صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: نیازمند شریک کاری ( سرمایه از من کار از شما )

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند شریک کاری ( سرمایه از من کار از شما )

چرا عزیزم ریسک داره ولی منظور من این بود که بره و تبلیغات محیطی انجام بده و خرید نرم افزار این کار هم الان 75 تومان هست و ریسکش خیلی کمتر از این هست که میخواد انجام بده
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    سلام
    بنده هم مثل سایرین بهتون پیشنهاد میکنم دنبال اینکار نرید شکست نمیخورید ولی ممکنه نتیجه مطلوب هم نگیرید چون تقریبا وبلاگ و وبلاگدهی از مد افتاده
    اما اگ خواستید اینکارو کنید سعی کنید قالب ها و....ارائه میدید از نظر گرافیکی منحصر به فرد باشن
    بنده بااینک مخالف کارتونم اما میتونم باهاتون کارکنم اما نه درصدی
    هرکاری باقیمت توافقی میزنم پولشم میگیرم
    کارا رو باگرافیک بالا و خوب میزنم و با سئوی عالی
    ک هرکس قالب وبلاگ شما رو انداخت سایتش وبلاگش تو گوگل حرف برای گفتن داشته باشه
    ممنونم دوست من .

خواهشا قیمت پیشنهادیتون رو برای هر تمپلیت برام ارسال کنید .

با توجه به اینکه سرویس وبلاگ دهی بلاگفا هم اخیرا با مشکل مواجه شده هنوز شروع به کار نکردیم و از صمیم قلب منتظر بازگشایی مجدد این سیستم هستیم .

به محض آغاز کار مجدد سرویس محبوب بلاگفا ماهم کارمون رو استارت میزنیم پس خواهشا قیمت پیشنهادیتون رو برام خصوصی کنید .

تشکر ازتون .

دوست عزیز جسارتا این کارو ریسک نمیدونید؟
    البته صحبت شماکاملا درسته اما
    هرروز داره شبک های جدید میاد و....
    وی چت.وایبر..واتس.لاین الانم تلگرام اضافه شده
    ایشون باید هردفعه بیاد برای هرکدوم ازاین برنامه ها جداکار کنه.فقط نمیشه رو وایبر تکیه کرد
    و در کل اره حرف شما درسته بشرطی ک استارتر بتونه خودشومعرفی کنه و مشتری وتبلیغات جذب کن
    بزرگوار ممنونم که مارو قابل دونستین و وقتتون رو برای من حقیر گذاشتین .

اما دوستمون پیشنهادشون رو در قالب یک نمونه ارائه کردن . منظورشون ایجاد یه گروه تبلیغاتی برای تبلیغات در شبکه های مثل وایبر بود .

بازم ممنونم ازتون عزیز

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_iri نمایش پست ها
    چرا عزیزم ریسک داره ولی منظور من این بود که بره و تبلیغات محیطی انجام بده و خرید نرم افزار این کار هم الان 75 تومان هست و ریسکش خیلی کمتر از این هست که میخواد انجام بده
    اره دقیقا حق باشماست ریسکش پایینه اگه جواب هم نده ضرر خاصی نکرده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    14 پست

سلام
    یک سایت قالب وبلاگ اختصاصی بنده راه اندازی کردم --- عمده درآمد بنده از لینک های تبلیغاتی در داخل وبلاگ هاست یعنی بیشترین درآمد از همین راهه با وجودی که خود سایت رنک 3 داره و +400.000 لینک

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در

نظر من رو بخواید یکی از نو ترین کارهایی که داره انجام میشه تبلیغ توی وایبر هست و مطمئن باشید به زودی جای تبلیغ با اس ام اس رو میگیره اگه تو شهری هستید که هنوز کسی انجام نداده سعی کنید این کار رو شروع کنید و قطعا بازاریابی هم براش مهمه (بازاریابی فیس تو فیس)
    بنده مدتی توی کانون های آگهی و تبلیغاتی توی شهر ارومیه کار کردم آگهی نامه های معروفی مثل شهر آرا ، اسپوتا ، آذرتاب و ... که در سطح استانی کار میکردن .

چون نقدینگی وجود نداره توی بازار ایجاد یه همچین دفتر کاری علاوه بر هزینه های راه اندازی ( رهن و اجاره و میزو سیستم و ... ) هزینه های هنگفت دیگه ای هم داره و راه اندازیش در این وضعیت بازار بزرگترین ریسک محسوب میشه از نظر من .

ممنونم ازتون که وقت گذاشتین روی پیشنهادتون حتما فکر میکنم .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nimraraji نمایش پست ها
    ممنونم دوست من .

خواهشا قیمت پیشنهادیتون رو برای هر تمپلیت برام ارسال کنید .

دوست عزیزم هر قالب وبلاگ رو میشه از20هزار تومن تا ساخت تا چند صدهزار تومن بستگی داره شما چی بخوای
    الان خیلی از وبلاگ ها هستند ک قالباشون از بهترین سایتابهتره و خیلی وقتا میبینیم خیلیا برای ساخت قالب وبسایت قالب های وبلاگی رو مدنظر قرارمیدن
    ولی حدااقل قیمت20هزارتومنه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در

نقل قول نوشته اصلی توسط وب مستر نمایش پست ها
    سلام
    یک سایت قالب وبلاگ اختصاصی بنده راه اندازی کردم --- عمده درآمد بنده از لینک های تبلیغاتی در داخل وبلاگ هاست یعنی بیشترین درآمد از همین راهه با وجودی که خود سایت رنک 3 داره و +400.000 لینک
    از طریق پیغام خصوصی باهاتون تماس میگیرم .

خوشحال میشم راهنمایی کنید .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    دوست عزیزم هر قالب وبلاگ رو میشه از20هزار تومن تا ساخت تا چند صدهزار تومن بستگی داره شما چی بخوای
    الان خیلی از وبلاگ ها هستند ک قالباشون از بهترین سایتابهتره و خیلی وقتا میبینیم خیلیا برای ساخت قالب وبسایت قالب های وبلاگی رو مدنظر قرارمیدن
    ولی حدااقل قیمت20هزارتومنه
    خواهشا یه تماس تلفنی با من بگیرید یا شمارتونو خصوصی ارسال کنید .

- - - Updated - - -

متاسفانه پیغام خصوصی برای من فعال نیست دوستان خواهشا از طریق پیامک یا تماس با من در ارتباط باشین از خجالتتون درمیام

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

خواهشا یه تماس تلفنی با من بگیرید یا شمارتونو خصوصی ارسال کنید .

09107588129

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

بنده مدتی توی کانون های آگهی و تبلیغاتی توی شهر ارومیه کار کردم آگهی نامه های معروفی مثل شهر آرا ، اسپوتا ، آذرتاب و ... که در سطح استانی کار میکردن .

چون نقدینگی وجود نداره توی بازار ایجاد یه همچین دفتر کاری علاوه بر هزینه های راه اندازی ( رهن و اجاره و میزو سیستم و ... ) هزینه های هنگفت دیگه ای هم داره و راه اندازیش در این وضعیت بازار بزرگترین ریسک محسوب میشه از نظر من .

ببین دوست من این کار فقط 75 هزینشه شما اگه سمت ارومیه هستید قطعا اونجا میتونید یه جای کم هزینه با ماهی 300 هم اجاره کنید ( یه مغازه 8 متری توی یه پاساژ طبقه آخر که کسی کلاش بیوفته هم نصرفه بیاد سمتش!!) بعد زحمت میکشی میری پیش مغازه دارها ( عمدتا با کلاس مثل فست فود ها ) و بهشون بگید که حاظرید براشون یه دور رایگان بفرستید مطمئن باش جواب میده بعد دفعات بعد خودشون میان طرفت الان ارومیه 1 میلیون جمعیت داره یعنی حداقل 100000 وایبری اگه هر کدوم از فست فود ها مثلا روز جمعه 10 درصد تخفیف بدند و شما اینو براشون تبلیغ کنی میبینی که سود کردند یا مثلا لوازم بهداشتی و آرایشی ها و ....

- - - Updated - - -

ببین دوست من این کار فقط 75 هزینشه شما اگه سمت ارومیه هستید قطعا اونجا میتونید یه جای کم هزینه با ماهی 300 هم اجاره کنید ( یه مغازه 8 متری توی یه پاساژ طبقه آخر که کسی کلاش بیوفته هم نصرفه بیاد سمتش!!) بعد زحمت میکشی میری پیش مغازه دارها ( عمدتا با کلاس مثل فست فود ها ) و بهشون بگید که حاظرید براشون یه دور رایگان بفرستید مطمئن باش جواب میده بعد دفعات بعد خودشون میان طرفت الان ارومیه 1 میلیون جمعیت داره یعنی حداقل 100000 وایبری اگه هر کدوم از فست فود ها مثلا روز جمعه 10 درصد تخفیف بدند و شما اینو براشون تبلیغ کنی میبینی که سود کردند یا مثلا لوازم بهداشتی و آرایشی ها و ....
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

11. تعداد تشکر ها از behrooz_iri به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در

- - - Updated - - -

پیشنهاد خوبیه دوست من کم هزینه با ریسک کمتر .

در اولویت های بعدی قرار میدم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)