سلام من قبلا تاپیکی داده بودم خانمی هستم که توانایی کار هاستینگ و خدمات سرور مجازی و کار با WH,CS را به صورت کلی اشنایی دارم . آشنایی کامل به پاسخ تیکت های مشتریان و همچنین صدور فاکتور و برطرف کردن مشکلات سرور
توانایی هایی که دارم می نویسم لطفا در خواست رزومه هم نکنید چون رزومه ارسال نمی کنم . ماهیانه حقوقی که می خواهم 800 هزار تومان هست از ساعت 12 ظهر تا 5 عصر و از ساعت 12 شب تا 8 صبح قادر به پاسخ گویی و پشتیبانی هستم اگر شرکتی هست که نیاز به نیرویی داره مثل من لطفا اعلام کنه و در پست قبل که اعلام کرده بودم خیلی ها می گفتم کانال تلگرام داریم اگر مطلب بزارید این هزینه را می دهیم حتی بیشتر . من درصدی کار نمی کنم من حقوق ثابت می خواهم و به هیچ عنوان هم حضوری نیستم فقط دور کار و ریموت کار می خواهم کنم به دلیل مشکلاتی که هست و دارم نمی خواهم جایی برم به صورت حضوری .
توانایی هام
کانفیگ و نصب تمامی سیستم عامل ها
اشنایی کامل با لینوکس و دستورات ان
اشنایی کامل با ویندوز و برطرف کردن مشکلات ان
کانفیگ تمامی سیستم ها
کانفیگ هاستینگ و فراهم کردن امنیت ان
نصب تمامی اسکریپت ها
کار با تمامی هاستینگ ها و کنترل پنل ها
نصب CPANEL
اشنایی کامل با تمامی مجازی سازی ها kvm و vmware
اشنایی کامل با ویندوز سرور های win2008 و win2003 جهت پیکربندی
اشنایی کامل با linux
اشنایی کامل با کانفیگ های تخصصی
با این شرایط اگر دوستان این کارها هم نمی خواهند نیاز به یک کارمند خانم دارند که بشه به صورت غیر حضوری باشه ماهیانه 800 هزار می دهند پیشنهادشون را همین جا در همین تاپیک اعلام کنند و ایمیل و شماره تماس

- - - Updated - - -

سلام company_hosting لطفا شما شماره تماس دهید تماس می ***م به من گفته بودید شماره بدهم من تازه در انجمن عضو شده ام و امکان ارسال پیام خصوصی نداشتم ادرس ایمیل هم نداده بودید شما شماره تماس بدهید تماس می گیرم باهاتون مرسی