صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: 💫 لیست دامنه های آزاد شده ir. با اتوریتی گوگل، رنک الکسا و وضعیت فـیلتـرینگ! 💫

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض 💫 لیست دامنه های آزاد شده ir. با اتوریتی گوگل، رنک الکسا و وضعیت فـیلتـرینگ! 💫

این اسکریپت به طور کل متوقف و حذف شده است و دیگه در هیچ آدرسی ادامه پیدا نمیکنه!
    ویرایش توسط iHSG : August 28th, 2016 در ساعت 09:35

2. تعداد تشکر ها ازiHSG به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

پیش فرض پاسخ : 💫 لیست دامنه های آزاد شده ir. با اتوریتی گوگل، رنک الکسا و وضعیت فـیلتـرینگ! 💫

سلام
    بسیار عالی
    چند پیشنهاد :
    ۱. لیست رو کش کنید ( مثلا هر ۵ دقیقه ) و هر بار و به ازای از هر کاربر درخواست نکنید.
    ۲. کد امنیتی رو خودکار رد کنید ( یا دستی اولین کاربری که وارد کرد تا ۵ دقیقا کش نیاز به ورود مجدد نیست یا از وب سرویس های پولی میشه استفاده کرد )
    موفق باشید :۵۳:
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : 💫 لیست دامنه های آزاد شده ir. با اتوریتی گوگل، رنک الکسا و وضعیت فـیلتـرینگ! 💫

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezash نمایش پست ها
    سلام
    بسیار عالی
    چند پیشنهاد :
    ۱. لیست رو کش کنید ( مثلا هر ۵ دقیقه ) و هر بار و به ازای از هر کاربر درخواست نکنید.
    ۲. کد امنیتی رو خودکار رد کنید ( یا دستی اولین کاربری که وارد کرد تا ۵ دقیقا کش نیاز به ورود مجدد نیست یا از وب سرویس های پولی میشه استفاده کرد )
    موفق باشید :۵۳:
    ممنون از نظرتون.
    درباره پشنهاد اول سرعت پایینش اصلا ربطی به گرفتن لیست دامنه ها نداره وگرنه لیست خالی رو می تونه در عرض کمتر از 5 ثانیه هم بگیره (تست کردم که میگم) سرعت پایینش به خاطر ارتباط با سرور های alexa.com برای رتبه الکسا هر دامنه و moz.com برای اتوریتی هر دامنه هستش.یعنی اگه بخوام بدون مشخصات مثل خود سایت ایرنیک نشون بدم سرعتش خیلی هم جت میشه و نیاز به کش کردن هم نیست اما خب اون موقع هیچ فرقی با خود ایرنیک پیدا نمیکنه.مگر اینکه بخوام مقدار های الکسا و اتوریتی و... دامنه ها رو کش کنم که اینطوری خیلی فضای هاست پر میشه و الکی ارتباط بین دیتابیسی هم ایجاد میشه اما الان این اسکریپت اصلا دیتابیس نیاز نداره.

درباره پیشنهاد دوم هم خود جناب حمید سلطانی هم نتونسته بودن کپچا رو دور بزنن بعدش 5 دقیقه ای نیستش ایرنیک برای هر کاربر یه COOKIE با مشخصات کپچا وارد شده میسازه و شما حتی صفحه http://www.nic.ir/Just_Released 1 ثانیه یک بار هم دقیق با همون مرورگری که کوکی توش هست هم Refresh کنید باز کپچا جدید میسازه!!!

6. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    875
    تشکر تشکر شده 
    1,603
    تشکر شده در
    893 پست

جالبه
    تست کردم چند صفحه رو. رتبه الکسا همش رو 0 میزنه

و یک پیشنهاد.
    بعد از اینکه کاربر توی صفحه اول و برای بار اول کپچا وارد کرد، توی صفحات بعد دیگه نیازی نباشه به کپچا

- - - Updated - - -

پی نوشت: تاپیک باز بود و من پستم رو نوشتم. بعد متوجه شدم دوستان هم همین مورد کپچا رو بهش اشاره کردن

تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون.
    درباره پشنهاد اول سرعت پایینش اصلا ربطی به گرفتن لیست دامنه ها نداره وگرنه لیست خالی رو می تونه در عرض کمتر از 5 ثانیه هم بگیره (تست کردم که میگم) سرعت پایینش به خاطر ارتباط با سرور های alexa.com برای رتبه الکسا هر دامنه و moz.com برای اتوریتی هر دامنه هستش.یعنی اگه بخوام بدون مشخصات مثل خود سایت ایرنیک نشون بدم سرعتش خیلی هم جت میشه و نیاز به کش کردن هم نیست اما خب اون موقع هیچ فرقی با خود ایرنیک پیدا نمیکنه.مگر اینکه بخوام مقدار های الکسا و اتوریتی و... دامنه ها رو کش کنم که اینطوری خیلی فضای هاست پر میشه و الکی ارتباط بین دیتابیسی هم ایجاد میشه اما الان این اسکریپت اصلا دیتابیس نیاز نداره.

درباره پیشنهاد دوم هم خود جناب حمید سلطانی هم نتونسته بودن کپچا رو دور بزنن بعدش 5 دقیقه ای نیستش ایرنیک برای هر کاربر یه COOKIE با مشخصات کپچا وارد شده میسازه و شما حتی صفحه http://www.nic.ir/Just_Released 1 ثانیه یک بار هم دقیق با همون مرورگری که کوکی توش هست هم Refresh کنید باز کپچا جدید میسازه!!!
    سلام
    کش کردن اطلاعات الکسا و ... برای چند دقیقه فشار خاصی وارد نمیکنه و سرعت رو بالاتر هم میبره
    برای اینکار پیشنهاد میکنم php fast cache رو چک و بررسی کنید.

بله در جریانش هستم. اگر لازم دارید ۱۰۰ درصد لحظه ای باشه همین روش درسته ولی فکر نمی کنم ۵ دقیقه خیلی زمان زیادی باشه. منظورم این هست که هر درخواست رو به نیک نفرستید و درخواست که دریافت شد تا ۵ دقیقه بعدی لیست دامنه ها همون میتونه باشه
    برای captcha براحتی میشه دور زد ولی هزینه داره براتون

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezash نمایش پست ها
    سلام
    کش کردن اطلاعات الکسا و ... برای چند دقیقه فشار خاصی وارد نمیکنه و سرعت رو بالاتر هم میبره
    برای اینکار پیشنهاد میکنم php fast cache رو چک و بررسی کنید.

بله در جریانش هستم. اگر لازم دارید ۱۰۰ درصد لحظه ای باشه همین روش درسته ولی فکر نمی کنم ۵ دقیقه خیلی زمان زیادی باشه. منظورم این هست که هر درخواست رو به نیک نفرستید و درخواست که دریافت شد تا ۵ دقیقه بعدی لیست دامنه ها همون میتونه باشه
    برای captcha براحتی میشه دور زد ولی هزینه داره براتون
    بیشتر ترجیح میدم این کار رو نکنم اما باز خیلی ممنون از پیشنهادتون.
    درباره کپچا هم می دونم هیچ کاری نشد نداره اما خب دو مورد هست 1.اینکه نمی خوام هزینه کنم 2.اینکه اگر هزینه هم کنم مسلما تا ایرنیک بفهمه که کپچاش توسط سایت بنده دور زده شده سیستم کپچا رو براحتی عوض میکنه و این برای من یعنی هزینه دوباره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ToooPDL نمایش پست ها
    جالبه
    تست کردم چند صفحه رو. رتبه الکسا همش رو 0 میزنه

و یک پیشنهاد.
    بعد از اینکه کاربر توی صفحه اول و برای بار اول کپچا وارد کرد، توی صفحات بعد دیگه نیازی نباشه به کپچا

- - - Updated - - -

پی نوشت: تاپیک باز بود و من پستم رو نوشتم. بعد متوجه شدم دوستان هم همین مورد کپچا رو بهش اشاره کردن

همون هایی که الکسا 0 میگه رو در سایت alexa.com چک کنید اصلا رتبه نداره یعنی در واقع N/A هستش اما من برای زیبایی بیشتر به جای N/A از 0 استفاده کردم.

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

خیلی خوب بود
    چک شد ...

اما اگه بتونید لیست رو به ۲۰ یا ۲۵ نام منتهی کنید بهتر هم میشه + حذف کد کپچا در صحفات دیگر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط armin.rf نمایش پست ها
    خیلی خوب بود
    چک شد ...

اما اگه بتونید لیست رو به ۲۰ یا ۲۵ نام منتهی کنید بهتر هم میشه + حذف کد کپچا در صحفات دیگر
    خیلی ممنون از نظرتون.
    این اسکریپت الان روی یه هاست اشتراکی اجرا میشه مسلما اگه روی vps با منابع بالا اجرا بشه میشه تعداد دامنه های صفحه رو به صورت چشمگیری بیشتر کرد اما خب فعلا به همین باید کفایت کنم

12. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

سلام.
    آفرین. واقعا خوب و کاربردی بود. فقط یک نکته، سیستم شما با ورود کپچا توسط کاربر ۵۰۰ دامنه رو میگیره. برای فشار کمتر روی سرور میتونید اون ۵۰۰ دامنه رو ذخیره کنید و در صورت انتخاب سایر صفحات توسط کاربر، بدون ورود کپچا به بقیه لیست دسترسی داشته باشه.
    ارادتمند.

14. تعداد تشکر ها ازhamid.soltani92 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    خیلی ممنون بله ایده عالی هستش.
    البته این ایده رو جناب Rezash هم دادن اما درست متوجه نشدم اما الان که شما گفتید میشه سایر صفحات رو بدون کپچا نشون بدم فهمیدم.
    الان درستش میکنم که چون تا اون جایی که می دونم سیستم دامنه های آزاد شده ایرنیک تقریبا هر روز در یه ساعاتی خاص تغییر میکنه لیست دامنه ها رو هر 24 ساعت یک بار به روز میکنم به نظرتون 24 ساعت خوبه یا کمترش کنم؟
    دقیق نمیدونم چقدر هست، اما به نظر من هر یک ساعت یکبار باشه بهتره و اینکه اولین نفری که کد رو وارد کرد اطلاعات رو تا یک ساعت بعد داریم و نیازی به ورود کد برای سایر کاربران نیست
    ایده پیشنهادی دیگه : بک اوردر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)