صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: چرا سایت دیجی کالا نماد الکترونیکی 2 ستاره دارد؟ آیا میدانید؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    16 پست

14 چرا سایت دیجی کالا نماد الکترونیکی 2 ستاره دارد؟ آیا میدانید؟

سلام
    خیلی از دوستان با سایت دیجی کالا آشنا هستند و همچنین دوستانی که فروشگاه دارند یا درگاه پرداخت، با نماد الکترونیکی هم آشنا هستند.

همون طور که در جریان هستید نماد الکترونیکی فقط به سایت هایی داده میشه که گواهی SSL روی سرورشون نصب باشه و از اون هنگام ورود به حساب کاربری استفاده بشه.

سایت محبوب دیجی کالا اصلا SSL نداره که! چرا بهش نماد 2 ستاره دادن؟ من تو قسمت تخلفات اینماد ثبت کردم ولی جوابی ندادن!!

کسی میدونه چرا واقعا؟ مگه کنترل نمیکنن اینارو؟ تازه از 185 تا سایتی هم که موقع نوشتن این موضوع در اینماد ثبت شدند خیلی هاشون SSL هاشون یا دیگه نیست یا منقضی شده. حالا فرض بر اینکه اونایی که تاریخ انقضاش گذشته رو کاربر روی Continue بزنه و بره و از نظر عملی هم محتوا رمزنگاری میشه ولی اونایی که ندارن چی؟ یا موقع ورود استفاده نمیکنن!

اگر سایت دیجی کالا رو با https بخواین باز کنین که اصلا باز نمیشه. من گفتم شاید چون قسمت ورود آجاکسی کار میکنه شاید فقط اون قسمت رو دارن رمزنگاری شده ارسال میکنن ولی کد ها رو که چک کردم دیدم نخیر!! اصلا از رمز نگاری و https و اینا خبری نیست...

چرا سایتی که اینهمه بازدید کننده داره بهش نماد 2 ستاره دادن در صورتی که SSL نداره؟

لطفا نظراتتون رو بگید.

2. تعداد تشکر ها از danymogh به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

پیش فرض پاسخ : چرا سایت دیجی کالا نماد الکترونیکی 2 ستاره دارد؟ آیا میدانید؟

از حرف شما متعجب شدم که شرط اینماد رو ssl میدونید

من بهمن سال گذشته درخواست دادم و همین امروز اینمادم رو سایت فعال شد . ضمن اینکه هیچ وقت SSL نداشتم و هنوزم ندارم .

5. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط danymogh نمایش پست ها
    سلام
    خیلی از دوستان با سایت دیجی کالا آشنا هستند و همچنین دوستانی که فروشگاه دارند یا درگاه پرداخت، با نماد الکترونیکی هم آشنا هستند.

همون طور که در جریان هستید نماد الکترونیکی فقط به سایت هایی داده میشه که گواهی SSL روی سرورشون نصب باشه و از اون هنگام ورود به حساب کاربری استفاده بشه.

سایت محبوب دیجی کالا اصلا SSL نداره که! چرا بهش نماد 2 ستاره دادن؟ من تو قسمت تخلفات اینماد ثبت کردم ولی جوابی ندادن!!

کسی میدونه چرا واقعا؟ مگه کنترل نمیکنن اینارو؟ تازه از 185 تا سایتی هم که موقع نوشتن این موضوع در اینماد ثبت شدند خیلی هاشون SSL هاشون یا دیگه نیست یا منقضی شده. حالا فرض بر اینکه اونایی که تاریخ انقضاش گذشته رو کاربر روی Continue بزنه و بره و از نظر عملی هم محتوا رمزنگاری میشه ولی اونایی که ندارن چی؟ یا موقع ورود استفاده نمیکنن!

اگر سایت دیجی کالا رو با https بخواین باز کنین که اصلا باز نمیشه. من گفتم شاید چون قسمت ورود آجاکسی کار میکنه شاید فقط اون قسمت رو دارن رمزنگاری شده ارسال میکنن ولی کد ها رو که چک کردم دیدم نخیر!! اصلا از رمز نگاری و https و اینا خبری نیست...

چرا سایتی که اینهمه بازدید کننده داره بهش نماد 2 ستاره دادن در صورتی که SSL نداره؟

لطفا نظراتتون رو بگید.
    شما اول یک کالا بخرید بعد متوجه میشوید!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mobomas نمایش پست ها
    از حرف شما متعجب شدم که شرط اینماد رو ssl میدونید

من بهمن سال گذشته درخواست دادم و همین امروز اینمادم رو سایت فعال شد . ضمن اینکه هیچ وقت SSL نداشتم و هنوزم ندارم .
    دوست عزیز لطفا پست رو با دقت بخونید. من گفتم نماد 2 ستاره. بله نماد تک ستاره رو خود بنده هم دارم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط elementary نمایش پست ها
    شما اول یک کالا بخرید بعد متوجه میشوید!
    ربطی به خرید کالا نداره. SSL باید هنگام ورود به حساب استفاده بشه که تو سایت دیجی کالا نمیشه. قسمت پرداخت که کلا سمت بانک انجام میشه و اونا SSL دارن و این موضوع هیچ ربطی به دیجی کالا نداره.

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

واقعاً اگر دیجی کالا 2ستاره نداشته باشه ، هیچ سایتی نباید داشته باشه
    ولی خوب حرف شما هم صحیح است اگر چیزی جزء قوانین هست باید برای همه یکسان باشد
    ..:: ServerMan , Department of Information Technology - Server Management ::..
    خریدار ارزهای دیجیتال ( بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ) :
    https://t.me/archicom

عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط danymogh نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا پست رو با دقت بخونید. من گفتم نماد 2 ستاره. بله نماد تک ستاره رو خود بنده هم دارم.

- - - Updated - - -

ربطی به خرید کالا نداره. SSL باید هنگام ورود به حساب استفاده بشه که تو سایت دیجی کالا نمیشه. قسمت پرداخت که کلا سمت بانک انجام میشه و اونا SSL دارن و این موضوع هیچ ربطی به دیجی کالا نداره.

قبلا موقع خرید قبل درگاه پرداخت وارد https میشد ولی الان این نماد اعتماد الكترونیكی

ادرس وریفای یا دیدن لایسنس دیجی کالا برای ای نماد هست که میگه تموم شده !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiazarnia نمایش پست ها
    واقعاً اگر دیجی کالا 2ستاره نداشته باشه ، هیچ سایتی نباید داشته باشه
    ولی خوب حرف شما هم صحیح است اگر چیزی جزء قوانین هست باید برای همه یکسان باشد
    متشکر از دوست عزیز. معلوم نیست این قضیه چند وقته بوده و کسی هم نه دیده و گزارش داده. منم که گزارش دادم هنوز پیگیری نکردن. اونا هم با خیال راحت هنوز دارن از نماد 2 ستاره استفاده می کنن. البته اینکه شما میگید اگر دیجی کالا 2 ستاره نداشته باشه بقیه هم نباید داشته باشن رو من باهاش مخالفم.به قول خودتون قانون برای همه یکسان است.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط elementary نمایش پست ها
    قبلا موقع خرید قبل درگاه پرداخت وارد https میشد ولی الان این نماد اعتماد الكترونیكی

ادرس وریفای یا دیدن لایسنس دیجی کالا برای ای نماد هست که میگه تموم شده !
    نه اون قسمت درسته شما به دلیل اینکه 3 دقیقه از باز کردن صفحه روش کلیک کردید نشون میده. دوباره refresh کنید بزنید درست میشه.
    ویرایش توسط danymogh : June 22nd, 2014 در ساعت 00:35 دلیل: اصلاح

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    377
    تشکر شده در
    289 پست

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

...Zzzz...

عضو انجمن xwoman2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    385
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    143 پست

تا 100 تا خیلی راه مونده
    شازده کوچولو پرسید:از کجا بدانم وابسته شده ام؟!
    روباه گفت:تا وقتی هست،نمی فهمی...
    Telegram : Coala_71

14. تعداد تشکر ها از xwoman2 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)