صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 94

موضوع: معرفی درگاه پرداخت ابنترنتی مطمئن

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی درگاه پرداخت ابنترنتی مطمئن

طوری اسم این فروشنده های فــیلترشکن رو نوشتن ، انگار خودشون از بدو ورود به اینترنت 1 بار هم از فیـلتر شکن استفاده نکردند ! متاسفم.

2. تعداد تشکر ها ازnevergotme به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    398 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    بله اینکارشون بر خلاف قانونه. خودش داره کار غیر قانونی میکنه ملتی داریما(درگاه واسط هنوز قانونی نیست)
    سیاست حریم خصوصی مشتریان ................. رسما وجود نداره.

ایشون میتونستن فقط آدرس وب سایت متخلف رو بزارن نهایتااااااا نه مشخصات رو اینطوری .......

5. تعداد تشکر ها ازDictator_ به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

زرین پال زیاد مناسب نیست 24 ساعت بعد جواب تیکت هارو میدن , واریز آنی هم ندارن , درگاهشون هم مستقیم نیست و ...
    فعلا از سر ناچار فراگیت کارکردش بهتره اگه اونم ناکار نکنن : https://faragate.com

7. تعداد تشکر ها از kandi به دلیل پست مفید

عضو جدید par30fun آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ldda company نمایش پست ها
    دوست عزیز . طبق تمامی مدارک و شواهد موجود که گرد آوری شده ، کسب و کار درگاه پرداخت واسط " درگاه بانک " به واسطه سیاست های نادرست خودش ، خودش در حال حاضر مجرم و متخلف هست . ما هم در حال پیگیری این موضوع از طریق مراجع قانونی هستیم تا سزای این رفتار ناردست خودشون رو ببینن . ضمن اینکه از قانون و آئین نامه کشوری در خصوص بانکداری اسلامی هم تبعیت نکردن . افشای اطلاعات توسط مراجعی غیر از مراجع دولتی و غیر از راه های قانونی ، تخلف حساب میشه و مستحق مجازات هست ...

دوست یا همکار عزیز من ، من به وسیله قانون حق همون افراد متخلف رو از درگاه بانک میگیرم . این من نیستم که این کار رو میکنم بلکه خود قانون تصویب شده کشوری هست که این کار رو انجام میده . قانون پشتیبان سخنان و ادعا های من در خصوص متخلف بودن درگاه بانک هست ...

ضمنا در خصوص برخورد با مجرمین و افراد متخلف سود جو ، در بالاتر هم عرض کردم که از این نظر کاملا کار درگاه بانک درست بوده و کار درست رو در قبال برخورد با مجرمین انجام دادن که جلوی سود جویی و سوء استفاده بیشتر رو گرفتن . اما مشکل در جاهای دیگه ای هست . مثل بلوکه کردن موجودی حساب کاربران که این از افشای اطلاعات هم جرم سنگین تری به حساب میاد ...

در کل تا روز دادگاه تا دعوای حقوقی بین ما و درگاه بانک شکل بگیره ، منتظر خواهیم بود . ضمن اینکه شرکت صاحب امتیاز این کسب و کار هم باید پاسخگو باشن ...
    پیگیر هستیم ...
    بلاکه کردن موجودی حساب نیز برای جلوگیری از سو استفاده انجام داده میشه تا در صورتی که هر یک از خریداران در رابطه با محصولاتی که به فروش رسیده شکایت کنند که محصول به دستشان نرسیده است مبلغ بلاکه شده به حساب خریداران بازگشت داده شود. شما از خود سایت درگاه بانک برید پیگیری کنید در صورتی که مدرکی دارید ارسال کنید از طریق همون سایت پیگیری کنید. آوردن این بحث ها و مشکلات به انجمن ها نه تنها مشکل شما رو حل نمیکنه بلکه باعث میشه تاپیک از موضوع اصلی خودش خارج بشه

این موضوع قبلا هم در انجمن بحث شده است و تمامی درگاه های واسط چنین قوانینی دارند
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=167400&page=3

زرین پال :
    https://www.zarinpal.com/terms.html
    بند 37 : زرین‌پال اجازه دارد، کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.
    —-------------
    درگاه بانک :
    http://dargahbank.ir/terms
    بند های 10 ، 11 و 12
    —-------------
    فرا گیت :
    https://faragate.com/page/terms
    بند 3 : کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین فراگیت را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .
    —-------------
    شتاب ها :
    http://www.shetabha.com/news/view/41
    —-------------

و شما باید قوانین را مطالعه کنید قبل از استفاده از یک سرویس دهنده.
    اگر پیش از استفاده قوانین رو مطالعه می کردید و اگر بندی مطابق میل شما نبود می تونستید ثبت نام نکنید.
    مانند این هست که بدون مطالعه قراردادی اون رو امضا کردید ...

من اگر بخوام کاملا بی طرفانه قضاوت کنم اول یاید به همه اعضای انجمن بگم که ابتدا مشکلتون رو سعی کنید از خود درگاه های واسط حل کنید اگر به نتیجه نرسیدید تاپیک بزنید. خیلی تاپیک ها میبینم که میان از زرین پال بد میگن که پشتیبانی نداره و فلانه ... خوب الان مطرح کردن این موضوع آیا باعث بهتر شدن پشتیبانی زرین پال میشه ؟
    تا کسی میاد یه درگاه جدید ثبت میکنه و میخواد شروع به کار کنه همه در علیهش جبهه میگریم و میخوام تا میتونیم چوب بزاریم تو کارش ... روزی دست خداست و با سنگ اندازی در کار دیگران روزی ما افزایش پیدا نخواهد کرد ...
    هر شرکت نواقص و عیب هایی داره که باید برای حلش تلاش کنیم اگر مشکلی در سایت ها میبینید در خود سایت ها مطرح کنید. تماس بگیرید از خودش شرکت ها پیگیری کنید.

9. تعداد تشکر ها ازpar30fun به دلیل پست مفید

عضو جدید navid_nasim آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

با سلام خدمت دوستان
    با توجه به نصایح دوستان در مورد درگاه که گفتند که درگاه مستقیم بگیر با توجه به قانونی بودن کارم دنبال نماد رفتم بعد از 1 ماه نماد گرفتم واقعا از سایت نماد هم تشکر میکنم واقعا خوب پشتیبانی میکنن.

اما سوال بنده از عزیزان اینه که درگاه کدوم بانک رو پیشنهاد میدید. البته بانک سامان در شهر من شعبه نداره از شانس بد من.بانک ملی و بانک ملت چطورن ؟

عضو انجمن Majiiid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    221
    تشکر شده در
    155 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_nasim نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    با توجه به نصایح دوستان در مورد درگاه که گفتند که درگاه مستقیم بگیر با توجه به قانونی بودن کارم دنبال نماد رفتم بعد از 1 ماه نماد گرفتم واقعا از سایت نماد هم تشکر میکنم واقعا خوب پشتیبانی میکنن.

اما سوال بنده از عزیزان اینه که درگاه کدوم بانک رو پیشنهاد میدید. البته بانک سامان در شهر من شعبه نداره از شانس بد من.بانک ملی و بانک ملت چطورن ؟
    از درگاه ملت استفاده کنید
    در درگاه های ملت و پاسارگاد مهم نیست تو چه بانکی حساب داشته باشی ولی از سامان اطلاعی ندارم ک حتما باید حساب تو همون بانک داشته باشی یا فرقی نمیکنه! برین از طریق سایت درگاه سامان بپرسین

12. تعداد تشکر ها ازMajiiid به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    55 پست

آقا ما با پشتیبانی درگاه پرداخت پال pardakhtpal.com صحبت کردیم و سایت هامون هم براشون فرستادیم که همشونم در ساماندهی ثبت شده گفتن برای اینکه فیلم خارجی گذاشتین درگاه مسدود میشه!

یعنی اینا از سازمان *****ینگ هم خودمختار ترن چون فیلم های ما دوبله فارسی هست و اگر مشکل داشت تا الان مسدود میشد

اینارو گفتم که سر خود نرید تو هر کدوم ازین سایت ها ثبت نام کنید بعد حسابتون مسدود کنن چون اگه کارشما قانونی هم باشه بعضی وقتا اذیت میکنن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    بله اینکارشون بر خلاف قانونه. خودش داره کار غیر قانونی میکنه ملتی داریما(درگاه واسط هنوز قانونی نیست)

فایل پیوست 32187

دیگه اینجوریشو ندیده بودیم خخخخ

پس کسانی که از dargahbank.ir استفاده میکنن حواسشون باشه خلافی مرتکب نشن چون درگاه واسط درگاه بانک آبروشون تو نت میبره

عضو جدید navid_nasim آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Majiiid نمایش پست ها
    از درگاه ملت استفاده کنید
    در درگاه های ملت و پاسارگاد مهم نیست تو چه بانکی حساب داشته باشی ولی از سامان اطلاعی ندارم ک حتما باید حساب تو همون بانک داشته باشی یا فرقی نمیکنه! برین از طریق سایت درگاه سامان بپرسین
    ممنونم از پاسخ شما
    با بانک سامان صحبت کردم بسیار خوش برخورد و مسول که در اسرع وقت بهم درگاه هم دادن لازم نیس اونجا حتما حساب داشته باشی.ولی بانک ملت ثبت نام کردم ولی هنوز در حال بررسیه اصن خشم نیومد اگر چه اونجا رو هم حتما میگیرم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

از همه psp ها فعال تر سامان کیش هست. و در هر بانکی حساب داشته باشی بهت درگاه میده و به اون بانک واریزی میکنه. میتونید آنلاین درخواست درگاه بدید.

16. تعداد تشکر ها از itjavani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

درگاه پرداخت واسط شاپرک پی
    ورود به سایت شاپرک پی
    SHAPARAKPAY.COM

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)