نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: درباره تبلیغات در چند سایت

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

پیش فرض درباره تبلیغات در چند سایت

با سلام

از دوستانی که در سایت های زیر تبلیغات داشته اند می خواستم سوال کنم که میانگین کلیک روزانه که از تبلیغ در این سایت ها داشته اند چه میزان بوده است و آیا آمار visit و hit روزانه این سایت ها اطلاعی دارند؟
    در کل دوستانی که تبلیغ داشته اند راضی بوده اند یا نا راضی؟
    vbskin.ir
    p30vel.ir
    persianscript.ir

با سپاس

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات
    فروش هاست و دامین
    نماینده رسمی فروش محصولات پاراللز(کنترل پنل پلسک) در ایران-نماینده رسمی nic.ir

2. تعداد تشکر ها از pouyasazan به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

پیش فرض پاسخ : درباره تبلیغات در چند سایت

سلام

فکر می کنم دوستان منظور من را اشتباه متوجه شدند. من منظورم این نبود که خوبه یا بده. شما بگو تو فلان سایت تبلیغ دادم n تعداد کلیک در روز می آمد. این منظور منه و به خصوص سایت هایی که گفتم چون کاربر آنها کاربر خاص است بیشتر مد نظر بنده است.

فروش هاست و دامین

عضو انجمن mr.bahram آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    510
    تشکر شده در
    279 پست

فکر می کنید تعداد کلیک رو میشه معیاری شناخت برای انتخاب ؟
    اگر هاستینگ هستید باید معیار شما خرید باشه و ببینید مثلا ماهی چنتا مشتری پیدا می کنن این سایت ها از طریق این سایت های که فرمودید ممکنه تنها
    نکته مهم تر نوع توضیحات تبلیغ دهنده در بنر های تبلیغاتی و نوع خدماتی هست که می نویسند
    دوستانی هستند که حتی در تلویزیون هم تبلیغ بدن باز هم مشتری جذب نمی کنن ، چون نوع نشان دادن محصول خودشون درست عمل نکردن و هیچ جذابیتی برای ببینده نداره
    خاطرم هست شما توی وی بی اسکین تبلیغ داشتید و در اخر فرمودید هیچ ورودی نداشتید !!
    بنده برسی کردم و از چنتا از دوستان سوال کردم چرا از شما خرید نکردن
    گفتن وقتی قیمت دامنه در همه جا زیر 4000 تومان هست ما وقتی درون بنر نوشته شده 4500 هیچ موقع وارد وب سایت هم نشدیم

http://www.vbskin.ir/ads/pouyasazan.gif
    ویرایش توسط mr.bahram : April 22nd, 2010 در ساعت 02:26
    [CENTER]انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
    www.vbskin.ir www.vbteam.ir

http://www.webhostingtalk.ir/f41/15897/#post156053

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sparksun نمایش پست ها
    فکر می کنید تعداد کلیک رو میشه معیاری شناخت برای انتخاب ؟
    اگر هاستینگ هستید باید معیار شما خرید باشه و ببینید مثلا ماهی چنتا مشتری پیدا می کنن این سایت ها از طریق این سایت های که فرمودید

( اگر تبلیغات خواستید در وی بی اسکین باید از قبل خبر بدید تا رزرو بکنم براتون در صورت خالی شدن )
    سلام
    من کجای سوالم گفتم برای انتخاب می خواهم؟ اگر خاطر شما باشد ما یک بار با شما تبلیغ داشتیم و از نحوه تبلغ دادن ما مشخص بود که به این شکل انتخاب نمی کنیم.
    باور کنید سوال من یک سوال ساده است و حدفی مثل انتخاب برای تبلیغ نیست. شاید حدفم آماری باشد شاید ... من دنبال جواب سوالم هستم و نه حذف سوالم با سوال های جدید. سوالی ساده که هنوز یک نفر هم جواب مرتبط نداده است.

فروش هاست و دامین

عضو انجمن mr.bahram آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    510
    تشکر شده در
    279 پست

دوست عزیز من پست خودم رو ویرایش کردم و مطالب دیگری درونش ذکر کردم
    دوست عزیز شما معنی پست اولتون رو انگاری متوجه نشدید یا منظور دیگری داشتید که این رو نوشتید ؟
    در جمله شما کاملا مشخص هست که فرمودید مقدار کلیک چقدر بوده و آیا رازی بودن یا نه !! این معیار انتخاب نیست ؟
    در پست شماره 5 هم باز تاکید کردید بر این که چه مقدار بازدید باید باشه از این وب سایت ها در حالی که اصلا معیار بازدید نیست ، بلکه خرید محصول هست
    شما باید بپرسی دوستانی که تبلیغ داشته اند نسبت به هزینه ای که برای تبلیغات داشتن آیا فروش هم داشتن یا خیر
    اگر باز هم بنده اشتباه می کنم لطفا دیگر دوستان بیان و نظر بدن

اگر مد نظرتون امار کلیکی هست بنده خودم می گم در سایت هایی که دوستان تبلیغ گذاشتن در سایت بنده هیچ کلیکی نمی خوره ولی ولی امار فروش رو دارم چون مثلا فلان یوزر میاد می گه از فلان هاستینگ خرید کردم و این مشکل رو دارم ، یا میاد میگه سایت فلان سرویس رو دیر داره اراعه میده و بنده کارم گیر هست و بهشون بگید عجله بکنه و و و و و سرویس هایی که توسط خود من هدایت میشه و می گم از این شخص خرید بکنید و بگید از طرف بهرام معرفی شدید
    ویرایش توسط mr.bahram : April 22nd, 2010 در ساعت 02:39
    [CENTER]انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
    www.vbskin.ir www.vbteam.ir

http://www.webhostingtalk.ir/f41/15897/#post156053

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sparksun نمایش پست ها
    دوست عزیز من پست خودم رو ویرایش کردم و مطالب دیگری درونش ذکر کردم
    دوست عزیز شما معنی پست اولتون رو انگاری متوجه نشدید یا منظور دیگری داشتید که این رو نوشتید ؟
    در جمله شما کاملا مشخص هست که فرمودید مقدار کلیک چقدر بوده و آیا رازی بودن یا نه !! این معیار انتخاب نیست ؟
    در پست شماره 5 هم باز تاکید کردید بر این که چه مقدار بازدید باید باشه از این وب سایت ها در حالی که اصلا معیار بازدید نیست ، بلکه خرید محصول هست
    شما باید بپرسی دوستانی که تبلیغ داشته اند نسبت به هزینه ای که برای تبلیغات داشتن آیا فروش هم داشتن یا خیر
    اگر باز هم بنده اشتباه می کنم لطفا دیگر دوستان بیان و نظر بدن

اگر مد نظرتون امار کلیکی هست بنده خودم می گم در سایت هایی که دوستان تبلیغ گذاشتن در سایت بنده هیچ کلیکی نمی خوره ولی ولی امار فروش رو دارم چون مثلا فلان یوزر میاد می گه از فلان هاستینگ خرید کردم و این مشکل رو دارم ، یا میاد میگه سایت فلان سرویس رو دیر داره اراعه میده و بنده کارم گیر هست و بهشون بگید عجله بکنه و و و و و سرویس هایی که توسط خود من هدایت میشه و می گم از این شخص خرید بکنید و بگید از طرف بهرام معرفی شدید
    خیلی راحت بیان می کنم من از تبلیغ دهنده ها راجع به 3 سایت سوال کردم. میزان کلیک و رضایت آنها. ما که با شما تبلیغ داشتیم و به قول خود شما نا راضی بودیم پس دلیل اینکه نام سایت شما را ذکر کردیم چه بوده است؟ دقت کنید از تبلیغ دهنده ها و نه صاحبان سایت ها. من در رابطه با تبلیغ شرکت و مسائلی که مطرح کردید به دلیل اینکه نمی خواهم بحث منحرف شود صحبت نمی کنم و از شما هم عاجزانه می خواهم اجازه دهید فقط تبلیغ دهنده ها اگر در این انجمن هستند تجربه خودشان را بیان کنند و مباحث دیگر را در جای دیگر و یا پیغام خصوصی مطرح کنید.

فروش هاست و دامین

عضو انجمن usefee آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

با سلام . برای اینکه از بحث اصلی منحرف نشیم ، میگم :
    من برای یکی از سایتهایی که لینکش داخل امضام هست یک ماه تبلیغ در وی بی اسکین دادم و 150 تا ورودی رو گوگل آنالایزر ثبت کرد .

10. تعداد تشکر ها ازusefee به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط usefee نمایش پست ها
    با سلام . برای اینکه از بحث اصلی منحرف نشیم ، میگم :
    من برای یکی از سایتهایی که لینکش داخل امضام هست یک ماه تبلیغ در وی بی اسکین دادم و 150 تا ورودی رو گوگل آنالایزر ثبت کرد .
    خواستم اول تشکر کنم از پاسخ شما. بعد هم خواهش کنم اگر ممکن است و فکر می کنید مطرح کردن موضوع سایت اینجا صحیح نیست موضوع سایتی که تبلیغ کردید را برای بنده پ خ کنید.

منتظر نظر بقیه دوستان در زمینه سایت های دیگر هم هستم

فروش هاست و دامین

عضو انجمن usefee آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

بابت تاخیری که پیش اومد عذرخواهی میکنم
    برای سایت انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران به آدرس شاپ کیپر ، انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران تبلیغ گذاشتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)