صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: آقای منتقد: چرا وردپرس ؟!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    899
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    457 پست

پیش فرض پاسخ : آقای منتقد: چرا وردپرس ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.poop نمایش پست ها
    ايميل ارسال شده و حساب كاربرى بنده فعال شده و اين به اين معنيه كه من بدون جواب پس دادن به شما ميتونم پست ارسال كنم و وردپرس رو نقد كنم.
    هيچ فحشى در كار نيست و تنها نظر منتقد به همراه راهنمايى ها ارسال شده.
    من "آقاى منتقد" هستم.
    جناب "آقای مننقد" حتما اشراف دارید که منتقد باید اهلیت داشته باشه در موضوع مورد نقد. اهلیت در این زمینه هم در حالت ساده شامل داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه انواع سیستم های مدیریت محتوا و برنامه نویسی هست.

شما اینارو دارید ؟ اگه ندارید، اصولا اهلیت انتقاد ندارید و سخن به گزافه گفتید
    رضا قلعه‌خانی: وردپرس و WHMCS - طراحی و راه‌اندازی انواع وب‌سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی

تماس: ارسال ایمیل

2. تعداد تشکر ها از Reza G به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

کلا معرفی چند ابزار پر کاربرد وردپرس با لهنی غیره عامیانه
    نقد کردین مثلا؟!!!
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

5. تعداد تشکر ها از hegza به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط secureconfig نمایش پست ها
    از وردپرس استفاده میکنید (freescript.ir) بعد اینجوری نقد میکنید ؟

"""
    - سایت خبری رو چطور بسازم؟ - با وردپرس.
    - سایت معرفی رو با چی بسازم؟ - با وردپرس.
    - سایت فیلم رو با چی بسازم؟ - با وردپرس.
    - سایت عکس رو ... ؟ - وردپرس.
    - فروشگاه میخوام - وردپرس دیگه.
    """

بنده اصلا طرفدار وردپرس نیست و اسکریپتی که خودم بنویسم با امکانات بسیار کمتر رو ترجیح میدم بهش
    اما !‌ تمامی مواردی که ذکر کرده اید با وردپرس قابل پیاده سازی هست !
    البته اون مورد اخر یعنی فروشگاه ممکنه کمی امکاناتش کمتر از اسکریپت هایی مثل پرستاشاپ و ... باشه.
    --------------
    """
    دوست عزیز برای یکبار هم که شده یک نگاه اجمالی به نرم افزار های دیگر بیندازید، شاید نشود سایت گوگل را با وردپرس طراحی کرد!
    """
    مثالی که زدید زیاد جالب نبود ، چون فکر نکنم کسی تو سرش داشته باشه گوگل بسازه ... !
    --------------

"""
    این جمله ایست که این روزها از دهان همه ! میشنویم، انسان های بی تخصصی که انتظار دارند فرشته ای به نام وردپرس همه مشکلات همه انسان های روی کره زمین را حل کند، حتی بدون اینکه کوچکترین دانشی در مورد سیستم های دیگر داشته باشند.
    """
    لطفا نام سیستم های مدیریت محتوایی که بهتر از وردپرس هستند را ذکر کنید. ("حتی بدون اینکه کوچکترین دانشی در مورد سیستم های دیگر داشته باشند.")
    ------------
    "مشکلاتی از جمله راههای سریع و راحت هک کردن."
    اگر وردپرس به راحتی هک میشد به نظر شما امار استفاده از وردپرس اینقدر بالا بود ؟!
    بله شاید بشه برخی سایت های وردپرسی رو هم کرد اما از طریق پلاگین هاش نه خود وردپرس !
    در مورد افزونه ای که میفرمایید ،‌باهاش کار نکردم اما عملا برای تشخیص اینکه وردپرس هست یا نه کافیه به پوشه ی wp-content برید و اگر باز بود یعنی وردپرس نصبه !
    ------------

"اصلا یادم نبود که وردپرس یک سیستم سئوی مسخره دارد و عملا بدون افزونه ی سئو، سئو در ورپرس هیچ معنایی ندارد و جای سایت شما در آخرین صفحات گوگل خواهد بود!"
    انتظار دارید بدون اینکه کاری انجام دهید خودکار وردپرس سایت شمارو سئو کنه و بیاره لینک اول ؟ پس دیگه شغل سئو کاری معنایی نداره !
    بعد اینکه شما سیستم اختصاصی بنویسی یا از اسکریپت دیگری مثل جوملا استفاده کنید ،‌ایا سئو خودکار درست میشه ؟
    -------------
    "با یک حساب و کتاب سر انگشتی به این نتیجه میرسیم که وردپرس بدون افزونه های فراوانش هیچ قدرتی ندارد و عملا یک سیستم ساده و مسخره است. جدای از بحث افزونه ها وردپرس یک سیستم کد نویسی قدیمی را به یدک میکشد که ناشی از به روزرسانی نسخه های قبلی بوده و امکان تغییر اساسی در نرم افزار (برای مثال تغییر روش کدنویسی به MVC) وجود ندارد."
    مطمینا سازندگاه وردپرس میتوانستند تمامی افزونه هارا در وردپرس به صورت پیشفرض قرار دهند ! در این صورت سرعت وبسایت به شدت کاهش می یافت و مشکلات فراوانی پیش می امد.
    شاید بخاطر سادگی و راحتی کار با وردپرس این حرف را میزنید ، اما همونطور که خودتون هم اشاره کردید وردپرس api قدرتمندی برای ایجاد افزونه و قالب داره.

---------------------------
    در ابتدا هم گفتم نه طرفدار وردپرس هستم و نه تمایلی به استفاده ازش رو دارم. اما خوب چون قبلا با وردپرس کار کردم ،‌اشنایی نسبی باهاش دارم.

درصورت تمایل به پاسخ دهی ،‌ امیدوارم انتقاد بنده رو با دلیل و مدرک پاسخ دهید ...
    اگر چند سال پيش آقاى رضايى را ميشناختم شايد اجازه نميدادم وردپرس نصب كند اگر چه براى سايت هاى محتوا محور مناسب هست
    گوگل يك بزرگنمايى بود يعنى با وردپرس نميشه هر سيستمى را پايه ريزى كرد، چيزى كه وردپرس كاران به آن اصرار دارند.
    در پست هاى بعدى اسكريپتهاى ديگرى را نقد ميكنم و سيستم هاى بهترى را معرفى ميكنم
    وردپرس يكى از ركورد داران هك در جهان هست و همچنين سيستم مورد علاقه هكر ها كه اين هيچ ربطى به آمار استفاده ندارد و تعداد نصب ميتواند از تبليغات خوب هم به دست بيايد
    بعضى از سيستم ها قابليت seo خودكار را دارند
    طراحان ميتوانستند به جاى سيستم هاى ارسال خودكار لاگ ها و ***ى اطلاعات چند افزونه كاربردى توى سيستم بگذارند تا حجمش زياد نشه
    ویرایش توسط mr.poop : August 19th, 2015 در ساعت 23:01

7. تعداد تشکر ها از mr.poop به دلیل پست مفید

عضو انجمن spsgorgan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    156
    تشکر شده در
    112 پست

در نظر بگیرید نظر شخصی شما است و خب محترم. هر برنامه نویسی مختاره هر جور مایله کار کنه.از زمان phpnuke این دعوا بوده و جالبه ما که اصلا نه سر پیاز و نه ته پیاز تولید این سامانه ها بودیم دعوا داریم

پیشنهاد میکنم مطالعه بفرمایید : http://herenextyear.com/35-reasons-w...r-business.php
    Designer and Consultant of e-Government Services / CRM-HRM-ERP-MIS / Web & Windows & Mobile Application

9. تعداد تشکر ها از spsgorgan به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    وردپرس با آخرین به روز رسانی بدون نیاز به هیچ افزونه امنیتی؛ یکی از امن ترین اسکریپت های مدیریت و محتوا در دنیای نت هست؛ اینکه از پلاگین مشکل دار استفاده کنید ارتباطی با وردپرس ندارد.
    از نظر سئو هم بدون هیچ افزونه ای یک سئو خوب دارد و با افزونه فقط برخی ملاک ها برای داشتن سئو بهتر را می توانید اضافه کنید؛
    اگر ممکنه چند تا از کارهای مهمی که وردپرس برای سئو انجام میدهد را نام ببرید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    خوب من به عنوان یک فرد بی تخصص و تنبل و بی استعداد ( همانطور که شما در انتقاد سازنده خود فرمودید) از وردپرس استفاده می کنم؛ همانطور که خود شما هم استفاده می کنید!
    امنیت بالا، رابط کاربری عالی ؛ و طراحی mvc فوق العاده برای توسعه دهندگان فقط برخی از ملاک ها برای انتخاب وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا خوب است؛
    در حقیقت api هیچ ارتباطی با پلاگین نویسی برای وردپرس ندارد؛
    ظاهرا این پست فقط برای مطرح کردن نام خودتان می باشد ؛ با این حال من به نقد شما احترام می گذارم ولی به عنوان یک برنامه نویس php پیشنهاد می کنم مطالعات خود را افزایش دهید
    تشریف ببرید بالا و مطلب را با دقت بیشتری بخوانید

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

با اینکه همه از وردپرس استفاده میکنن و... موافق هستم و با این سیستم نمیشه حرفه ای شد...

اما با اینکه میگید امنیتش کمه و سئو خوب نیست موافق نیستم

مطمئن باشید اگه توی یه صفحه html خالی هم مطلب اختصاصی بزارید میاد صفحه اول گوگل!
    دوستدار کتاب بلیان

عضو انجمن yastheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

مطالب شما هیچ ارزش علمی جهت مطالعه ندارد و سرشار از اشتباهات است.
    با توجه به API قوی وردپرس خیلی راحت میشود برای وردپرس افزونه نویسی کرد
    همین یک جمله نشان می دهد شما اصلا نمی دانید API چیست.

جدای از بحث افزونه ها وردپرس یک سیستم کد نویسی قدیمی را به یدک میکشد که ناشی از به روزرسانی نسخه های قبلی بوده و امکان تغییر اساسی در نرم افزار (برای مثال تغییر روش کدنویسی به MVC) وجود ندارد.
    یک نمونه موجود در اینترنت که دارای طراحی پیشرفته تری نسبت به MVC وردپرس دارد معرفی کنید.
    اگر ممکنه چند تا از کارهای مهمی که وردپرس برای سئو انجام میدهد را نام ببرید.
    Friendly URL و پینگ بک در خود وردپرس و همچنین تگ های محبوب HTML5 مثل article ؛ header و ... در قالب های پیشفرض وردپرس که از لحاظ سئو ارزش بالایی دارند!
    لطفا به این بحث ادامه ندهید تا خودتان را زیر سوال نبرید؛
    ویرایش توسط yastheme : August 19th, 2015 در ساعت 23:20

سنترال هاستینگ - اولین سرویس دهنده DDoS Protected ایرانی!
    █ شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین (شماره ثبت : 1799 شناسه ملی: 14006354907 )

13. تعداد تشکر ها ازyastheme به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sitetheme نمایش پست ها
    درود
    بنده هم نظر شخصیم رو گفتم، از اونجایی که وردپرس خیلی بیشتر در جمع وبمستران ایرانی جا افتاده برای همین هم پشتیبانی بهتری میشه، مشکلی پیش بیاد همه باهاش آشنا هستند، این یک طرف قضیه هست
    این سیستم مدیریت محتوا برای تمامی موضوعاتی که شما بخواین وبسایت راه اندازی کنید امکانات کافی بلکه کامل رو داره و در نتیجه همین موضوع دلیل اصلی اینه که :

از طرف دیگه این سیستم مدیریت محتوا رابط کاربری بسیار ساده و شبیه به وبلاگی داره که هر فردی حتی مبتدی که تا بحال فقط یکبار با یک وبلاگ کار کرده باشه میتونه مدیریت کنه.
    شما برای هر موضوعی که اعلام کنید وردپرس یک افزونه داره.
    همین که یک سیستم مدیریت محتوا بتونه برای راه اندازی هر نوع وبسایتی کامل ترین باشه خیلی با ارزشه
    انسان عاقل و با فهم اینطوری فکر نمیکنه :

خیر کسی فکر نکرده با یادگیری کد نویسی وردپرس خدای برنامه نویسی شده.

راحتی بیش از حد استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا مشکل بزرگه؟ واقعا راحتی در استفاده مشکل شده؟ واقعا به بسیاری از مدیران وبسایت هایی که بر پایه وردپرس کار میکنند باید صفت تنبل و بی استعداد داد؟ این نوع نگارش نوشته نقدی است؟

چه علاقه ای دارید که ثابت کنید کلا وردپرس مشکل دار هست؟ با وردپرس طراحی نمیکنیم لطف کنید سیستم مدیریت محتوای که از نظر شما بهتر از وردپرس هست معرفی کنین دوستان تنبل و بی استعداد از همون استفاده کنند

بیشتر از این وقتم رو برای این نقد از نظر بنده بی ارزش نمیذارم ( چرا که اگر نقد مفیدی بود چرا خونده نشه؟ چرا بهش عمل نشه؟ ولی نقد خوب اینه که با لحن مناسب، دور از غرض ورزی شخصی و با ذکر ویژگی ها و معایب نوشته بشه)
    با احترام
    آندروید هم بین کاربران ایرانی جا افتاده و بهتر پشتیبانی میشه؟، ولی دلیل برتری اون نسبت به ios نیست.
    به نظر من تمرکز بر روی یک ویژگی باعث برتری خواهد شد نه زیاده خواهی و پرواز بر هر شاخه ای
    رابط کاربری از نظر مبتدیان اصلا راحت نیست
    داشتن افزونه برای هر موضوعی نقطه قوت وردپرس هست
    اسمش مدیریت محتوا هست و برای سایت های مدیر محتوا خوبه، خدا نیست
    خودتی
    راحتی بیش از حد در افزونه نویسی منظور هست، عمیق تر بخونید
    سیستم های دیگری را مورد بررسی قرار خواهم داد
    نذار

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.poop نمایش پست ها
    آندروید هم بین کاربران ایرانی جا افتاده و بهتر پشتیبانی میشه؟، ولی دلیل برتری اون نسبت به ios نیست.
    به نظر من تمرکز بر روی یک ویژگی باعث برتری خواهد شد نه زیاده خواهی و پرواز بر هر شاخه ای
    رابط کاربری از نظر مبتدیان اصلا راحت نیست
    داشتن افزونه برای هر موضوعی نقطه قوت وردپرس هست
    اسمش مدیریت محتوا هست و برای سایت های مدیر محتوا خوبه، خدا نیست
    خودتی
    راحتی بیش از حد در افزونه نویسی منظور هست، عمیق تر بخونید
    سیستم های دیگری را مورد بررسی قرار خواهم داد
    نذار
    من اینجا از همه شما عزیزان کوچکتر هستم و خودم رو از همه کم تجربه تر میدونم. پس این جسارت من رو ببخشید:

سیستم وردپرس یک سیستم رایگان هست و باید با سیستم های رایگان مقایسه بشه. معلومه که سیستم های برتر از وردپرس هم هست!
    حرف من اینه که سیستم رایگان وردپرس در حد سیستم 13 میلیونی ایران سامانه هست و حتی گاهی مواقع برتری هایی هم دیدم
    قرار نیست سیستم وردپرس رو با سیستم های اختصاصی مثل itpro.ir مقایسه کنیم

البته حرف های شما رو تا حدودی قبول دارم. اما در مورد امنیت و سئو قبول ندارم...

اما خیلی دوست دارم وردپرس رو با دیگر سیستم ها مقایسه کنید و استقبال میکنم
    دوستدار کتاب بلیان

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza G نمایش پست ها
    جناب "آقای مننقد" حتما اشراف دارید که منتقد باید اهلیت داشته باشه در موضوع مورد نقد. اهلیت در این زمینه هم در حالت ساده شامل داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه انواع سیستم های مدیریت محتوا و برنامه نویسی هست.

شما اینارو دارید ؟ اگه ندارید، اصولا اهلیت انتقاد ندارید و سخن به گزافه گفتید
    بیشتر از شما دارم

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)