صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: راه اندازی یک سیستم مثل پارس پک قسمت هاستینگش

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی یک سیستم مثل پارس پک قسمت هاستینگش

کلا راحتتون کنم این آمادش نیست

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

سلام
    حتما نیازی به تهیه لایسنس لایف تایم (باتوجه به هزینه بالا) برای شروع نیست و میتونید از نسخه رای گان استفاده کنید.
    برای اون addon هم این ماژول هست:
    http://www.whmcs.com/addons/configurable-package-addon/
    که میتونید نسخه رایگان رو پیدا کنید اگر نبود روی یک لایسنس فعال خریداری کنید و خودتون رایگانش کنید!
    در مورد قالب نیز بنده اقا وهاب vahabonline.ir پیشنهاد میکنم که با قیمت خیلی مناسب میتونن واستون اوکی کنن
    موفق باشید

- - - Updated - - -

در مورد ماژول تایید شماره موبایل با sms نیز ماژول توسط یکی از دوستان با هزینه بسیار پایین چیزی حدود 20ت ارایه میشود!
    ویرایش توسط yourhosting : August 15th, 2015 در ساعت 19:00
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Arani نمایش پست ها
    کلا راحتتون کنم این آمادش نیست
    تمام موارد استفاده شده در پارس پک آماده خریداری شدن و هیچ کدوم اختصاصی نوشته نشدن .
    هر چیزی میخواید بگید تا بنده بهتون لینکش رو بدم .

عضو انجمن taranoome آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    398
    تشکر شده در
    308 پست

خوب من میگم برای اول هزینه کم انجام بدم یک دمو رو سایت خودم بیارم بالا که فقط خودم تست های لازم رو انجام بدم اگه به دلم نشست دو میلیون هم هزینه کنم ارزش داره ولی الان من اصلا نمیفهمم چی به چی هست بیام 1500.000 هزینه کنم بعد اون چیزی که بخام نشه کی میاد جواب منو بده

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taranoome نمایش پست ها
    خوب من میگم برای اول هزینه کم انجام بدم یک دمو رو سایت خودم بیارم بالا که فقط خودم تست های لازم رو انجام بدم اگه به دلم نشست دو میلیون هم هزینه کنم ارزش داره ولی الان من اصلا نمیفهمم چی به چی هست بیام 1500.000 هزینه کنم بعد اون چیزی که بخام نشه کی میاد جواب منو بده
    سلام.

نیاز های شما واضح است و شما یک نمونه سایت ارسال کردید.

طراح شما موظف است که همان نمونه سایت را اجرا کند نه کمتر نه بیشتر.

البته توی این بازار خراب طراحی کمتر افرادی پیدا می شوند که کار را کامل انجام دهند که در همین تاپیک شرکت کردند.

موفق باشید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ما پیشنهاد خودمون را دادیم هزینه : 800 تومان با اسکریپت اختصاصی

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yourhosting نمایش پست ها
    سلام
    1- حتما نیازی به تهیه لایسنس لایف تایم (باتوجه به هزینه بالا) برای شروع نیست و میتونید از نسخه رای گان استفاده کنید.
    2- برای اون addon هم این ماژول هست:
    http://www.whmcs.com/addons/configurable-package-addon/
    3- که میتونید نسخه رایگان رو پیدا کنید اگر نبود روی یک لایسنس فعال خریداری کنید و خودتون رایگانش کنید!
    4- در مورد قالب نیز بنده اقا وهاب vahabonline.ir پیشنهاد میکنم که با قیمت خیلی مناسب میتونن واستون اوکی کنن
    موفق باشید

- - - Updated - - -

5- در مورد ماژول تایید شماره موبایل با sms نیز ماژول توسط یکی از دوستان با هزینه بسیار پایین چیزی حدود 20ت ارایه میشود!
    1- منظورتون از رایگان چی هست ؟ نال!؟
    2- برای اون addon هم دقیقا بنده همین رو دارم به ایشون میدم چیزه دیگه ای نیست .
    3- نسخه رایگانی برای این مورد وجود نداره و توسط خوده whmcs فعال میشه- تنها یک بار بر روی کد لایسنس فعال میشه ؛ رایگان کردنی در کار نیست که میفرمایید .
    4- اگر قصدشون واقعا یه کاره حرفه ای و مناسب هست ؛ بنده برای کاره جدی پیشنهاد نمیکنم .
    5- آیا ماژولی که دوستتون ارائه میدن قابلیت تماس تلنفی با کاربر و اعلام کد فعال سازی رو هم داره ؟ یا اس ام اس فقط ؟ به صورت بین المللی هم هست ؟! یا فقط با خط های 3000 و ... کار میکنه ؟ جهت اطلاع ماژول اس ام اس ما کلا با ماژول هایی که دوستان ارائه میدن فرق میکنه و به تمامی شماره های جهان اس ام اس ارسال میکنه و تماس میگیره ؛ در ماژول هایی که در سطح نت هست اگر کاربر پیامک تبلیغاتی رو غیر فعال کرده باشه به طبع اس ام اسی دریافت نخواهد کرد ولی در ماژول ما کمتر از 10 ثانیه اس ام اس به مقصد می رسد یا تماس گرفته می شود /

- - - Updated - - -

90% از موارد درخواستی شما نیازمند مواردی هست که دموی آنلاین دارند ؛ در صورتی که خواستید موارد مد نظرتون رو بفرمایید بنده دونه دونه میتونم دمو بدم مشاهده و بررسی کنید با پارس پک و همون رو روی سایت خودتون پیاده کنیم .
    به هر حال اگر مایل به همکاری و خرید بودید و خواستید پروژتون رو ما انجام بدیم ؛ در تماس باشید : https://asiasazan.org/clients/submitticket.php

عضو انجمن taranoome آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    398
    تشکر شده در
    308 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Arani نمایش پست ها
    ما پیشنهاد خودمون را دادیم هزینه : 800 تومان با اسکریپت اختصاصی
    دوست عزیز من با چند برنامه نویس با سن پایین کار کردم و دیگه توبه کردم چون ضربه های شدیدی به من وارد شده بعدشم شما هیچ نمونه کار به من ارائه ندادید که کار شما رو ببینم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    1- منظورتون از رایگان چی هست ؟ نال!؟
    2- برای اون addon هم دقیقا بنده همین رو دارم به ایشون میدم چیزه دیگه ای نیست .
    3- نسخه رایگانی برای این مورد وجود نداره و توسط خوده whmcs فعال میشه- تنها یک بار بر روی کد لایسنس فعال میشه ؛ رایگان کردنی در کار نیست که میفرمایید .
    4- اگر قصدشون واقعا یه کاره حرفه ای و مناسب هست ؛ بنده برای کاره جدی پیشنهاد نمیکنم .
    5- آیا ماژولی که دوستتون ارائه میدن قابلیت تماس تلنفی با کاربر و اعلام کد فعال سازی رو هم داره ؟ یا اس ام اس فقط ؟ به صورت بین المللی هم هست ؟! یا فقط با خط های 3000 و ... کار میکنه ؟ جهت اطلاع ماژول اس ام اس ما کلا با ماژول هایی که دوستان ارائه میدن فرق میکنه و به تمامی شماره های جهان اس ام اس ارسال میکنه و تماس میگیره ؛ در ماژول هایی که در سطح نت هست اگر کاربر پیامک تبلیغاتی رو غیر فعال کرده باشه به طبع اس ام اسی دریافت نخواهد کرد ولی در ماژول ما کمتر از 10 ثانیه اس ام اس به مقصد می رسد یا تماس گرفته می شود /
    1) بله از نظر شما مشکلی دارد؟!
    2) بنابراین فقط شما این ماژول رو نصب میکنید که اگر خود شخص هم اقدام به خرید کند میتواند نصب کند!
    3) license whmcs هست ؟ در نتیجه سیستم license addon هم نیاز به لایسنس اصلی دارد هم لایسنس 99 دلاری اما قابل استفاده است (با امکانات کامل).
    5) مطمئنید که خودتون ساختید تاجایی که بنده خبر دارم یک ارور بالای سایتتون میده. در مورد ماژول یوزر sardarn قبلا ساختن و تا جایی هم که در تاپیک خودتون خوندم ماژول خودتون از سایت خارجی خریداری شده و تنها فارسی سازی + ن-ال + بعضی امکانات اضافه شده است! درمورد قابلیت تماس نیز اقای سلطانی چنین کاری رو قبلا انجام دادن!
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

دوست عزیز من با چند برنامه نویس با سن پایین کار کردم و دیگه توبه کردم چون ضربه های شدیدی به من وارد شده بعدشم شما هیچ نمونه کار به من ارائه ندادید که کار شما رو ببینم
    با سلام.

بصورت خصوصی در ارتباط باشید.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)