صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: پیشنهاد بلاک کردن رنج ip های کشورهای غیر ایران در ویندوز سرور ایران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد بلاک کردن رنج ip های کشورهای غیر ایران در ویندوز سرور ایران

دوستان یه سوالی هم من داشتم
    ما یه اتوماسیون اداری داریم که می خوایم فقط روی 2 یا چند آی پی باز بشه و باقی رنج آی پی ها note found بزنه یا کلا باز نشه
    توی htaccess چه دستوری باید زد
    دوستان از این روش برای ما فایل htaccess سنگین میشه
    http://incredibill.me/htaccess-block-country-ips
    راهی باشه فقط برای اون تعداد آی پی باز بشه

2. تعداد تشکر ها از BazPardakht.Com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد بلاک کردن رنج ip های کشورهای غیر ایران در ویندوز سرور ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط zarat نمایش پست ها
    Ssh به صورت دسکتاپی نیست بلکه به صورت کد و دستور هست . یه چیزی شبیه cmd / فکر خوبیه اما نمیتونه جلوی حمله رو به صورت کامل بگیره .... نهایت با 4-5 تا سرور کرکی ایران ، میتونه سرور رو داون کنه . بعضی از دوستان هم معتقد هستند که وقتی درخواست از پورت های سوئیچ سرور اصلی رد بشه ، حتی اگه سرورشما دسترسی رو بسته باشه باز میتونه براتون مشکل ساز بشه . به نظرم با اشخاصی که به طور حرفه ای در این زمینه فعالیت دارن مشورت کنین و با پرداخت هزینه ای سرورتون رو در برابر این نوع حمله ها ( نه به طور 100 درصد ) حفظ کنین .
    والا الان دیگه متقاثد شدم که فقط میشه از کسپر روی سرور استفاده کرد اونم در صورتی که خوب کانفیگ شده باشه اگرم کسی پیدا بشه یه برنامه ناشناخته بده که تروجانهای ناشناخته پورت ساز و پورت بازکنش رو در اختیارم بزاره که بهتره دوستانی که اینجا هستن متاسفانه همه لینوکس کارن الان تو یه فروم فعالیت دارم که با کسپر سروکار دارن و آموزشهای زیادی نوشتن با اینکه سنو سال کمی دارن ولی اونایی که آموزش 0 تا 100 کسپرو نوشتن یا نمیخوان کمک کنن یا بلد نیست !
    پس فرمودید رو لینوکس دسکتاپی نمیشه Ssh نصب کرد
    فقط میمونه موضوع سرورهای کرکی ایران که میتونه کرک کنه و ازش اتک بده که فکر میکنم مدیران سرورهای داخلی اگه زود جلوی این قضیه رو بگیرن میشه یه کارایی کرد مخصوصا اینکه پلیس فتا شدیدا پیگیره حملات Ddos هست ، از طرفی فکر میکنم حجم اتک و مشکلات اتک از داخل کمتر از اتک دهنده های قدرتمند روسیه ، اسرائیل ، آمریکا ، انگلیس ، آلمان و ... باشه که اتک 200000 تا 300000 گیگابایتی میدن ولی تو ایران حجم جابجایی داده ها محدود هست که فکر میکنم این به نفع قربانی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    ما یه اتوماسیون اداری داریم که می خوایم فقط روی 2 یا چند آی پی باز بشه و باقی رنج آی پی ها note found بزنه یا کلا باز نشه
    ویرایش توسط live : July 1st, 2015 در ساعت 01:13

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    80
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    105 پست

درسته حجم جابجایی داده ها محدود هست ولی پورت سرورها هم ضعیف هست /یک سری پورت های خود ویندوز سرور مثل نت بایوس ( 139) هم وجود داره که میشه از طریق اونها حمله کرد و باید جلوش رو گرفت .اگر مورد مصرفتون گیم سرور هست که خود گیم سرور هم یه سری پورت باز نیاز داره و میشه از طریق اونها هم حمله کرد . به هرحال اگر به نتیجه رسیدین و تونستین جلوی حمله رو تا حدی بگیرین ممنون میشم اطلاع رسانی کنین . در ضمن اگر امکان داره اون انجمن که در حوزه کسپراسکای فعالیت داره برام پیام خصوصی کنید . باتشکر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zarat نمایش پست ها
    درسته حجم جابجایی داده ها محدود هست ولی پورت سرورها هم ضعیف هست /یک سری پورت های خود ویندوز سرور مثل نت بایوس ( 139) هم وجود داره که میشه از طریق اونها حمله کرد و باید جلوش رو گرفت .اگر مورد مصرفتون گیم سرور هست که خود گیم سرور هم یه سری پورت باز نیاز داره و میشه از طریق اونها هم حمله کرد . به هرحال اگر به نتیجه رسیدین و تونستین جلوی حمله رو تا حدی بگیرین ممنون میشم اطلاع رسانی کنین . در ضمن اگر امکان داره اون انجمن که در حوزه کسپراسکای فعالیت داره برام پیام خصوصی کنید . باتشکر
    البته من قابلیت دسترسی به پیام خصوصی ندارم مرجع سافت 98
    خود بازیها اتک بلاکر دارن که هر پورت باز شده رو میگیرن و در اتک بلاکرشون قرار میدن یا اینکه اگر پیشرفته باشن یا خودش جلوی اتک رو میگیره یا کامند داره
    حتما اگر موفقیت آمیز بود مطرح میکنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

دوستان و اساتید می تونن پاسخ منو بدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)