صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: اسکریپت نیازمندی شبیه دیوار

عضو انجمن bloodthirstyb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    15 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت نیازمندی شبیه دیوار

درود
    میتونید قالب نیازمندی وردپرس بخر یا بفروش استفاده کنید
    قالب بسار پر امکانات و زیبایی هست
    http://weblian.ir/bekhar-ya-befroosh...rdpress-theme/

2. تعداد تشکر ها ازbloodthirstyb به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام دوستان
    شاید شماهم دنبال اسکریپت شبیه سایت دیوار باشید و حتی نسخه اندروید هم بخواید !
    من تقریبا تمام اینترنت رو زیر رو کردم تا نزدیک ترین قالب یا سایت حتی اسکریپت نزدیک به دیوار و پیدا کنم .
    خداروشکر موفق شدم یه سایت پیدا کنم که تمامی این موارد رو در وردپرس به بهترین شکل پیاده سازی کرده است .

نیازمندی های شهرستان مرودشت را در دیوار مرودشت جست و جو کنید !
    اما هنوز تا اونچیزی کی میخوام فاصله دارم ، من کار رو به یه برنامه نویس حرفه ای سپردم تا سایت دیوار و اپلیکیشن دیوار رو با امکانات کنونی به صورت تمام کمال پیاده سازی کند .با توجه به قیمت بازار حاضره با 4میلیون تومان هم نسخه تحت وب و هم نسخه اندروید رو به صورت کاملا تضمینی پیاده سازی و اجرا کند.من میخوام به کمک چندتا از دوستان که میخواند این سایت رو داشته باشند پول روی هم بذاریم و این پروژه رو انجام بدیم . اگر 8 نفر باشیم پای هر نفر فقط 500هزارتومان میفته ، اونم هم نسخه تحت وب هم اندروید 09358169399
    من برای تکمیل این پروژه نیاز به دوستانی دارم که واقعا میخواند برای شهر خودشون یه دیوار اختصاصی داشته باشند چیزی شبیه دیوار مرودشت ولی با کد نویسی اختصاصی و نسخه اندروید.
    ------
    ذکر چندتا نکته خالی از لطف نیست :
    1 - اگر هنوز دیوار به شهر شما نرسیده بهتره دست به کار بشید و دیوار طلا خودتون رو بسازید ، طبق آخرین تحقیق هام فهمیدم دیوار روزانه درآمدی بیشتر از 5000000 تومان دارد یعنی ماهیانه 150000000 تومان !
    2 - من تصمیم دارم بعد از پروژه دیوار اسکریپت فروش بلیط سمینار و مراسم هم پیاده سازی کنم ... اگر در شهرتون چنین سایتی نیست پس خودتون رو آماده کنید برای داشتن چنین سایتی ! مردم بیش از اندازه راحت طلب شدن و دوست دارن در خونه همه چیز رو داشته باشند !
    3 - سایت خرید شارژ و خدمات الکترونیک
    4 - پروژه مخوف شهر مجازی ! تنها دوستانی که در سه پروژه اول شرکت داشته باشند میتونند از این پروژه استفاده کنند .

اگر مشتاقید صاحب کسب و کار شخصی برای خودتون باشید با من تماس بگیرید
    09358169399
    تلگرام @mojtaba242

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    شاید شماهم دنبال اسکریپت شبیه سایت دیوار باشید و حتی نسخه اندروید هم بخواید !
    من تقریبا تمام اینترنت رو زیر رو کردم تا نزدیک ترین قالب یا سایت حتی اسکریپت نزدیک به دیوار و پیدا کنم .
    خداروشکر موفق شدم یه سایت پیدا کنم که تمامی این موارد رو در وردپرس به بهترین شکل پیاده سازی کرده است .

نیازمندی های شهرستان مرودشت را در دیوار مرودشت جست و جو کنید !
    اما هنوز تا اونچیزی کی میخوام فاصله دارم ، من کار رو به یه برنامه نویس حرفه ای سپردم تا سایت دیوار و اپلیکیشن دیوار رو با امکانات کنونی به صورت تمام کمال پیاده سازی کند .با توجه به قیمت بازار حاضره با 4میلیون تومان هم نسخه تحت وب و هم نسخه اندروید رو به صورت کاملا تضمینی پیاده سازی و اجرا کند.من میخوام به کمک چندتا از دوستان که میخواند این سایت رو داشته باشند پول روی هم بذاریم و این پروژه رو انجام بدیم . اگر 8 نفر باشیم پای هر نفر فقط 500هزارتومان میفته ، اونم هم نسخه تحت وب هم اندروید 09358169399
    من برای تکمیل این پروژه نیاز به دوستانی دارم که واقعا میخواند برای شهر خودشون یه دیوار اختصاصی داشته باشند چیزی شبیه دیوار مرودشت ولی با کد نویسی اختصاصی و نسخه اندروید.
    ------
    ذکر چندتا نکته خالی از لطف نیست :
    1 - اگر هنوز دیوار به شهر شما نرسیده بهتره دست به کار بشید و دیوار طلا خودتون رو بسازید ، طبق آخرین تحقیق هام فهمیدم دیوار روزانه درآمدی بیشتر از 5000000 تومان دارد یعنی ماهیانه 150000000 تومان !
    2 - من تصمیم دارم بعد از پروژه دیوار اسکریپت فروش بلیط سمینار و مراسم هم پیاده سازی کنم ... اگر در شهرتون چنین سایتی نیست پس خودتون رو آماده کنید برای داشتن چنین سایتی ! مردم بیش از اندازه راحت طلب شدن و دوست دارن در خونه همه چیز رو داشته باشند !
    3 - سایت خرید شارژ و خدمات الکترونیک
    4 - پروژه مخوف شهر مجازی ! تنها دوستانی که در سه پروژه اول شرکت داشته باشند میتونند از این پروژه استفاده کنند .

اگر مشتاقید صاحب کسب و کار شخصی برای خودتون باشید با من تماس بگیرید
    09358169399
    تلگرام @mojtaba242

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    30 پست

به راحتی سایتی شبیه دیوار داشته باشید

هدیه ویژه: قالب فارسی کلاسی پرس

حتما با قالب کلاسی پرس که در سایت بیست اسکریپ موجو دهست آشنایی کامل دارید.
    http://www.20script.ir/classipress-w...ied-ads-theme/
    شما توسط این قالب میتونید یک سایت نیازمندی راه اندازی کنید و کاربرا بتوانند در سایت شما آگهی بگذارند.
    حتما با سایت دیوار آشنایی دارید.اگر میخواهید با استفاده از همین قالب که بصورت رایگان در اختیار شما هست سایتی شبیه دیوار داشته باشید باید افزونه های فارسی روی همین قالب نصب کنید. که این افزونه ها شامل موارد زیر است:
    افزونه درگاه بانک ملت کلاسی پرس:
    از طریق افزونه درگاه کلاسی پرس می توانید سایت آگهی خود را مجهز به درگاه و پرداخت آنلاین نمائید.
    افزونه استان و شهرهای ایران کلاسی پرس:
    با این افزونه قادر خواهید بود شهرها و استان های ایران را در قسمت جستجو و ارسال آگهی به نمایش بگذارید.
    افزونه آگهی های مرتبط کلاسی پرس:
    یکی از کمبودهایی که پوسته کلاسی پرس دارد این است که فاقد آگهی های مرتبط با آگهی در حال نمایش است !
    ما برای شما افزونه ای آماده کرده ایم که بتوانید به راحتی این کمبود را برطرف کنید و از این به بعد پایین تمام آگهی های خود آگهی های مرتبط هم داشته باشید.
    افزونه ثبت آگهی بدون عضویت کلاسی پرس:
    با این افزونه کاربران شما قادر خواهند بود بدون عضویت در سایت ، آگهی های خود را ثبت کرده و با تائید مدیریت منتشر کنند.
    افزونه نردبان کلاسی پرس:
    با این افزونه کاربرانتان می توانند آگهی های خود را با پرداخت هزینه مشخص شده توسط شما نردبان کرده و به بالای آگهی های معمولی بیاورند.
    افزونه نردبان آگهی ویژه کلاسی پرس:
    با این افزونه قادر خواهید بود در صفحات آرشیو و جستجوها ، کلیه آگهی های ویژه سایت خود را بالاتر از آگهی های معمولی نمایش دهید.
    افزونه انتخاب و قفل بر روی استان کلاسی پرس:
    با این افزونه کاربران قادر خواهند بود استان خود را انتخاب کرده و تنها آگهی های ثبت شده در همان استان را مشاهده کنند.
    افزونه افزودنی های تجاری کلاسی پرس:
    افزونه افزودنی های تجاری یک افزونه قدرتمند است که به شما اجازه می دهد به صورت نامحدود بسته های تجاری مختلف را طراحی کرده و از کاربرانتان هزینه دریافت نمائید.
    امکانات افزونه
    قابلیت ساخت بی نهایت بسته تجاری ( مانند آگهی ویژه )
    امکان گذاشتن پس زمینه برای هر آگهی
    امکان گذاشتن روبان های مختلف برای هر آگهی
    قابلیت بالا آوردن آگهی در صفحات مختلف
    بسته های تجاری قابلیت انتخاب توسط کاربر را دارد ( مانند آگهی ویژه )
    قابلیت ویرایش و حذف بسته ها از طریق پنل مدیریت

افزونه آگهی ویژه کلاسی پرس:
    با این افزونه کاربران شما می توانند بعد از تائید و انتشار آگهی هایشان ، آگهی های خود را ویژه کنند.
    افزونه ریبون کلاسی پرس:
    این افزونه بر روی آگهی های ویژه و آگهی های فروخته شده یک روبان می اندازد تا از سایر آگهی ها متمایز شوند.
    افزونه محدود کردن بسته عضویت کلاسی پرس:با این افزونه می توانید بسته های عضویت را بر اساس تعداد آگهی ارسالی کاربر محدود کنید.

اگر می خواهید همه این افزونه ها را با قیمت خیلی کم 30 هزار تومان داشته باشید با ما در تماس باشید
    به راحتی سایتی شبیه دیوار داشته باشید

هدیه ویژه: قالب فارسی کلاسی پرس

takbox@yahoo.com
    ویرایش توسط mirmohsen : November 28th, 2016 در ساعت 14:31

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinmq نمایش پست ها
    سلام.

درصورتی که مایل به هزینه کردن هستید اختصاصی براتون مینویسم
    هزینه ان چه مقدار میشه؟ با طراحی اندروید و سایت؟

- - - Updated - - -

تلگرامت کار نمی کنه؟

- - - Updated - - -

نسخه اندروید ان مهمه برای اون چه فکری می تونید بکنید؟

عضو جدید taravat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام
    در مورد اسکریپت دیوار این مورد را هم مشاهده بفرمایید:

8. تعداد تشکر ها از taravat به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)