نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سایت کارتون و فروش کارتون مشکل داره ؟؟!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    418
    تشکر شده در
    337 پست

53 سایت کارتون و فروش کارتون مشکل داره ؟؟!

سلام. یک سایت جامع کارتون رو دارم راه اندازی می کنم و استارت کار رو به صورت ازمایشی دیروز زدم
    میخواستم ببینم آرشیو کارتون راه بندازم + انیمیشن های جدید و دوبله شده بذارم و همینطور کارتون رو از طریق شاپ بفروشم مشکل داره ؟ گیر میدند ؟ ***** میکنند و میبرن منو نا کجا آباد ؟

| اولین و بزرگترین پایگاه بارگیری کارتون پارسی | آدرس سایت من هست ! خوشحال میشم کسی تجربه ای داره بگه

2. تعداد تشکر ها از ERfan.Taleghani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

پیش فرض پاسخ : سایت کارتون و فروش کارتون مشکل داره ؟؟!

اگه کارتونی که توسط شرکت های داخلی دوبله و پخش شده رو بزارید احتمال برخورد و پیگیری هست.
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    2,860
    تشکر شده در
    1,838 پست

سلام.. نه عزيز

مشكلي نداره

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    418
    تشکر شده در
    337 پست

این همه سایت مثل دانلود ها و غیره کارتون میذارند تو سایت هاشون هیچ مشکلی نداره !

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ERfan.Taleghani نمایش پست ها
    سلام. یک سایت جامع کارتون رو دارم راه اندازی می کنم و استارت کار رو به صورت ازمایشی دیروز زدم
    میخواستم ببینم آرشیو کارتون راه بندازم + انیمیشن های جدید و دوبله شده بذارم و همینطور کارتون رو از طریق شاپ بفروشم مشکل داره ؟ گیر میدند ؟ ***** میکنند و میبرن منو نا کجا آباد ؟

| اولین و بزرگترین پایگاه بارگیری کارتون پارسی | آدرس سایت من هست ! خوشحال میشم کسی تجربه ای داره بگه
    با سلام بهتون تبریک میگم
    اینشااله که موفق باشید در کار

والله من 3 ساله که این سایت زدم و هر روز همامروز و فردا دارم میکنم که استارت کنم ولی شده طلسم از 1 سال قبل از اینکه همچین دومینی ریجستر کنم تا بحال ولی باز تنبلی کردم تا اینکه بلاخره ریجسترکردم 3 سال پیش ول یهنوز استارت نخورده
    توی این مدت خیلی از ارشیوها از بین رفتن متاسفانه و لینکهاشون و دیگه که توی هیپچ اپلود سنتری هم نیست و همیهش خودم بخطار این تنبلی سرزنش میکنم که چرا بک اپ نگرفتم روی سرور
    بگزریم از این قضیه

اولین بانک کارتونهای قدیمی
    خواستید میتونیم با هم تبادل وهمکاری داشته باشیم اینشاله
    این سایت قرار هست که کارتونهای دهه 60 یا همون کارتونهای دوران کودکی را برای دانلود بزاره
    همانطور یکه میدونید توی سایتها اکثرشون فقط برای فروش هستند با سرچ اسم هر کارتون میشه این قضیه را متوجه شد ( و البته اکثر همونها هم در واقع کپچر شدهای قدیمی هستند که نسخه وی اس اچ بودن کس بوده که علاقمند بوده اون زمان از تلویزوینهای انالوگ اون قدیم رکورد کرده که امدن همونها را بصورت نسخهای خانگی دراوردن النا و میفروشن )تعدادکمی هست برای دانلود اونهای هم که لینک دانلودشون هست کیفیت کپچری هست یا فرمت flv و در کل در حد قسمتهای از قسمتهای کامل فقط جهت یاداوری دوران و خاطرات قدیم توی نت پخش شده
    ولی در سایتیکه قرار هست بلاخره طلسمش شکسته بشه و را اندازی بشه
    لینکهای که قرار هست برای دانلود اریه شود با کیفیت dvd 9 dvd 5 dvdrip هست که در نوع خودش بینظیره و باید بگم کم نظیره به عنوان مثال کارتون رامکال هست نسخه dvd9 با حجم 50 گیگ
    مایل بودین میتونبم با هم همکاری داشتیم باشم
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

8. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    418
    تشکر شده در
    337 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    با سلام بهتون تبریک میگم
    اینشااله که موفق باشید در کار

والله من 3 ساله که این سایت زدم و هر روز همامروز و فردا دارم میکنم که استارت کنم ولی شده طلسم از 1 سال قبل از اینکه همچین دومینی ریجستر کنم تا بحال ولی باز تنبلی کردم تا اینکه بلاخره ریجسترکردم 3 سال پیش ول یهنوز استارت نخورده
    توی این مدت خیلی از ارشیوها از بین رفتن متاسفانه و لینکهاشون و دیگه که توی هیپچ اپلود سنتری هم نیست و همیهش خودم بخطار این تنبلی سرزنش میکنم که چرا بک اپ نگرفتم روی سرور
    بگزریم از این قضیه

اولین بانک کارتونهای قدیمی
    خواستید میتونیم با هم تبادل وهمکاری داشته باشیم اینشاله
    این سایت قرار هست که کارتونهای دهه 60 یا همون کارتونهای دوران کودکی را برای دانلود بزاره
    همانطور یکه میدونید توی سایتها اکثرشون فقط برای فروش هستند با سرچ اسم هر کارتون میشه این قضیه را متوجه شد ( و البته اکثر همونها هم در واقع کپچر شدهای قدیمی هستند که نسخه وی اس اچ بودن کس بوده که علاقمند بوده اون زمان از تلویزوینهای انالوگ اون قدیم رکورد کرده که امدن همونها را بصورت نسخهای خانگی دراوردن النا و میفروشن )تعدادکمی هست برای دانلود اونهای هم که لینک دانلودشون هست کیفیت کپچری هست یا فرمت flv و در کل در حد قسمتهای از قسمتهای کامل فقط جهت یاداوری دوران و خاطرات قدیم توی نت پخش شده
    ولی در سایتیکه قرار هست بلاخره طلسمش شکسته بشه و را اندازی بشه
    لینکهای که قرار هست برای دانلود اریه شود با کیفیت dvd 9 dvd 5 dvdrip هست که در نوع خودش بینظیره و باید بگم کم نظیره به عنوان مثال کارتون رامکال هست نسخه dvd9 با حجم 50 گیگ
    مایل بودین میتونبم با هم همکاری داشتیم باشم
    سلام. خیلی هم خوب. میشه بیشتر توضیح بدید چه نوع همکاری؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)