نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام سیستم مدیریت محتوا مناسب سایت موزیک است؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نیوک

12 38.71%
  • دروپال

4 12.90%
  • وردپرس

15 48.39%
  • دیتالایف انجین

0 0%
  • جوملا

0 0%
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79

موضوع: نظرسنجی.کدام سیستم مناسب برای سایت موزیک می باشد

عضو انجمن MEHDI KARAMI آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    664
    تشکر تشکر شده 
    543
    تشکر شده در
    355 پست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی.کدام سیستم مناسب برای سایت موزیک می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    سایت خیلی شبیه ودرپرس هستولی به قول شما وردپرس نیستطراح قوی وردپرس و طراح قوی نیوک سراغ دارید؟(قیمت مهم نیست)
    صد درصد وردپرس نیست شک نکن،متاسفانه نمیتونم یکی رو صد درصد پیشنهاد بدم چون ممکنه شما رو راضی نکنه اما برای وردپرس فکر میکنم طراحی سایت فرهادینا, طراحی وب سایت, بهینه سازی و سئو | Farhadina Site Design SEO کارش خوب باشه

2. تعداد تشکر ها ازMEHDI KARAMI به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن aalireza439 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    396
    تشکر شده در
    251 پست

منظورتون رو از مبتدی نفهمیدم
    تقریبا با تمام cpm های موجود کار کردم
    منظورم از نظر این بود کسانی که سایت موزیک با دروپال دارن بود!میخوام ببینم بازدهی داره یا نه
    بازدهی از چه نظر ؟ اگر منظورتون استفاده از منابع هست ، دروپال به طور کامل ، از APC , Memcach , Varnish ,ESI , MongoDB و... پشتیبانی میکنه ، بهینه ترین CMS متن باز هست ، توی نسخه 8 که بزودی منتشر میشه ، یک رقیب جدی برای سیستم های تجاری هست.

5. تعداد تشکر ها ازaalireza439 به دلیل پست مفید

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aalireza439 نمایش پست ها
    بازدهی از چه نظر ؟ اگر منظورتون استفاده از منابع هست ، دروپال به طور کامل ، از APC , Memcach , Varnish ,ESI , MongoDB و... پشتیبانی میکنه ، بهینه ترین CMS متن باز هست ، توی نسخه 8 که بزودی منتشر میشه ، یک رقیب جدی برای سیستم های تجاری هست.
    از نظر باگ
    سئو
    و طراح قالب قدر قدرتش رو سراغ دارید همراه با نمونه کار؟
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

7. تعداد تشکر ها از hostfire به دلیل پست مفید

عضو انجمن aalireza439 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    396
    تشکر شده در
    251 پست

از نظر باگ
    سئو
    و طراح قالب قدر قدرتش رو سراغ دارید همراه با نمونه کار؟
    از نظر باگ ، دروپال یکی از ایمن ترین CMS هاست ، نشون به اون نشون که کاخ سفید از دروپال استفاده می کنه ، یا شرکت symantec norton ، نمونه زیاده.

سئو ، نسبت به وردپرس ، دستتون خیلی بازتره ، کنترل کاملی دارید ، بخصوص تو بخش ساختار URL ها و Page Title ها و Broken Url ها .

برای طراحی قالب ، شما اگر با CSS و HTML و تا حدودی هم JQuery با استفاده از فریمورک های قدرتمنی مثل Omega یا Zen و AdaptiveTheme قالب هایی HTML5 و واکنشگرا ایجاد کنید.

9. تعداد تشکر ها ازaalireza439 به دلیل پست مفید

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

طراح و دیباگر قدرت مند جز مشهد تیم سراغ دارید؟
    درود

نه متاسفانه مشهد تیم در حال حاضر یک سال هست که روی پروزه ای 8.4 دارن کار میکنن! اما تا به اونجایی که یک هفته پیش اعلام کردن یکی از مدیران که داشتن توی پروژه کار میکردن! در کارشون کوتاهیی کردن و به همین دلیل هست که هنوز .8.4 نیامده!
    اما باید بگم 100 درصد نیوک 8.4 که بیاد خیلی ها رو به خودش جذب میکنه ! مطمنن خیلی خوب روش کار خواهد شد...

--------
    اگر بخواید از نیوک امن و بدون باگ استفاده کنید از سایت اصلی به زبان اینگلیسی بگیرد....
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

11. تعداد تشکر ها از SamaN DL به دلیل پست مفید

عضو جدید behnam_rs232 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    79
    تشکر شده در
    51 پست

درود
    بنده خودم سایت موزیک دارم و از سیستم نیوک 8.3.6 استفاده می کنم به نظرم نیوک سیستم خوبیه ولی متاسفانه باگ امنیتی زیاد داره شما فرض کن آدرس صفحه مدیریت سایتت رو هر کاربر ابتدایی نیوک می دونه البته یه امکانی واسش گذاشتن که میشه آدرس پیج ادمین رو تغییر داد ولی من از چند نفر که این کارو انجام دادن پرسیدم می گن که بعضی وقتا دچار مشکل میشه و بهتره همون حالت پیشفرض بمونه .

از لحاظ سئو ، نیوک افتضاحه و باید حداقل 500 تومن هزینه کنی واسه سئو + قالب اختصاصی ، علت اینکه می گن سایت های نیوک امنیتش بالاتره اینه که خیلیا سمتش نمیرن چون 95 درصد کاربرای نیوک سایت های موزیک هستن و سایت های موزیک هم اونقدر زیاد نیستن یا اطلاعات خیلی به درد بخوری واسه یه هکر ندارن که بخوان هکش کنن

من خودم بین وردپرس و نیوک گیر کردم ولی نیوک رو هم خیلی دوس دارم چون خیلی کار کردن باهاش راحته در عرض چند ساعت می تونی به یه کلیت دربارش برسی و سایت خود پی اچ پی نیوک هم هست که اگه مشکلی داشتی می تونی اونجا مطرح کنی ، انجین انجمن پیش فرض نیوک 8.3 phpbb ورژن 3 هستش که اصلا قابل مقایسه با انجمن قدرتمند Vb نیستش ،پلاگین های جالبی هم نداره البته بعضی ها میان با یه هزینه 30 تومنی میان و وی بی رو واست نصب
    می کنن ولی خوب تجربه ثابت کرده که کسانی که وی بی رو واسه نیوک ست کردن به مشکلات عجیب غریبی برخوردن از جمله هماهنگ نشدن یا به هم ریختن اعضا و آمار بازدید و .... البته می تونی با هزینه ی حدودا 100 تومنی یه قالب حرفه ای بدی واسه انجمن phpbb یت نصب کنن و خیلی هم شیک بشه

این طور که شنیدم از مدیران سایت پی اچ پی نیوک قراره تو نسخه 8.4 تغییرات اساسی تو هسته نیوک بدن و یکی از نکاتی که می خوان بهش توجه ویژه ای کنن همین بحث سئو هست ولی به نظر من نیوک هم آینده خیلی خوبی می تونه داشته باشه هر چند نسخه ی جدیدش فعلا معلوم نیست کی میاد شاید یه سال طول بکشه ، به نظرم فکر دروپال رو هم نکن دروپال یه سی ام اسه خیلی حرفه ایه و بیشتر به درد سایت های خیلی غول می خوره نه یه سایت موزیک البته من تجربه کار باهاش رو نداشتم ، ولی کاربردش بیشتر واسه سایت های وبلاگ دهی و ایناس مگه یه سایت موزیک چقدر امکانات می خود که از دروپال واسش استفاده کنی فکر طراحی قالب و مشکلاتی که در آینده احتمال داره واست به وجود بیاد هم باش چون کسی که تخصص داشته باشه تو این زمینه کمه
    من که نیوک و انتخاب کردم و تا حالا هم از انتخابم راضی بودم سوالی داشتین در خدمتم

13. تعداد تشکر ها ازbehnam_rs232 به دلیل پست مفید

عضو انجمن bmi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    235
    تشکر تشکر شده 
    324
    تشکر شده در
    231 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_rs232 نمایش پست ها
    درود
    بنده خودم سایت موزیک دارم و از سیستم نیوک 8.3.6 استفاده می کنم به نظرم نیوک سیستم خوبیه ولی متاسفانه باگ امنیتی زیاد داره شما فرض کن آدرس صفحه مدیریت سایتت رو هر کاربر ابتدایی نیوک می دونه البته یه امکانی واسش گذاشتن که میشه آدرس پیج ادمین رو تغییر داد ولی من از چند نفر که این کارو انجام دادن پرسیدم می گن که بعضی وقتا دچار مشکل میشه و بهتره همون حالت پیشفرض بمونه .

از لحاظ سئو ، نیوک افتضاحه و باید حداقل 500 تومن هزینه کنی واسه سئو + قالب اختصاصی ، علت اینکه می گن سایت های نیوک امنیتش بالاتره اینه که خیلیا سمتش نمیرن چون 95 درصد کاربرای نیوک سایت های موزیک هستن و سایت های موزیک هم اونقدر زیاد نیستن یا اطلاعات خیلی به درد بخوری واسه یه هکر ندارن که بخوان هکش کنن

من خودم بین وردپرس و نیوک گیر کردم ولی نیوک رو هم خیلی دوس دارم چون خیلی کار کردن باهاش راحته در عرض چند ساعت می تونی به یه کلیت دربارش برسی و سایت خود پی اچ پی نیوک هم هست که اگه مشکلی داشتی می تونی اونجا مطرح کنی ، انجین انجمن پیش فرض نیوک 8.3 phpbb ورژن 3 هستش که اصلا قابل مقایسه با انجمن قدرتمند Vb نیستش ،پلاگین های جالبی هم نداره البته بعضی ها میان با یه هزینه 30 تومنی میان و وی بی رو واست نصب
    می کنن ولی خوب تجربه ثابت کرده که کسانی که وی بی رو واسه نیوک ست کردن به مشکلات عجیب غریبی برخوردن از جمله هماهنگ نشدن یا به هم ریختن اعضا و آمار بازدید و .... البته می تونی با هزینه ی حدودا 100 تومنی یه قالب حرفه ای بدی واسه انجمن phpbb یت نصب کنن و خیلی هم شیک بشه

این طور که شنیدم از مدیران سایت پی اچ پی نیوک قراره تو نسخه 8.4 تغییرات اساسی تو هسته نیوک بدن و یکی از نکاتی که می خوان بهش توجه ویژه ای کنن همین بحث سئو هست ولی به نظر من نیوک هم آینده خیلی خوبی می تونه داشته باشه هر چند نسخه ی جدیدش فعلا معلوم نیست کی میاد شاید یه سال طول بکشه ، به نظرم فکر دروپال رو هم نکن دروپال یه سی ام اسه خیلی حرفه ایه و بیشتر به درد سایت های خیلی غول می خوره نه یه سایت موزیک البته من تجربه کار باهاش رو نداشتم ، ولی کاربردش بیشتر واسه سایت های وبلاگ دهی و ایناس مگه یه سایت موزیک چقدر امکانات می خود که از دروپال واسش استفاده کنی فکر طراحی قالب و مشکلاتی که در آینده احتمال داره واست به وجود بیاد هم باش چون کسی که تخصص داشته باشه تو این زمینه کمه
    من که نیوک و انتخاب کردم و تا حالا هم از انتخابم راضی بودم سوالی داشتین در خدمتم

دوست گرامی در مورد نیوک عرض کنم که عوض کردن آدرس ورود و بالا بردن امنیت هیچ صدمه ای به خود نیوک نمیزنه و بهتر هم میشه
    دوستانی که میگن نیوک باگ داره ، با اطمینان میگم که یکی از سیستم های مدیریت محتوی ایمن بین cms هاست
    ما www.poryanet.ir سفارش ایمن سازی رو به بخش سفارشات نیوک دادیم و خودشون ایمن کردند که تا حالا خدا رو شکر مشکلی نداشتیم
    ولی طبق اطلاعیه جدیدی که نیوک در انجمن انتشار کرده نیوک 8.4 خیلی خیلی قدرمتند تر از این نسخه فعلی هست و در آینده ای نزدیک نچندان دور انتشار میشه
    سرعت و کیفیت نیوک رو نمیشه با دیگر cmd ها مقایسه کرد.
    منتظر نسخه جدید هستیم ...

15. تعداد تشکر ها ازbmi به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

سایت خیلی شبیه ودرپرس هست
    ولی به قول شما وردپرس نیست
    طراح قوی وردپرس و طراح قوی نیوک سراغ دارید؟(قیمت مهم نیست)
    طراحی آسمان .:. طراحی سایت
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

17. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو جدید behnam_rs232 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    79
    تشکر شده در
    51 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bmi نمایش پست ها
    دوست گرامی در مورد نیوک عرض کنم که عوض کردن آدرس ورود و بالا بردن امنیت هیچ صدمه ای به خود نیوک نمیزنه و بهتر هم میشه
    دوستانی که میگن نیوک باگ داره ، با اطمینان میگم که یکی از سیستم های مدیریت محتوی ایمن بین cms هاست
    ما www.poryanet.ir سفارش ایمن سازی رو به بخش سفارشات نیوک دادیم و خودشون ایمن کردند که تا حالا خدا رو شکر مشکلی نداشتیم
    ولی طبق اطلاعیه جدیدی که نیوک در انجمن انتشار کرده نیوک 8.4 خیلی خیلی قدرمتند تر از این نسخه فعلی هست و در آینده ای نزدیک نچندان دور انتشار میشه
    سرعت و کیفیت نیوک رو نمیشه با دیگر cmd ها مقایسه کرد.
    منتظر نسخه جدید هستیم ...
    این گفته ای هم که بالا ذکر کردم و گفتم آدرس ادمین رو تغییر دادن و به مشکل خوردن از خودم ذکر نکردم بلکه مشکلاتی بود که سایر دوستان با نیوک داشتن به شخصه خودم باگ امنیتی مشاهده نکردم

19. تعداد تشکر ها ازbehnam_rs232 به دلیل پست مفید

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)