نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فروش موتور جستجوی متن ترانه (ایده+پایگاه داده+نرم افزار)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض فروش موتور جستجوی متن ترانه (ایده+پایگاه داده+نرم افزار)

محل دقیق ارسال این تاپیک رو نمیدونم!!

سلام،

من برنامه نویس ، طراح و ایده پرداز وبسایت جستجوی متن ترانه بر اساس نام ترانه، آلبوم و هنرمند - آوای ما هستم که حالا تصمیم گرفتم بفروشمش چون نمیتونم ازش نگهداری کنم و شدیداً به پولش برای پروژه های بعدیم نیاز دارم. از 16 نفر که با این سیستم کار کردن خواستم که نظرشون رو درباره قیمت بدن. همه بدون استثنا گفتن دست کم 1 میلیون تومان و حد اکثر 10 میلیون تومان اگر روش کار بشه.

من نسخه جدید این نرم افزار رو هم تهیه دارم می کنم که قیمت پایه به 2 میلیون تومان میرسه. اما حالا میخوام این وبسایت رو بفروشم و اون نسخه جدید رو هم که شیوه جدیدی برای جستجوش ابداع کردم هدیه میدم به خریدار. این وبسایت فقط 6 الی 7 ماهه که راه اندازی شده شایدم کمتر. یادم نیست. تو این مدت رتبه الکساش شده زیر 5 هزار در ایران که این یعنی شاهکار. ترافیکشم روزانه نهایتش فعلاً (اکثراً با این وبسایت آشنایی ندارن) 2 هزار تاست. توی این مدتم روبات نرم افزار تونسته بیش از 25 هزار تا متن ترانه پیدا کنه.

اگر خریدار بخواد میتونم خودم روی بروزرسانی نرم افزارش کار کنم (دست مزدم رو میگیرم) اینم هدیه دومم به خریدار.

قیمت پایه در ایران: 250 هزار تومان.

ویژگی های نرم افزار:
    1. موتور جستجوی Zend Lucene و ایندکس کردن اطلاعات در فایل و خواندن آنها از داکیومنت ها (از دیتابیس جاهای حساس استفاده میشه. شیوه موتور های جستجوی حاضر)
    2. مچ شدن نرم افزار با فریم ورک زند و استفاده از چند کامپوننت زند مثل validate و loader در نرم افزار
    3. امکان عضویت ، لوگین ، درخواست ، تماس ، ارسال متن ترانه
    4. امکان زنگ هشدار قرار دادن یک کلیدواژه (برای مطلع ساختن کاربر از اطلاعات جدید مربوط به اون کلیدواژه بوسیله ارسال ایمیل)
    5. دریافت و ارسال پیام به کاربر در سیستم (پیام خصوصی به نوعی)
    6. صفحه مدیریت کامل و تسلط بر هر اتفاقی که در سیستم میافته
    7. امنیت بسیار بالا در نرم افزار ، دریافت و ارسال اطلاعات و ...
    8. کاربرپسند ساختن آدرس ها به شیوه ای که موتور های جستجو اعلام نمودند
    9. طراحی شیک و ساده برای وبسایت که بیشتر به یک موتور جستجو چون گوگل شباهت داشته باشد
    10. استفاده از اکتیو رکورد فوق العاده redBeanPHP برای اتصال و کار با دیتابیس و کوئری ها
    11. استفاده از Innodb برای دیتابیس که با اکتیو رکورد ذکر شده در بالا هم خوانی بیشتری دارد و برای چنین موتور جستجویی که بیشتر دریافت دارد مناسب تر هست
    12. نمایش شمسی تمامی تاریخ ها
    13. امکان ارسال کلمه عبور جدید برای کاربر به ایمیلش وقتی که اونو فراموش کرد
    14. مدیریت تبلیغات اعم از ویرایش و ثبت و حذف ، در چند بخش مهم از وبسایت که بسیار در دید هستند
    15. وجود دو صفحه بسیار بسیار مؤثر ، یکی FAQ که آشناست و دیگری بخش فروش محصولات خود وبسایت هست
    16. بهینه سازی پوسته تا حد 90% که از آن میتوان به css sprite اشاره کرد
    17. دارای بیش از 26 هزار متن ترانه هست که تا حد توان برای آنهایی که اطلاعات در دسترس بود از جمله شاعر و آهنگساز و ... ثبت گردیده هست
    18. امکان ویرایش اطلاعات کاربری در پنل کار که بسیار همانند نسخه جدید طراحی گوگل هست
    19. به غیر از تصاویر مهم چون لوگو و sprite ، تمام از css استفاده شده و از HTML

20. شاید ویژگی های دیگری باشه که در حال حاضر تو ذهنم نیست

توجه کنید یکسری از ویژگی های اعلام شده مختص نسخه 3 نهایی هست که قبل از عید امسال ارائه می کنم از جمله zend lucene .

لطفاً اگر خریدار هستید یا نظری دارید همینجا اعلام کنید.

2. تعداد تشکر ها از cyletech به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)