نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکلات بسیار زیاد توسط مدیریت بسیار ضعیف سایت برون سپاری پروژه #پونیشا

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض مشکلات بسیار زیاد توسط مدیریت بسیار ضعیف سایت برون سپاری پروژه #پونیشا

با سلام خدمت همه دوستان عزیز :
    آیا تابحال با وب سایت پونیشا پروژه گرفته اید ؟؟؟
    مشکلاتی که این سایت برای ما بوجود آورده رو اینجا ذکر میکنم ، قضاوت با شما دوستان برنامه نویس
    بنده چند ماه پیش از طریق این سایت فعالیت خودم رو شروع کردم ولی مشکلاتی که پیش امد و نهایتا هیچ پاسخگویی از پونیشا داده نشد:
    1- چند پروژه گرفته بودم و در حال اجرا بود ؛ و کار از طریق پونیشا به خوبی پیش می رفت
    و مبلغ 950 هزار تومان پرداخت امن به حساب پونیشا هم واریز شده بود که ناگهان یک ایمیل برایم ارسال شد که :
    متاسفانه حساب شما در پونیشا مسدود شد. دلیل آن می توانند رعایت نکردن قوانین سایت باشد.
    و کلیه مبالغ مصادره !!!!!!
    2- سه بار تیکت و ایمیل زدم ، به هیچ کدام پاسخ ندادند!!!

3- قوانین سایتشون رو بررسی بفرمایید این دقیقا متن قوانین اونها هستش !!!!:
    ..... علاوه بر موارد ذکر شده، لازم به ذکر است که موارد زیر گارانتی نمی‌شوند:
    سایت دقیق ، قابل اعتماد ، بی وقفه ، امن و عاری از خطا
    نقص موجود در سایت رفع شود

سایت یا سرور عاری از ویروس یا دیگر اجزای مضر باشد
    یا این قانون :
    درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ پرداخت و اعتباری را دریافت نخواهید کرد.
    و از همه عجیب تر :
    سایت پونیشا این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند.

و همچنین یک پروژه برون سپاری کرده بودم با مبلغ 60 هزار تومان که یک کارفرما انجام دهد ، مبلغ پروژه هم به حساب پونیشا واریز شد، پروژه 3 روزه بود ولی 8 روز گذشت ولی پیمانکار هیچ پاسخی نداد، وبنده به پونیشا تیکت زدم هیچ جوابی نداد تا 4 روز بعد از 4 روز گفتند قوانین سایت رو مطالعه کنید... موشکافانه مطالعه کردم فهمیدم باید حل اختلاف بزنم .... که بابت جل اختلاف 28 هزار تومان از حساب بنده کسر شد ، نتیجه هم گفتند که پول شما با کسر کمیسیون 10 درصد برگشت میشود.... یعنی از 60 تومن 28 بابت حل اختلاف دادم !!!! ، 6 هزار تومن هم کمیسیون ، 5هزار تومان هم بابت ایجاد پروژه که اول پرداخت کرده بودم .... 24 تومن هم به حسابم برگشت زدند ، 18 روز هم زمانمون سپری شد پروژه هم موند رو هوا ، و ... حالا میگم مشخصاتشو بدین که از طریق فتا اقدام کنم یا اینکه اگر اقدام کنم مشخصات رو میدین ، میگن خیر !!! به ما ارتباطی نداره !!!!! اصلا هویت افراد رو ندارند ....

بالاخره نتیجه سه ماه همکاری و کار ما از طریق پونیشا شد :
    1- پرداخت 90 هزار تومان حق عضویت طلایی
    2- یک پروژه برون سپاری شده و بدون نتیجه با 39 هزار تومان ضرر مالی و هدر شدن 18 روز زمان و کنسل شدن پروژه و پرداخت
    3- چهار مورد پروژه نیز گرفته بودم که بدلیل تخلف ظاهرا گرفتن تیم ویور یا دادن شماره موبایل و ... بدون اخطار قبلی هم مسدود کردند ،که جمعا 950 هزار تومان حساب بنده شارژ داشت که مصادره شد !!!!
    این بنده خداهایی هم که پروژه شون دستم بود بعضی هاشونو هیچ خبری ندارم ، که پروژه شونو لااقل بهشون بدم... زمان و وقتی که برای کد نویسی هم گذاشتم که هیج!!!
    یک مورد هم که کارش انجام شده بود و تحویل دادیم ولی پولش رو به پونیشا داده بود که آزاد نشد !!!

متاسفانه درسته گرفتن شماره موبایل یا تیم ویور خلافه تو این سایت ولی شما قضاوت کنید وقتی پروژه از طریق این سایت داره اجرا میشه چه دلیلی داره پول آدمو مصادره کنندیا لااقل اخطار بدهند
    نه اینکه منتظر میمونند که پول به حسابشون واریز بشه بعد مصادره کنند!!!!

وبراشون بلاتکلیفی طرفین اصلا مهم نیست فقط مسئله مالی خودشون مهمه !!!! ،

جالبه نه شماره تلفن نه ادرس هیچی ندارند توی سایت ، به این میگن خدمات پشتیبانی !!!
    به نظر شما این سایت هدفی جز گفتن پول داره !!! بدون ارائه خدمات درست !!!!
    جالبه در قوانینشون این عدم مسولیت کاملا نشون داده شده است

به امید روزی که ما هم مثل سایر کشور ها یه سایت خوب کارآفرینی داشته باشیم ....
    به امید روزی که روزی حلال کسب کنیم

2. تعداد تشکر ها ازmrbc به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : مشکلات بسیار زیاد توسط مدیریت بسیار ضعیف سایت برون سپاری پروژه #پونیشا

بله متاسفانه پونیشا با اون چیزی که ما توقع داشتیم تفاوت داره ...
    تازه اکثر پروژه هایی که گذاشته میشه از نظر مالی با درخواست ها همخوانی نداره .
    همچنین با روح فریلسنریگ نیز همخوانی ندارد ، یعنی شما فریلسنر نیستید بلکه کارمند پروژه ای شرکتی میشید که پروژه رو گرفته و از قضا اون شرکت فقط واسطه شما و مشتری اصلی است . اون شرکت ثالث بعلاوه پونیشا اینجا دارن واسطه گری میکنن . یعنی پولی که دست فریلسنر میرسه نصفه پولی هست که مشتری اصلی هزینه کرده ...

5. تعداد تشکر ها از sir_man به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)