صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: راهنمایی کنید : نحوه اضافه کردن یوزرنیم پسوورد به لینک های دانلودی برای کاربران VIP در هاست Cpanel

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

53 راهنمایی کنید : نحوه اضافه کردن یوزرنیم پسوورد به لینک های دانلودی برای کاربران VIP در هاست Cpanel

سلام دوستان عزیزم
    هاست دانلودی تهیه کردم که میخوام برای سرویس vip ازش استفاده کنم ، میبایست طوری باشه که هرچیزی که در این هاست آپلود میشه ، تنها بوسیله یوزرنیم پسوورد دانلود بشه ...

شما چه پیشنهادی دارید ؟ دقیقا باید چیکار کنم ؟
    خیلی از سایت های دانلود رو دیدم که سریعا به صورت آنلاین اکانت رو میفروشن و همون لحظه تحویل میدن و سر مثلا یک ماه نیز اکانته غیرفعال میشه و می بایست یا تمدید کنن یا اکانت جدید خریداری کنند ...

پرداخت آنلاین هم از جی پال خریداری کردم و می بایست چه کنم میشه توضیح بدید ... ؟

در کل ممنون میشم نحوه اجرای این پروسه رو بفرمایید و اگه میتونید انجام بدید راهنماییم کنید.

پیشاپیش ممنونم از شما دوستان عزیزم

2. # ADS

عضو انجمن mgp.co.ir آواتار ها
    قم میدان جانبازان،ابتدای بلوار نیایش،ساختمان شهروند
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    885
    تشکر شده در
    714 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی کنید : نحوه اضافه کردن یوزرنیم پسوورد به لینک های دانلودی برای کاربران VIP در هاست Cpanel

پیام خصوصی شد .
    میزبان گستر پرداز | ارائه دهنده خدمات متمایز
    موبایل و تلگرام : 09121532966

4. تعداد تشکر ها از mgp.co.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی کنید : نحوه اضافه کردن یوزرنیم پسوورد به لینک های دانلودی برای کاربران VIP در هاست Cpanel

ممنون از شما ، شرایط شما قابل انجام برای بنده نیست.

دوستان ، صرفا میخوام مثلا یه سری یوزرنیم پسوورد به Cpanel هاستم بدم که بعد از پرداخت ، این یوزرنیم پسوورد رو بده به طرف ( حالت کارت شارژ که بعد از خرید ، شماره شارژ رو برای طرف نمایان میکنه ) با این تفاوت که بعد از پرداخت ، یوزرنیم پسوورد VIP رو به کاربر نشون بده و ایمیل کنه و بعد از مدت VIP مثلا یک ماه نیز منقضی بشه ... همین ...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

عضو انجمن mizbanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

سلام برای خرید اکانت وی ای پی از اسکریپت فرر استفاده کنید برای وی ای پی کردن هم پیشنهاد میکنم وی پی اس بخرید من براتون بصورت رایگان وی ای پی میکنم .
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

7. تعداد تشکر ها ازmizbanwebhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن Bullet-Vps.us آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    270
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    135 پست

اسکریپت persian vip هم چیز خوبی هست . امتحان کنید شاید به کارتون اومد .
    اسکریپت فارسی دانلود ویژه Persian VIP Download نسخه 1.2 | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت

9. تعداد تشکر ها از Bullet-Vps.us به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbanwebhost نمایش پست ها
    سلام برای خرید اکانت وی ای پی از اسکریپت فرر استفاده کنید برای وی ای پی کردن هم پیشنهاد میکنم وی پی اس بخرید من براتون بصورت رایگان وی ای پی میکنم .
    سلام ، درسته میشه از فرر استفاده کرد اما برای وی ای پی کردن و اینکه همون موقع پرداخت ، فرر بتونه یوزرنیم پسووردی تحت اختیار کاربر بده که اعتبارش از همون موقع شروع بشه یه مقدار سخت میکنه کار رو ...

شما لطف دارید نسبت به من ، میشه بفرمایید چطور VIP میکنید با VPS و چرا VPS ?

نقل قول نوشته اصلی توسط Bullet-Vps.us نمایش پست ها
    اسکریپت persian vip هم چیز خوبی هست . امتحان کنید شاید به کارتون اومد .
    اسکریپت فارسی دانلود ویژه Persian VIP Download نسخه 1.2 | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت
    ممنون دوست عزیزم ، درسته این اسکریپ کار میکنه اما این اسکریپت تنها برای ساخت یوزرنیم و پسوورد و محدودیت سازی هستش و فروش مانند فرر نداره که با پرداخت آنلاین بشه بهش متصل کرد ...

اسکریپ Freer و ماژول جی پال ( که از این سایت اکانت دارم ) و Persian VIP Downloader رو دانلود کردم ...

چطور میشه کاری کرد که کاربر ابتدا سرویس خودش رو در Freer انتخاب کنه ، در جی پال توسط Freer پرداخت کنه و در بازگشت به Freer ، پرشین وی ای پی وارد عمل بشه و اکانت مثلا یک ماهه رو بسازه و بهش بده ، و از اون تاریخ ، یکماه بعد اکانت غیرفعال بشه ...

میشه توضیح بدید ؟ و اینکه آیا شما دوستان میتونید این مساله رو روی سرور من راه اندازی کنید ؟ و هزینه اش چقدر هستش ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    129
    تشکر شده در
    113 پست

دوست عزیز مثلا منقضی شدن میتونم بگم کار سختیه وفکر نکنم کسی ازین سایتایی که وی آیپی میدن خود به خود منقضی بشن
    شما اون اسکریپت پرشین و نصب میکنی یوزراتو میسازی توش مثلا یه ماه 3 ماهه و...
    بعد میری یه جا دیگه اسکریپت فریر رو نصب میکنی و لیست یوزرو پسورداتو میدی بهش و بسته تعیین میکنه براش 1 ماهه 3 ماهه و....
    وقتی کاربر یوزرو وپس ورد و میخره همون موقع بهش داده میشه و میتونه برای دانلودش استفاده کنه
    برای منقضی شدن سر موعد هم فقط یه راه داره که وقتی یکی یوزرو خرید تو اسکریپت فریر زمان خریدش به شما نشون داده میشه اونو یه جا یاداشت کنید و یه ماه بعدشو خودتون حساب کنید وقتی به 1 ماه رسید خودتون دستی غیر فعالش کنید

12. تعداد تشکر ها از shangoli به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

آقا سایت YekMovie رو اگه دیده باشید ، به صورت آنلاین پرداخت انجام میشه ، سپس یوزرنیم پسوورد رو تحویل میده ، و کاربر رو برای فعالسازی یوزرنیم پسوورد به این سیستم راهنمایی میکنه :

*** 2 Center - Login to xed panel

و پس از اولین بار لوگین در این سیستم ، یوزرنیم مثلا یک ماهه فعال میشه ...
    اینطور هم نیست که مثلا تنها یک ماهه داشته باشه و دو ماهه و ... هم داره ، با این حال این سیستم فوق تشخیص میده یوزرنیم پسوورده چندماهه است و بعد از لوگین اولیه ، به همون مقدار اعتبار میده به کاربر ...

چطور میشه چنین سیستمی رو پیاده کرد ؟

چون نمیشه همیشه آنلاین بود و دید سیستم چه یوزرنیم پسووردی رو به چه کاربری داده و یادداشت کرد و بعد از اون مدت دستی فعال کرد ، یه دردسرها و اذیت شدن های همیشگی ای رو داره ... و مثلا یک روز نیاییم برنامه بهم میریزه ...

اما با سیستمی که مثلا همین یک مووی داره همه چیز اتوماتیک انجام میشه ...
    ویرایش توسط baranbax : May 26th, 2013 در ساعت 00:16

عضو انجمن alimo203 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    428
    تشکر شده در
    325 پست

يك سرور با اكانتينگ IBSng و ويرچوال فرير براي فروش اكانت ها
    هاستـــ دات ای ار (شرکت پارسیان ثبت 269 )
    فروش سرور مجازی از ایران و انگلستان ( با منابع اختصاصی) ، هاست لینوکس ، فایل هاستینگ ، رادیو هاستینگ و ثبت دامنه
    تماس بگیرید : 5163 200 0913

15. تعداد تشکر ها از alimo203 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alimo203 نمایش پست ها
    يك سرور با اكانتينگ IBSng و ويرچوال فرير براي فروش اكانت ها
    خب میشه راهنمایی کنید چطور میشه با IBSng و Freer اکانت ساخت و به کاربر داد ؟ فکر میکنم با این دوتا بشه اکانت رو ساخت و به کاربر داد ، اینکه به سرور دانلود وصل بشن چطور انجام میشه ...
    شما از نحوه راه اندازی کامل این سیستم اطلاع دارید ؟ که هم لینک های هاست دانلود محدود به یوزرنیم های IBSng بشن و هم IBSng محدودیت زمان رو تعیین کنه به صورت اتوماتیک و هم این اکانت ها توسط Virtual Freer به فروش بره ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)