صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: مقایسه کیفیت در هاستینگ ، شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی

عضو جدید sanjeshpc آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : مقایسه کیفیت در هاستینگ ، شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط J4vad نمایش پست ها
    با سلام ،

دوستان می خواستم نظر شما در رابطه با کیفیت هاست در شرکت های ارائه دهنده ایرانی و خارجی را بدانم ، و آیا به نظر شما رقابتی وجود دارد ؟! آیا شرکت های ایرانی توان رقابت با شرکت های خارجی را دارند ؟

آیا از نظر شما کیفیتی که در هاستینگ های ایرانی مشاهده می کنیم قابل قیاص با شرکت های خارجی می باشد ؟

دقت کنید که شرکت های معتبر خارجی و ایرانی مد نظر بده است .

تشکر پیشاپیش از شرکت شما در این مبحث .

موفق باشید .
    اول از همه عرض كنم من فعلا در اين زمينه تازه كارم و اگر جايي اشتباهي تپقي مي زنم دوستان بزرگوار به بزرگواري خودشون ببخشند و ...
    بعله، من يك هاست از يك شركت كه اگر لازم شد اسمش را همين جا اعلام خواهم كرد تهيه كردم. بعد از دو ماه كه فرصت شد يك وردپرس روي اين هاست نصب كردم و تازه هنوز هيچ كاري رو شروع نكرده و هيچ بازديد از سايت به عمل نيومده و هيچ خبري نشده ، حالا نه سايت بالا مياد و نه مي تونم وارد پنل وردپرس بشم و نه اكانت ftp قابل دسترس هست.

البته به سايت اون شركت هم سر زدم و تنها دليلي كه به عقل ناقص ما ( فقط در اين مورد) مي رسه اينكه به گفته خودشون از رم . سي پي يو زياد استفاده كردم ...

و باز هم البته شما اگر دقت كنيد به قوانين سفت و سخت و صدالبته يكطرفه خودشون كه همه حقي براي خودشون حتي بدون اطلاع مشتري براي خود قائل هستند و براي مشتري فقط حق پرداخت باقي گذاشتند ، همين ...

حالا ببينم فردا چي ميشه ولي خوشحالم كه همين اول بسم ا... تكليف ما با اين هاست عزيز مشخص شد و ...

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

البته من فکر می کنم یکی از شوند های برتری شرکت های خارجی این باشد که شرکت آهنا معمولا در یک نفر خلاصه نشده است و کارمندان گوناگونی دارند که به کارها رسیدگی کنند!که شوربختانه کم و بیش هم در همین تالا می بینیم که شرکتهای بنام و مورد پسند کاربران نیز به گفته خودشان دیگر تونایی اداره همه کاربران را ندارند و بخش از آنها را واگذار می نمایند..!!

عضو انجمن kingoftehran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    581
    تشکر شده در
    424 پست

با سلام
    به نظر من نمی شه به طور کل قضاوت کرد با توجه به شرایط تحریم که ایران و بهتره که شرکت ها با شرایط مساوی با هم مقایسه شوند.
    در کل هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد.
    پارمیس هاست
    هاست،هاست ویندوز،هاست لینوکس

سرور اختصاصی و مجازی

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

این مقایسه مثل مقایسه بی ام و با سمند هست!
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

عضو انجمن J4vad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

البته من فکر می کنم یکی از شوند های برتری شرکت های خارجی این باشد که شرکت آهنا معمولا در یک نفر خلاصه نشده است و کارمندان گوناگونی دارند که به کارها رسیدگی کنند!که شوربختانه کم و بیش هم در همین تالا می بینیم که شرکتهای بنام و مورد پسند کاربران نیز به گفته خودشان دیگر تونایی اداره همه کاربران را ندارند و بخش از آنها را واگذار می نمایند..!!
    با سلام ،

دوست من این وظیفه کاربر است که با تعیین معیار هایی درست و تحقیق مناسب شرکت مناسب را برگزیند . اما بحث ما بر سر رقابت بود و نه شرکت ها و نوع کار آن ها .

با سلام
    به نظر من نمی شه به طور کل قضاوت کرد با توجه به شرایط تحریم که ایران و بهتره که شرکت ها با شرایط مساوی با هم مقایسه شوند.
    در کل هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد.
    حرف شما منطقی و متین است و این یکی از دلایلی است که کیفیت در برخی اوقات دچار مشکل می شود و برخی اوقات حتی ادامه کار دشوار می شود .

این مقایسه مثل مقایسه بی ام و با سمند هست!
    البته اینطور که شما هم می گویید نیست من به نیرو های بومی اعتقاد دارم ، اما احساس می کنم در برخی اوقات برای آن ها امکانات لازم فراهم نشده است .

موفق باشید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط J4vad نمایش پست ها

البته اینطور که شما هم می گویید نیست من به نیرو های بومی اعتقاد دارم ، اما احساس می کنم در برخی اوقات برای آن ها امکانات لازم فراهم نشده است .

موفق باشید
    با سلام
    بله ماهم به نیروهای بومی اعتقاد داریم ولی مشکل نیروهای بومی این هست که یه شبه میخوان راه 100ساله رو برن. مگه بنز یا بی ام وه یا مثلا همین iweb یا امثال اینا از اول اینی بودن که الان هستن؟؟
    کلی تلاش و زحمت کشیدن تا به اینجا رسیدن. مشکل عمده ایی که ما ایرانی ها با اون مواجه هستیم برای زیربنای کار زیاد وقت نمیزاریم یعنی مثلا نقشه یا ساختمون رو دوماه میکشیم سه ساله تمومش میکنیم اما ممالک غربی برای زیربنای کار خیلی خیلی بیشتر از این وقت میزارن ولی کار رو سریع تموم میکنن!! یعنی مثلا یک سال برای نقشه کشی و 6ماه برای ساختن(به عینه دیدم)

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

8. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن J4vad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

با سلام
    بله ماهم به نیروهای بومی اعتقاد داریم ولی مشکل نیروهای بومی این هست که یه شبه میخوان راه 100ساله رو برن. مگه بنز یا بی ام وه یا مثلا همین iweb یا امثال اینا از اول اینی بودن که الان هستن؟؟
    کلی تلاش و زحمت کشیدن تا به اینجا رسیدن. مشکل عمده ایی که ما ایرانی ها با اون مواجه هستیم برای زیربنای کار زیاد وقت نمیزاریم یعنی مثلا نقشه یا ساختمون رو دوماه میکشیم سه ساله تمومش میکنیم اما ممالک غربی برای زیربنای کار خیلی خیلی بیشتر از این وقت میزارن ولی کار رو سریع تموم میکنن!! یعنی مثلا یک سال برای نقشه کشی و 6ماه برای ساختن(به عینه دیدم)

موفق باشید
    با سلام ،

این حرف شما کاملا تایید میشه و هدف از ایجاد این تاپیک نیز همین مقایسه ها بود ، که زیر ساختی در پشت پرده برخی از سرویس دهندگان وجود ندارد و همین موضوع باعث می شود بعد از مدتی کوتاه سرویس را واگذار و یا کسی پاسخ گوی نیاز مشتری ها نباشد ، البته در سرویس دهندگان خارجی نیز این موضوعات به چشم می خورد ولی نه در آن هایی که معتبر هستند ... پس تقریبا می شود هر دو سرویس دهنده چه داخلی و چه خارجی را از این لحاظ به یک شکل دانست چرا که در ایران هم شرکت های معتبر زیر ساختی قوی دارند .

موفق باشید

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

شرکت های داخلی و خارجی را به هیچ عنوان نمی توان باهم مقایسه کرد ، چون صنعت آی تی در ایران بسیار نوپا و در اول راه قرار داره ولی در کشوری مثل آمریکا که سالهاست که زیرساختهای لازم رو ایجاد کردند و زمینه کاری برای شرکتهای آی تی بسیار مهیا و فعالیت در این صنعت براشون بسیار پرسود هست.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    124 پست

منکه هیچ مقایسه ای ندیم جزء چندتا انتقاد لطفا بهتر بهث کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

شک نکنید شرکتهای داخلی دارای کیفیت بسیار عالی و بهتری هستند ولی کمی گزان تر هستند اگر کسی سایت درست و حسابی دارد و برای سایتش ارزش قایل باشد سایتش را یک ثانیه هم بر روی هاستهای خارجی نمی گذارد اصولا کسانی سراغ هاست های حارجی می روند که دنبال هزینه کردن نیستند یا اینکه سایتشان برایشان مهم نیست
    من هیچ شرکت یا سایت معتبری را سراغ ندارم که هاستش را روی فضای خارجی ها بگذارد در هاستهای داخلی خدمات بسیار خوب و عالی است هر وقت می خواهی زنگ می زنی هر وقت می خواهی تیکت می زنی براحتی جوابت را می دهند اما ... اما باید هزینه کنی ... دوما باید بدونی با کی کار کنی .... این دو تا شرط را کنار هم بذار می بینی که هیچ جایی خدماتیی به کیفیت هاست های ایرانی مخصوصا هاست داخل ایران نمی شود شما اگر سایتت در داخل ایران باشد پینگت 15 است در حالیکه در هاستهای خارجی کمتر از 250 نمی باشد اما بحث هزینه را کردم که بسته به هر فردی دارد اما یقین بدانید هیچ ارزانی بدون دلیل نیست کسی یک دفتر دارد یک منشی دارد پول مالیات می دهد و به عبارتی اعتبار دارد باید خدماتش هم گران تر باشد لذا گرانی بعضی شرکتهای معتبر بی دلیل نیست کاربر به صرف اینکه فلانی هاست ارزان می دهد تصور می کند که خوب است
    اما در انتخاب هاست یا سرور ... توصیه من این است با شرکتهای خیلی خیلی معروف کار نشود اینها به اندازه کافی مشترکین دولتی و اداری دارند که برای کاربران معمولی و خانگی هیچ ارزشی قایل نیستند لذا اگر به سراغ 20 هاست برتر ایران می روید من توصیه می کنم این لیست را از انتها بررسی کنیید چون هاست های برتر اصولا بی ادب پر رو و غیر منطقی هستند با کمترین مشکلی و بدون هر گونه هماهنگی سایت دان می شود و رفتار این گونه شرکتهای معتبر هم در همه انها به طور مشابه دیده می شود دلیلش هم باز می گم سایتی مثل...که اینقدر شرکت دولتی با انها قرداد چند ساله دارند که برای من کاربر شخصی اهمیتی قایل نیستند
    اما شرکتهایی رده پایین تر مخصوصا انتهای جدول 20 هاست برتر رفتارها و پاسخ های بسیار عالیی دارند من خودم فراسو سامانه را باهاشون کار کردم راضی هستم شرکت از همه جهت اوکی می باشد نه جز 20 هاست برتر هست و نه قیمتهای بالایی دارند تو این سایت هم همه از انها راضی هستند
    جا داره از شرکتی که خدمات خوبی ارایه می دهد و واقعا قیمتهای منطقی دارند تشکر کرد من یک سرور مجازی از انها دارم هیچ مشکلی نداشته ام هر بار هم به زین العابدین زنگ زدم شخصا جوابم را داده و راهنماییم کرده است نه نمی دونم سرور مجازی چی هست نه می دونم سیستم عامل چی هست هر کاری پیش بی اید خودشان اوکی می کنند رفتار شان هم خیلی خوب است
    برای کسانییکه سایتهای معتبر و با ارزشی دارند بهتر است فقط از شرکتهای معتبر و خصوصا از هاست داخل ایران ساتفاده شود
    من خودم فراسو و میزبان و پارس پک و چند تا دیگر را جهت بررسی توصیه می کنم این سه شرکت را می تونم بگم شرکتهای خوبی هستند و قیمتهای معقولی هم نسبت به هاست های برتر دارند
    قبل از کار با هر هاستی سعی کنیید قوانین و شروط انها را از بخش فروش دقیق بپرسید بعد با انها کار کنیید یک هاستی مقدرا مجاز را 10 درصد رم فرض می کند یک هاستی مقدرا مصرف رم را 15 درصد فرض می کند یک هاستی مقدرا 10 درصد رم را برای یک ثانیه مجاز فرض می کند یک هاستی مقدار رم را برای 2 ثانیه مجاز فرض می کند
    اما در اخر بایت ساتهای ورودپرسی هم باید بگم که این سایتها واقعا مقدار مصرف رم و سیپی یو بالایی دارند اگر مشکلی حداقل در رابطه با وردپرس باشد شک نکنید که مروبط به سایت شما می باشد حداقل در مورد ورد پرس که سایت خودم هم وردپرسی است باید قبول کرد که دیگر کمتر کسی از وردپرس استفاده می کند بهتر است در مورد وردپرس حتما یکسرور مجازی تهیه کنید یا اینکه با هاستهایی کار کنیید که تضمین ساپورت وردپرس را می دهند کار کنید مثلا ایران سرور دقیقا یک هاست ویزه برای وردپرسی ها دارد خوب باید سعی کنیید از قبل با هاستتان در مورد سایتتان خصوصا اینکه وردپرسی هست صحبت کنیید و شرط و شروط خود را به انها اعلام کنیید اگر دیدید که تمایل به بارگذاری سایت وردپرسی و ارایه خدماتب ه شما دارند سایتتان را روی هاست مورد نظر بگذارید
    شما یک فضا خریدید و فکر می کنیید همه هاستها باید سایت شما را ساپورت کنند این طوری نیست ؟؟/
    سایتهای وردپرسی بنابر تجربه خودم اصلا و ابدا روی هاستهای برتر و معروف ایران جواب نمی دهند چون این شرکتها میزان مصرف هر سایت را برای بالابردن کیفیت بسیار محدود می کنند من سایتم روی یک هاست بی نام و نشان بود بر روی هاست معروفی بردم که فکر می کردم اینها اخر کیفیت هستند بیشتر از یکس اعت نگذشت که سایت من دان شد و برای یک روز رفتن سایت من بر روی هاست انها نیز 20 هزار تومان خسارت دادم و اخراج شدم و هیمن قدر هم بگم به اندازه کافی هم منو اذیت کردن تا اصل پول را هم واریز کردن گفته بودند یک هفته پول می دهند اما یک ماه بعد دادند چون فقط من به انها اعتراض کردم که بابا سایت من قبلا روی یک هاست بی نام و نشان هیچ مشکلی نداشت اما شما با یان همه ادعا سایت منو یک ساعت هم تحمل نکردید ... اما چرا هاست های برتر خیلی بی ادب هستند دلیل انها اینه که با هر مشکلی سعی دارند یک سرور مجازی به شما قالب کنند یک کم بهشون گیر بدهی یا باید گورت را گم کنی یا باید سرور مجازی تهیه کنی
    در اخر باید بگم تو ایران هاست های خوب زیادند اما فقط دنبال اسم و رسم ادم ها نباش اصولا ادم های با کلاس خیلی مغرور تشریف دارند فقط ظاهر ادم ها ملاک نباشه ببین تا الان چند نفر با اقای ایکس کار کرده و ازش راضی هستند بعد کار کن یا نکن ...
    د

13. تعداد تشکر ها ازgajetkh به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)