صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: سیستم تاید هویت کاربران ایرانی

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

پیش فرض سیستم تاید هویت کاربران ایرانی

دوستان و همکاران عزیز سلام

یک بحثی در ارائه خدمات هاستینگ و سرور وجود دارد تحت عنوان verification یا همان تایید هویت و اعتبار سنجی خودمان.

مدتی است که برخی کاربران با تهیه هاست یا سرورهای مجازی اقدام به انجام تخلفاتی از قبیل فیشینگ، پورت اسکن، اتک، و .... می کنند که منجر به ارسال ابیوز از سمت دیتاسنتر ها شده و متضرر نهایی مالک سرورها و شرکت های هاستینگ خواهند بود.

در همین راستا برخی همکاران اقدام به پیاده سازی سیستم وریفای و اعتبار سنجی کرده اند. اعتبار سنجی اکثرا بر اساس ارائه مدارک هویتی و سکونتی و شماره تلفن های ثابت و موبایل می باشد.

اما برخی دوستان و همکاران هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده اند و هنوز به شکل سنتی و بدون اعتبار سنجی اقدام به سرویس دهی می کنند.

که این در واقع به ضرر خود این عزیزان هست، فردا روزی یک کاربری از سرویس های ایشون سو استفاده بکند، و کار به پیگیری قضایی و فتا برسد، تمامی مسولیت ها متوجه ایشون خواهد بود.

هدف از ایجاد این تاپیک :

1- اطلاع رسانی به کاربران

2- شفاف سازی و تشریح ابعاد این مبحث و آنالیز مزایا و معایب پیاده سازی این سیستم

3- اجماع همکاران محترم جهت پیاده سازی یک سسیتم اعتبار سنجی

4- بررسی دقیق و طراحی یک سیستم اعتبار سنجی پایه که حداقل ها و حداکثر ها در آن مشخص باشد و تمامی همکاران ملزم به رعایت آن باشند.

5- مشاوره و استفاده از نظرات همکاران و کاربران محترم که قصد تهیه سرویس با کیفیت و پایدار برای بلند مدت دارند

از کاربران و همکاران محترم درخواست می شود موارد فوق را بررسی کرده و نظرات و راهکار های خود را ارائه کنند تا به یک راهکار جامع و کامل برسیم.

از همراهی شما متشکریم.

2. تعداد تشکر ها ازarc1o0 به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    888
    تشکر شده در
    618 پست

پیش فرض پاسخ : سیستم تاید هویت کاربران ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط arc1o0 نمایش پست ها
    دوستان و همکاران عزیز سلام

یک بحثی در ارائه خدمات هاستینگ و سرور وجود دارد تحت عنوان verification یا همان تایید هویت و اعتبار سنجی خودمان.

مدتی است که برخی کاربران با تهیه هاست یا سرورهای مجازی اقدام به انجام تخلفاتی از قبیل فیشینگ، پورت اسکن، اتک، و .... می کنند که منجر به ارسال ابیوز از سمت دیتاسنتر ها شده و متضرر نهایی مالک سرورها و شرکت های هاستینگ خواهند بود.

در همین راستا برخی همکاران اقدام به پیاده سازی سیستم وریفای و اعتبار سنجی کرده اند. اعتبار سنجی اکثرا بر اساس ارائه مدارک هویتی و سکونتی و شماره تلفن های ثابت و موبایل می باشد.

اما برخی دوستان و همکاران هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده اند و هنوز به شکل سنتی و بدون اعتبار سنجی اقدام به سرویس دهی می کنند.

که این در واقع به ضرر خود این عزیزان هست، فردا روزی یک کاربری از سرویس های ایشون سو استفاده بکند، و کار به پیگیری قضایی و فتا برسد، تمامی مسولیت ها متوجه ایشون خواهد بود.

هدف از ایجاد این تاپیک :

1- اطلاع رسانی به کاربران

2- شفاف سازی و تشریح ابعاد این مبحث و آنالیز مزایا و معایب پیاده سازی این سیستم

3- اجماع همکاران محترم جهت پیاده سازی یک سسیتم اعتبار سنجی

4- بررسی دقیق و طراحی یک سیستم اعتبار سنجی پایه که حداقل ها و حداکثر ها در آن مشخص باشد و تمامی همکاران ملزم به رعایت آن باشند.

5- مشاوره و استفاده از نظرات همکاران و کاربران محترم که قصد تهیه سرویس با کیفیت و پایدار برای بلند مدت دارند

از کاربران و همکاران محترم درخواست می شود موارد فوق را بررسی کرده و نظرات و راهکار های خود را ارائه کنند تا به یک راهکار جامع و کامل برسیم.

از همراهی شما متشکریم.

از نظر بنده باید یک سیستم یکپارچه پیاده سازی کرده و همه بهش عمل کنیم ...

5. تعداد تشکر ها از smhnw به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

حرف شما کاملا درست هست اما با توجه به قانونی که برای سایت های موزیک و فیلم موجود هست هیچ یک از مدیران این سایت ها به هیچ وج اطلاعات حقیقی خود را در سرویس ها ثبت نمیکنن زیرا هر لحظه ممکن هست جریمه نقدی برای فعالیت آن ها اعمال شود ...

اگر قرار باشه تمامی شرکت ها و هاستینگ ها اطلاعات دقیق از مشتری بگیرن پس در نتیجه 30 الی 40 درصد کسانی که وب سایت دارن روبه شرکت های میزبانی خارج از ایران میارن !

به نظر من تنها در صورتی این کار مفید میتونه واقع بشه که از طرف دولت سخت گیری کم تری به سایت های موزیک و فیلم بشه ...

حود بنده هی سایت فیلمداشتم (فیلم های خارجی روز به زبان اصلی) حدودا روی دامنه 20 بودم که نزدیک به 1 ملیون جریمه شدم ! و همچنین سایت من به صورت اجباری برای همیشه بسه شد ...

در حال حاظر یک سایت موزیک غیر مجاز دارم و هیچ مشخصاتی از خودم ثبت نکردم حتی شماره تماس هم به نام خودم نیست و فیک هست ! چرا ؟! چون میترسم قبل از اینکه سایت به سود دهی برسه مجبور به بستن اجباری و پرداخت جریمه سنگین شوم ...

7. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    193
    تشکر شده در
    168 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    حرف شما کاملا درست هست اما با توجه به قانونی که برای سایت های موزیک و فیلم موجود هست هیچ یک از مدیران این سایت ها به هیچ وج اطلاعات حقیقی خود را در سرویس ها ثبت نمیکنن زیرا هر لحظه ممکن هست جریمه نقدی برای فعالیت آن ها اعمال شود ...

اگر قرار باشه تمامی شرکت ها و هاستینگ ها اطلاعات دقیق از مشتری بگیرن پس در نتیجه 30 الی 40 درصد کسانی که وب سایت دارن روبه شرکت های میزبانی خارج از ایران میارن !

به نظر من تنها در صورتی این کار مفید میتونه واقع بشه که از طرف دولت سخت گیری کم تری به سایت های موزیک و فیلم بشه ...

حود بنده هی سایت فیلمداشتم (فیلم های خارجی روز به زبان اصلی) حدودا روی دامنه 20 بودم که نزدیک به 1 ملیون جریمه شدم ! و همچنین سایت من به صورت اجباری برای همیشه بسه شد ...

در حال حاظر یک سایت موزیک غیر مجاز دارم و هیچ مشخصاتی از خودم ثبت نکردم حتی شماره تماس هم به نام خودم نیست و فیک هست ! چرا ؟! چون میترسم قبل از اینکه سایت به سود دهی برسه مجبور به بستن اجباری و پرداخت جریمه سنگین شوم ...
    با سلام
    مزایای این کار خیلی بیشتر از معایب هست ومورد تائید هست

9. تعداد تشکر ها از torbatniya به دلیل پست مفید

عضو انجمن sor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,395
    تشکر تشکر شده 
    986
    تشکر شده در
    734 پست

بند هم با شما موافق هستم چند وقت پیش هم که پلیس فتا استان منو خواسته بود برای پر کردن بعضی فرم ها و ... گفتن برای امنیت و اینکه مشکلاتی در اینده پیش نیاد بهتره که یک سری اطلاعات دریافت کنید

با حرفشون خیلی موافق بودم ولی بازم یک سری مشکلات هست اونم اینه که شاید نصب یا حتی بیشتر سایت ها غیر قانونی هستن و خلاف قوانین و مدیر چنین سایت های اصلا راضی به دادن این مدارک نمیشه !

فقط این نیست ، بعضی ها هستن که کلا مدارکشون رو داخل فضای مجازی نمیزارن !

در کل اگر هم الان هم بخوایین تایید هویت بزاریم برای تایید حساب ممکنه خیلی از کاربرا اقدام به انتقال بکنند!

در کل معلوم نیست باید چیکار کرد !

( البته اگه هم از اول این طور بود خوب بود ولی الان نمیشه ولی بازم هم باید از یه جایی شروع کرد ) نظر من اینه
    Telegram : @IR_SOheil #Tel : 09302547008 # www.Pidani.me#

11. تعداد تشکر ها از sor به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    888
    تشکر شده در
    618 پست

به نظر من بهتره شماره ی موبایل گرفته بشه

و شماره ی موبایل Verfiy بشه

13. تعداد تشکر ها از smhnw به دلیل پست مفید

عضو انجمن mehrshad.ho آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,553
    تشکر تشکر شده 
    4,179
    تشکر شده در
    3,167 پست

شماره کارتی که باش خرید میشه گزینه خوبی میتونی باشه که از طریق پیگیری شماره تراکنش به دست میاد و هویت فرد مشخص میشه

ما بار ها به همین روش مچ کاربران رو گرفتیم (که قصد تخلف داشتند)
    مرکز میزبانی وب نیک سرور NikServer.COM | شماره تماس : 9109.9713-021
    هاست و نمایندگی هاست لینوکس | هاست و نمایندگی هاست دانلود | سرور مجازی ایران و اروپا

15. تعداد تشکر ها ازmehrshad.ho به دلیل پست مفید

عضو انجمن sor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,395
    تشکر تشکر شده 
    986
    تشکر شده در
    734 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط smhnw نمایش پست ها
    به نظر من بهتره شماره ی موبایل گرفته بشه

و شماره ی موبایل Verfiy بشه

حرف شما درسته ولی باز هم اکثر شماره صحح قرار نمیدن
    Telegram : @IR_SOheil #Tel : 09302547008 # www.Pidani.me#

17. تعداد تشکر ها از sor به دلیل پست مفید

عضو انجمن TN Projects آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,134
    تشکر تشکر شده 
    625
    تشکر شده در
    353 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad.ho نمایش پست ها
    شماره کارتی که باش خرید میشه گزینه خوبی میتونی باشه که از طریق پیگیری شماره تراکنش به دست میاد و هویت فرد مشخص میشه

ما بار ها به همین روش مچ کاربران رو گرفتیم (که قصد تخلف داشتند)
    مشتری متخلف و حرفه ای باشه بسیار راحت میتونه این مورد رو هم دور بزنه.
    صرفا تنها راهی که میشه کاربران رو تائید کرد تائید شماره همراه هست که اونم باز دور زده میشه.
    اما اگر یک مورد هست که تقریبا هیچ راه گریزی نداره که لزومی نمیبینم به اشتراک بزارم چون ممکنه برای برخی دوستان دردسر ساز بشه.
    موفق باشید
    انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت میکنند و انسان های ناموفق درمورد مشکلات.
    شما جزو کدام گروه هستید؟

19. تعداد تشکر ها ازTN Projects به دلیل پست مفید

عضو دائم AvalinHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,241
    تشکر تشکر شده 
    3,840
    تشکر شده در
    2,573 پست

سلام
    تراکنش مالی بهترین گزینه برای روزهایی هست که کار به مقامات قضایی برسه چون در حساب مبدا همه مشخصات مورد نیاز ما در بانک افتتاح کننده حساب موجود هست و با نامه از پلیس قضایی خیلی راحت تحویل دادسرا میشه!
    بنابر این تایید هویت هنگام خرید تاثیر زیادی ندارد و فقط یک عامل بازدارنده مقطعی هست.
    موفق باشید.
    بیش از 15 سال همکاری با دیتاسنتر هتزنر
    پرداخت هزینه سرورها با سورس بانکی

http://crm.avalinhost.com

21. تعداد تشکر ها ازAvalinHost به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)