صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: همه شرکت کنید برای اینکه ویندوز دیر به دیر عوض کنیم چخ کنیم ؟؟؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    93 پست

پیش فرض پاسخ : همه شرکت کنید برای اینکه ویندوز دیر به دیر عوض کنیم چخ کنیم ؟؟؟

خوب این ویندوز اورجینال از کجا تهیه کنم ؟؟؟
    قیمتش چنده ؟؟
    والا هر جا میرم میگن نمیتونی بدون دست کاری پیدا کنی

2. # ADS

عضو جدید sat2they آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    164
    تشکر شده در
    119 پست

داخل انجمن pt لایسنس ویندوز و کسپر اورجینال دوستان میفروشند ولی به نظر بنده هیچ فرقی نمیکه لایسنس دار با کرک شده .فقط مبحث حمایت از سازنده است

Sent from my LG-V500 using Tapatalk
    ارائه خدمات اینترنتی آلفا سرور | مرکز فروش فایل آلفا (خرید فایل)
    تماس ازطریق تلگرام : @Farhadafs

عضو جدید sat2they آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    164
    تشکر شده در
    119 پست

پیش فرض Re: همه شرکت کنید برای اینکه ویندوز دیر به دیر عوض کنیم چخ کنیم ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rightserver نمایش پست ها
    برا بکاپ گرفتن از ویندوز من NortonGhost رو پیشنهاد میکنم کارش عالیه سی دی بوتش رو تهیه کن از اون استفاده کن. رو ویندوز نصب نکنی بهتره کارباهاش خیلی ساده است هنگام ایمیج گرفت ازت میپرسه سریع بکاپ بگیرم (اشغال حجم زیاد) یا کند (حداکثر فشردگی) فایلش رو در سیستم یا رو دی وی دی ذخیره میکنه هروقت ویندوزت خراب شده خودت برمیگردونی. برا استفاده های معمولی هم هارد SSD نیاز نیست با اینکه ارزشش رو داره
    اگه یک بار امتحان کنید هارد ssd رو داخل pc. که باهاش هرروز کار میکنید متوجه میشید میزان تفاوت رو
    ارائه خدمات اینترنتی آلفا سرور | مرکز فروش فایل آلفا (خرید فایل)
    تماس ازطریق تلگرام : @Farhadafs

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dellserver نمایش پست ها
    خوب این ویندوز اورجینال از کجا تهیه کنم ؟؟؟
    قیمتش چنده ؟؟
    والا هر جا میرم میگن نمیتونی بدون دست کاری پیدا کنی

همونطور که گفتم ربط چندانی به اورجینال بودن یا نبودنش نداره مثال میزنم از سیستم خودم و برادرم که شخصا از ویندوز کرک شده استفاده می کنم و برادرم از ویندوز اورجینال
    سیستم من با پردازنده ضعیف تر و 4 گیگ رم ddr2 با اینکه 3 برابر سیستم برادرم روش برنامه نصب هست مصرف رمش 25-30 % هست ( 4 گیگ رم )
    سیستم برادرم با پردازنده 2 برابر قوی تر و ویندوز اورجینال و 4 گیگ رم ddr3 هیچ وقت مصرف رم سیستمش زیر 50 % نمیاد با اینکه کار خاصی هم انجام نمیده و برای موراد درسی استفاده میکنه!

موضوع بهینه کردن ویندوز هست نمی دونم شاید دوستان ویندوز رو در حالت کرک نشده و کرک شده مقایسه نکردند طرفدار ویندوز اورجینال هستند ! در صورتی که درست کرک شه با آپدیت ویندوز هم مشکلی پیش نخواهد آمد ویندوز اورجینال فقط پول الکی ریختن به جیب کسانی هست که ایران رو تحریم کردند !

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

6. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    202 پست

سلام
    دوست عزیز یه ویندوز درست و حسابی نصب کن
    من شاید بیش از 50 نوع ویندوز سون و تست کردم فقط 10 تاشون خوب بود
    یعنی امروز ویندوز میریختم و هفته دیگه باید عوض میکردم
    ویندوز بدون دست کاری بریزی عالیه
    از این ادیشن ها نریز
    سعی کن از پی سی دانلود ویندوز دانلود کنی یا ویندوزهای شرکتی معتبر بدون دستکاری بخری
    این مهمترین راه موندم ویندوزه

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    2,860
    تشکر شده در
    1,838 پست

سلام

از نرم افزار های بهینه ساز استفاده کنید..

9. تعداد تشکر ها از shazo به دلیل پست مفید

عضو جدید saghafi1991 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    59 پست

یک بار ویندوز عوض کنید برنامه هاتون رو نصب کنید و بعد با برنامه ghost اگه اشتباه نکنم یه بک آپ بگیرید بد اگر هر چند ماه یک بار به مشکل خوردید ویندوز خودتون رو با کل برنامه ها درایور های نصب شده کمتر از 7 الی 10 دقیقه کل سیستم را از طریق بک آپ برگردونید
    شرکت فناوری اطلاعات وب سرورینگ آدرس سایت : www.webservering.ir
    آی دی یاهو: amir.saghafi@yahoo.com شماره تماس بخش فروش : 3939348-0937 شماره ثابت شرکت : 2575750-0282

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    277
    تشکر شده در
    194 پست

درود،الان بیشتر از 1ساله که ویندوز نصب کردم اما هنوز عوض نکردم !اگر اشتباه نکنم آذر ماه یا دی ماه بود که گرفتم.

ویندوز ام اورجینال نیست اما >>

آنتی ویروسم اورجیناله و تا زمانی که از فلش،رم و... مطمئن نباشم تا حدودی نمیزنم به سیتسم برای پیشگیری
    هر هرفته پوشه temp را خالی میکنم،پوشه و نرم افزار هی که لازم ندارم را پاک میکنم و همین طور سطله زباله را
    هر هفته اسکن میکنم وهمین طور با نرم افزار" Auslogics Disk Defrag " بررسی میکنم سیستم را،یه چند نفر گفتن هیچ فایده نداره اما من همیشه استفاده میکنم و متوجه تغییرات میشم
    به طور خلاصه و بر اساس چیزی که در این مدت استفاده کردم ازش بدست اوردم به نوعی مرتب سازی میکنه و پوشه های که لازم نباشه را فکرکنم پاک میکنه اما درکل خیلی مناسبه
    همیشه هم سیتسم ام مرتب هست،به خصوص درایو ویندوز و دسکتا ام!و همین طور سعی کنید هر هفته(بسته به میزان خودتان)مثلا اگر از اینترنت دانلود منیجر استفاده میکنید پوشه آن را خالی کنید.
    در طول روز هم معمولا 98٪ اوقات روشن هست یا درحال دانلود/کار های گرفیکی یا برنامه نویسی و مدتی هم از 3دی مکس استفاده میکردم.
    تا الانم خداروشکر مشکلی نداشتم که بخوام حتی به فکر ویندوز عوض کردن باشم!

فقط یک نکته : حتما اول ویندوز را عوض کن،سعی کن تمامی درایو هارو فرمت کنی و بعد هم تمامی درایو هارو نصب کنی و یک آنتی ویروس اورجینال داشته باشی.خودتم سعی کن دکتر خودت باشی و بدون برنامه خاصی اول مرتب کنی و بعد با برنامه ها.....

موفق باشید

12. تعداد تشکر ها از wikiphp به دلیل پست مفید

عضو انجمن alireza.076 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

میتونم با تمام جرات بگم که تمام راهنمایی های دوستان فقط یه کاره پوچ یا خرج بی خوده
    باید به این قضیه نگاه عمیق تری داشته باشیم
    بکاپ گیری و ریستور فقط پاک کردن صورت مسئله هست وهمچنین هیچ ربطی به سخت افزار سیستم نداره
    ببینید در سیسنم عامل های ماکروسافت نرم افزاری که نصب میکنید روی هسته سیستم عامل نصب و اجرا میشه، در این حالت امکان اسیب رسیدن به کرنل بالا میره
    زمانی که یه نرم افزار رو شما در ویندوز حذف میکنید با خود قسمتی از هسته اسیب میزنه
    مثل این میمونه که یه گل رو از ریشه توی یه باغچه می کنید
    راه خاصی برای حل این مشکل نیست، شاید استفاده از نرم افزار های خود ماکروسافت باعث جلوگیری از این مشکل بشه(منظورم اینه که از نصب نرم افزار های متفرقه فاصله بگیرید)
    شما هیچ وقت نمیتونید پایداری خوبی در ویندوز رو داشته باشید توی دسکتاپ
    همهی ما خوب این قضیه رو میدونیم که مخصوصا ویندوز هشت بعد یه چند ماهی کم کم شروع میکنه به هندلی کار کردن
    اگه براتون پایداری مهمه بهتره رو سیستم عامل های دیگه مطالعه کنید
    اگه دیگه خیلی خیلی براتون مهمه از bsd ها استفاده کنید که دیگه پایداریشون ... در حدی که شعار این سیستم عامل اینه که هیچ وقت نیاز به تعمیر نداره البته این سیستم عامل برای دسکتاپ پیشنهاد نمیشه
    را حل شما استفاده از لینوکس خواهد بود، سوال ی اگه بودش در خدمتم
    موفق باشید

عضو انجمن sarv-it آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    515
    تشکر شده در
    377 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.076 نمایش پست ها
    میتونم با تمام جرات بگم که تمام راهنمایی های دوستان فقط یه کاره پوچ یا خرج بی خوده
    باید به این قضیه نگاه عمیق تری داشته باشیم
    بکاپ گیری و ریستور فقط پاک کردن صورت مسئله هست وهمچنین هیچ ربطی به سخت افزار سیستم نداره
    ببینید در سیسنم عامل های ماکروسافت نرم افزاری که نصب میکنید روی هسته سیستم عامل نصب و اجرا میشه، در این حالت امکان اسیب رسیدن به کرنل بالا میره
    زمانی که یه نرم افزار رو شما در ویندوز حذف میکنید با خود قسمتی از هسته اسیب میزنه
    مثل این میمونه که یه گل رو از ریشه توی یه باغچه می کنید
    راه خاصی برای حل این مشکل نیست، شاید استفاده از نرم افزار های خود ماکروسافت باعث جلوگیری از این مشکل بشه(منظورم اینه که از نصب نرم افزار های متفرقه فاصله بگیرید)
    شما هیچ وقت نمیتونید پایداری خوبی در ویندوز رو داشته باشید توی دسکتاپ
    همهی ما خوب این قضیه رو میدونیم که مخصوصا ویندوز هشت بعد یه چند ماهی کم کم شروع میکنه به هندلی کار کردن
    اگه براتون پایداری مهمه بهتره رو سیستم عامل های دیگه مطالعه کنید
    اگه دیگه خیلی خیلی براتون مهمه از bsd ها استفاده کنید که دیگه پایداریشون ... در حدی که شعار این سیستم عامل اینه که هیچ وقت نیاز به تعمیر نداره البته این سیستم عامل برای دسکتاپ پیشنهاد نمیشه
    را حل شما استفاده از لینوکس خواهد بود، سوال ی اگه بودش در خدمتم
    موفق باشید
    منم با حرف ایشون موافقم
    خودم یه مدت رفتم رو اوبونتو مزیتای جالبی داشت اما معیاب خیلی داشت مثلا نرم افزارهای تخصصی مثل دریم ویور اتوکد اینا پیدا نمیشد
    شما کدوم لینوکس پیشنهاد میدید؟
    سروای تی :هاستینگ (ایران و خارج),ثبت دامنه ملی و بین المللی,نمایندگی(هاستینگ دامنه سرور),سرور مجازی(ایران-اروپا کانادا-امریکا-هلند),سروراختصاصی(ایران-اروپا کانادا-امریکا-هلند),خدمات کلو(داخل وخارج),طراحی و بهینه سازی,اموزشهای رایگان , مدیریت سرور,تلفن دفتر0421-2240733-ادرس:تبریز-مراغه خ خواجه نصیر ساختمان کبود طبقه سوم-09354140160-یاهو ایدی(فقط فروش)sarwhost/*/*/سایت Www.Sarv-it.coM
    شرکت سرو رسانه با نام تجاری سروای تی به شماره ثبت 3314

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)