نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل در اتصال اینترنت 3g

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

14 مشکل در اتصال اینترنت 3g

با سلام
    من یک روتر وایرلس 3 جی خریدم (zoltrix zw888) و یک مودم gsm
    موقعی که بوسیله سیم کارت ایرانسل کانکت میشود در بعضی مواقع سرعت تا 20 کیلو بایت است که بنده چندین بار disconnect میکنم و بصورت شانسی سرعتم تا 700 کیلو بایت میرسد.
    با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که زمانی که سرعت پایین است بنده به شبکه edge وصل هستم و زمانی که سرعت بالاست به 3g
    لازم به ذکر است که بنده در محدود 3g هستم.
    اکنون سوال من این است
    چگونه میتوانم در روتر خودم تنظیماتی انجام دهم که به شبکه 3g فقط وصل شود و به هیچ عنوان edge وصل نشود.(توضیح اینکه زمانی من خود مودم gsm را به صورت مستقیم به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل میکنم.داخل تنظیمات مودم این گزینه ها وجود دارد و میتوانم تعیین کنم که به چه صورتی میخواهم کانکت شوم (edge یا 3g))
    ممنون میشوم کسی جواب بدهد

2. # ADS

عضو انجمن Arminit آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    390
    تشکر شده در
    336 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در اتصال اینترنت 3g

با سلام

اصلا اینکه شما میخوایید اینکارو بکنید فکر کنم بدتر اعصابتونو خورد میکنه چون وقتی میره رو Edge لااقل نت دارید و 20 کیلوبایت میگیرید

اما اینم بگم که مشکل جدید ایرانسله و من خودم چند نفر و دیدم که همین مشکل رو داشتند البته تنظیماتشو نپرسیدم اما اینو شنیدم از مرکز خدمات ایرانسل که قراره یه طرح بزارن و سیم کارت های جدید بدن

ورژن جدید سیم کارت هارو بدن بیرون ، حالا کی اتفاق بیوقته نمیدونم فقط اینو بگم این تغییرات Edge و 3G مشکل از ایرانسله که هی عوض میشه و شما خودتو به زحمت ننداز چون جایی که 3G هست اصلا نباید بره برو Edge

[ info@gatfa.ir ]
    طراحی سایت و سئو، هاست ایران و خارح، سرور مجازی
    ورود به وب سایت | ورود به کانال تلگرام

4. تعداد تشکر ها از Arminit به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    26 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arminit نمایش پست ها
    با سلام

اصلا اینکه شما میخوایید اینکارو بکنید فکر کنم بدتر اعصابتونو خورد میکنه چون وقتی میره رو Edge لااقل نت دارید و 20 کیلوبایت میگیرید

اما اینم بگم که مشکل جدید ایرانسله و من خودم چند نفر و دیدم که همین مشکل رو داشتند البته تنظیماتشو نپرسیدم اما اینو شنیدم از مرکز خدمات ایرانسل که قراره یه طرح بزارن و سیم کارت های جدید بدن

ورژن جدید سیم کارت هارو بدن بیرون ، حالا کی اتفاق بیوقته نمیدونم فقط اینو بگم این تغییرات Edge و 3G مشکل از ایرانسله که هی عوض میشه و شما خودتو به زحمت ننداز چون جایی که 3G هست اصلا نباید بره برو Edge

[ info@gatfa.ir ]
    برای من هم این مشکل بود اما دیروز رفتم و سیمکارت رو تعویض کرم و بهتر شد این مشکل
    برای تعویض سیمکارت هم داخل سایت ایرانسل مراکزی رو معرفی کرده که اگر مرکزی که این کارو انجام میده شلوغ نباشه نهایت 10 دقیقه تعویض میکنن و سیم کارته جدید میدن بهتون/ فقط سیمکارت باید به نام خودتون باشه و حتما کارت ملیتونم همراتون باشه و البته 10 هزار تومن هم هزینه تعویض هست

عضو انجمن tar.gz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    313
    تشکر شده در
    208 پست

چون پوشش 3g کامل نیست و سیگنالش ضعیفه اینطور میشه. دانگل ها تو قسمت تنظیماتشون این امکانو میدن که نوع شبکه رو انتخاب کنید
    مثلا برای منم مورد شما اتفاق می افتاد که با قرار دادن رو umts only مشکل تا حد زیادی حل شد:

7. تعداد تشکر ها از tar.gz به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)