صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: آموزش کار با پنل رسیلو

عضو انجمن upnull50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض آموزش کار با پنل رسیلو

سلام دوستان من آکانتمو تو رسیلو وریفای کردم 25 دلار هم دپوزیت کردم چطور می شه توی پنل رسیلو دامین جدید رجیستر کرد؟ از کدوم قسمتش باید این کار کنم؟ من دو سه تا دامین برای استفاده شخصی خودم می خوام ثبت کنم به عنوان رسیلر نمی خوام کار کنم

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,151
    تشکر تشکر شده 
    1,040
    تشکر شده در
    702 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش کار با پنل رسیلو

ابتدا شما باید از قسمت Customers یک Customer جدید ایجاد کنید و یا Customer پیش فرض ریسلو رو به نام خودتون ویرایش کنید (مثلا Mohammad Amiri). دقت داشته باشید که شما حتما باید یک Customer ایجاد کنید تا بتونید دامنه رو ثبت کنید. حالا چه شخص خود شما چه مشتری شما.

بعد از قسمت Products > Domains < Overview > Action > Register domain اقدام به ثبت میکنید. در قسمت Customer همان نامی که گذاشتید (Mohammad Amiri) رو قرار میدید و در قسمت Domain هم نام دامنه به صورت Example.com.

4. تعداد تشکر ها ازSaati به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saati نمایش پست ها
    ابتدا شما باید از قسمت Customers یک Customer جدید ایجاد کنید و یا Customer پیش فرض ریسلو رو به نام خودتون ویرایش کنید (مثلا Mohammad Amiri). دقت داشته باشید که شما حتما باید یک Customer ایجاد کنید تا بتونید دامنه رو ثبت کنید. حالا چه شخص خود شما چه مشتری شما.

بعد از قسمت Products > Domains < Overview > Action > Register domain اقدام به ثبت میکنید. در قسمت Customer همان نامی که گذاشتید (Mohammad Amiri) رو قرار میدید و در قسمت Domain هم نام دامنه به صورت Example.com.
    ممنون دوست عزیز خوشبختانه مشکل حل شد
    دو تا سوال دیگه دارم توی لیست قیمت هاش دو نوع قیمت مختلف زده مثلا" برای دامین .net یک قیمت 12 دلار داره یک قیمت 6 دلار الان که من این دامین را برای خودم ثبت کردم همون 12 دلار برام ثبت کرد در صورتی که من برای customer که ساخته بودم دامین را ثبت کردم چطوری می شه از تخفیف هاش استفاده کرد؟
    سوالم دومم: آیا می شه از پنل رسیلو برای دامین شخصی استفاده کرد؟ منظورم بدون رسیلر بودن
    چون من دیشب همین سوال در مورد روش رجیستر کردن دامین را ازشون پرسیدم و گفتم و برای استفاده شخصیم می خوام الان ازم پرسیده که در این لحظه برای استفاده شخصی می خوای یا کلا" برای استفاده شخصی می خوای؟ گفته رسیلو ستاپ شده برای رسیلر ها چی جوابشو بدم؟ اگه بگم فقط الان برای استفاده شخصی می خوام ممکنه بعدا" آکانتمو چک کنن؟ اینجا کسی هست که فقط از پنل رسیلو برای برای دامین های شخصی استفاده کنه؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    91
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    97 پست

سلام بله تقریبا بنده استفاده شخصی ازش دارم البته چندتا مشتری دارم ولی بیشتر برای خودم اوکی میکنم
    شما نباید میگفتی
    بگو باشه اوکی میکنم
    اون آفرها هم باید بهشون بگی برات اوکی کنن
    ولی به دردت نمیخوره چون ماهیی حداقل 30تا دومین اینا باید ثبت کنی!
    البته 30رو همینجوری گفتم شما تیکت بزن بهت میگن جدا جدا
    البته فکر میکنم تو سایتشم هست اگه انگلیسیت خوب باشه میتونی ببینی
    شاد باشید

7. تعداد تشکر ها از ehsanyeganeh به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,151
    تشکر تشکر شده 
    1,040
    تشکر شده در
    702 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط upnull50 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز خوشبختانه مشکل حل شد
    دو تا سوال دیگه دارم توی لیست قیمت هاش دو نوع قیمت مختلف زده مثلا" برای دامین .net یک قیمت 12 دلار داره یک قیمت 6 دلار الان که من این دامین را برای خودم ثبت کردم همون 12 دلار برام ثبت کرد در صورتی که من برای customer که ساخته بودم دامین را ثبت کردم چطوری می شه از تخفیف هاش استفاده کرد؟
    سوالم دومم: آیا می شه از پنل رسیلو برای دامین شخصی استفاده کرد؟ منظورم بدون رسیلر بودن
    چون من دیشب همین سوال در مورد روش رجیستر کردن دامین را ازشون پرسیدم و گفتم و برای استفاده شخصیم می خوام الان ازم پرسیده که در این لحظه برای استفاده شخصی می خوای یا کلا" برای استفاده شخصی می خوای؟ گفته رسیلو ستاپ شده برای رسیلر ها چی جوابشو بدم؟ اگه بگم فقط الان برای استفاده شخصی می خوام ممکنه بعدا" آکانتمو چک کنن؟ اینجا کسی هست که فقط از پنل رسیلو برای برای دامین های شخصی استفاده کنه؟
    تخفیف هایی که روی بعضی پسوندها وجود داره برای Domain Growth Program هستش که شما باید به ریسلو تعهد بدید در ماه مثلا 50 دامنه از پسوند خاصی رو به ثبت میرسونید (ممکنه برای بعضی پسوندها تعداد متفاوت باشه). اگر استفاده شخصی دارید و کمتر از این مقدار دامنه ثبت میکنید نمیتونید از این تخفیف های خاص بهره مند بشید.

استفاده شخصی یا استفاده برای ارائه دامنه به مشتری زیاد مهم نیست. شما یک کاستومر به نام خودتون ایجاد میکنید و دامنه های شخصی رو به نام خودتون ثبت میکنید. اگر در اینده خواستید به مشتری ارائه بدید هم مشکلی نیست. البته ممکن هست بپرسن شما شرکت دارید یا نه ...

9. تعداد تشکر ها ازSaati به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saati نمایش پست ها
    تخفیف هایی که روی بعضی پسوندها وجود داره برای Domain Growth Program هستش که شما باید به ریسلو تعهد بدید در ماه مثلا 50 دامنه از پسوند خاصی رو به ثبت میرسونید (ممکنه برای بعضی پسوندها تعداد متفاوت باشه). اگر استفاده شخصی دارید و کمتر از این مقدار دامنه ثبت میکنید نمیتونید از این تخفیف های خاص بهره مند بشید.

استفاده شخصی یا استفاده برای ارائه دامنه به مشتری زیاد مهم نیست. شما یک کاستومر به نام خودتون ایجاد میکنید و دامنه های شخصی رو به نام خودتون ثبت میکنید. اگر در اینده خواستید به مشتری ارائه بدید هم مشکلی نیست. البته ممکن هست بپرسن شما شرکت دارید یا نه ...
    دوست عزیز به فرض اگر من بخوام سه تا دامین ثبت کنم ولی برای هر کدوم از این دامین یک customer جداگانه بسازم که مشخصات این customer ها هیچ کدوم مشخصات خودم نباشه یعنی اون مشخصاتی که برای ساخت اکانت رسیلو استفاده کردم نباشه در این صورت بعدا" می تونم این دامین ها را به یک registrar دیگه منتقل کنم؟

عضو جدید majid rostami آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    222
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    96 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط upnull50 نمایش پست ها
    دوست عزیز به فرض اگر من بخوام سه تا دامین ثبت کنم ولی برای هر کدوم از این دامین یک customer جداگانه بسازم که مشخصات این customer ها هیچ کدوم مشخصات خودم نباشه یعنی اون مشخصاتی که برای ساخت اکانت رسیلو استفاده کردم نباشه در این صورت بعدا" می تونم این دامین ها را به یک registrar دیگه منتقل کنم؟

بله شما موقع انتقال نیاز به کد انتقال (Authorization code) دارید و میتونید خیلی راحت دامنه رو به رجیسترار دیگه ای منتقل کنید ( همراه انتقال باید یک سال هزینه تمدید رو هم پرداخت کنید که هم دامنتون تمدید میشه و هم منتقل میشه )
    بیشتر مردم منتظر فرا رسیدن سال نو هستند

تا دوباره به عادت های کهنه مشغول شوند ...

12. تعداد تشکر ها از majid rostami به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majid rostami نمایش پست ها
    بله شما موقع انتقال نیاز به کد انتقال (Authorization code) دارید و میتونید خیلی راحت دامنه رو به رجیسترار دیگه ای منتقل کنید ( همراه انتقال باید یک سال هزینه تمدید رو هم پرداخت کنید که هم دامنتون تمدید میشه و هم منتقل میشه )

دوست عزیز من منظورم این بود که اگر سه تا کاستیومر با سه تا اسم مختلف بسازم که هیچ کدوم شبیه اسم اصلی آکانت رسیلوی خودم نباشه و دامین ها را با اون اسامی رجیستر کنم باز هر موقع بخوام می تونم منتقلشون کنم به رجیسترار دیگه؟ یعنی تو این شرایط باز مالکشون محسوب می شم؟

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

بله میتونید منتقل کنید فقط معمولا یک ایمیل تایید برای ایمیل هایی که برای اون سه دامنه تعریف کردید ارسال میشه. و یکی هم کد انتقال رو درخواست میکنن که دست خودتون هست. از این نظر مشکلی وجود نداره.
    فقط قوانین رجیسترار ها رو دقت کنید تا به مشکل نخورید. یعنی ممکنه یه زمانی کارت شناسایی یا پاسپورت برای سه نام که ثبت کردید درخواست کنن!
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

15. تعداد تشکر ها از kool به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kool نمایش پست ها
    بله میتونید منتقل کنید فقط معمولا یک ایمیل تایید برای ایمیل هایی که برای اون سه دامنه تعریف کردید ارسال میشه. و یکی هم کد انتقال رو درخواست میکنن که دست خودتون هست. از این نظر مشکلی وجود نداره.
    فقط قوانین رجیسترار ها رو دقت کنید تا به مشکل نخورید. یعنی ممکنه یه زمانی کارت شناسایی یا پاسپورت برای سه نام که ثبت کردید درخواست کنن!

ممنون دوست عزیز من چطور می تونم مشخصاتی را که موقع ثبت نام توی رسیلو وارد کردم توی پنل رسیلو پیدا کنم؟ منظورم آدرس و شماره تلفن هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)