نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: راهنمایی در مورد بهترین روش ارسال ایمیل

عضو انجمن behnamy01 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    477
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    66 پست

4 راهنمایی در مورد بهترین روش ارسال ایمیل

سلام دوستان. من میخواستم ایمیل تبلیغاتی ارسال کنم، چیزی حدود 20 هزار تا 200 هزار در روز. چون نمیدونم روش درست هزینه اش چقدر میشه واسه همین تعدا دقیق رو نمیتونم بگم. خلاصه نمیدونم از چه روشی استفاده کنم، من مشکلم اینجاس که هرچی واسه خودم داره ایمیل تبلیغاتی میاد از گروه های گوگل داره میاد ولی با فروشنده های کار ایمیل که صحبت میکنیم میگن بیا یه سرور ایمیل میدیم بهت برو حالشو ببر !
    تا اینجایی که من فهمیدم راه های زیر موجوده، لطف کنید بگید کدوم راه بهتره و ارزون تر در میاد و اسپم هم نمیشه:
    1- گروپ یاهو
    2- گروپ گوگل
    3- یک سری اسکریپت تحت وب هم هستش دادرن میفروشن وقتی که خریدی میگن بهت هم میگیم هاستش رو هم از کجا بخری!
    4- سرور ایمیل (فکر کنم یه vps معمولیه که یه کانفیگ خاصی کردنش، قیمتش هم مثلا فقط 2-3 برابر vps معمولی با همون رم و هارد هستش) (یکی میگفت این راه بهترین راهه وخیلی ارزون در میاد یکی دیگه میگفت 99 درصد اسپم میشه)
    5- همون سرور ایمیل ولی خیلی گرونتر بود و طرف میگفت ما تحت لایسنس فلان جا هستیم اینا، و گوگل و یاهو اسپم نمیکنن ایمیل های ارسالی از طرف سرورهای ما رو(قیمتش بیشتر بود مثلا فقط 10 هزار ایمیل در روز با ماهی 60 تومن)
    6- یک سری از این نرم افزارهایی که یوزر پسورد همه ایمیل هاتو میدی بهش از طریق ایمیل های خودت مثلا از هر کدوم 500 تا ایمیل میفرسته
    7- یک نرم افزارهایی هم هستش که شرکت های خیلی بزرگ خارجی ایمیل مارکتینگ دارن میفروشن ( ارسال تحت وب هم چند تا سایت هست)
    8- هاست ایمیل ( فقط فلن توی سایت های فروش هاست فقط یک جا دیدم که یک بخشی به اسم " هاست ایمیل" داشت ولی محدودیتش زیاد بود فقط 2400 ایمیل در روز مثلا ولی زیاد هم گرون نبود و مثلا میشه 10 تا از اینا خرید :دی (در ضمن به بقیه فروشنده های هاست هم که پیام میدی جواب رد به سینه ات نمیزنن و میگن بیا همین هاست 1 گیگمون رو بخر ما واست کانفیگ ایمیل میکنیم تا 5000 در روز هم میتونی بفرستی)

دوستان لطفا جواب بدید. دیگه ما اینقدر خواهش تمنا نکنیم خیلی گیج شدم توی این راه !

2. تعداد تشکر ها از behnamy01 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    148
    تشکر شده در
    125 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد بهترین روش ارسال ایمیل

Script ارسال ایمیل + SMTP فکر کتم خوب باشه ..
    404

5. تعداد تشکر ها از Web4 به دلیل پست مفید

عضو انجمن alaviyoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    910
    تشکر تشکر شده 
    867
    تشکر شده در
    540 پست

به نظر من اگر میخوای اروزن در بیاد و هم اینباکس بالایی داشته باشه
    6- یک سری از این نرم افزارهایی که یوزر پسورد همه ایمیل هاتو میدی بهش از طریق ایمیل های خودت مثلا از هر کدوم 500 تا ایمیل میفرسته .
    موفق باشی

7. تعداد تشکر ها از alaviyoon به دلیل پست مفید

عضو انجمن behnamy01 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    477
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    66 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Web4 نمایش پست ها
    SMTP..
    مرسی از جوابتون، فقط میشه بگید از کجا میتونم تهیه کنم؟
    پ.ن: دوستان فروشنده هم چون اینجا بخش آموزشیه و نمیتونن پست تبلیغاتی بدن لطف کنن، یه توضیحی و قیمت رو پ.خ کنن. ما خریداریم که سوال میپرسیم دیگه
    ویرایش توسط behnamy01 : March 6th, 2014 در ساعت 11:45

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    22 پست

ارسال ايميلهاي تبليغاتي يكي از بهترين و به صرفه ترين روش هاي تبليغات در سطح شبكه جهاني اينترنت است. در اين روش شركتها قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با كمترين هزينه به هزاران و حتي مليونها نفر در سرتاسر جهان معرفي نمايند. ، همچنين با توجه به نوع خدمات و محصولات مي توان قشر خاصي از كاربران را براي معرفي محصولات انتخاب نمود و اين خود دليلي است بر هدفمند بودن اين شيوه تبليغاتي .

فروش سرورهای ایمیل مارکتینگ
    ایمیل مارکتینگ شاپ با داشتن سرور های قدرتمند و حرفه ای در زمینه ارسال ایمیل انبوه تمام دغدغه های مشتریان خود را رفع کرده و شما با خیال راحت می توانید تبلیغات خود را آغاز کنید. از این رو لازم به ذکر است تمامی سرور ها اختصاصی بوده و شما به تمامی بخش های مربوط دسترسی خواهید داشت

http://emailmarketingshop.biz

10. تعداد تشکر ها از javiid به دلیل پست مفید

عضو انجمن mobinhost.in آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    1,531
    تشکر شده در
    1,320 پست

دوست من بنا بر نیاز من خیلی در این زمینه تحقیق کردم
    از انجایی که ایمیل مارکتینگ یک روش تبلیغ هست نحوه ارسال ایمیل به شدت مهم هست
    برای این حجم ایمیلی که شما می گید
    سایت های معتبری مثل میل چیمپ وجود داره ولی بنا بر تعدادی که می فرمایید به شدت گرون در میاد براتون
    ولی بدونید یه ریپورت بسیار دقیق میده و 100 % اینباکس هست مگر کاربر خودش اسپم کنه
    mailchimp.com

روش دوم استفاده از وی پی اس هست

و اما پیشنهاد من :

ببینید ارسال صحیح ایمیل یک روش منطقی دارد که به چند پارامتر نیازمند هست

شما با سرور مجازی می توانید به راحتی روزی 200 هزار ایمیل بفرستید ولی اگر اصول را رعایت نکنید 99% اسپم دارید

ولی اگر اصول رعایت بشه راحت میشه 70 % اینباکس فرستاد

یکی از اصول متن ایمیل هست که می بایست کوتاه باشه از عکس و جملات رنگی زیاد استفاده نشود تعداد زیادی ایمیل در یک زمان ارسال نشود
    از کد های صحیح در ساخت ایمیل استفاده شود
    سعی شود سابجکت ایمیل در تعداد زیادی از ارسال یکی نباشد
    و...
    پیشنهاد من اگر شما برای ایمیل های داخل ایران ارسال می کنید حتما یک دایرکت ادمین روی سرور ایران نسب کنید و ارسال ایمیل انجام دهید چون مهم هست که برای چه لوکیشنی و از کجا میل ارسال می کنید

در خدمت شما هستم
    اگر نیاز به اطلاعات بیشت رداشتید در خدمتم

12. تعداد تشکر ها از mobinhost.in به دلیل پست مفید

عضو جدید p30pool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

سلام دوست عزیز

راه که بسیار زیباد که به سه بخش کلی تقسیم میشه :

1: ارسال از طریق گروپ 2: ارسال از طریق شرکت های معتبر ایمیل مارکتینگ 3: ارسال از طریق اسکریپت

مورد 1: گروپ یاهو کلا هزینه بردار بکشید بیرون ازش ، مگر این که به کسی که یاهو گروپ داره پول بدید براتون ارسال کن که خیلی هم عالی
    گروپ جیمیل هم بدک نیست روزی 100 تا میتونید اد کنید که زمان بر و طاقت فرساست ! >

مورد2: این یکی از بهترین روش هاست که معمولا یک پنل رایگان دارند که برای تست و مابقی پنل ها پولی که باید به دلار پرداخته بشه که اگر
    میخواهید اسپم ارسال کنید این روش مناسب شما نیست چون ادمین بنتون میکنه به فنا میرید دی: .

مورد سه: این روش مورد علاقه من که حدود یک سالی در سایت ستاره سازان وب بر روش به صورت حرفه ای مانوور میدادم و پنل ارسال اجاره میدادم
    و چون خیلی دردسر برای من داشت کلا بوسیدمش گذاشتم کنار ولی باز میگم این روش خیلی عالی چون همه چیز دست شماست ! همه چیز
    البته بگم ها این در صورت که بخواهید ایمیل ناخواسته ارسال کنید ، اگر ایمیل مفید باشه و بانکتون مال خدتون باشند و از ایمیل های شما استقبال کنند
    دو روش قبلی بسیار بهتر و مفید تر است .

نکته نهایی : هر کدام از روش های بالا هزار تا نکته و ترفند داره که در این چند خط نمیشه توضیح دادشون !
    پیشنهاد میکنم اول روش مناسبتون انتخاب کنید بعد به صورت تخصصی در موردش تحقیق کنید منم در حد توان کمکتون میکنم .

موفق باشید

14. تعداد تشکر ها از p30pool به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)