نقل قول نوشته اصلی توسط DeltaGostar نمایش پست ها
آقایون مهندسین به نظر شخصی خودم درسته رقابت باید باشه و مطمن هستم که کل بچه های هاستینگ که اینجا هستن فقط یه رقیب دارن خودشون میدونن کدوم و کیه- پشنهاد من که همون قضیه یه دست صدا نداره است

چهار تا آدم با اخلاق شرکت یا ... و کار کشته جمع بشن مثل اون بنده خدا که 12 تا سرور داره و کل سایت های ایران و گرفته و هر کسی که بهش میگی بیا هاست بگیرمیگه فقط هاست دی ... بهتر نیست یکم لجبازی رو کنار بزاریم و تلاش برای همکاری داشته باشیم خودتون میدونید که لود شدن سریع سایت ها به فاصله یوزر تا سرور است
که هر چی پینگ پایین باشه سریعتر لود میشه این که راهش همون سرور های ایران هست که ا ای اس پی ها و نامه و گرفتن سرعت بالا و کمک دولتی این عمر میسر است ممونه سخت افزار اونم مسئله نیست- الان هم 4 تا سیستم و سرور داریم - حالاحرف اصلی برای کیفیت خوب فقط پوسته و قالب اصلی رو (وب هاست) وب سرور رو روی سرور ایران میدم به مشتری و برای سرور های دانلود هم که استاتید میدونن چه مدل سرور و از کجا بگیرم به مشتری ها بدم فقط میگم هر کسی هاستینگ داره همه مشتری ها یکی میکنیم و با یه نام و قرارداد های بین خود اشخاص میتونیم هم سود بکنیم هم کم کم زمینه برای رقابت اصلی با اون بنده خدا .. رو فراهم کنیم که الان همچین رقیبی سرسختی نداره که هر روز یه مشتری اضافه میشه بهش - خلاصه فکراتون رو بکنید و بدونید یک دست صدا نداره
آقایون آفراوب -نیکی هاست . تک وب و مایاهاست و هزار تای دیگه - خودتون رو به اون راه نزدید که ما مشتری های خودمون رو داریم و از اون هاست دی .. بیشتر است و غیره پشنهاد برای اسم جدید گروه (ایران وب هاست )است که میتونیم توی کیفیت حرف اول رو بزنیم توی ایران - هاست دانلود هم که داریم .دیگه هر کسی هم که مشتری سرور مجازی اختصاصی داره سرجاش کارشو میکنه (منتظر انتقاد و پشنهاد های شما هستیم)
نام دامنه پشنهادی
iranwebhost
مخفف
بزرگترین سیستم همکاری در فروش ایران با بیش از 100،000 عنوان محصول
بسم الله
-
بله منم با این دوستمون موافقم.
الآن شما هرجا بری تبلیغات مایاهاست ، .... دوستان رو میبینی. شرکت هستند اینا و مشتری هم دارند ! میدونیم دارند بیشتر از ما مبتدی ها. ولی خوب خود این دوستان هم میدونند که کسی که میخواد هاست بخره اگه 2 ماه تو اینتنت گشته باشه در باره ی هاست اولین جایی که میره همون هاست دی... هست !
البته بگم سوء تفاهم نشه . مثلا همین مایاهاست سایت های شرکتی بزرگی رو میزبانی میکنه ولی در کل میگم.
باید یه نقشه ای ریخت که به جای اینکه همه رقیب هم باشیم و هیچ کدوم به هیچ جا نرسیم و فقط 1 سایت مثل هاست دی.... همه رو جمع کنه ! همگی دست به کار بشیم و هماهنگ یه جا باشیم تا هم یه سرور و خدمات توپی بدیم و هم سود خوبی ببریم