صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: راه های درآمد زا از اینترنت

عضو دائم jahromweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

پیش فرض پاسخ : راه های درآمد زا از اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrania نمایش پست ها
    با اکثر مدیریت محتوا ها اشنا هستم و توانایی ادیت قالب برای سیستم های مختلف دارم و تو کار انکودر فیلم هم تو سایت های خارجی هستم و خداشکر درامد خوبی در این زمینه دارم اما دوس داشتم که تو کار هاستینگ باشم و با شرکت های معروف کار کنم اما زیاد تخصص سرور و کانفیگ و ... نداشتم و میخواسم کار یاد بگیرم ازشون اما خیلیا قبول نکردن حتی پیشنهاد دادم بعد از یادگیری تا چند ماه رایگان با خودتون کار میکنم اما بی فایده بود ،
    سلام
    دوست عزیز بدیهی هست که قبول نمیکنند
    زمانی که برای یک کانفیگ معمولی هزینه ای از 50 تا 250 گرفته میشه ایا به رایگان به شما اموزش داده میشه؟ کسی که واقعا از نظر فنی عالی باشه حداقل 2 سال وقت گذاشته و شب بیداری داشه تا به این جا رسیده
    توقع نداشته باشید که رایگان اموزش بدن
    اموزش کانفیگ خیلی معمولی سی پنل /دایرکت ادمین بیشتر دوستان حداقل 400 500 میگیرن
    موارد حرفه ای و تخصصی که دیگر هیچ!!
    ----------------------------------------
    اگر در مسائل فنی میخواید پیشرفت کنید خودتون باید دست به کار بشید
    یک سرور مجازی بخرید و روش سی پنل / دایرکت ادمین نصب کنید و کار کنید باهاش
    کانفیگ های مختلف انجام بدید مقالات ( به ویژه انگلیسی) مطالعه کنید و ..
    ParsConfig:Managed Servers,CacheServer,Server Administration
    IRDirectAdmin:Hosting Solutions
    M.Tamadon:09172593746

2. تعداد تشکر ها ازjahromweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

یه چیزی برادرانه میگم بهت گوش بده
    هیچوقت منتظر نباش کسی برات کاری جور کنه،کاری یادت بده،کار بهت بده
    بقول قدیمیا
    خودت خره خودت باش
    الان هرکس بفکر خودشه.همه از هر دری دارن تقلا میزنن پول در بیارن.
    قبلا میگفتن نون بازوتو بخور.حالا میگن نون فکرتو بخور
    تو همین نت خیلی کارا میشه کرد خیلی موقعیت ها هست.فکرو بکار بنداز ببین چی کمه.اونو بوجود بیار

5. تعداد تشکر ها ازtaksis به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    403
    تشکر تشکر شده 
    308
    تشکر شده در
    221 پست

اگه قسط اموزش دارید

سایت های زیادی هست برای اموزش برنامه نویسی, هاستینگ و...
    مثل:
    دانشجویار
    لرن فایلز
    اموزش 98
    سورس باران
    ...

هر دانشی که دوست دارید یاد بگیرید به صورت رایگان یاد میدن به صورت ویدیو فارسی

عضو انجمن shahinmq آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    695
    تشکر شده در
    470 پست

با اکثر مدیریت محتوا ها اشنا هستم و توانایی ادیت قالب برای سیستم های مختلف دارم و تو کار انکودر فیلم هم تو سایت های خارجی هستم و خداشکر درامد خوبی در این زمینه دارم اما دوس داشتم که تو کار هاستینگ باشم و با شرکت های معروف کار کنم اما زیاد تخصص سرور و کانفیگ و ... نداشتم و میخواسم کار یاد بگیرم ازشون اما خیلیا قبول نکردن حتی پیشنهاد دادم بعد از یادگیری تا چند ماه رایگان با خودتون کار میکنم اما بی فایده بود ،
    کار کردن با مدیریت محتوا که تخصص حساب نمی شود ولی درصورتی که در بقیه موارد که فرمودید تخصصی کار می کنید میشوند تخصص شما.

اما در رابطه با کار هاستینگ فکر نمی کنم شخص یا اشخاصی قبول کند که به شما آموزش دهد ، خیلی از کانفیگ هایی که شما میبینید بر اساس چندین تجربه بدست آمده ، خوب خیلی ها هم از کانفیگ های آماده استفاده می کنند.به نظرم اشخاصی که براساس تجربه ای که بدست آوردند کانفیگ می کنند و کلا در کار هاستینگ هستند بالطبع موفق تر هم هستند.

پ.ن : برای کاری که علاقه دارید شرط اول این است که وقت بزارید ، پس سعی کنید در حد معمول یک سری موارد مورد نیاز را یادبگیرید و کم کم خودتون این کار رو شروع کنید،حتما بعد از چندین بار کار برای خودتون به تجربه ی لازم میرسید.

به نظرم اون چیزی که خود آدم یاد میگیره خیلی خیلی میتونه مفید تر از چیزی باشه که کسی به شما آموزش بده و در آخر هم ممکنه یاد نگیرید !

موفق باشید.

8. تعداد تشکر ها از shahinmq به دلیل پست مفید

عضو انجمن AliFatehi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    423
    تشکر تشکر شده 
    476
    تشکر شده در
    348 پست

اما نمیدونم چرا اینروزا هرکسی تا حدی تو کارش موفق میشه دیگ کسی به جز خودش قبول نداره و حاضر نیس به هیج عنوان راه بیاد
    شما کسیو میشناسید ؟
    این حرفتون واقعا برام سنگین بود ، نمیخواستم پست بزنم اما این حرف باعث شد جوابتون رو بدم.
    شما وقتی نتونستی صبر داشته باشی تا یه سایت رو به درآمد زایی برسونی چه انتظاری داری از دوستان دیگه که تجربه و حرفه شون رو به رایگان در اختیار شما بزارن؟
    شما وقتی حاضر به هزینه نیستی نباید انتظار درآمد رو هم داشته باشی. بحث هاستینگ هم با آموزش هایی که تو نت هست میتونی شروع کنی و ممکنه یه چیزایی یاد بگیری.

یکم انتظارامونو هم منطقی کنیم بهتره.
    فروشگاه اینترنتی بازارچه

تلگرام - ایمو - واتس اپ : 09364582380 - alifatehi70@

عضو انجمن mehrania آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    167
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AliFatehi نمایش پست ها
    این حرفتون واقعا برام سنگین بود ، نمیخواستم پست بزنم اما این حرف باعث شد جوابتون رو بدم.
    شما وقتی نتونستی صبر داشته باشی تا یه سایت رو به درآمد زایی برسونی چه انتظاری داری از دوستان دیگه که تجربه و حرفه شون رو به رایگان در اختیار شما بزارن؟
    شما وقتی حاضر به هزینه نیستی نباید انتظار درآمد رو هم داشته باشی. بحث هاستینگ هم با آموزش هایی که تو نت هست میتونی شروع کنی و ممکنه یه چیزایی یاد بگیری.

یکم انتظارامونو هم منطقی کنیم بهتره.
    دوست عزیز اولا قضیه سایت که داشتم جدا بود و دلیل اصلی اینکه نشد صبر کرد به خاطر خرج های سنگینی بود که به صورت ناخواسته از طرف ارز به ما تحمیل داده شد نتونسیم ادامه بدیم دوما عزیز شما متن میخوندی من نگفتم رایگان گفتم با پول که رقم بالایی پیشنهادی دادند و منم چون اونموقع پولشو نداشتم پیشنهاد دادم که در عوض پولش چند ماهی همه گونه باهاتون راه میام و تو سایتتون رایگان کارارو میکنم

عضو انجمن filasufya آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    81 پست

دوست عزیز
    خیلی خوشحالم که این پستو گذاشتی چون در مورد هر بیزنسی اقدام مهمترین مرحله است و شما این کارو انجام دادی،شاید بشه گفت تعداد زیادی از اعضای این انجمن شرایط مشابه شما رو تجربه کردن و تا الان تونستن تو کار خودشون اسم و رسم پیدا کنن.ادیسون یک جمله زیبا داره: 99 درصد الهامات در حین کار به دست میان و تنها یک درصد الهام درون است.شما شروع کن،هر کاری که به ذهنت میرسه انجام بده،کم کم مسیرهایی به روی بیزنست باز میشه که اصلا شاید زمانی فکرش رو هم نمیکردی.
    فقط من یک توصیه دارم از ضمیر ناخود آگاهت محافظت کن!! هیچگاه به پول های کوچیک فکر نکن چون تفکرت همینطور شکل میگیره،نگو ماهی 300 تومن یک رقم نجومی بگو،ذهن شماست،آرزوی شماست پس براش محدودیتی قائل نشو هر رقمی که احساس میکنی برازندته تارگت کن.
    در مورد پاپ آپ و تبلیغات کلیکی که دیدم در پستها توضیح دادین اصلا سمتش نرین،چون ضمیرناخوداگاه شما رو آسیب میزنه،باعث میشه به درآمدهای کم فکر کنی.
    و اما پیشنهاد من،برای استارت درگیر یک کار نشو،چندین کارو با هم استارت بزن بعد از یکسال خودت به این نتیجه میرسی که کدوم کار ارزش بیشترین زمانو داره.
    در ضمن من چندین وبسایت و فیلد کاری دارم و دنبال نیروی کار با مهارت و یا پرتلاش هستم،درآمدش هم خیلی بیشتر از 300 تومن در ماه میتونه باشه ،مشخصات تماستون رو برای من پ.خ کنید تا با هم یک گپ کاری داشته باشیم

12. تعداد تشکر ها ازfilasufya به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

سلام
    خوبید ؟ دوستان میخواستم ببینم چه راه هایی درامد زایی از اینترنت به جز نویسندگی و زدن سایت وجود داره که بالای 300 هزارتومان در ماه درامد زا باشه ؟؟؟؟
    من تو سایت های خارجی که میرم پاپ آپ هایی باز میشه که میگ روزانه بالای 1000 دلار درامد کسب کنید و امثال اینها
    کسی چیزی اطلاعی داره ؟
    اگه میتونی بازاریابی کنی مشتری های طراحی سایت وقالب بیاری من سود خوبی بابت مشتریات بهت میدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)