صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: کیفیت سرویس شرکت "هاست ایران"

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : کیفیت سرویس شرکت "هاست ایران"

بابت وقتی که برای نوشتن مطالبتون به صورت رنگی و این که مثل معلم های ادبیات از نگارش اداری و ... استفاده کردید ممنون هستم (یاد بستن قرارداد ها افتادم که میگه اگه میخوای قرارداد ببندی از کلماتی استفاده کن که چند معنی میده تا به وقتش بتونی اون کلمه رو هر جور که دوست داری تفسیر کنی )
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    کاربر گرامی، هیچگاه در مورد آنچه آگاهی کامل ندارید قضاوت نفرمایید
    چشم من توی عمرم درباره مسئله ای که اطلاعاتم توش کم باشه نظری نمی دم ولی بعضی چیزها قضیشون فرق داره اینجا بیشتر حرفم سر عدم پیشرفت هاستیگها هستش انگار یه سرور اجاره میکنن و 100 مگ 100 مگ شروع میکنن هاردشو اونم با ماهی 2هزار تومن اجاره میدن خوب اگه صرف نمیکنه خوب قیمت رو ببر بالا اگه تخصصش رو نداری اینجا حرف نباید بزنی
    نکته : اگر شما به فردی که دارای یک شماره تماس ایرانسل، همراه اول، تالیا، رایتل و سایت او بدون نماد اعتماد الکترونیکی می باشد، واژه " شرکت " را نسبت می دهید قطعا مشکل از جانب و سطح نگرش شما می باشد که می بایست نسبت به اصلاح آن اقدام فرمایید. [ شخصا مشاورانی را می شناسم که می توانم به شما معرفی نمایم ]
    من هیچ وقت همچین نفراتی رو به صورت شرکت ندیدم اگه به آفرهایی که دادن دقت کنید میبینید که همشون میگن شرکت ما وضع هاستیگ جوری شده که یکی که توی سوپرمارکت کار میکنه و به کامپیوتر دسترسی داره شروع میکنه به خدمات هاستینگ دادن خودتون هم اگه نگاه کنید می تونید چند مورد رو توی همین انجمن پیدا کنیداگه نتونستید بگید اسمشون رو براتون بفرستم
    قطعا شما اشتباهی که در درج قضاوت ناصحیح در مورد شرکت ها نموده اید قصد دارید دوباره تکرار نمایید، .[ نباید بر اساس مستنداتی که ندارید نسبت به اشخاص فکر، گمان، حدس و یا احتمالی نسبت دهید ] (لطفا مستندات خود را برای عدم مشاهده صفحات قبل توسط بنده پیوست نمایید.)
    قضیه پروازه دیگه نه ؟ هر چقدر اوج بگیری همه کوچیک میبیننت شما اگه خواستی خودتون این تایپیک الان 5 صفحه شده که صفحه اول و دومش دقیقا درباره شرکت رسمی بحث شده
    اگر دقت فرمایید و تمایل نداشته باشد زیر آنچه نگاشته اید بزنید، شما عنوان نمودید : " شرکت های رسمی هم که توی کارشون می لنگن یا پشتیبانیشون ضعیفه یا خدماتشون ضعیفه یا ... " و " اونهایی که بچه ها معرفی کردن (آفر میدن ) نمیشه بهشون اعتماد کرد "
    برای نمونه میتونید به تایپیکی که درباره درخواست هاست شده مراجعه کنید و تک تک آفر دهنده ها رو بررسی کنید و مشاهده میکنید بیشتر اونهایی که آفر دادن هیچ کدومشون تو کارشون درست حسابی قوی نیستن یکیشون سبزی فروشه یکیشون سوپری داره یکیشون خدمات کامپیوتری داره شرکت رسمی نیستنشرکت های رسمی هم که با توجه به عکسهایی که دوستا از وضعیت تیکت هاشون گذاشتن نیازی به گفتن نداره من نمیگم همه چی باید عالی باشه ولی حداقل نیازهای اولیه یه سایت رو باید بتونن فراهم بکنن نه این که فقط به فروش نگاه تمرکز کنن و هیچ گونه تعهدی برای بعد از فروش نداشته باشن
    بنده نسبت به کاربر " artadata.ir " شناختی ندارم و قطعا نمی توانم راجع به ایشان قضاوت نمایم، پس سکوت می کنم، عملکرد سختی نیست و قطعا یقین پیدا نمایید شما در سطحی نیستید که نسبت به افرادی که در این تالار گفتگو فعالیت دارند حتی یک اخم بر پیشانی بیاورید چه برسد به قضاوت هایی که پیش نیاز آن رسیدن به سن بلوغ است.
    ایشون یک مثال ساده بودن که حتی جواب ایمیل ها رو هم نمی تونن بدن تلفن هم که ندارن به آیدیشون هم که تو یاهومسنجر هستش جواب نمیده یعنی شده مثل آذرهاست که یهو می بنده می ره پی کارشقصد جسارت یا تخریب شخصی یا شرکتی رو ندارم ولی مسئله اینه که من توی این انجمن به این خاطر عضو شدم که حداقل بتونم شرکت هایی که تو کار ارائه خدمات هاست دامین sms و اون چیزهایی که تحت وب هستن رو بهترینهاش رو بتونم پیدا کنم و از خدماتشون استفاده کنم
    نکته : متن درج شده از جانب شما " دوستان هم کمتر از ایشون نباشن بیشتر نیستن مطمئن باشید "
    منظورم بیشتر اون دوستانی بودن که فقط عضو شدن برای آفر دادن و بیشتر از این که توی سایت خودشون باشن و به مشتریانی که دارن برسن اینجا فعال هستن
    با درج موارد بالا و راهنمایی های لازم، وقت بنده برای شما به پایان رسیده است و افتخار گفتگوی بیشتر را از دست داده اید،
    یه جوک بود که میگفت دختره زنگ میزنه به پسره میگه الو سلام بعد قطع میکنه پسره اس میده بفرمایید دختره جواب میده شما میدونید افتخار حرف زدن با چه کسی رو داری بعد پسره میگه نه نشناختم دختره میگه یه شارژ بفرست تا بگم حالا شما هم شرکت ثبت کردید رسمی کار میکنید هاست داخلی ارائه میدید ولی سایت خودتون معلوم نیست کجاست سرعتش خیلی کمه (اینترنتم مبین نت یک مگ هستش ) اینم وضعیت سایت شما با برنامه PingPlotterفقط حرف کافی نیست عمله که مشخص میکنه کی باید کجا باشه
    ویرایش توسط sahar_shamsipor : May 13th, 2014 در ساعت 13:53

2. تعداد تشکر ها ازsahar_shamsipor به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_shamsipor نمایش پست ها

بیشترشون میگن مشتریاشون شرکت های خصوصی هستن و نمیتونن آدرس و یا مشخصاتشون رو بدن

من کدم رو می نویسم و روی لوکال درست کار میکنه روی سایت تست میکنم خطا می ده با هزار بدبختی مثلا تازه می فهمم soap بسته بوده حالا وقتی تیکت میزنی اگه اینو زودتر فعالش کنن بهتر جواب میده تا این که بعد از دوروز تازه یکی بیاد با ناز بگه مشکل از ما نیست کدتون رو بررسی کنید و ...

گزینه عطر آن است که خود ببوید اینجا صدق نمیکنه دیگه نه ؟
    امکان نداره شرکتی نمونه مشتری نداشته باشه و باید حتما نمونه مشتری بخواهید اگر ذکر کردند امکان ارائه نیست دروغ هست چون مثلا هزار تا مشتری دارند به نظر شما اجازه ندارند 1 مشتری خصوصیشون را اعلام کنند ؟ اکثر مشتریان از خداشونه هاستینگشن به عنوان نمونه مشتری تو سایت هاستینگ اسمشون را درج بکنه چون این خودش یه تبلیغ دو طرفه حساب میشه.

نه متاسفانه شما باید دنبال اون عطر بگردید چون بوئیدن عطر اینجا میشه هرکی بهتر و بیشتر تبلیغ بکنه ولی برای کیفیت شما باید جنس عطر و مواد سازندش را پیدا کنید.

رسمی کار میکنید هاست داخلی ارائه میدید ولی سایت خودتون معلوم نیست کجاست سرعتش خیلی کمه (اینترنتم مبین نت یک مگ هستش ) اینم وضعیت سایت شما با برنامه PingPlotterفقط حرف کافی نیست عمله که مشخص میکنه کی باید کجا باشه
    با سلام

در مورد سرعت لود و این که چرا خارج هستند یا داخل نظری نمیدم خودشون باید پاسخ بدهند.

اما در مورد نرم افزاری که از آن چنین تستی گرفتید بگم خدمتتون که این نرم افزار تریس میگیره و کاملا در برنامه مشخصه که پینگ بستست و خود دومینشون در سیستم خودتون هم تست کنید پینگ نداره.

برای مثال شما سایت روبینا سرور هم بزنید آخرش باید کاملا قرمز بشه در نرم افزار ذکر شده اما میتوانید آدرس 94.232.172.120 را در برنامه تست کنید و فرقشون را ببینید. چون این آیپی پینگ دارد.

صندوق پیغام خصوصیتون هم خالی نبود نشد اونجا جواب بدم.

:
    بله پکیج هایی هست که تازه به سایت اضافه شدند و تغییر قیمت داشتند برخیشون و چون کپی شدند از هم هنوز کامل اصلاح نشده به جناب سجادیه گفتم دارند بررسی میکنند خودشون درست میکنند.

ممنون که اطلاع دادید.

با تشکر

با تشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : May 13th, 2014 در ساعت 17:49
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

5. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    امکان نداره شرکتی نمونه مشتری نداشته باشه و باید حتما نمونه مشتری بخواهید اگر ذکر کردند امکان ارائه نیست دروغ هست چون مثلا هزار تا مشتری دارند به نظر شما اجازه ندارند 1 مشتری خصوصیشون را اعلام کنند ؟ اکثر مشتریان از خداشونه هاستینگشن به عنوان نمونه مشتری تو سایت هاستینگ اسمشون را درج بکنه چون این خودش یه تبلیغ دو طرفه حساب میشه.
    جای زیاد دوری نمیرم همین انجمن همین دوستان همین پیغام خصوصی که فرستادن

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    در مورد سرعت لود و این که چرا خارج هستند یا داخل نظری نمیدم خودشون باید پاسخ بدهند.

اما در مورد نرم افزاری که از آن چنین تستی گرفتید بگم خدمتتون که این نرم افزار تریس میگیره و کاملا در برنامه مشخصه که پینگ بستست و خود دومینشون در سیستم خودتون هم تست کنید پینگ نداره.

برای مثال شما سایت روبینا سرور هم بزنید آخرش باید کاملا قرمز بشه در نرم افزار ذکر شده اما میتوانید آدرس 94.232.172.120 را در برنامه تست کنید و فرقشون را ببینید. چون این آیپی پینگ دارد.

صندوق پیغام خصوصیتون هم خالی نبود نشد اونجا جواب بدم.
    با تشکر
    من اولش هم مشخص کردم که اطلاعات تخصصی ای در زمینه هاستینگ ندارم
    ولی انتظاری که از دوستانی که در زمینه هاستینگ فعالیت میکنن بیشتر از اینها هستش توی پیغام های خصوصی که اکثرا زیادی بزرگ حرف میزنن انگار خود ماکروسافت هستن ولی توی عمل هیچی ندارن

پیغام ها رو هم خالی میکنم ببینم چی میشه این انجمن هم بعضی از کامنتهامو قاطی پاطی می زنه مثلا یه کامنت میزارم بعد که دوباره میام نگاش کنم می بینم یه متن رو دوبار ارسال کرده و چسبونده به هم نوشته Update.......

7. تعداد تشکر ها ازsahar_shamsipor به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

جای زیاد دوری نمیرم همین انجمن همین دوستان همین پیغام خصوصی که فرستادن

من اولش هم مشخص کردم که اطلاعات تخصصی ای در زمینه هاستینگ ندارم
    ولی انتظاری که از دوستانی که در زمینه هاستینگ فعالیت میکنن بیشتر از اینها هستش توی پیغام های خصوصی که اکثرا زیادی بزرگ حرف میزنن انگار خود ماکروسافت هستن ولی توی عمل هیچی ندارن

پیغام ها رو هم خالی میکنم ببینم چی میشه این انجمن هم بعضی از کامنتهامو قاطی پاطی می زنه مثلا یه کامنت میزارم بعد که دوباره میام نگاش کنم می بینم یه متن رو دوبار ارسال کرده و چسبونده به هم نوشته Update.......
    خب نمیشه در مورد تایید یا عدم تایید همکاران نظری بدم چون در این حد نیستیم و نمیتوانیم بگیم کسی خوبه یا بد. ولی میشه گفت اکثر کسایی که چه در همین انجمن یه انجمن های دیگر یا زندگی واقعی چنین پیشنهاداتی بدهند مطمئنا کارشون نباید اطمینان داشته باشید که 100% درسته.

نمیدونم تا الان نتیجه خاصی گرفتید یا نه اما در کل هر کاری کنید بستگی به تحقیقات خودتون داره (یک مورد جهت اطلاع و راحتی شما : یک نمونه سایت وقتی دادند که روی آن هاست ارائه میکنند با پیدا کردن آیپی اون دومین راحت میتوانید لیست سایت هایی که توسط اون آیپی هاست شدند را به دست بیارید (البته دقیق و به صورت ریل تایم نیست) سایت : yougetsignal.com )

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

9. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)