صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: با این آدم چه می کنید؟

عضو انجمن bijans آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    98
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    103 پست

پیش فرض پاسخ : با این آدم چه می کنید؟

آخ آخ یاد یه مشتری افتادم که کلاً تو عمرش با هاست کار نکرده بود و همیشه ادعا می کرد که یه گروه طراحی هستن. یه هاست نامحدود از ما خریده بود و ویروس آپلود کرده بود روی سرور لینوکس و می گفت سیستم شما ویروسیه. ما حتی فایل مخرب رو بهش گفتیم که کدومه بره پاکش کنه که با فحش و فضیحت مواجه شدیم. کل پولش رو می خواست پس بگیره! خوشبختانه ما در مورد همه ی این جزئیات قانون مکتوب داریم!
    http://www.netsazan.com
    info [@] netsazan DOT com

شرکت نت سازان روشن اندیش

2. تعداد تشکر ها از bijans به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Fazaha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    89
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    136 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hello نمایش پست ها
    ايني كه ميگم در مورد طرفين اين دعوا نمي گم چون آشنايي نسبت به طرفين ندارم ولي به نظرم چند چيز باعث اينجور موارد ميشه!
    1. درج قيمت هاي نجومي پايين!(مشتري فكر مي كنه بابت 10 تومني كه در سال براي چند گيگ فضا(!) ميده بايد يك تيم 24 ساعته در اختيارش باشن و اشتابهات فرديشم به گردن بگيرن!در حالي كه دستمزد يك كارگر ساده در يك روز بيشتر از 10 تومن هست!!!)
    2.رو دادن زياد به مشتري!من به شخصه هر دفعه به مشتري هام(تو زمينه برنامه نويسي)رو دادم پشيمون شدم!براي همين الان يك برخورد كاملا ساده باهاشون دارم.در عين مراعات و دوستي كاري ، بهشون رو نميدم!
    3. وجود نداشتن قوانين كامل در دسترس در سايت هاي هاستينگ و عدم تاكيد بر خواندن و اجراي قوانين.كه در خيلي از موارد خود هاستينگ ها هم قوانين خودشون رو رعايت نمي كنند
    4.وجود هاست هاي اسپانسري غير منطقي!(همون قضيه پر رو كردن و ...!)
    1 . شدیدا موافقم اما ما نمی تونیم بی انصافی کنیم!
    2 . دقیقا موافقم
    3 . ما داریم
    4 . دقیقا

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط bijans نمایش پست ها
    آخ آخ یاد یه مشتری افتادم که کلاً تو عمرش با هاست کار نکرده بود و همیشه ادعا می کرد که یه گروه طراحی هستن. یه هاست نامحدود از ما خریده بود و ویروس آپلود کرده بود روی سرور لینوکس و می گفت سیستم شما ویروسیه. ما حتی فایل مخرب رو بهش گفتیم که کدومه بره پاکش کنه که با فحش و فضیحت مواجه شدیم. کل پولش رو می خواست پس بگیره! خوشبختانه ما در مورد همه ی این جزئیات قانون مکتوب داریم!
    آقا ما هم قوانین داریم اتفاقا دادخواست آماده شد و فردا تقدیم میشه به مراجع ذیربط !
    من رو تهدید می کرد بیا اینجا تا فلانت کنم! واقعا باعث شرمه!
    [SIZE=2][COLOR=DarkGreen][B]شرکت ایده پرداز عصر پارسه ( فضاها ) پیشرو در ارائه خدمات وب
    خدمات میزبانی وب
    نمایندگی میزبانی وب
    سروراختصاصی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    465
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    685 پست

اهل کدوم شهر بود؟
    تهران یا جای دیگـــه؟
    من با یک ریئس شرکت این مشکل رو داشتم ، میگفت شما فک کن من از پشت کوه اومدم ، هیچی نمیفهمم ، من سایتم رو میخوام
    متاسفم برای اینجور افراد

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

عنوان تاپیک : با این آدم چه میکنید؟

چواب : اینجور افراد رو ازش شکایت میکنید و میبریدش کلانتری. صداش میکنید پشت دفتر کلانتری تو بیرون و یک دست کتک میزنیدش بفهمه دوران تیرکس تموم شده

تقصیر خودش نیست بیچاره.این مخابرات با این isp هاش نوبرش رو آورده بعضی جاها قطع میشه بعضی جاها وصل میشه فکر میکنند مشکل از سرور هست.مخصوصا این 2 هفته اخیر رسما من یکی رو سرویس کرده.هر سایتی باز میکنم همش چند بار باید رفرش بشه تا باز بشه.. بعضی ها میگن ایراد از کمبود پهنای باند مخابرات تو این دو هفته اخیر هست و.. خدا داند
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو انجمن mr.bahram آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    510
    تشکر شده در
    279 پست

من فرزاد رو بشخصه قبول دارم و بهش احترام می گذارم
    باید این شخصی که بی احترامی کرده رو اول از همه اسم وب سایتش مشخص بشه بعد از مراحل قانونی زد دهنش رو سرویس کرد
    همیشه اخلاق خوب و بد بوده ، یه زمانی هست ادم سر یه سری مساعل اعصاب نداره و داغونه و خوب صحبت نمی کنه و یا اصلا اخلاقش این هست ولی این که بیاد و توهین و ..... بده باید به نظرم کاری کرد که فکر نکنه علی اباد شهری شده واسه خودش
    موفق باشی فرزاد جان
    [CENTER]انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
    www.vbskin.ir www.vbteam.ir

http://www.webhostingtalk.ir/f41/15897/#post156053

8. تعداد تشکر ها ازmr.bahram به دلیل پست مفید

عضو جدید htfearless آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    72
    تشکر شده در
    59 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    هر سایتی باز میکنم همش چند بار باید رفرش بشه تا باز بشه.. بعضی ها میگن ایراد از کمبود پهنای باند مخابرات تو این دو هفته اخیر هست و.. خدا داند
    چیز پی ان استفاده کن مشکلت حل میشه.

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    439
    تشکر تشکر شده 
    354
    تشکر شده در
    281 پست

طرف دامنه اش فیلتر شده تماس گرفته شروع کرده به فحش که دامنه من فیلتر شده شما مسئول هستید !!!
    به خدا مشتری باهوش نعمتیه.

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1Mizban نمایش پست ها
    طرف دامنه اش فیلتر شده تماس گرفته شروع کرده به فحش که دامنه من فیلتر شده شما مسئول هستید !!!
    به خدا مشتری باهوش نعمتیه.
    میدونید چرا شرکت های بزرگ هاستینگ تو ایران همچین مشکلاتی ندارند . و بیشترین فروش رو هم دارند ؟ همون شرکت هایی که قیمت بالا ارائه میکنند و هر نوجوانی قدرت خرید هاستینگ و سرور را از این شرکت ها ندارد
    برای اینکه طیف خاصی مشتری دارند و اکثر شرکت ها و سازمان ها و سایت های مهم رو میزبانی میکنند که صاحبان اون سایت ها هزینه ساپورت و کیفیت را پرداخت میکنند . و هیچ موقع هم مشکل خاصی ندارند و نخواهند داشت نیازی به مثال هم وجود ندارد مطمعن باشید اگر هاست ارزون مشتری رو داشت الان همین افراد فروشنده هاستینگ ارزان در صدر فروشندگان ایران بودند . کسی که به دنبال ارزونی هست با خودش دردسر هم میارد . پیشنهاد میکینم بهتون که قیمت ها رو استاندارد کنید و به هر کسی هم هاست نفروشید در ضمن شرایط سنی خریدار هم خیلی مهم هست چون رابطه سن کم و این حرف ها و صحبت ها و ف ح ا ش ی ها بسیار نزدیک هست . ما هم چند تجربه از این افراد داشتیم و بدون هیج صحبتی بهشون مهلت دادیم اطلاعاتشون رو منتقل کنند و سرویس هاشون رو کنسل کردیم . ( در ضمن دی این مواقع اصلا شنوده نباشید ) بحث هم نکنید فقط بهش مهلت بدید اطلاعاتش رو جابجا کنه و سرویسش رو کنسل کنید money back هم تو قوانین سایت بنویسید مثلا 24 ساعت یا 48 یا بیشتر قرار بدید .

در هر صورت این مشکلات همیشه هست و نیازی هم به ایجاد تاپیک نیست چون یک نوع ضعف محسوب میشه . بزارید طرف هر کاری دوست داره انجام بدهد چزی از ارزش و اعتبار شما کم نمیشه . و نخواهد شد .
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

12. تعداد تشکر ها ازAfraWeb.net به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    439
    تشکر تشکر شده 
    354
    تشکر شده در
    281 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    میدونید چرا شرکت های بزرگ هاستینگ تو ایران همچین مشکلاتی ندارند . و بیشترین فروش رو هم دارند ؟ همون شرکت هایی که قیمت بالا ارائه میکنند و هر نوجوانی قدرت خرید هاستینگ و سرور را از این شرکت ها ندارد
    برای اینکه طیف خاصی مشتری دارند و اکثر شرکت ها و سازمان ها و سایت های مهم رو میزبانی میکنند که صاحبان اون سایت ها هزینه ساپورت و کیفیت را پرداخت میکنند . و هیچ موقع هم مشکل خاصی ندارند و نخواهند داشت نیازی به مثال هم وجود ندارد مطمعن باشید اگر هاست ارزون مشتری رو داشت الان همین افراد فروشنده هاستینگ ارزان در صدر فروشندگان ایران بودند . کسی که به دنبال ارزونی هست با خودش دردسر هم میارد . پیشنهاد میکینم بهتون که قیمت ها رو استاندارد کنید و به هر کسی هم هاست نفروشید در ضمن شرایط سنی خریدار هم خیلی مهم هست چون رابطه سن کم و این حرف ها و صحبت ها و ف ح ا ش ی ها بسیار نزدیک هست . ما هم چند تجربه از این افراد داشتیم و بدون هیج صحبتی بهشون مهلت دادیم اطلاعاتشون رو منتقل کنند و سرویس هاشون رو کنسل کردیم . ( در ضمن دی این مواقع اصلا شنوده نباشید ) بحث هم نکنید فقط بهش مهلت بدید اطلاعاتش رو جابجا کنه و سرویسش رو کنسل کنید money back هم تو قوانین سایت بنویسید مثلا 24 ساعت یا 48 یا بیشتر قرار بدید .

در هر صورت این مشکلات همیشه هست و نیازی هم به ایجاد تاپیک نیست چون یک نوع ضعف محسوب میشه . بزارید طرف هر کاری دوست داره انجام بدهد چزی از ارزش و اعتبار شما کم نمیشه . و نخواهد شد .
    فکر نکنم بعضی قیمت هام از شما کمتر باشه ...
    طرف هم فقط دامنه گرفته ، اونم Ir

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

( در ضمن دی این مواقع اصلا شنوده نباشید ) بحث هم نکنید فقط بهش مهلت بدید اطلاعاتش رو جابجا کنه و سرویسش رو کنسل کنید money back هم تو قوانین سایت بنویسید مثلا 24 ساعت یا 48 یا بیشتر قرار بدید .
    یعنی هم فحش بشنویم هم پولش رو پس بدیم؟ در این مواقع بهتره حتی اگر پولش هزار تومان هم باشه بهش پس داده نشه!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)