صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: درسال جدید چه کارهایی میتوانیم بکنیم؟ ( برای پیشرفت فضای مجازی در سال 94 نظر بدهید)

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

پیش فرض درسال جدید چه کارهایی میتوانیم بکنیم؟ ( برای پیشرفت فضای مجازی در سال 94 نظر بدهید)

درود

در ابتدا جا دارد کاملا خواهش کنم که از هرگونه ارسال اسپم یا توهین امیز یا بحث کردن بپرهیزید
    چون این تاپیک جنبه اموزشی و تجربی برای کاربران تازه وارد یا حتی قدیمی میتواند داشته باشد
    سعی کنید نقطه نظرات خود را بدون حاشیه برای پیشرفت فضای مجازی
    در انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک که بهترین مکان برای مطرح کردن ان است ارائه کنید

خب از خودم شروع میکنم
    انشالا مفید واقع شود

در سال جدید

میتوانیم به جای سواستفاده از نام مراکز خیریه و... مثل محک برای چندهزارتومن, واقعا به آن ها کمک کنیم
    و بدانیم کسی که واقعا کمک میکند هیچوقت آن را مطرح نمیکند

میتوانیم به جای مولتی یوزر ساختن و یا تخریب همکارانمان یا حاشیه درست کردن و یا انواع تقلب برای چندهزارتومن بیشتر
    کیفیت کارهایمان را بیشتر کنیم و به تازه وارد ها کمک کنیم

میتوانیم اگر کار اصلی مان کله پاچه فروشیست یا.... , به جای طمع کردن و بیچاره کردن چند شرکت معتبر
    کار هاستینگ و طراحی سایت و... ای تی را اگر سواد فنی اش را نداریم کنار بگذاریم و به تخصصی که داریم بپردازیم

میتوانیم اگر زیر سن قانونی هستیم به جای ادعای شرکت کردن و میلونی کلاهبرداری کردن درس بخوانیم
    و به پول توجیبی بابایی قناعت کنیم

میتوانیم اگر از بچگی جیره خور پدر بودیم و هیچ سر رشته ای از کار ای تی نداریم, با پول بابایی شرکت خدمات اینترنتی
    برای " کلاس" و " سواستفاده های دیگر (منشی .... ) نزنیم اینجوری چند شخص حرفه ای که پدرشان برای سواد فنی شان درامده
    به خاطر فقر مالی به دست ما تولز (ابزار دست ) نمی شوند.اینگونه نون چند فرد زحمتکش را اجر نمیکنیم

میتوانیم به جای دنبال زمانی برای کد تخفیف دادن ( 99 درصد تخفیف به مناسب روز جهانی سیب زمینی )
    کیفیت سرویس هایمان و خدمتمان را بیشتر کنیم
    تا مشتریان داشته باشیم که دنبال کیفیت هستند نه قیمت (اینگونه از مشتریان بی ادب هم گله مند نمی شویم )

میتوانیم به جای دنبال تخریب دیگران بودن و ایراد گرفتن و دخالت در هرکاری و ایجاد حاشیه و تفرقه, ابتدا ایرادات خودمان را برطرف کنیم
    به طور کلی "گل اقا" نباشیم ( اطلاعات بیشتر مراجعه به اهنگ گل اقا - البوم بزرگ)

و در اخر میتوانیم درمورد مسائلی که از ان اطلاعاتی نداریم با استفاده از سرچ گوگل نظر تخصصی ندهیم !
    و به یاد داشته باشیم که مهم نیس چه یا کی هستیم مهم این است خودمان باشیم
    نه فلان فلان زاده شماره ثبت فیک و خط ایرانسل و البته چندصدسال سابقه کار : )))))))

میتوانیم وجدانمان را در سال جدید به چندهزارتومان بیشتر نفروشیم تا خدا هم به ما کمک کند

موفق باشید
    امید کریم زاده
    ویرایش توسط Netfollower : March 21st, 2015 در ساعت 06:03

2. تعداد تشکر ها ازNetfollower به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    213
    تشکر شده در
    140 پست

پیش فرض پاسخ : درسال جدید چه کارهایی میتوانیم بکنیم؟ ( برای پیشرفت فضای مجازی در سال 94 نظر بدهید)

میتوانیم در مورد دیگران زود قضاوت نکنیم.

میتوانیم دانش خود را بیشتر به اشتراک بگذاریم.

میتوانیم منم منم نکنیم.

و در آخر هم یادمان باشد . سوزن نزن بهر کسی اول خودت بعدا کسی

این هم عکسی با خلاصه مضمون اینکه هرکسی ازیک جایی شروع کرده ( یادت باشه حتی قهرمانان مستر المپیا هم از جایی شروع کردن )

5. تعداد تشکر ها از__coma__ به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    719
    تشکر تشکر شده 
    334
    تشکر شده در
    192 پست

پیش فرض پاسخ : درسال جدید چه کارهایی میتوانیم بکنیم؟ ( برای پیشرفت فضای مجازی در سال 94 نظر بدهید)

سلام تاپیک جالبی بود موافقم
    راستش انتقادی داشتم، البته اگه روی تخریب و منحرف کردن تاپیک نزارید ممنون میشم

شما در بیشتر تاپیکها به سن کم ( زیر هجده سال) اعتراض دارید ولی این بچه ها دانششون بیشتر از من و شماست
    بنده با 25سال سن هنوز خیلی از چیزارو بلد نیستم ولی بجه های این دوره زمونه از همه چیز سر در میارن والا دوران ما کامپیوتر نبود ولی حالا از سن 7 سالگی لپ تاپ هدیه میدن
    هیچ وقت سن کم دلیلی بر عدم دانش یا اعتماد نیست
    من و شما هم این سن گذروندیم
    ویرایش توسط afshinh : March 21st, 2015 در ساعت 22:38

7. تعداد تشکر ها ازafshinh به دلیل پست مفید

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    سلام تاپیک جالبی بود ولی کاملا موافقم
    راستش. انتقادی داشتم البته اگه روی تخریب و منحرف کردن تاپیک نزارید ممنون میشم

شما در بیشتر تاپیکها به سن کم ( زیر هجده سال) اعتراض دارید ولی این بچه ها دانششون بیشتر از من و شماست
    بنده با 25سال سن هنوز خیلی از چیزارو بلد نیستم ولی بجه های این دوره زمونه از همه چیز سر در میارن والا دوران ما کامپیوتر نبود ولی حالا از سن 7 سالگی لپ تاپ هدیه میدن
    هیچ وقت سن کم دلیلی بر عدم دانش یا اعتماد نیست
    من و شما هم این سن گذروندیم
    بله بله
    قشر دانش اموزش ما خیلی اطلاعات و تخصص دارند
    البته در زمینه ریپ و کلاهبرداری !!!!!!!!!

نمونه
    http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%DB%...85%D8%AF%DB%8C

روزانه چندین مورد دیده می شود
    پیشنهاد میکنم در تاپیک بالا ارسال 1 و 9 را مطالعه کنید تا متوجه شوید ما از روی شکم صحبت نمیکنیم همکار عزیز
    وگرنه بنده هم خیلی دوس دارم در سازمان حمایت از امور اطفال کلاهبردار عضو شوم
    موفق باشید

9. تعداد تشکر ها ازNetfollower به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    403
    تشکر تشکر شده 
    308
    تشکر شده در
    221 پست

سلام

عید همه مبارک

تاپیک جالبیه ولی یه مقدار تنده...

- - - Updated - - -

در کل من با دانش کسی کار ندارم به نظر من سن کم مسئولیت پذیر نیستن

وقتی میشنوم مدیر یه هاستینگ سن نشون کمه دید خوبی ندارم

وقتی من دید خوبی ندارم مردم عادی دیگه جای خود داره

موفق باشید

11. تعداد تشکر ها ازیاشار زوم به دلیل پست مفید

عضو دائم vahab00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,983
    تشکر تشکر شده 
    4,046
    تشکر شده در
    1,978 پست

ضمن تبریک سال 1394 به شما عزیزان و تشکر از تاپیک فوق العادتون

میتونیم تو سال جدید به هم کمک کنیم
    میتونیم تو سال جدید دروغ نگیم
    میتونیم تو سال جدیدبیشتر تلاش کنیم
    میتونیم تو سال جدید دیگه از کسی بد نگیم

و در آخر اینو تقدیم میکنم به همه شما عزیزان . امیدوارم مفید واقع بشه

If you judge, you have no time to love them
    ارائه و طراحی انواع قالب های whmcs و وردپرس
    دکمه تشکر خراب شده آیا ؟
    ظرفی که پر است، کم صداست...

13. تعداد تشکر ها ازvahab00 به دلیل پست مفید

عضو انجمن TN Projects آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,134
    تشکر تشکر شده 
    625
    تشکر شده در
    353 پست

با درود و احترام.
    بنظر بنده در سال جدید اگر صرفا یک مورد رو در نظر داشته باشیم و واقعا خواهان اون باشیم شاید خلاصه تمام این تاپیک باشه : فرهنگ و منطق

امیدوارم امسال به همگی احترام بزاریم چون هر چیزی از آزاد بودن شکوفا میشه و به نظر همگی احترام بزاریم چرا که بدون احترام آزادی رو از دیگران سلب میکنیم و از نظر بنده برخی نظرات تند به سن پایین اشتباست اما نمیخوام این موضوع تاپیکی به این زیبایی رو به حاشیه بکشه.
    به قول امید عزیز خودمون باشیم و سعی نکنیم خودمون رو کس دیگه ای معرفی کنیم ... هنگامی که منطق و این مورد بخوبی درک بشه شاید بسیاری از سوتفاهم ها و کلاهبــرداری ها ناپدید بشه و دلیلی هم برای دروغها نمیمونه .

اما بنده دو مورد رو به همه همکاران و کاربران محترم برای موفقیت در سال جدید رو پیشنهاد میکنم بخصوص کسانی که کارشون تجارته :
    1 - همیشه و امیدوارم آغازش سال جدید باشه : دو ساعت وقت اضافی واسه خودمون بزاریم و واقعا چند لحظه تامل کنید که اگر دوساعت وقت اضافی برای فکر کردن به خودمون ، زندگی و در کل رجوع به درونمون باشه بنظرتون تا الان چه کارهایی میتونستیم بکنیم؟ نظم بیشتر ، دانش بیشتر ، یک زندگی سالم تر که بعدا دست دیگران رو هم بگیریم .... شاید به جرات میتونم بگم اگر طرز فکر درستی رو هدف قرار بدیم این مورد بزرگترین کمک رو بهمون میکنه.

2 - اما پیشنهاد دوم که خیلی خوبه : 25% بیشتر تلاش کنیم !!! نمیدونم در چه حد در حال حاضر بقیه دوستان تلاش دارنو به همین دلیل نظر یکی از بزرگان تجارت رو بیان کردم اما اگر تلاش بیشتری داشته باشیم میتونیم خیلی از کمبودهای گذشته رو جبران کنیم و در اندوه گذشته نباشیم چرا که مخرب ترین هسته دنیا غم ، اندوه و آشفتگی درونیه چرا که این مورد ریشه در نیستی داره و ما رو از زیبایی ها محروم میکنه.

این دو مورد رو اگر با منطق پیش بگیریم بنظر بنده کلیاتی از مشکلاتمون برطرف میشه اما یک مورد رو همیشه در نظر داشته باشیم اگر تمام دنیا مال ما باشه بدون فرهنگ ، منطق و احترام به هم دیگه مطمئن باشید ارزشی نخواهد داشت. باشد که امسال، سال منطق و فرهنگ باشه.
    تشکر از همگی که وقت گذاشتید و همچنین امید عزیز فرصتی دادن که نظرات هم رو بشنویم.
    انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت میکنند و انسان های ناموفق درمورد مشکلات.
    شما جزو کدام گروه هستید؟

15. تعداد تشکر ها ازTN Projects به دلیل پست مفید

عضو دائم jahromweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

سلام

بنده از طراحی وب زیاد سر درنمیاورم پس حرفی در ان مورد نمیزنم البته میدانم که ان هم وضع بهتری ندارد!

اما این حرف را زیاد تکرار کرده ام که یک راه حل برای مشکل هاستینگ است قبل از هرچیز بگویم که خودم هم جدا از این ها نیستم و همه ی این خطا ها را دارم
    مشکل اصلی از طرف مدیران سرور است که وضع این طور شده است خیلی از دوستان بحث ریسلر هایی که با قیمت خیلی پایین سرویس ارائه میدهند میکنند
    که بیشتر روز ها مواردی در این مورد داریم همین دیشب 2 مورد دیدم که یکی از ان ها هاست نامحدود را سالانه 15 هزار تومان میداد!

خوب شاید بگویید که چرا همه چیز به خاطر مدیران سرور سرور است؟
    پاسخ این است در 90 درصد اوقات که فروش ارزان هاست از فروش ارزان ریسلر سرچشمه میگیرد
    واقعا برای بنده سوال است که چه فروشگاهی را میتوان با سرمایه ای زیر 20 هزار تومان راه اندازی کرد؟ تنها چیزی که بجز هاستینگ به ذهنم میرسد دست فروشی در خیابان (فروش دعا و شکلات و ...) است شاید ان هم سرمایه ی بیشتری لازم داشته باشد!
    خوب راه حل چیست؟
    1)افزایش قیمت ریسلر
    2)محدود کردن تعداد اکانت
    3)خاموش کردن قابلیت اورسل
    4)نفروختن (یا فروش با قیمت بالا) مستر و الفا و سوپر و مگا => دوستان کمی فکر کنیم مثلا زمانی که سوپر الفا میفروشیم حدود 4 واسطه وارد کار کردیم حال فکر کنید یک مشکل فنی برای سایت خریدار پیش بیاید
    چه میشود ...... + 4 تا واسطه (با قول امید جان بچه) وارد کار کردیم که بعدا خودمان را به نابودی میکشند
    به نظرم ریسلر برای طراح (و نه ریپر ) وبی است که میخواهد روی سایت های طراحی شده راحت تر مدیریت داشته باشد که این افراد هم کارشان درست است و به دنبال ارزانی نیستند یکی از ان ها را میشناسم که برای 1 گیگ ریسلر
    بیش از 25 هزار تومان هزینه میکند...

همچنین سرور فروشان عزیز که در ادامه عمق فاجعه را توضیح میدهم
    دوستان کمی منطق داشته باشید من یادم است که 6 7سال قبل که دلار هزار تومان بود برای خرید یک وی پی اس ویندوزی 20 تومنی رم 512 باید کلی بررسی میکردی اما الان وی پی اس رم 1 را میدهند 8 9 تومان
    فکر کنم تنها بازاری که افزایش قیمت نداشته هاستینگ بوده
    دوستان بنزین 100 تومانی شد 700 تومان اما سرور 20 تومانی شد 5 تومان ! فــــاجعه است !
    شاید بگویید که عمق فاجعه ی سرور فروشی کجاست؟ شاید یکی مثل بنده برای تست برنامه هایش و ... استفاده کند و مشکلی ایجاد نشود
    اما مشکل زمانی ایجاد میشود که یک فرد یک وی پی اس 5 تومانی را میخرد و روی ان دایرکت (سی پنل ) نال میزند و میشود ریسلر فروش ، هاست فروش و مدیر سرور!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ! Omid StaR ! نمایش پست ها
    میتوانیم به جای دنبال زمانی برای کد تخفیف دادن ( 99 درصد تخفیف به مناسب روز جهانی سیب زمینی )
    کیفیت سرویس هایمان و خدمتمان را بیشتر کنیم
    تا مشتریان داشته باشیم که دنبال کیفیت هستند نه قیمت (اینگونه از مشتریان بی ادب هم گله مند نمی شویم )
    سلام امید عزیز
    این مورد را دیشب هم در یک تاپیک اعلام کردم (باز هم : تمام ایرادات به خودمم وارد است اما باید باهم مشکل را حل کنیم و این مورد را تمام کنیم)
    دوستان چرا میگویند به مناسبت؟ راحت باشید! بگویید به بهانه ......
    دوستان من مخالف تخفیف معقول ان هم یک تا 2 بار درسال برای چند روز نیستم!
    اما ببینید این مناسبت ها پدر همه را دراورده
    الان عید است
    مدتی قبل 22 بهمن بود
    و ...
    تابستان هم که بحثش حدا و خودش فروش تابستانی دارد
    دوستان این ها را جمع بزنید
    3 ماه تابستان 3 هفته عید(1 هفته زود تر شروع شد) 10 روز دهه ی فجر و برای هر مناسبت ملی یا مذهبی دیگر هم یک هفته افر دهیم میشود چیزی حدود 4 تا 6 ماه از سال
    مناسبتی که (به صورت میانگین ) یک روز در میان اتفاق می افتد ایا مناسبت است ؟ یا بهانه برای ارزان فروشی؟

- - - Updated - - -

دوستان شرمنده خیلی طولانی شد!
    درضمن روی حرف من به فرد خاصی نبود سوء تفاهم پیش نیاید!
    سال خوبی داشته باشید و موفق باشید
    ParsConfig:Managed Servers,CacheServer,Server Administration
    IRDirectAdmin:Hosting Solutions
    M.Tamadon:09172593746

17. تعداد تشکر ها ازjahromweb به دلیل پست مفید

عضو انجمن !MihanIt! آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    797
    تشکر تشکر شده 
    1,064
    تشکر شده در
    811 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ! Omid StaR ! نمایش پست ها
    بله بله
    قشر دانش اموزش ما خیلی اطلاعات و تخصص دارند
    البته در زمینه ریپ و کلاهبرداری !!!!!!!!!

نمونه
    http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%DB%...85%D8%AF%DB%8C

روزانه چندین مورد دیده می شود
    پیشنهاد میکنم در تاپیک بالا ارسال 1 و 9 را مطالعه کنید تا متوجه شوید ما از روی شکم صحبت نمیکنیم همکار عزیز
    وگرنه بنده هم خیلی دوس دارم در سازمان حمایت از امور اطفال کلاهبردار عضو شوم
    موفق باشید
    آقا امید یک چیز خدمتتون عرض کنم .
    همه رو به یک چشم نگاه نکنید .
    |تبلیغ در کانال های +400 هزار تلگرام
    | شماره : 08337279040
    |سانی سرور تضمین پشتیبانی و کیفیت / Saniserver.com

19. تعداد تشکر ها از !MihanIt! به دلیل پست مفید

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

تخفیف دادن اشتباه نیست
    تمامی شرکت های بزرگ دنیا ، هاست گیتور ، جاست هاست و . . . در ماه چندین بار آفر تخفیفی میگذارن . مثلا چند روز پیش ایمیلی از هاست گیتور برام اومد که اگر امروز خرید کنید 55% تخفیف میگیرید . این تخفیف برای ماه اول هست .

اما چیزی که من درک نمیکنم تخفیف های همیشگی هست . متاسفانه خیلی از همکاران آفر تخفیف 90% همیشگی میگذارن . واقعا همش با خودم کلنجار میرم که چطور این اتفاق میافته ؟!؟ مگه هزینه های سرور و . . . از همین فروش هاست تامین نمیشه ؟!

21. تعداد تشکر ها ازapi به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)