صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: سوال در مورد سرور مجازی و هاست دانلود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض سوال در مورد سرور مجازی و هاست دانلود

سلام

ببخشید نمی دونم اول اینکه تاپیک جای درست باز کردم یا نه .

یه سوال داشتم اگر دوستان راهنمایی کنند خیلی خیلی ممنون میشم

من یه سایت دانلود دارم که الان برنامه های که توی سایتم میزارم هیچ کدوم لینک مستقیم روی سایت خودم نیستش یه هاست نامحدود گرفتم .ولی خوب اجازه ندارم که روش برای دانلود این چیزها استفاده کنم.

برای همین می خوام از یه جا یه هاست تهیه کنم نمی دونم هاست دانلود بگیرم برام بهتر یا سرور مجازی البته اینم بگم که اصلا نمی دونم چه فرقی با هم دارن چه جوری باید کار کرد.چی هستش

بعد یه سوال دیگه هم دارم مثلا من اگر بخوام یه بازی تو سایت بزارم مثلا این بازی 1 گیگ حجم داره من چه جوری این 1 گیگ رو دانلود کنم بعدشم بخوام اپلود کنم توی سایتم که هم سریع باشه هم حجم ای دی اس ال خودم تمام نشه.

ممنون میشم یکی یه راهنمایی کنه منو روشن کنه که چی کار کنم چه جوری باید کار کنم از کجا هاستم رو بگیرم .

و اگر هاست دانلود تهیه کنم باید چه چیزهای روش نصب کنم یا کلا چقدر هزینه داره

یا اگر سرور مجازی بگیرم چه چیزهای باید روش نصب کنم یا چقدر باید هزینه کنم سور داخل ایران بگیرم خارجی بگیرم.

و یه سئو کار خوب هم برای سایتم می خواستم البته این کسی که سایت برام درست کرده و قالب طراحی کرده کار کرده سئو ولی خوب سیستم گوگل عوض شده برای همین می خوام یکی سئو انجام بده برام

پیشاپیش ممنون ازتون
    ویرایش توسط shahin12 : June 2nd, 2012 در ساعت 12:54

2. # ADS

عضو انجمن mizbanaval آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد سرور مجازی و هاست دانلود

سلام خدمت شما
    چون دانش فنی رو هنوز کسب نکردید پیشنهاد میشه هاست دانلود استفاده نمایید
    بازدید روزانتون چقدر هست؟
    موفق باشید
    مرکز تخصصی خدمات سرور مجازی میزبان اول
    منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم :
    تلفن : 02188339415
    ایمیل: info@mizbanaval.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    1,061
    تشکر شده در
    788 پست

اگر میخواهید خیلی قوی کار کنید باید سرور مجازی بگیرید البته باید دانش فنی ایجاد و نگه داری و امنیت رو بدونید و الان تمامی کسانی که سایت دانلود دارند یا سرور مجازی vps دارند و یا سرور اختصاصی vds دارند چون فوق العاده دانلود و آپلودهاتون رو راحت میکنه
    برای بازی هم باید بگم که بهتره روی سرور ایران باشه نه سرور خارج ایران
    برای راه اندازی وب سایت در سرور هم باید بگم بستگی به نوع برنامه نویسی وب سایت شما سرور ویندو و سرور لینوکس پیشنهاد میشه
    میتونید ویندوز داشته باشید iisتنظیم کنید و وب سایتتون رو قرار بدید و کنترل پنلهای مناسب ویندوز استفاده کنید
    میتونید لینوکس داشته باشید و روی اون سیستم cpanel داشته باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

روی هاستم ورد پرس نصب هستش

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbandownload نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    چون دانش فنی رو هنوز کسب نکردید پیشنهاد میشه هاست دانلود استفاده نمایید
    بازدید روزانتون چقدر هست؟
    موفق باشید
    دوست عزیز تمامی فاکتورهایی که بیان کردند در نظر بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin12 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید نمی دونم اول اینکه تاپیک جای درست باز کردم یا نه .

یه سوال داشتم اگر دوستان راهنمایی کنند خیلی خیلی ممنون میشم

من یه سایت دانلود دارم که الان برنامه های که توی سایتم میزارم هیچ کدوم لینک مستقیم روی سایت خودم نیستش یه هاست نامحدود گرفتم .ولی خوب اجازه ندارم که روش برای دانلود این چیزها استفاده کنم.

برای همین می خوام از یه جا یه هاست تهیه کنم نمی دونم هاست دانلود بگیرم برام بهتر یا سرور مجازی البته اینم بگم که اصلا نمی دونم چه فرقی با هم دارن چه جوری باید کار کرد.چی هستش

بعد یه سوال دیگه هم دارم مثلا من اگر بخوام یه بازی تو سایت بزارم مثلا این بازی 1 گیگ حجم داره من چه جوری این 1 گیگ رو دانلود کنم بعدشم بخوام اپلود کنم توی سایتم که هم سریع باشه هم حجم ای دی اس ال خودم تمام نشه.

ممنون میشم یکی یه راهنمایی کنه منو روشن کنه که چی کار کنم چه جوری باید کار کنم از کجا هاستم رو بگیرم .

یا اگر سرور مجازی بگیرم چه چیزهای باید روش نصب کنم یا چقدر باید هزینه کنم سور داخل ایران بگیرم خارجی بگیرم.

و یه سئو کار خوب هم برای سایتم می خواستم البته این کسی که سایت برام درست کرده و قالب طراحی کرده کار کرده سئو ولی خوب سیستم گوگل عوض شده برای همین می خوام یکی سئو انجام بده برام

پیشاپیش ممنون ازتون

------------------------------------------
    هاست دانلود بر روی سرور مجازی قرار داره و شما به نوعی اجاره قسمتی از سرور مجازی را پرداخت میکنید و گرونتر در میاد - سرور مجازی به صرفه تر هست و خیلی بهتر (بهتر بودن مورد های بعدی سوالتون مشخص میشه)

وقتی سرور مجازی ویندوز تهیه کنید و تبدیل به سرور دانلودش کنید راحت میتونید داخل سرور مجازی ویندوز مانند کامپیوتر خودتان عمل کنید و فایل دانلود کنید با سرعت بالا بر روی سرور و زیپ و آنزیپ و قرار بدید برای دانلود کاربرانتان.

هاست دانلود چیزی لازم نیست نصب بشه مانند هاست وب شما میمونه فقط امکان ریختن فایل را دارا هستید و مدیر سرور به شما گیر نمیده که فایل نریزید-هزینش هم از سرور مجازی گیگهای بالا حساب کنید بیشترد ر میاد چون گفتم بخشی را اجاره کردید.

سرور مجازی ویندوز خریداری میکنید و مدیر سرور ازتون هزینه میگیره برای نصب iis که معمولا 5 یا 10 تومن میگیرن (بیشتر 5 تومان) و سرور به وب سرور دانلود تبدیل میشه.

بستگی داره چه فایلهایی میخواید بریزید و ... و این که چه قدر میخواید هزینه کنید سرورهای خارجی بهتر هست چون در برابر سرورهای ایرانی خیلی ارزانتر هست و این که پهنای باند بیشتر داره سرور ایرانی در پهنای باند ضعف خیلی خیلی زیادی داره.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lived نمایش پست ها
    اگر میخواهید خیلی قوی کار کنید باید سرور مجازی بگیرید البته باید دانش فنی ایجاد و نگه داری و امنیت رو بدونید و الان تمامی کسانی که سایت دانلود دارند یا سرور مجازی vps دارند و یا سرور اختصاصی vds دارند چون فوق العاده دانلود و آپلودهاتون رو راحت میکنه
    برای بازی هم باید بگم که بهتره روی سرور ایران باشه نه سرور خارج ایران
    برای راه اندازی وب سایت در سرور هم باید بگم بستگی به نوع برنامه نویسی وب سایت شما سرور ویندو و سرور لینوکس پیشنهاد میشه
    میتونید ویندوز داشته باشید iisتنظیم کنید و وب سایتتون رو قرار بدید و کنترل پنلهای مناسب ویندوز استفاده کنید
    میتونید لینوکس داشته باشید و روی اون سیستم cpanel داشته باشید
    بازی کجا گفتن ؟ من ندیدم جواب بدم والله
    از سال 1385 تا کنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

منظورم از بازی یه فایل بازی هستش نمی خوام سرور بازی راه بندازم .

اگرم بخوام سرور مجازی بگیرم باید مثلا قبل گرفتن به چه چیزهای بیشتر دقت کنم ببینم اون چیزها رو داره چون تجربه ندارم برای این می گم که یه وقت بعدا به مشکل نخورم یه سرور بگیرم بگن انقدر بده برای این انقدر بده برای این اینجاشو بایدخودت اینجوری کنی

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    دوست عزیز تمامی فاکتورهایی که بیان کردند در نظر بگیرید.

------------------------------------------

هاست دانلود بر روی سرور مجازی قرار داره و شما به نوعی اجاره قسمتی از سرور مجازی را پرداخت میکنید و گرونتر در میاد - سرور مجازی به صرفه تر هست و خیلی بهتر (بهتر بودن مورد های بعدی سوالتون مشخص میشه)

وقتی سرور مجازی ویندوز تهیه کنید و تبدیل به سرور دانلودش کنید راحت میتونید داخل سرور مجازی ویندوز مانند کامپیوتر خودتان عمل کنید و فایل دانلود کنید با سرعت بالا بر روی سرور و زیپ و آنزیپ و قرار بدید برای دانلود کاربرانتان.

هاست دانلود چیزی لازم نیست نصب بشه مانند هاست وب شما میمونه فقط امکان ریختن فایل را دارا هستید و مدیر سرور به شما گیر نمیده که فایل نریزید-هزینش هم از سرور مجازی گیگهای بالا حساب کنید بیشترد ر میاد چون گفتم بخشی را اجاره کردید.

سرور مجازی ویندوز خریداری میکنید و مدیر سرور ازتون هزینه میگیره برای نصب iis که معمولا 5 یا 10 تومن میگیرن (بیشتر 5 تومان) و سرور به وب سرور دانلود تبدیل میشه.

بستگی داره چه فایلهایی میخواید بریزید و ... و این که چه قدر میخواید هزینه کنید سرورهای خارجی بهتر هست چون در برابر سرورهای ایرانی خیلی ارزانتر هست و این که پهنای باند بیشتر داره سرور ایرانی در پهنای باند ضعف خیلی خیلی زیادی داره.

یا حق
    سلام خدمت شما
    توضیح داده شد نتیجه سرور مجازی شد
    موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

اگرم بخوام سرور مجازی بگیرم باید مثلا قبل گرفتن به چه چیزهای بیشتر دقت کنم ببینم اون چیزها رو داره چون تجربه ندارم برای این می گم که یه وقت بعدا به مشکل نخورم یه سرور بگیرم بگن انقدر بده برای این انقدر بده برای این اینجاشو بایدخودت اینجوری کنی
    یکی از دوستان همینجا زحمت کشیده بود ما هم گذاشتیم تو سایت
    قبل از خرید سرور مجازی بخوانید

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

1. فضای هارد :

مثلا سرور خودمون 100 گیگ میگیم هاردش هست در صورتی که 30 گیگ فقط اختصاصی داده شده به درایو C برای نصب ویندوز و ریختن فایل روی دسکتاپ و ... که جا داشته باشه

یه جا میگه 30 گیگ سرور مجازی ویندوز : حتما سوال کنید چه قدر اختصاص داده شده به درایو نصب ویندوز

2. پهنای باند :

پهنای باند اطلاعات خروجی و ورودی را دقت کنید (البته هتزنر اطلاعات ورودی یعنی دانلود داخل سرور رایگان هست).

3. میزان رم :

رم سرور وقتی کاربران زیادی دارن دانلود میکنن مهم هست و یا وقتی شما دارید یک فایلی را زیپ و آنزیپ میکنید به رم نیاز دارید.

4. پردانزده سرور :

پردازنده نیز در هنگام بالا رفتن فشار بر روی سرور از نظر تعداد دانلود همزمان و فایل زیپ و آنزیپ کردن نقش مهمی دارد.

5. درصورت توان سرور اختصاصی تهیه کنید نه سرور با پردازنده شیر شده بین چندین نفر

6. سرور مجازی ویندوز بهتره ویندوز 2003 باشد که از رم و پردازنده کمتری استفاده خواهد کرد خود سیستم عامل.

7. سرعت پرت سرور را در نظر بگیرید و تقاضا کنید از فروشنده که تست سرعت از لینک های دانلود سایت ماکروسافت بگیرن و نشون بدن که مطمئن بشید سرور مشکل پرت ندارد (از 20 مگ سرعت دانلود لینک ماکروسافت به پائین برای سرور دانلود مناسب نیست)

8. بعد از خرید سرور حتما پنل مجازی سازی از مدیر سرور درخواست کنید در اختیارتن قرار دهد تا بتوانید از oversell نبودن سرور خیالتان راحت بشه و بدونید منابعی که در اختیار شما هست کاملا دارید استفاده میکنید و فرد دیگری استفاده نمیکنه (به خاطر فروش زیاد - منابع اختصاصی روی سرور اختصاصی منظورم بود نه شیر شده)

یا حق
    ویرایش توسط RoobinaServer : June 2nd, 2012 در ساعت 13:56
    از سال 1385 تا کنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)