت های ملی باید از طریق عابر بانک انجام پذیرد به همین منظور ساعت اعلام شده برای برگشت وجه 24 ساعت میباشد و انجام خواهد گرفت

با وجود رفتار بسیار غیر حرفه ای و یک مورد اشتباه فاحش و عمدی از طرف آقای محمد دهقانی ( آغاز کننده تاپیک )که شاید اقدام به پیگیری از طرف ماست (من خود را موظف به عذر خواهی از تک تک عزیزان به علت از دست رفتن وقتشان میدانم )

چرا هاست ایران با مشکل روبرو شد
    و مشکل سخت افزاری سرور (مورد دوم با پیگیری از طریق آقای مالکی قابل اثبات است ) این مورد بعد از بررسی طی دو تیکت با دیتاسنتر از طریق واسط خریدار (ارتباط 7) و سپس چک سخت افزاری و نصب مجدد وی ام ویر و کانفیگ روتر مرتفع گردید
    عدم مدیریت صحیح
    عدم مدیریت صحیح و کانفیگ غیر صحیح روتر میکروتیک

لطفا برای پیگیری کامل به این تاپیک یا سایت مراجعه نموده و تماس حاصل نمایید
    آخرین بروز رسانی برای اثبات پرداخت ها و ... فردا انجام خواهد .

توجه : تمامی راه های ارتباطی با ما از طریق سایت بوده و هیچ فعالیت دیگری از طریق دیگر افراد یا واسطه ها مورد تایید ما نبوده و همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در پرداخت و ... به این تاپیک و یا سایت مراجعه نمایید

راه های ارتباطی تا پایان به نتیجه رسیدن این تاپیک تا فردا ساعت 12 شب از طریق همین تاپیک و یا یاهو ایدی www_hostiran_xyz@yahoo.com و هاست ایران , 09378867686

با تشکر فراوان

عضو انجمن baranblog آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    153
    تشکر تشکر شده 
    203
    تشکر شده در
    141 پست

پیش فرض پاسخ : !هاست ایران!فروش ویژه پائیزه!60درصدتخفیف دائمی&gt;&gt;رم دو گیگ فقط11 هزارتومان&lt;&lt;ارائه تمامی کانفیگ ها!فول آپتایم!

سرور جدید رو تحویل گرفتم
    ویرایش توسط baranblog : September 18th, 2015 در ساعت 01:19

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : !هاست ایران!فروش ویژه پائیزه!60درصدتخفیف دائمی&amp;amp;gt;&amp;amp;gt;رم دو گیگ فقط11 هزارتومان&amp;amp;lt;&amp;amp;lt;ارائ ه تمامی کانفیگ ها!فول

سلام قربان بله ایمیل به شما ارسال شده یک ساعت پیش سرور برای شما تحویل شده ولی سایت بالا نیست ( به علت تغییراتکه داریم مجدد whmcs نصب میکنیم ) لطفا به من پیام بدین در یاهو یا ایمیلتون بفرمایید مجدد براتون ارسال کنم

- - - Updated - - -

یک بار سرور سفارش داده بودین سرور اشکال پیدا کرد وجه به حسابتون برگشت داده شد
    بار دوم بدون هماهنگی همین صاحب تاپیک متاسفانه خود سر از شما سفارش گرفتن و از قرار معلوم خودتون فرمودین هزینه کانفیگ هم دادین و اونو هم به من اطلاع ندادن و بعد از بحث با من سرور شمارو دلت کردن و بنده رو هم تهدید کردن که حالا خودت باید جواب مشتری رو بدی و و من به خاطر اینکه موظف هستم درست رفتار کنم از آقای جواد عزتی سرور تهیه کردم چون اون کانفیگ رو نداشتم و به شما ایمیل زدم الان هم فکر میکنم مجدد ایمیلتون رو چک کردین و دیدین که ارسال شده
    باز هم اگر مورد حل نشده بروزرسانی کنید

- - - Updated - - -

شماره کارت به نام آقای راد مبلغ 11 هزار تومان
    شماره کارت :XXXX XXXX XXXX 6304
    پیگیری : 838892

شماره کارت به نام آقای شاد مبلغ 7 هزار تومان
    شماره کارت :XXXX XXXX XXXX 5470
    پیگیری : 838915

حساب های دیگر دوستان دیروز واریز شده است
    یادآوری میکنم بنده در اسرع وقت مبالغ را برگشت زده ام و تاخیر از بابت شماره کارت اولی (سیستم بانکی) که بعد از دریافت شماره کارت واریز انجام گردید و دومی هم 8 یا 9 ساعت قبل شماره کارت دادن و بعد واریز را بنده نیم ساعت پیش انجام دادم

==========================
    دوستانی به مانند آقایان عزتی و مالکی فعال در انجمن میدونن بنده خودم دارای سایت دیگه ای هستم اما متاسفانه با یک انتخاب اشتباه یک سایت جدید باهمکاری آقای محمد دهقانی راه اندازی کردیم که نتیجه این شد . این تجربه باعث شد که من به هیچ وجه مبنای اعتمادم رو حرف های دیگران قرار ندم و اگر قرار بر همکاری باشه حتما باید قراردادی بین افراد همکار نوشته بشه تا وقتی مشکلی پیش میاد اینطوری میدون رو حداقل خالی نکنن چه برسه به این موضوع که آلوده به دروغ گویی و خیانت نیز شد

من از همه دوستانی که از ما سرویس تهیه کردن عذر خواهی میکنم و اعلام میکنم اگر چنانچه باز نارضایتی دارن و مشکلی در واریز ها بوده همین جا اعلام کنن چون خدارو شکر به وظایف خودم آشنا هستم و میدونم که باید حق خوری نکرد و به فروش و خریدار احترام قائل بود

با تشکر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)