نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سخنی دوستانه با بچه های همه بخونیدwht

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

پیش فرض سخنی دوستانه با بچه های همه بخونیدwht

سلام
    نصف شبی به سرم زده حرف دلمو که تقریبا تو این یک ساله تو جمع بچه ها هستم تو دلم موند بگم سعی میکنم خیلی کوتاه بنویسم که سرتون به درد نیاد امیدوارم از حرفهام دلگیر نشید بعدا بخواید با من جنگ کنیدمن مسیح نظری هستم بعضی هاتون منو میشناسید خیلی هاتون هم نه بعد از اینکه دوره ی اموزشم رو سپری کردم در انجمن و به این درک رسیدم که قادر به هدایت کردن یه شرکت هستم ، یک تیم تشکیل دادم و شرکتی رو ثبت کردیم نام کاربریم هم به نام شرکت تغییر دادم
    خیلی وقته که سعی کردم بچه هارو انالیز کنم روابط هارو در نظر بگیرم نوع برخورد هارو در نظر داشته باشم
    ولی میخوام از بچه های ای انجمن انتقاداتی کنم
    اصولا در انجمن روابط دوستانه ی زیادی هست ، ( همینطوری که من این روابط رو با بعضی از شرکت های همکار که بعضی هاشون حاضر در این انجمن نیستند دارم ) که در انجمن ها شاهد قربون صدقه رفتن همدیگه هستیم ! من اسم یا تاپیک نمی برم ولی دوستان انجمن مثل چت روم نیستش که یکی پیغام بده نفر دومی هندونه زیر بغلش بزاره ! حالا تکلیف شخصی نوعی مثل من ! که هیچ دوستی نداره مثلا تو انجمن چیه؟ باید بمیره؟ باید اخراج بشه !
    بعضی وقت ها برای همکاران مشکلی پیش میاد که ممکن هستش قادر نباشند به انحمن سر بزنن دوستانی که خیلی هندونه زیر بغل همدیگه میزارن ایا حاضرن کار این تاپیک رو انجام بدند ؟

http://www.webhostingtalk.ir/f15/155...tml#post157730

کارشون از نظر من ارزشمنده ، شاید از همدیگه خبر نداشته باشند ولی خواسته شرایط رو اروم و کنترل کنه به نفع دوست عزیز پرشه که من تا چند روز پیش مشتریش بودم

و در نهایت ، در انجمن یه جو سنگینی وجود داره من خداشاهده خیلی هارو به ان انجمن معرفی کردم ولی همون اولش تاکید کردم جو سنگینی داره ! چون تقریبا خیلی ها میخوان سر همدیگه رو زیر اب کنند ! ولی این اصلا درست نیست ما با انجام این کار نیازی به دشمن خارجی نداریم ! خودمون همدیگه رو میکوبیم زمین ! مانع پیشرفت همدیگه میشیم
    مثلا یکی نزدیک 400 500 تومن خرج میکنه در مورد هاستینگ و سرور ، چون در انجمن نتونسته خودشو هدایت کنه همه بدش میکند تاپیکش رو خراب میکنند باور کنید یه روز همین بلاها سر خودمونم میاد دنیا برگشت داره. تو این انجمن نشد ! تو دنیای واقعی ! تو زندگیممون !
    ببخشید قصد توهین به هیچ کدوم از بچه ها نداشتم
    فقط میخوام یه کمی حرفه ای فکر کنیم !
    من انجمن wht.com نگاه میکنم از بعضی چیزهاش لذت میبرم !
    فقط یه سخن برای مدیران دارم: یک انسان حرفه ای هیچ وقت مسائل شخصی وارد مسائل کاری نمی کنه

وسیع باشید

2. تعداد تشکر ها ازnovinvps.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

پیش فرض پاسخ : سخنی دوستانه با بچه های همه بخونیدwht

ها ؟! خلاصه بنویس بخونیم ...

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1eng.ir نمایش پست ها
    ها ؟! خلاصه بنویس بخونیم ...
    بیا اینم نتیجه رفاقت..ببین چی نوشته؟ حتی حاظر نشد حرفاتو بخونه.. به نظرت این محمد لیاقت دوستی داره؟
    درمورد حرفات هم یک کمی هم حق میدم هم نمیدم. درسته اینجا همه دوست هستند اما وقتی یکی خیانت میکنه و پدر چندین نفر رو در میاره و کلی نفرین پشتش میفته به نظرت بازم باید حمایتش کرد؟ نمونش وبرنگ. همه اینجا باهاش رفیق بودند حتی خود من.اما..... همون بهتر که این رفاقت ها فقط تو همین wht بمونه و با کار تقسیم نشه.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    بیا اینم نتیجه رفاقت..ببین چی نوشته؟ حتی حاظر نشد حرفاتو بخونه.. به نظرت این محمد لیاقت دوستی داره؟
    درمورد حرفات هم یک کمی هم حق میدم هم نمیدم. درسته اینجا همه دوست هستند اما وقتی یکی خیانت میکنه و پدر چندین نفر رو در میاره و کلی نفرین پشتش میفته به نظرت بازم باید حمایتش کرد؟ نمونش وبرنگ. همه اینجا باهاش رفیق بودند حتی خود من.اما..... همون بهتر که این رفاقت ها فقط تو همین wht بمونه و با کار تقسیم نشه.
    ممد ؟‌ نه :دي
    كار =! رفاقت!‌ / از هم ديگه بهتره جدا بشه (روال من يكي كه اينجوره)

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    ممد ؟‌ نه :دي
    كار =! رفاقت!‌ / از هم ديگه بهتره جدا بشه (روال من يكي كه اينجوره)

7. تعداد تشکر ها از 1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    138 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
    حالا تکلیف شخصی نوعی مثل من ! که هیچ دوستی نداره مثلا تو انجمن چیه؟ باید بمیره؟ باید اخراج بشه !
    یعنی من باید برم بمیرم ؟ ؟؟
    ویرایش توسط Xfise : October 18th, 2010 در ساعت 17:40
    قبل از خرید سرور مجازی حتما اینجا را بخونید

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

فقط یه سخن برای مدیران دارم: یک انسان حرفه ای هیچ وقت مسائل شخصی وارد مسائل کاری نمی کنه
    من نمیدونم چرا وقتی داری از بچه های فروم حرف میزنی آخرش نتیجه رو با مدیریت میگیری و تمومش میکنی .
    اگه صحبتد بچه های فروم هست چرا سخن رو به مدیران فروم میگی ؟ اگه طرق مقابلت مدیران هست چرا بچه ها رو زیر سوال میبری؟
    یا شما بد داری صحبت خودت رو میرسونی یا من دارم بد متوجه میشم
    اگه منظورت کاربران فروم هست جو رقابتی همینه ! اگه منظورت مدیران هم هست بهتره بیشتر توضیح بدی چون این تاپیک شما اصلا قابل تفهیم نیست برای من
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

10. تعداد تشکر ها ازVahid به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)