نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کانفیگ سرور !!!!!!!!

عضو انجمن pasargad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    77 پست

پیش فرض کانفیگ سرور !!!!!!!!

با درود

خدمت تمام اساتید محترم عرض ادب دارم.

قبل از هرچیزی خواهش میکنم فقط مطلب رو خوب بخونید و بعد نظر بدهید.

من یک سرور در 23 بهمن 1388 خریداری کردم که از نظر سخت افزار بسیار بسیار ازش راضی هستم.
    کانفیگش رو دادم به یک دوست که نمیدونم درست گرفته پولو یا زیادی: از من 120هزار تومان گرفته برای کافیگ. تازه به کلی منت قبلش میگفت 180تومن و یهو 60تومن اومد پایین. برای خودم هم عجیب بود اما اعتماد کردم که چه اشتباهی کردم. خودم کردم که لعنت بر خودم باد.

- کاری که من با کوره سوادی که از سرور دارم میبینم که انجام داده: یک کانفیگ اولیه , بستن هر چی فانکشن است که الان به بسیاری مشکل خوردم , نصب فایروالی که در سایت کانفیگ سرور دات کام است و به صورت رایگان است.

- مجازی ساز VMWaer نصب کرده بود که میگفت چون که لینوکست 64 بیتی است نصبش و کارکردنش به مشکل میخوره و حذف کرد.

- هیچ نوع آموزشی مبنی بر به روز رسانی آپاچی , پی اچ پی و ... سرور , ری استارت سرور , و ... به من نداد.
    فقط یک آموزش اینکه چطوری با سرور سوکت کنم برای باز شدن کلیه سایتها برام.

الان سرور من مجازی ساز هم نداره.

قبل از اینکه بدی های سرور رو بگم خوبی هاش:

1- اینکه گزارش مدام میاد برام که چه فعالیت هایی روی سرور انجام میشه.
    2- فایروال خوب تنظیم شده که پر کسی به پرش بگیره کارش تمومه و میره توی بلاک.

مشکلاتی که الان دارم:

1- امکان به روز رسانی وردپرس از کنترل پانل اصلی وردپرس در هر سایتی که نصب بشه نیست .
    2- قالبهای سیستم وردپرس قابل ویرایش نیست.
    3- کتابخانه GD خوب نصب نشده. (جهت درک بهتر به لینک زیر برید و برای ثبت نام برید و میبینید که مشکل کجا است برای ثبت نام و کتابخانه GD نمایش داده نمیشه. Nar-anon And Nara-teen - ).
    4- تنظیمات سرور درست نیست , مثلاً SafeMod روشن است. در حالی که من یک جا رو میشناسم که روشن گذاشته . 99.99% خاموش کرده اند.
    5- CGI-BIN شخصی نداره. گزینه رو خاموش کرده. من که اعتراض کردم گفتند که به دلیل اینکه شل روی سرور نیاد.
    6- دسترسی به HTACCESS به 777 تبدیل نشده و برای هرکس که هاست میدم مشکلات بعدی داره . مثل نوع نمایش لینک های سیستمش مثل سیستم وردپرس که داخل HTACCESS باید کدی گذاشته بشه.

و بسی مشکلات دیگر.

اما در کل احساس میکنم سرور درست کار نمیکنه چون یکسری مشکلات خاصی داره که ناشی از عدم کانفیگ صحیح است.

از کسی که سرور رو برام خریده و دوست چندین ساله ام است خواهش کردم دستور OS RELOAD به دیتاسنتر بده. و خودش مجدداً کانفیگ کنه. چون بهش اطمینان دارم و سالهاست خودش سرور داره و چندین سرور و خودش کارش فروش سرور اختصاصی است.
    به من گفت که این بنده خدایی که کانفیگ کرده سرورت رو پولی بهش نباید میدادی تازه یک چیزی باید میگرفتی که روی سرورت داره امتحان میکنه و یاد میگیره.

نمی دونم چی بگم. خلاصه میخوام بدونم با این تفاصیل چی کار کنم . از من پول زیاد گرفته برای کانفیگ اون آقا یا کم با توجه به این حرفایی که گفتم.

2. # ADS

عضو انجمن Roka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    386 پست

پیش فرض پاسخ : کانفیگ سرور !!!!!!!!

این 5 موردی که شما گفتی رو نمیشه بهش گفت مشکل
    وقتی مد امنیتی ، فایروال ، حالت ایمن ، غیر فعال بودن فانکشن ها و ... انجام بشه رو سرور این 5 حالت پیش میاد ، چیز دور از ذهنی هم نیست !

در مورد پولی که گرفته خیلی خوب گرفته ازتون ، تازه یه خورده کم گرفته !

شما بابت چند دقیقه یا ساعتی ای که روی کار کردند پول ندادی ، بلکه به مدت زمانی که صرف شد تا این کارها رو یاد بگیرند پول دادی !

4. تعداد تشکر ها ازRoka به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط roka نمایش پست ها
    این 5 موردی که شما گفتی رو نمیشه بهش گفت مشکل
    وقتی مد امنیتی ، فایروال ، حالت ایمن ، غیر فعال بودن فانکشن ها و ... انجام بشه رو سرور این 5 حالت پیش میاد ، چیز دور از ذهنی هم نیست !

در مورد پولی که گرفته خیلی خوب گرفته ازتون ، تازه یه خورده کم گرفته !

شما بابت چند دقیقه یا ساعتی ای که روی کار کردند پول ندادی ، بلکه به مدت زمانی که صرف شد تا این کارها رو یاد بگیرند پول دادی !
    درست , سپاس گذار از پاسختون. یکی از دوستانم که در اینجا هست گفته امروز میاد و مشکلات سرور رو حل میکنه.
    در مورد قسمت اینکه میگید:

[/quote]شما بابت چند دقیقه یا ساعتی ای که روی کار کردند پول ندادی ، بلکه به مدت زمانی که صرف شد تا این کارها رو یاد بگیرند پول دادی ![/quote]

اگر اینطوری بخواهد هر کس پول بگیرد در هر امری , پس من از سال 79 که برای طراحی وب و ... دارم فعالیت میکنم پول چه چیزایی رو باید بگیرم؟! لابد برای یک طرحی که ممکنه 70 یا 80 تومان باشد باید 700 یا 800 تومان بگیرم!!! به نظرم این نظرتون منطقی نیست.
    یاد گرفته که بیزینس کنه یاد نگرفته که طول مدت یادگیری رو از یکی بگیره. یکی نفر بهم گفت که کانفیگ سرور 30 نهایت 40 تومانه.

در ضمن یادم رفت دیروز بگم , دوستی که سرور رو برام گرفت یک دستی به سرور کشید تا بشه استفاده کرد. خیلی از تنظیمات درست نبود , از جمله smtp , سیستم های مدیریت محتوا روی سیستم نصب نمیشدند, و ...

خلاصه اینها است. ممنون از لطفتون. بابت پاسخ.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

رفیق اشتباهت همین بوده دیگه !
    وقتی پول نمی گیری ارزش خودتو اوردی پایین !
    من هم دیگه هزینه می گیرم مگه اینکه طرف مقابلم برام کاری انجام داده باشه

7. تعداد تشکر ها ازLoveLife به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveLife نمایش پست ها
    رفیق اشتباهت همین بوده دیگه !
    وقتی پول نمی گیری ارزش خودتو اوردی پایین !
    من هم دیگه هزینه می گیرم مگه اینکه طرف مقابلم برام کاری انجام داده باشه
    من نگفتم هزینه نمیگیرم , گفتم هزینه معقول میگیرم.
    اما چیزی که هست مسئله من پول گرفتن یا نگرفتن از مشتری نیست. مسئله من درست کانفیگ نکردن این بنده خدا بود.

دیروز دوست عزیزم اومدند و سرور رو کانفیگ کردند. یکسری مسائل حل شده و لود سرور بالاتر رفته و سایت ها بهتر باز میشند , مد سکوریتی یا امنیتی هم نصب کردند خیلی سرور بهتر کار میکنه.

من قصدم از این تاپیک میخواستم قیمت کانفیگ رو بدونم. زیاد دادم یا خوب بوده. با این توضیحات و ناقص کانفیگ کردن این بنده خدا.

عضو انجمن be099 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    176
    تشکر تشکر شده 
    651
    تشکر شده در
    385 پست

بله عده زیادی به کار های طراحی وب ، مدیریت سرور ، اسکریپت و ... مثل سرگرمی نگاه میکنن و فکر میکنن نباید پولی برای این کار داد
    یه جایی دیدم که یک اسکریپتی که یک بیجاره ای براش زحمت کشیده بود برای دانلود مجانی گذاشته بودند
    بعد کامتنهاشونو که دیدم داشتم شاخ در میاوردم ، همه نوشته بودند ، دستت درد نکنه یکی میخواست اینو به ما بفروشه ! (100 درصد صاحب اسکریپت فروشنده بوده اینو مطمئنم)
    زورتون میاد پول بدید خودتون برید یاد بگیرید !
    پول ندادن مال وقتیه که شیرینگ اطلاعات باشه ، مثل همینجا !
    چشم ، وقت ، انرژی گذاشتیم ، پولشو میگیرم
    در ضمن هزینه معقول نداریم ، هزینه بازاری داریم

عضو دائم Woshka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    1,524
    تشکر شده در
    1,078 پست

مزیت هایی که گفتی logwatch و CSF انجام میدن

بدی هایی هم که گفتی خیلی راحت قابل درست شدن هستش و هرابی در اصل نیست و فقط بد تنظیم شده
    فروش سرور مجازی
    http://www.maroonhost.net/vps-hosting.html
    مارون هاست
    برای خرید سرور تماس بگیرید 09123773197

11. تعداد تشکر ها از Woshka به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط be099 نمایش پست ها
    بله عده زیادی به کار های طراحی وب ، مدیریت سرور ، اسکریپت و ... مثل سرگرمی نگاه میکنن و فکر میکنن نباید پولی برای این کار داد
    یه جایی دیدم که یک اسکریپتی که یک بیجاره ای براش زحمت کشیده بود برای دانلود مجانی گذاشته بودند
    بعد کامتنهاشونو که دیدم داشتم شاخ در میاوردم ، همه نوشته بودند ، دستت درد نکنه یکی میخواست اینو به ما بفروشه ! (100 درصد صاحب اسکریپت فروشنده بوده اینو مطمئنم)
    زورتون میاد پول بدید خودتون برید یاد بگیرید !
    پول ندادن مال وقتیه که شیرینگ اطلاعات باشه ، مثل همینجا !
    چشم ، وقت ، انرژی گذاشتیم ، پولشو میگیرم
    در ضمن هزینه معقول نداریم ، هزینه بازاری داریم
    شما خیلی از مرحله پرتی . بعدشم مگه دعوا داری اینطوری با لحن تند مینویسی؟

منم گفتم مشکلم پول گرفتن از دیگران نیست.
    مشکل کانفیگ سرورمه. هر کسی از دوستانم دادم دیگه میگه واقعاً گند زده با این کانفیگش. اینا چیزایی بود که من با این دانش خیلی خیلی خیلی خیلی کمم دیدم. اونا که دانشش رو دارند ببین چی دیدند.
    در ضمن زورم میاد که پول بیخود به امثال اینا بدم.
    وگرنه اهلش باشه پول خرج میکنم که یادم بده. همین طور که دیروز از یکی خواستم این کارو بکنه.
    شما خودتو ناراحت نکن. تاپیک رو درست بخون.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)