صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: فروش شماره مجازی برای فعال سازی تلگرام و واتس آپ و وایبر و ... همراه با ارائه پنل و وب سرویس

عضو انجمن sardarn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    387
    تشکر تشکر شده 
    999
    تشکر شده در
    700 پست

پیش فرض فروش شماره مجازی برای فعال سازی تلگرام و واتس آپ و وایبر و ... همراه با ارائه پنل و وب سرویس

سلام

مدتی بود داشتم با یکی از دوستان روی یک پنل جهت ارائه شماره مجازی برای دریافت کد فعال سازی سامانه هایی مثل تلگرام و وایبر و واتس آپ و... کار می کردم که الحمدالله امروز کارهاش تموم شد و الان قابل استفاده هست.

شماره ساز اولین سامانه فروش شماره مجازی می باشد که اقدام به فروش خطوط کاملاً سازگار با بیشتر سایت های و نرم افزار های مجازی را ارائه می نماید.

مشتریان عزیز باید این هم در نظر داشته باشند که این شماره ها فقط قابلیت دریافت پیامک را داشته و به هیچ عنوان نمی توان از قابلیت تماس صوتی آن استفاده نمود.

قیمت خرید خط از 1100 تومان تا 700 تومان می باشد که بر اساس تعداد خرید حساب می شود.چنانچه شما بعد از خرید خط روی هر کدام از خط ها پیامک دریافت نکردید از داخل پنل می توانید درخواست برگشت هزینه بزنید و در همان لحظه اعتبار به پنل تان برگشت داده می شود.

مزیت این پنل این می باشد که شما در هر زمان و بدون دخالت ما می توانید اقدام به تهیه خط و دریافت کد فعال سازی نمایید.

در ضمن قابلیت ارائه وب سرویس هم وجود دارد که بدون وارد شدن به پنل درخواست شماره و دریافت کد فعال سازی تون می دهید.این امکان با وارد شدن به پنل تان می توانید مشاهده نمایید.

ثبت نام در سایت رایگان می باشد و شما فقط بابت خرید خط هزینه پرداخت می نمایید.

آدرس سایت:
    http://shomaresaz.ir/

آدرس ورود به پنل:
    http://login.shomaresaz.ir/

موفق باشید

2. تعداد تشکر ها ازsardarn به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن TeraServerCo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    264
    تشکر شده در
    248 پست

پیش فرض پاسخ : فروش شماره مجازی برای فعال سازی تلگرام و واتس آپ و وایبر و ... همراه با ارائه پنل و وب سرویس

میشه شماره هارو روی وبایل هم استفاده کرد ؟
    سرور اختصاصی|سرورمجازی|هاست لینوکس حرفه ای (ایران و خارج)| پشتیبانی 24 ساعته تلگرام : @h_myahya تلفن تماس :021.5568.68.61
    ,سفارش سرویس نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره

عضو انجمن ahmad19 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    229
    تشکر شده در
    190 پست

پیش فرض پاسخ : فروش شماره مجازی برای فعال سازی تلگرام و واتس آپ و وایبر و ... همراه با ارائه پنل و وب سرویس

شماره ای که بمن نشون رو زدم تو پنل این ارور رو داد
    http://upload7.ir?p=preview&s=1&q=q3...4CM9XK2tpB&s=1
    شرکت فنی و مهندسی دانش بنیان پاسارگاد تلگرام: 09101004330 احمد مهدیلو
    سفارش ها در http://021host.eu
    تماس مستقیم : 00436889587387 Telegram: @mahdilou

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    142 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad19 نمایش پست ها
    شماره ای که بمن نشون رو زدم تو پنل این ارور رو داد
    http://upload7.ir?p=preview&s=1&q=q3...4CM9XK2tpB&s=1
    سلام
    این که خطا نیست
    خوب اگه روی گوشی هست iso and android انتخاب کن
    اگرم تلگرام دستکتاپ هست باید here بزنی

عضو انجمن ahmad19 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    229
    تشکر شده در
    190 پست

من سه تا خط خریدم و زدم و متاسفانه برنامه هنگ کرد مجدد باز کردم هر سه خط پرید و پشتیبانی هم گفتن که دیگه نمی تونن کد بدن
    هیچ ارزونی بی دلیل نیست
    من قبلا شماره 2 تومنی می گرفتم تو پنلشون بود 10 بار هم کد می زدی جدیدش رو می دادن اما الان عملا پولمون بابت خرید این خط ها پرید

اینو نوشتم دوستان دیگه ای که می خوان خط بخرن مثل من نشه براشون بدونن کد همون دفعه اول فقط می یاد
    و کاش اینو تو سایت می نوشتند دوستان
    شرکت فنی و مهندسی دانش بنیان پاسارگاد تلگرام: 09101004330 احمد مهدیلو
    سفارش ها در http://021host.eu
    تماس مستقیم : 00436889587387 Telegram: @mahdilou

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    142 پست

من سه تا خط خریدم و زدم و متاسفانه برنامه هنگ کرد مجدد باز کردم هر سه خط پرید و پشتیبانی هم گفتن که دیگه نمی تونن کد بدن
    هیچ ارزونی بی دلیل نیست
    من قبلا شماره 2 تومنی می گرفتم تو پنلشون بود 10 بار هم کد می زدی جدیدش رو می دادن اما الان عملا پولمون بابت خرید این خط ها پرید

اینو نوشتم دوستان دیگه ای که می خوان خط بخرن مثل من نشه براشون بدونن کد همون دفعه اول فقط می یاد
    سلام
    متشکر بابت پست شما
    در تیکت هم پاسخ داده شد
    شما یکبار تلگرام فعال کردید،اگر مجدد هم میتونستید کد بگیری کدی به خط نمیومد بلکه به تلگرام میومد
    پس مشکل از شما و نرم افزاری بود که استفاده می کردید
    سامانه ما روزانه هزاران خط دارد خریداری می شود و تا الان مشکلاتی وجود نداشته
    باتشکر

عضو انجمن sardarn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    387
    تشکر تشکر شده 
    999
    تشکر شده در
    700 پست

هیچ ارزونی بی دلیل نیست

با سلام

این مشکل برنامه شماست که به هر دلیلی نتوانسته شناسه خط را ذخیره کند. و ارتباطی با خود خط ندارد.از اآنجایی که یم گویید این مشکل قبلا نیز با خطوط دیگه براتون پیش اومده نشون می ده که خود برنامه شما مشکل دارد.

موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sardarn نمایش پست ها
    سلام

مدتی بود داشتم با یکی از دوستان روی یک پنل جهت ارائه شماره مجازی برای دریافت کد فعال سازی سامانه هایی مثل تلگرام و وایبر و واتس آپ و... کار می کردم که الحمدالله امروز کارهاش تموم شد و الان قابل استفاده هست.

شماره ساز اولین سامانه فروش شماره مجازی می باشد که اقدام به فروش خطوط کاملاً سازگار با بیشتر سایت های و نرم افزار های مجازی را ارائه می نماید.

مشتریان عزیز باید این هم در نظر داشته باشند که این شماره ها فقط قابلیت دریافت پیامک را داشته و به هیچ عنوان نمی توان از قابلیت تماس صوتی آن استفاده نمود.

قیمت خرید خط از 1100 تومان تا 700 تومان می باشد که بر اساس تعداد خرید حساب می شود.چنانچه شما بعد از خرید خط روی هر کدام از خط ها پیامک دریافت نکردید از داخل پنل می توانید درخواست برگشت هزینه بزنید و در همان لحظه اعتبار به پنل تان برگشت داده می شود.

مزیت این پنل این می باشد که شما در هر زمان و بدون دخالت ما می توانید اقدام به تهیه خط و دریافت کد فعال سازی نمایید.

در ضمن قابلیت ارائه وب سرویس هم وجود دارد که بدون وارد شدن به پنل درخواست شماره و دریافت کد فعال سازی تون می دهید.این امکان با وارد شدن به پنل تان می توانید مشاهده نمایید.

ثبت نام در سایت رایگان می باشد و شما فقط بابت خرید خط هزینه پرداخت می نمایید.

آدرس سایت:
    http://shomaresaz.ir/

آدرس ورود به پنل:
    http://login.shomaresaz.ir/

موفق باشید
    فروش شماره مجازی تون هنوز ادامه داره؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    249
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    248 پست

نرم افزار را از کجا میشه تهیه کرد ؟

نرم افزار + رنج ساز

عضو انجمن J0k3R آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    163
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    78 پست

درود !
    روی مسنجر بیتالک هم جواب میده ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

فروش شماره مجازی 100% سالم برای ارسال انبوه تلگرام

http://smsactiv.ir/panel/

09357984945

09123547243

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)