صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: هزینه تجهیزات اینترنت 4g چقدر است؟

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

پیش فرض هزینه تجهیزات اینترنت 4g چقدر است؟

من میخوام یه منطقه رو به اینترنت 4g مجهز کنم. میخواستم بدونم شرایط این کار چطوریه؟
    مثلا اگه همراه اول بخواد انتن بزنه، خودشون هزینه میکنن یا من هزینه میکنم و برام درامد داره؟
    هزینه نصب یه انتن بسیار بلند با همه تجهیزاتش چقدر میشه؟
    باید کجا اقدام کنم؟

لطفا راهنمایی کنید
    دوستدار کتاب بلیان

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    76 پست

پیش فرض پاسخ : هزینه تجهیزات اینترنت 4g چقدر است؟

فک میکنم برای ایمورد بهتره ای دی اس ال استفاده کنید چرا که نحیطهای کم جمعیتو معمولا ایرانسل 4g نمیزنه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    26 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    من میخوام یه منطقه رو به اینترنت 4g مجهز کنم. میخواستم بدونم شرایط این کار چطوریه؟
    مثلا اگه همراه اول بخواد انتن بزنه، خودشون هزینه میکنن یا من هزینه میکنم و برام درامد داره؟
    هزینه نصب یه انتن بسیار بلند با همه تجهیزاتش چقدر میشه؟
    باید کجا اقدام کنم؟

لطفا راهنمایی کنید
    مناطق روستایی رو های وب کار میکنه
    اپراتور هم برای کسی کار انجام نمیدن و خودشون برای سرویس ها خودشون دارن تمام مناطق رو 4g میکنن

عضو جدید CaeZer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    148
    تشکر شده در
    110 پست

با سلام

به نظرم اگر کسی بره دنبال این اپراتور ها تا بالای سرشون دکل بزنن مثل کسی میمونه که میره دنبال مرگش !

بعضیا نمیدونن چه ضرری داره این دکل هایی که زدن ، یک چیز ساده میگم شما برید دنبالش " چرا مرض سرطان الان عادی شده ؟ "

موفق و موید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط caezer نمایش پست ها
    با سلام

به نظرم اگر کسی بره دنبال این اپراتور ها تا بالای سرشون دکل بزنن مثل کسی میمونه که میره دنبال مرگش !

بعضیا نمیدونن چه ضرری داره این دکل هایی که زدن ، یک چیز ساده میگم شما برید دنبالش " چرا مرض سرطان الان عادی شده ؟ "

موفق و موید

سلام

این موضوع به صورت علمی ثابت نشده است و این تصور مردم است که بدون داشتن اطلاعات تخصصی در زمینه پزشکی و یا حداقل مخابرات این قبیل موارد را به صورت شایعه منتشر می کنند ! همین امر سبب شده است که در بسیاری مناطق شهری و بعضاً روستایی مردم از نصب bts ها ممانعت می کنند و حتی درگیری های فیزیکی با تیم تکنسین نصب ایجاد می شود !
    مخالفت مردم در مناطقی خاص سبب ایجاد نقاط کور و تداخل و مشکلات شبکه برای کاربران می شود !

هر چند دقت داشته باشید در زمینه تائید ئ عدم تائید مشکل ساز بودن این آنتن ها برای سلامت انسان مقالات زیادی وجود دارد اما هیچ کدام به صورت 100% اثبات شده نمی باشند !

----------------

هدف شما از راه اندازی شبکه 4g در یک منطقه چیست؟ دسترسی اینترنت بی سیم با سرعت بالا در سطح منطقه فوق؟ برای این مورد می توانید از تکنولوژی های دیگر استفاده کنید. در ایران امکان راه اندازی شبکه 4g به صورت خصوصی وجود ندارد. زیرا برای این کار نیاز به مجوز های خاصی وجود دارد
    اپراتور ها نیز اگر آنتن 4g در منطقه ای نصب کنند تحت مالکیت 100% خودشان است و هیچ دسترسی و پورسانتی برای استفاده و فروش واگذار نمی کنند
    ویرایش توسط Ramin : October 13th, 2016 در ساعت 01:53

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

7. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

میخواهید انتن ایرانسل یا همراه اول بزنید؟ میدونید هزینش چه قدره؟ اینقدری هست که برای اینکه بتونن تو حیاط منزل دوستم اجازه نصب انتن بزنن حاضر بودن 50 میلیون سالانه بهشون بدن و اینقدری هست که زیاد هرجایی انتن نزنن! خودتون دیگه حساب کنید هزینش چه قدره!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو انجمن n4ser آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    512
    تشکر شده در
    395 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CaeZer نمایش پست ها
    با سلام

موفق و موید
    گرامی امواج دکل های bts جزو امواج یون ساز نیست که در این صورت قادربه جذب در پوست نیست و امواج دکل های bts از حد استاندارد جهانی پایین تر است و امواج که یون ساز و خطر جدی دارد امواج رادیولوژی و سی تی اسکن و امواج اشعه ایکس است که جذب پوست شده سرطان پوستی ایجاد میکنم در معرض قرار گرفتن امواج رادیولوژی و از این قبیل پیش از حدودا ۱۲ ساعت میتواند خطر مرگ را به دنبال داشته باشد دوست عزیز سعی کنید بیشتر تحقیق کنید

Sent from my Lenovo K50a40

عضو انجمن toltek آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    184
    تشکر تشکر شده 
    182
    تشکر شده در
    141 پست

با سلام
    تا اونجایی که میدونم شرکت فاوامجد یه سری تجهیزات وارد کرده برای رفع همین مشکلات. یه انتن وارد کرده که توش یه سیم کارت میندازی تا 40 کیلومتر برد داره
    پیشنهاد می کنم تماس بگیری
    02188327995

02188327589

همیشه خندان باشید
    مرتضی پورمحمد
    02166359898 - 09122830795
    telegram : @VProgrammer

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

هدف شما از راه اندازی شبکه 4g در یک منطقه چیست؟ دسترسی اینترنت بی سیم با سرعت بالا در سطح منطقه فوق؟ برای این مورد می توانید از تکنولوژی های دیگر استفاده کنید. در ایران امکان راه اندازی شبکه 4g به صورت خصوصی وجود ندارد. زیرا برای این کار نیاز به مجوز های خاصی وجود دارد
    در ۵ کیلومتری شهرستان کازرون یه دهستان وجود داره. اطراف این دهستان هم حدود ۵ روستا قرار دارن + یک نیروگاه و...
    اما این مناطق حتی اینترنت 3g هم ندارن و با موبایل نمیشه یه عکس رو باز کرد. شرکت های adsl هم واسه راه اندازی اینترنت باید زیاد هزینه کنند. شرکت مخابرات هم حدود ۵۰۰ پورت اینترنت داده و همشون پر شدن و دیگه جا نداره! مخابرات هم پول نداره پورت بیشتری به ما بده. (سرعت اینترنت مخابرات خیلی کمه و هزینش هم زیاده. بالا ترین پهنای باندش هم ۱مگ هست با قطعی بسیار زیاد)

حالا اگه یه اپراتور بتونه در این منطقه یه دکل بزنه، همه adsl ها رو کنار میزارن و میان سمت اپراتور

سال قبل با رایتل تماس گرفتم و بهم قول دادن که دکل میزنن اما دیگه خبری نشد!

هدف من اینه که در مرکز دهستان یه دکل قرار بگیره و تمام این بخش ها رو پوشش بده که جمعیتش هم کم نیست! این دهستان در سرشماری سال ۲۰۰۶ حدود ۱۷هزار جمعیت داشته و مردم به شدت از اینترنت استقبال میکنن

حالا چیکار کنم که یکی از اپراتور ها بیاد یه انتن بزرگ نصب کنه؟ (حتی اگه هزینش هم زیاد باشه خودم پرداخت میکنم!)
    ویرایش توسط سیدرضا بازیار : October 13th, 2016 در ساعت 12:39
    دوستدار کتاب بلیان

12. تعداد تشکر ها از سیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin نمایش پست ها
    سلام

این موضوع به صورت علمی ثابت نشده است و این تصور مردم است که بدون داشتن اطلاعات تخصصی در زمینه پزشکی و یا حداقل مخابرات این قبیل موارد را به صورت شایعه منتشر می کنند ! همین امر سبب شده است که در بسیاری مناطق شهری و بعضاً روستایی مردم از نصب bts ها ممانعت می کنند و حتی درگیری های فیزیکی با تیم تکنسین نصب ایجاد می شود !
    مخالفت مردم در مناطقی خاص سبب ایجاد نقاط کور و تداخل و مشکلات شبکه برای کاربران می شود !

هر چند دقت داشته باشید در زمینه تائید ئ عدم تائید مشکل ساز بودن این آنتن ها برای سلامت انسان مقالات زیادی وجود دارد اما هیچ کدام به صورت 100% اثبات شده نمی باشند !

----------------

اپراتور ها نیز اگر آنتن 4g در منطقه ای نصب کنند تحت مالکیت 100% خودشان است و هیچ دسترسی و پورسانتی برای استفاده و فروش واگذار نمی کنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط n4ser نمایش پست ها
    گرامی امواج دکل های bts جزو امواج یون ساز نیست که در این صورت قادربه جذب در پوست نیست و امواج دکل های bts از حد استاندارد جهانی پایین تر است و امواج که یون ساز و خطر جدی دارد امواج رادیولوژی و سی تی اسکن و امواج اشعه ایکس است که جذب پوست شده سرطان پوستی ایجاد میکنم در معرض قرار گرفتن امواج رادیولوژی و از این قبیل پیش از حدودا ۱۲ ساعت میتواند خطر مرگ را به دنبال داشته باشد دوست عزیز سعی کنید بیشتر تحقیق کنید

Sent from my Lenovo K50a40

مضرات امواج مایکروویو که از دکل ها و گوشی های موبایل و دکل های مخابراتی مشابه و ... منتشر میشه صدها بار بصورت تجربی و علمی اثبات شده:

http://iliahealth.com/index.php?opti...cles&Itemid=88

http://www.theresearchpedia.com/rese...ages-of-mobile

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7...85%D8%AA%DB%8C
    باران که می بارد تو می آیی --*-- باران گل، باران نیلوفر
    باران مهر و ماه و آئینه --*-- باران شعر و شبنم و شبدر

14. تعداد تشکر ها از Kian به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)