تب تک : در این بخش قصد دارم سه افزونه کاربردی برای مرورگر فایرفاکس معرفی کنم که در قالب معرفی سه افزونه آنالیز سئو برای فایرفاکس با شما هستم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره .

آنالیز سئو توسط مروگر می تواند دانش ما رو تو بهینه سازی و سئو افزایش بده چون وقتی سایت های که رتبه بالا رو آنالیز میکنیم به پیکربندی سئو و بهینه سازی شون پی می بریم. و با تکنیک های جدید آشنا می شویم .در این بخش با معرفی سه افزونه برای مروگر فایرفاکس در خدمت دوستان گرامی هستم.
از ویژگی های این افزونه می توان به مورد زیر اشاره کرد.
تحقیق آمار SEO یک وب سایت را بدون بیرون رفتن از صفحه.
تعیین رتبه ترافیک / صفحه یک وب سایت را از مکان هایی مانند چک، رقابت، گوگل، و SEMRush.
تعیین تعداد لینک دهنده یک وب سایت است.

افزونه SEO Analysis2.2.1-signed

تجزیه و تحلیل جستجوگرها رایگان افزودنی برای مرورگر فایرفاکس است. شما می توانید آن را پیدا آمار در مورد وب سایت شما در حال دیدار از جمله رتبه خود را در گوگل صفحه، رتبه الکسا، لیست DMOZ، تاریخ ثبت نام دامنه، و بیشتر استفاده کنید.
متن ترجمه نشده

افزونه SeoQuake SEO

SEOQuake یک افزونه رایگان برای مرورگر فایرفاکس است. شما می توانید آن را پیدا آمار در مورد وب سایت شما در حال حاضر از دیدن مانند تعداد صفحات ایندکس شده، تعداد لینک دهنده، رتبه ترافیک آن، سن دامنه، آمار اجتماعی، و بیشتر استفاده کنید. شما همچنین می توانید SEOQuake برای دیدن آمار SEO برای وب سایت هایی که در نتایج جستجوی شما در موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل، یاهو، بینگ و به نظر می رسد استفاده کنید.

افزونه Foxy SEO Tool

ترشیده ابزار جستجوگرها رایگان افزودنی برای مرورگر فایرفاکس است. شما می توانید آن را پیدا آمار در مورد وب سایت استفاده می کنید؟ در حال دیدن بیشتر آمار SEO از هر فایرفاکس اضافه کنید.تنها اشکال این افزودنی است که آن را از هیچ آمار در نوار ابزار خود را نمایش داده نشد، آن را فقط به لینک های خارجی به آمار ارائه می کند.

دانلود افزونه Foxy SEO Tool یا شما هم افزونه کاربردی برای انالیز سئو برای فایرفاکس سراغ دارید تو قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع