نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: طراحی انواع قالب با زبانهای html5 , css3 , JQuery , Java Script برای وردپرس

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض طراحی انواع قالب با زبانهای html5 , css3 , JQuery , Java Script برای وردپرس

سلام دوستان

طراحی انواع قالبها با زبانهای html5 , css3 , JQuery , Java Script رو انجام میدم , بصورا استاتیک (HTML) و همچینین برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس

سبک کاریم برای طراحی قالب وردپرس به این صورته که شما هر نوع امکانی که نیاز به طراحی پلاگین برای وردپرس داشته باشه رو درون خوده قالب اعمال میکنم و همچنین قالبها دارای پنل مدیریت از طریق بخش مدیریت وردپرس هستند

یکی از نمونه کارام رو برای مثال توضیح میدم : فکر شما دوستان با سایت فارس پاتوق آشنایی دارین این سایت از بخش های مختلفی تشکیل شده که برای هر بخش کد مخصوص به خودش رو خورده و در ظاهر انگار ی سیستم جداست در صورتی که این طور نیست و همه رو قالب اعمال شده

برای مثال میتونم تعدادی از بخش های پر طرف دار این سایت نام ببرم

بخش کلیپ آنلاین

بخش موزیک آنلاین

بخش آهنگ های پیشواز ایرانسل و همراه اول

بخش دانلود نرم افزار و بازی برای اندروید

و ...

همون طور که میبینید هر کدوم از این بخش ها به نوعی کاربر پسند هست و کاربرو میکشونه سمت خودش که خب این مساله تاثیر زیادی تو رتبه ی سایتتون داره

از نظر طرح و رنگ بندی هم تا جایی که میتونم سعی میکنم رنگ های شاد (نه جیغ!) استفاده کنم و طراز رنگی رو تو طرحام حفظ کنم

برای دریافت نمونه کارای دیگه هم تو تاپیک بگید تا براتون پخ کنم

در کل خدماتی که انجام میدم شامل :

1. طراحی گرافیکی انواع قالب با فتوشاپ و به صورت PSD

2. کد نویسی طراح های گرافیکی با زبانهای html5 , css3 , JQuery , Java Script به صورت استاتیک

3. تبدیل قالبهای استاتیک برای وردپرس به صورت کاملا استاندار و حرفه ای , متناسب با نیاز شما

4. افزودن انواع بخشها به قالب شما متناسب با نیاز شما ( ویدئو آنلاین , موزیک آنلاین , آهنگ پیشواز و ... )

روال کار :

روال کاری به این صورته که شما ابتدا قالب مورد نظرتونو به من میگید و من پس از محاسبه ی قیمت هر بخش هزینه ی کل قالب + مدت زمانی که طول میکشه تا قالب کاملا آماده بشه رو به شما میگم

برای نهایی کردن سفارش و استارت انجام کار شما میبایست 40% هزینه ی کل قالب رو بعنوان بعانه برای من واریز کنید تا من کارو شروع کنم , بعد از اینکه طرح قالب رو زدم به شما نشون میدم و اگه موردی داشت بر طرف میکنم و بعد از تایید شما قالب رو کد میکنم

قیمت ها :

قیمت ها گوناگونه و با توجه به قالبی که شما مد نظزتون باشه هزینه بالا و پایین میشه برای دریافت قیمت باید بگید چه قالبی و با چه امکاناتی میخواید (ساده یا دارای بخشهای ویژه )

اگه سوال یا موردی بود در تاپیک بفرمایید تا جوابتونو بدم

شاد باشید

2. تعداد تشکر ها از Majikpc به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)