سلام دوستان عزیز وقت بخیر
عیسی نورانی هستم از سایت سئو گرین با حدود 10 سال تجربه در زمینه های مختلف وب

هدفم از باز کردن این موضوع فراهم کردن بستر مناسب برای فعالان حوزه هاستینگ و حتی سایر حوزه ها هست. در اینجا مجموعه مفاهیم و مقالاتی که میتونه به شما کمک کنه تا رتبه سایتتون رو در گوگل بالا بیارید ارائه میشه.
من سعی م بر این خواهد بود که مطالب رو بصورت ترتیبی و سلسله مراتبی در زیر قرار بدم. چون سوال خیلی از کاربران این هست که سئو رو از کجا شروع کنم؟!

01 - سئو چیست : مجموعه مفاهیمی که در سئو و بهینه سازی سایت اهمیت دارند.
02 - کلمات کلیدی : یکی از مهمترین اقدامات قبل از تولید محتوا انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سایت است.
03 - بازاریابی محتوا : یکی از بهترین راهکارها برای رسیدن به حجم انبوهی از کاربران که مستعد تبدیل به مشتری هستند.
04 - برچسب ها در وردپرس : با توجه به اینکه بسیاری از سایت ها استفاده درستی از تگ های وردپرس ندارند مطالعه این مقاله توصیه می شود.
05 - چگونه سایت بسازیم : مطلبی خارج از چهارچوب اما مهم و قابل استفاده.
06 - برندینگ : مجموعه راهکاری برند سازی و ایجاد برند
07 - ثبت سایت در گوگل : اگر با ثبت کردن سایت در گوگل آشنایی ندارید مطالعه این مطلب به شما توصیه می شود.
08 - تاثیر عمر دامنه در سئو : مطالعه این مقاله به کسانی که سایت خود را به تازگی راه اندازی کرده اند بیشتر توصیه می شود.
09 - تاثیر محتوای تکراری در سئو : حتما مطالعه نمایید.
10 - ریدایرکت : آموزش مهم در مورد ریدایرکت ها مخصوصا ریدایرکت 301
11 - تاثیر هاست بر سئو : پیشنهاد مطالعه برای کاربران و قابل توجه فعالان محترم در زمینه هاست
12 - تفاوت برگه و نوشته در وردپرس : پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنید.
13 - آموزش سئو وردپرس : در این مقاله در مورد سئو وردپرس توضیحات خوبی داده شده است.
14 - رتبه الکسا : در این مقاله به رنک الکسا پرداخته شده است. موضوعی که ابهامات بسیاری در مورد آن وجود دارد.
15 - بهبود رتبه سایت : در این مقاله به انواع روش های ارتقا رتبه سایت در گوگل اشاره شده است.
16 - توضیحات متا : توضیحات سایت برای جذب کاربر از نتایج گوگل بسیار مهم است.
17 - بک لینک : در این مقاله در مورد اینکه خرید بک لینک کار درستی است یا خیر؟ بحث شده است.
18 - در حال تکمیل ...

توجه : لطفا اگر سوال یا ابهامی دارید آنرا مطرح کنید تا به شما پاسخ داده شود.
همچنین اگر درخواست مقاله برای موضوع خاصی را دارید اطلاع دهید.

با تشکر و آرزوی موفقیت