صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 79

موضوع: netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

پیش فرض پاسخ : netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

اقا من هم اینو خوندم قبلش خر که نیستم. میل زدم 1 ساعت قبل سفارش. گفت نهایتن 2 روز دیگه سرور تحویل میدن. من سفارش دادم رفت تو پاچم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

طبق چیزی که در سایت دیتاسنتر نوشته شده:

Shipment:
    10 days (buiness day)

در این حالت، شما می بایست روز های شنبه و یکشنبه رو از این 10 روز حذف کنید و فقط از دوشنبه تا جمعه رو حساب کنید که در نهایت میشه 5 روز و برای مثال اگر شما روز 2 شنبه این هفته سرورتون رو سفارش دادید، می بایست منتظر دریافت سرور در روز دوشنبه هفته بعد نه، هفته بعدش باشید که میشه 10 روز بدون احتساب روز های غیر اداری مثل شنبه و یکشنبه که البته باید ببینید که آیا تعطیلات رسمی در کشور دیتاسنتر مورد نظر وجود داشته یا خیر چون تعطیلات رسمی اون کشور هم جزو روزهای غیر کاری حساب میشه و در نتیجه تحویل سرور شما رو عقب میندازه.

پس باز هم مشخص هست که مورد از مطالعه نکردن مواردی هست که در سایت دیتاسنتر نوشته شده و *وضیفه* کاربر هست که اونها رو مطالعه کنه و بهشون عمل کنه.

لطفاً بحث بی جا نکنید، در غیر این صورت منتظر اختار باشید.

با تشکر.

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

سلام.

طبق چیزی که در سایت دیتاسنتر نوشته شده:

Shipment:
    10 days (buiness day)

در این حالت، شما می بایست روز های شنبه و یکشنبه رو از این 10 روز حذف کنید و فقط از دوشنبه تا جمعه رو حساب کنید که در نهایت میشه 5 روز و برای مثال اگر شما روز 2 شنبه این هفته سرورتون رو سفارش دادید، می بایست منتظر دریافت سرور در روز دوشنبه هفته بعد نه، هفته بعدش باشید که میشه 10 روز بدون احتساب روز های غیر اداری مثل شنبه و یکشنبه که البته باید ببینید که آیا تعطیلات رسمی در کشور دیتاسنتر مورد نظر وجود داشته یا خیر چون تعطیلات رسمی اون کشور هم جزو روزهای غیر کاری حساب میشه و در نتیجه تحویل سرور شما رو عقب میندازه.

پس باز هم مشخص هست که مورد از مطالعه نکردن مواردی هست که در سایت دیتاسنتر نوشته شده و *وضیفه* کاربر هست که اونها رو مطالعه کنه و بهشون عمل کنه.

لطفاً بحث بی جا نکنید، در غیر این صورت منتظر اختار باشید.

با تشکر.
    میشی 18
    وظیفه - اخطار

وقتی میگن 6 روزه تحویل میدیم، باید 6 روزه تحویل بدن! اگه چیزی نمیگفتن مشکلی نبود!
    وقتی بعد 10 روز میان میگن سرور سفارشیو شما رو نداریم، بیا فلان سرور بگیر 30 یورو بیشتر بده! آخه اینم شد حرف ؟! ؟! ؟!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

آقای فخرایی، شما هم اگر مثل بنده در حال انجام کارهای 4 سرور بودید و تا این ساعت داشتید با مشتری سر و کله می زدید، فکر نکنم می تونستید کلماتی که می نویسید رو بخونید، ولی در هر حال ممنون از تذکر، انجام میشه.

در مورد صحبت ها، دیتاسنتر های مختلف قوانین مختلف دارند و اگر هر یک از افرادی که در دیتاسنتر کار می کنه حرفی به جز مورد ذکر شده در سایت بزنه، خودش مسول هست و شما هم بهتر هست به این حرف ها گوش نکنید چون ThePlanet هم با اون همه بزرگی، سرور های من رو بعد از 48 - 72 ساعت تحویل می داد بعضی وقت ها.

شما میدونید که دیتاسنتر ما روش کارش استاندارد هست و قانون ساده ای داره، 24 ساعت زمان تحویل سرور های معمولی و 48 ساعت زمان تحویل سرور های مدیریت شده - آماده استفاده!

ولی بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد که ما هم نمی تونیم این قول رو عملی کنیم ولی از مشتری پوزش می خوایم همیشه و سعی می کنیم هر چه سرع تر کارمون رو انجام بدیم.

اما هیچ وقت این موارد دلیل نمیشه که حرف یکی از پشتیبان ها در یک دیتاسنتر صحیح باشه و بتونه قوانین نوشته شده در سایتشون رو نقض کنه!

با تشکر.

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

منم هم که آخرین بار سفارش دادم گفتن نمیتونن الان این سرور رو تحویل بدن (Xeon L5630) اما یه آفر خیلی بهتر بهم دادن و هنوز هم بقیه پول رو نگرفتن و از وقتی گفتم اون آفر رو میخام کمتر از 24 ساعت بعد تحویل دادن ! (Xeon L5640 که 6 هسته واقعی داره) من این سومین سروری هست که گرفتم و واقعا تاحالا مشکلی نداشتم باهاشون
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

6. تعداد تشکر ها ازrn4j1m1 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

سلام.

آقای فخرایی، شما هم اگر مثل بنده در حال انجام کارهای 4 سرور بودید و تا این ساعت داشتید با مشتری سر و کله می زدید، فکر نکنم می تونستید کلماتی که می نویسید رو بخونید، ولی در هر حال ممنون از تذکر، انجام میشه.

در مورد صحبت ها، دیتاسنتر های مختلف قوانین مختلف دارند و اگر هر یک از افرادی که در دیتاسنتر کار می کنه حرفی به جز مورد ذکر شده در سایت بزنه، خودش مسول هست و شما هم بهتر هست به این حرف ها گوش نکنید چون ThePlanet هم با اون همه بزرگی، سرور های من رو بعد از 48 - 72 ساعت تحویل می داد بعضی وقت ها.

شما میدونید که دیتاسنتر ما روش کارش استاندارد هست و قانون ساده ای داره، 24 ساعت زمان تحویل سرور های معمولی و 48 ساعت زمان تحویل سرور های مدیریت شده - آماده استفاده!

ولی بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد که ما هم نمی تونیم این قول رو عملی کنیم ولی از مشتری پوزش می خوایم همیشه و سعی می کنیم هر چه سرع تر کارمون رو انجام بدیم.

اما هیچ وقت این موارد دلیل نمیشه که حرف یکی از پشتیبان ها در یک دیتاسنتر صحیح باشه و بتونه قوانین نوشته شده در سایتشون رو نقض کنه!

با تشکر.
    همونطور که شما رو سرور اختصاصی مشتریان زیادی دارید که باید ساپورت بدید، ما هم روی مجازی همین وضعیتو داریم! البته با سرعت اینترنت 4 کیلوبیتی !!! ...

اشتباه ساپورترشون به کنار، چرا موقعی که مشکل از طرف خودشونه به ایمیلها درست و حسابی پاسخی نمیدن ؟!
    زمان تحویل سرور برای یه دیتاسنتر بیشتر از 5 روز کاری (1 هفته) باشه کلاس کاریشون به جهنم، اعتبارشونم پیش مشتریاشون + بقیه از بین میره!

منم که میخوام سرور مجازی تحویل بدم، به مشتری میگم بین 2 تا 48 ساعت دیگه آمادست! (به خاطر مسائل خودم میگم. کارای دیگه، مشکلات احتمالی اینترنت و ...)
    ولی یه دیتاسنتر با اون عظمت (اگه netdirect داشته باشه) نتونه تو 1 هفته سخت افزارشو خریداری کنه جای تعجب داره!

به هر حال قوانین دیتاسنتره نمیشه چیزی گفت! حالا بعد از 10 روز کاری (2 هفته معمولی) نیز منتظر میمانیم (من نه، دوستان) ببینیم چی دارن که بگن ...

ارادتمند

8. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

به من که گفتن سرور ها رو توی هفته ی آینده تحویل میدن ! (آفر هایی که توی سایتشون هست)
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

10. تعداد تشکر ها از rn4j1m1 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rn4j1m1 نمایش پست ها
    به من که گفتن سرور ها رو توی هفته ی آینده تحویل میدن ! (آفر هایی که توی سایتشون هست)
    میخوام 100 سال ندن. مگه مسخره بازییه بعد 10 روز دوباره بیان بگن هفته دیگه
    ویرایش توسط ShahServer : September 2nd, 2010 در ساعت 06:51

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

آخه اصلا چه دیتاسنتری هست که 10 روزه یک سرور رو میبنده؟ من حدث میزنم اینا اصلا هیچی ندارند و فقط ما داریم ازشون خرید میکنیم.وقتی سفارش میدیم پول میگیرند میرند سر کوچشون میخرند و ....... آخه خودتون خندتون نمیگیره یک دیتاسنتر 10 روز طول بده یک سرور بستن رو؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    من حدث میزنم اینا اصلا هیچی ندارند و فقط ما داریم ازشون خرید میکنیم.وقتی سفارش میدیم پول میگیرند میرند سر کوچشون میخرند و ....... آخه خودتون خندتون نمیگیره یک دیتاسنتر 10 روز طول بده یک سرور بستن رو؟
    یه دیتاسنتر آمریکایی داشتیم قبلاً میرفت از سر کوچشون هارد و ... رو میخرید! ولی خوشبختانه 2 ساعته خریدشو میکرد و برمیگشت! ولی این آلمانیا ... (خدا میدونه) :دی

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

60 پاسخ : netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

من خودم با هتزنر کار میکنم. 3 ساعته سرور رو تحویل میدن. اینجا واقعا ابروی دیتا سنتر ها رو برده !!!
    از دوستان منم یکی 2 نفر گرفته و وضعیت همینه.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)