نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: بهترین هاست خارجی برای سایت های پر بازدید (مثل سایت های تبلیغاتی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین هاست خارجی برای سایت های پر بازدید (مثل سایت های تبلیغاتی)

درود
    تو Byethost اصلا نامحدود وجود نداره ، سالها قبل از اون استفاده کردیم ، سرویس های معمولی که نامحدود زده بود روی بیست گیگ محدود شده بودن و سرویس اقتصادی 100 گیگ و 200 گیگ را هم اون زمان خریداری کردیم که مناسفانه پاسخگو بازدید سایت نبود . البته حدود 8-9 سال قبل بود که استفاده میکردیم
    نکته مثبت پشتیبانی بسیار خوب و مودب بود و از نظر امنیت در حد بسیار خوب بود و البته اون زمان با ایرانی مشکلی نداشتند ولی از یک سال قبل فکر کنم دامنه ir را میزبانی نمیکنند !

2. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین هاست خارجی برای سایت های پر بازدید (مثل سایت های تبلیغاتی)

نظرتون در مورد این چیه ؟ www.arvixe.com می گن که مدیرش ایرانیه... البته من ترجیح میدم که مدیرش ایرانی نباشه.. تجربه نشون داده آدم از غریبه بگیره بهتره تا از آشنا...

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlehrad نمایش پست ها
    من الان دو ساله hostgator دارم خیلی راضیم ! ولی بازدیدم خیلی زیاد نیست! هاست های خارجی خیلی به قوانینشون اهمیت میدن و باید مراقب باشید...
    به نظر من هاست از hostdl و یا هاستینگ های معتبر دیگه بگیرید خیلی بهتر هست
    آره در مورد هاست گیتور شنیده بودم اما فکر نمی کردم که به ایرانیا هم سرویس بده... قیمتش هم از www.arvixe.com بهتره... در مورد قوانین خب راستش سایت تبلیغاتیه و هیچ قوانینی رو زیر پا نمیذاره...
    راستی اینا سرویس VPS شون سالیانه میشه 400 و خورده ای اما تقریبا همین مقدار ، هزینه ماهیانه hostdl هستش.. جالبه نه ؟

راستی نگفتین که می تونه سایت تبلیغاتی با بازدید بالا رو به راحتی و بدون مشکل ساپورت کنه یا اینکه نیاز به VPS هستش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها
    درود
    تو Byethost اصلا نامحدود وجود نداره ، سالها قبل از اون استفاده کردیم ، سرویس های معمولی که نامحدود زده بود روی بیست گیگ محدود شده بودن و سرویس اقتصادی 100 گیگ و 200 گیگ را هم اون زمان خریداری کردیم که مناسفانه پاسخگو بازدید سایت نبود . البته حدود 8-9 سال قبل بود که استفاده میکردیم
    نکته مثبت پشتیبانی بسیار خوب و مودب بود و از نظر امنیت در حد بسیار خوب بود و البته اون زمان با ایرانی مشکلی نداشتند ولی از یک سال قبل فکر کنم دامنه ir را میزبانی نمیکنند !
    https://byethost.com/paid-hosting/paidhostingplans
    فضای دیسکشون نامحدوده اما ترافیکشون واسه سالیانه 250 گیگه و واسه ماهیانه نامحدوده...

در مورد مودب بودن کاملا حق با شماست... قبلا که نمی دونست اهل کجام همیشه با لبخند جوابمو میداد.. اما حالا که فهمید خیلی جدی برخورد کرد کاشکی اینجا به دنیا نمیومدم. (واقعا زجر آوره )

4. تعداد تشکر ها ازS.T.A.R.S به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)