صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 110

موضوع: جی پل

عضو جدید asiahosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    164
    تشکر شده در
    103 پست

پیش فرض پاسخ : جی پل

نقل قول نوشته اصلی توسط MizbanVps نمایش پست ها
    دوستان تمامی درگاه های جی پال دیروز قطع شده و دیگه کار نمیکنه ولی من اینو میدونم که ایشون رفیق شتاب دات بیز بودشه و یکی از اشناهاشون بودش

شتاب دات بیز و جی پال به ظاهر با هم دشمن بودن ولی در اصلا با هم رفیق شیش بودن

شتاب دات بیز هم کلاهبرداری کردش

ایشون هم همینطور کلاه برداری کردش

من هم حدود 500 هزارم دستش هستش هیچ خبری هم ازشون نیستش

بعد یک مدت هم غیب میشن چند ماه دیگه یک سایت جدید میارن بالا و باز فعالیت میکنن کی به کی هستش

بهترین موقعه سال اسفند هستش چون تراکنش ها میره بالا فکر کنم راحت چند صد ملیونی به جیب زده باشن

به هر حال نباید این هم مثل شتاب دات بیز کوتاه بیایم باید بریم پدرشو در بیاریم فتا الان خیلی قوی شده 2 سوت از حلقومش در میاره به حق این شب های عزیز چرک بشه خرج دوا و دکتر بشه برای ما پول کار بودش پول پیلتر شکن نبودش
    با سلام من از شتاب . بیز استفاده میکردم اما بهش اعتماد نمیتونستم کنم و رفتم جهان پای و راضی هستم
    موفق باشید

Asiahosting.org - خدمات میزبانی وب حرفه ای داخلی

2. # ADS

عضو جدید sinakhan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    143
    تشکر شده در
    85 پست

این قضیه واقعا داره خنده دار می شه!

خیلی عجیبه که خودتون می فرمایید پلیس فتا قوی هست و توی این مسائل جدی عمل می کنه ولی کسی نمی ره شکایت کنه ! حداقل یه زنگ بزنید به پلیس فتا !

من هنوز ندیدم توی این انجمن کسی بیاد بگه که رفتم بابت واریز نشدن پولم شکایت کنم و یا اینکه اقدام قانونی رو انجام داده باشه و نتیجه رو بیاد اینجا بگه ، ماشااالله تعداد مال باخته ها هم که کم نیست! ظاهراً مبالغ هم زیاده است. از چند هزار تومان تا چند میلیون تومان!

باز میان اینجا مطرح می کنید که به پولتون برسید؟

به نظر من نیاز هم نیست که گروهی بروید شکایت کنید، فقط کافی است همین فردا هر کی یه تماس بگیره با پلیس فتا و جریان رو توضیح بده ، وقتی تعداد تماس ها زیاد بشه ، خیلی بیشتر قضیه توسط فتا دنبال می شه (و البته بعدش مراجعه حضوری بعد از تماس هم حتماً لازمه)

موفق باشید
    من ازش راضی ام https://www.serverpars.com

4. تعداد تشکر ها از sinakhan به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sinakhan نمایش پست ها
    این قضیه واقعا داره خنده دار می شه!

خیلی عجیبه که خودتون می فرمایید پلیس فتا قوی هست و توی این مسائل جدی عمل می کنه ولی کسی نمی ره شکایت کنه ! حداقل یه زنگ بزنید به پلیس فتا !

من هنوز ندیدم توی این انجمن کسی بیاد بگه که رفتم بابت واریز نشدن پولم شکایت کنم و یا اینکه اقدام قانونی رو انجام داده باشه و نتیجه رو بیاد اینجا بگه ، ماشااالله تعداد مال باخته ها هم که کم نیست! ظاهراً مبالغ هم زیاده است. از چند هزار تومان تا چند میلیون تومان!

باز میان اینجا مطرح می کنید که به پولتون برسید؟

به نظر من نیاز هم نیست که گروهی بروید شکایت کنید، فقط کافی است همین فردا هر کی یه تماس بگیره با پلیس فتا و جریان رو توضیح بده ، وقتی تعداد تماس ها زیاد بشه ، خیلی بیشتر قضیه توسط فتا دنبال می شه (و البته بعدش مراجعه حضوری بعد از تماس هم حتماً لازمه)

موفق باشید
    پلیس فتا هیچ غلطی نمیتونه بکنه شما فکر کردین با تماس تلفنی با پلیس فتا اصلا کسی حاضر جوابتون رو بده که حالا بخواین مساله رو مطرح کنید یا نکنید؟
    قبلا هم گفتم دوباره هم میگم هیچ کدومتون نمیتونید از طریق قانونی به پولتون برسید حتی اگه ۱۰۰ نفری هم برید پلیس فتا شکایات کنید آخرش خودتون میفهمید اینجا مملکت ***اس و پلیس فتایی ها هم خیلی هاشون دستشون با ***ا تو ی کاسس
    پلیس فتا قوی شده؟ جک میگی عمو ته تهش میتونن چند تا از اینایی که فیک پیج میسازن رو بگیرن بیارن تو تلویزیون به اسم هکر نشون بدن

6. تعداد تشکر ها از amir.ali.janbazi به دلیل پست مفید

عضو انجمن mobinhost.in آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    1,531
    تشکر شده در
    1,320 پست

دوستان عزیز تعداد زیادی از مشتریان من با این درگاه کار می کردند و پولشون رو گویا این دوستان جی پال خوردن

شاید قوانین خیلی قوی وجود نداشته باشه در این زمینه ها . اما وقتی اثبات کلاهبرداری اینقدر اسان هست همه با هم جمع بشید تا حقوق خودتون رو بگیرید

از این نترسید که قند شکت می فروشید اکثرا . بالاخره برای اون هم هزینه کردید و نسبت به مشتریانتون می بایست متعهد باشید

دوستان شما اگر قند شکن بفروشید تا زمانی که شاکی خصوصی ندارید کسی باتون کاری نداره پس نترسید

پلیس فتا به دنبال کسایی هست که شاکی خصوصی دارند . اگر حداقل 3-4 نفرتون شکایت بکنید یقینا به پولتون می رسید

این اقای ممیز عادل در اینترنت چند جایی نام و نشان خودش رو گذاشته

تنها در صورتی که در ایران نباشه می تونه پول هارو نده که اونم بعید می دونم
    چون 2-3 هفته هست گویا گوشی خاموش نشده و وقتی روشنه یعنی کسی شارژ می کنه و درنتیجه کسی هست که هنوز در این سیستم حضور داشته باشه

دوستان اگر کار قانونی می کن که دیگه اصلا نگران نباشند

لطفا بیاید و اجازه ندید که اینقدر راحت کسی حقمون رو بخوره . اگر شما 1 ساعت سرورتون قطع بشه این همه خودتون رو به اسمون و زمین می کوبید که مشتریم پرید و اینطور و اونطور شد و قهر می کنید
    حالا که به اندازه پول 1 سال سرورتون ازتون خورده این طرف
    به دنبال گرفتن حق باشید

من هم حاضرم در این راه اول خودم پیش قدم باشم اگر پایه ای وجود داره که بیاد با هم قرار بزارم و بریم فتا .

8. تعداد تشکر ها ازmobinhost.in به دلیل پست مفید

عضو جدید sinakhan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    143
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.ali.janbazi نمایش پست ها
    پلیس فتا هیچ غلطی نمیتونه بکنه شما فکر کردین با تماس تلفنی با پلیس فتا اصلا کسی حاضر جوابتون رو بده که حالا بخواین مساله رو مطرح کنید یا نکنید؟
    قبلا هم گفتم دوباره هم میگم هیچ کدومتون نمیتونید از طریق قانونی به پولتون برسید حتی اگه ۱۰۰ نفری هم برید پلیس فتا شکایات کنید آخرش خودتون میفهمید اینجا مملکت ***اس و پلیس فتایی ها هم خیلی هاشون دستشون با ***ا تو ی کاسس
    پلیس فتا قوی شده؟ جک میگی عمو ته تهش میتونن چند تا از اینایی که فیک پیج میسازن رو بگیرن بیارن تو تلویزیون به اسم هکر نشون بدن

بنده نیاز ندارم چیزی رو به شما ثابت کنم یا بخوام از پلیس و ... دفاع کنم و عقایدتون هم برای خودتون محترمه.

نمونه های زیادی بوده که برای بنده و دوستان دیگر در همین انجمن پیش اومده و از طریق پلیس فتا حل شده، حتی امسال موردی برای خودم پیش اومده بوده که با تماس تلفنی توی 3-4 ساعت حل شد، چون مورد مهم بود مستقیما با سرهنگی صحبت کردم (که اسمش رو نمیارم) و ظاهراً از ارشد های اون سازمان حساب میشد.

حالا اگه شما فکر می کنی با اومدن به این انجمن و ادامه این بحث ها این مشکل حل می شه، که امیدوارم مشکل حل بشه ولی اگر جای شما بودم، یا دنبال این جریان رو به صورت قانونی می گرفتم یا دیگه درموردش صحبت نمی کردم!

اگر دوست دارین خود صاحب سایت رو پیدا کنید ، ظاهراً از آدرس کرج و شرکت تهرانشون به جایی نمی رسید!

البته در تاپیک دیگری خواندم که تلفن یکی از کاربرا رو جواب داده و گفته مشکل از بانک مرکزی و شاپرکه و حل می شه !! حالا می تونید صبر کنید تا شاید حل شه !!
    من ازش راضی ام https://www.serverpars.com

10. تعداد تشکر ها ازsinakhan به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

دوستان من هم از ایشون 1.800 طلب دارم و چیز پی ان هم میفروختم ، فردا حتما از ایشون شکایت میکنم و سعی میکنم تا قبل از عید بتونم حساب های ایشون و ... رو مسدود کنم

این رو هم بخونید بد نیست به دردتون میخوره
    اول برید تعداد شاکی ها رو مشخص کنین و بدونین چند نفر واقعا قصد شکایت دارند.
    به دادسرای مربوطه مراجعه کنید.بعد باید متن دادخواست خود را تهیه نمایید . در این مرحله سعی نمایید بسیار بسیار ساده مشکل خود را عنوان نمایید از بکار بردن اصطلاحات فنی و حتی ماده قانونی با تشریح و تفسیر بپرهیزید این کار در آینده لازم است و برای مرحله اول نیاز نیست
    چند نکته :

قبل از ورود میباید از دو در پوشه تهیه کنید
    همین متن نامه میباید در فرم های مخصوص نوشته شود که میرزا بنویس ها دم در براتون همین متن را مینویسند فقط توجه داشته باشید از خودشون چیزی ننویسند که گرفتارتون میکنه
    بهتره همین متن را هم تایپ شده در پرونده قرار بدید چون سر دادیار شلوغه و این ها هم بد خط مینویسند به دادیار بگید که متن تایپ شده همون نقاشی هست که میراز بنویس مربوطه نموده است
    پس از پر نمودن شکایت در فرم مخصوص باید تمبر هم باطل کنید که دم در دادسرا این کار را انجام میدهند

با نامه دریافتی میباید به پلیس فتا مراجعه کنید اما توجه داشته باشید که از دید قانون ایران همه بیگناهند مگر انکه خلافش ثابت بشه لذا قبل از آنکه به پلیس مراجعه نمایید از صفحاتی که جرم در ان ها اتفاق افتاده است پرینت بگیرید ( بهتر است رنگی باشد )
    فایل های اصلی خود را درون یک سی دی کپی نمایید و ضمیمه نمایید .
    از تمامی برگ ( دادخواست + نامه دادیاری ) 2 سری کپی تهیه نمایید و یک پوشه و 2 عدد گیره نیز برای پانچ نمودن از قبل همراه خود داشته باشید . یکسری از کپی ها را برای خود نگه دارید
    به کاری که انجام میدهید اطمینان داشته باشید ! این مورد از همه مهم تر است چرا که همانطور که ابتدای این مبحث گفته شد پلیس هم باید بداند که شما به شکایتتان اطمینان دارید زمانی که وارد پلیس فتا میشوید و نامه دادیاری را تحویل میدهید در پوشه ای قبلا تهیه نموده اید مورد باز جویی قرار میگیرید .
    قبل از هر چیزی به شما بگویم که لزوما شما حق ایراد اتهام ندارید این مورد بعدها ممکن است به ضرر شما تمام شود

با طی تمامی مراحل پلیس فتی برای کلانتری محل سکونت متهم احضاریه سایت میکند شما میتوانید از خود پلیس بخواهید که خودشان متهم را احضار کنند و یا برگه را بگیرید و به کلانتری محل مراجعه و سرباز بگیرید و متهم را احضار کنید

اگر آدرس متهم را داشته باشید به کلانتری که وی در ان سکونت دارد مراجعه نمایید و با ارائه برگه احضاریه به دایره قضایی ازشون سرباز بگیرید و به محل سکونت متهم مراجعه نمایید . وقتی با سرباز به سراغ متهم رفتید 2 حالت پیش میاید
    حالت اول متهم برگه را میگیرد و ابلاغ انجام میشود که طی آن 3 روز وقت دارد به پلیس فتی جهت ارائه توضیح مراجعه نماید
    حالت دوم از دریافت برگه خود داری میکند که برای شما خیلی بهتر است چرا که به مجرمیت خود اعتراف مینماید و شما میتوانید حکم جلبش را بگیرید
    توجه داشته باشید در این مرحله به هیچ عنوان با متهم درگیر نشوید و حتی اگر هم چیزی به شما گفت خیلی راحت بگذرید هرگونه درگیری میتواند برای شما در آینده ضرر داشته باشد

اگر متهم طی 3 روز به پلیس مراجعه نمود که هیچ اما اگر مراجعه ننمود خودشان جلب وی را میگیرند .در این مرحله هم باز پلیس شما میخواد و سعی میکنه مشکل را همانجا حل کنه اگر شما کماکان مصر باشید پرونده تکمیل و به دادیاری ارسال میشه

در این مرحله چند تا نکته هست که باید متذکر بشم تا این جای کار همه چیز دسته شما بود از این جا به بعد همانطور که در قانون هم پیش بینی شده جرم عمومی اتفاق افتاده یعنی اگر پرونده به دادگاه بره شما بعدا هم رضایت بدید بار هم ممکنه متهم بره زندان و ... حالا این با شما است که تصمیم بگیرید واقعا راضی به این کار هستید یانه راضی به اینکه برای متهم سوء سابقه درست کنید و ..... این مورد مهمی است چون از اینجا به بعدش دیگه دست شما نخواهد بود نهایتا شما میتونید از شکایت خودتون صرف نظر کنید . اما پرونده جریان خواهد داشت

اگر زمانی که شما را در پلیس فتی خواستند و متهم هم آنجا بود قائدتا یکسری از چیزها را در دفاع از خودش میگه هر جا که احساس کردید که بعد ها نمیتونه این دفاعیات را ثابت کنه از مسئول پرونده بخواهید ان را در پرونده ثبت کنه . این گونه موارد خیلی به زیرکی شما بستگی داره و فراموش نکنید که اصلا نیاز نیست عصبانی بشید حق باشما است در حال گرفتن ان هستید عصبانی شدن هم نداره
    در این قسمت پلیس از شما میخواد که فردای ان روز به اتفاق متهم در دادیاری و یا خود مقر پلیس حاضر بشید

ایتدا تمام قوانین را مطالعه نمایید . بسیار خوب این مرحله ، مرحله ای است که شما میتوانید مفصلا تمامی موارد قانونی را با ذکر دلیل برای دادیار ذکر کنید مثلا وقتی دارید به ماده ای استناد میکنید متن ماده وارده هم بنویسید قاضی نمیتونه همه قانون ها را به یاد داشته باشه برای همین تا متن ماده را میبینه متوجه میشه منظور شما چیست . در این متن شما هر ادعایی هم میتونید داشته باشید دقت کنید ادعا و نه اتهام . مثلا بگید من x تومان ضرر کردم و .... اما دقت کنید که اتهام بی مورد نزنید نکته مهم دیگری که در این رابطه هم وجود داره اینکه فرض نکنید چون شاکی هستید قاضی باید با شما رفتار دیگه ای داشته باشه اصولا در شریعت اسلامی رفتار قاضی با هر 2 طرف یکسان است اینکه شما حق را بخودتون میدید لزوما معناش این نیست که قاضی هم به شما حق بده . این شما ئید که میباید مستدل اثبات کنید صاحب حقید . متهم میتونه بگه من از همه چیز بی اطلاعم و این شماییئ که باید به قاضی اثبات کنید که وی اطلاع داشته است . برای این کار هم باید از قبل برنامه داشته باشید و موارد خود را بخش بندی کنید و از قبل هم برای سئوالات قاضی جواب آماده داشته باشید.

یک نکته دیگه هم باید متذکر بشم . ببینید اگر قاضی سئوالی از شما کرد که جواب ان منجر به اتهام به متهم میشد تنها کافی است بگید من از نحوه ان بی اطلاعم و از دادگاه میخوام در صورت صلاحدید دستور تحقیق بده همین کافیه .
    در این مرحله دادیار - قاضی حکم خود را میدهد اما این حکم 3 تا 4 مرحله بالاتر رفته تا تائید شود
    میباید منتظر حکم نهایی بمانید
    حالا فرض کنید حکم مطابق با نظر شما نبود باز هم راه های دیگری هست تا شکایت خود را به نحو دیگری در حوزه قضائی دیگری مطرح نمایید .
    گام هفتم اجرای احکام :
    پس از دریافت حکم نهایی ، این حکم به اجرای احکام میره تا با تایید مسئول مربوطه به اجرا گذاشته بشه

سعی کردم مفصل بنویسیم و جوری موارد را بگوییم که بدرتون بخوره

12. تعداد تشکر ها ازsaeid1346 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

خبر جدید دوستان

از این اقایون و خانم شکایت کردم انشالله هر چه سریعتر حساب هاشون مسدود میشه.ظاهرا درگاهشونم غیرفعال شده !

سپهر ممیز عادل - کامران ممیز عادل - کیوان ممیز عادل - سپیده ممیز عادل

شماره دادخواست و ... رو هم به ساماندهی ارسال کردم تا سایت ایشون ف**یلتر بشه

یکی از بچه ها گفت در صورت نیاز موضوع رسانه ای هم بشه و وقتی ایشون دستگیر شد بقیه دوستانم که اطلاع ندارن یا میترسن بیان شکایت کنن.

مطمئن باش تا اخرش میرم شازده پسر !!!!

عضو جدید asiahosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    164
    تشکر شده در
    103 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid1346 نمایش پست ها
    خبر جدید دوستان

از این اقایون و خانم شکایت کردم انشالله هر چه سریعتر حساب هاشون مسدود میشه.ظاهرا درگاهشونم غیرفعال شده !

یکی از بچه ها گفت در صورت نیاز موضوع رسانه ای هم بشه و وقتی ایشون دستگیر شد بقیه دوستانم که اطلاع ندارن یا میترسن بیان شکایت کنن.

اینشالا که رسیدگی کننده
    موفق باشید

Asiahosting.org - خدمات میزبانی وب حرفه ای داخلی

15. تعداد تشکر ها از asiahosting به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid1346 نمایش پست ها
    خبر جدید دوستان

از کدوم شهری؟ اگه از کرج نیستی ی خونه نقلی و خوب تو کرج اجاره کن چون به زودی هر روز باید پا شی بری کرج تازه بعدش میفهمی که طرف رفته ترکیه اون موقعش که ...

17. تعداد تشکر ها از amir.ali.janbazi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

amir.ali.janbazi

اصفهانم ، لازم باشه کرجم میام خیالت راحت بیشتر از پولشم هزینه میکنم تا یه گوش مالی به این شازده پسر بدم !

شما هم ظاهرا خیلی مشکوک میزنی همه جا رفتی بچه ها رو نا امید کردی برای گرفتن پول خودشون !!!

ای پیت رو از مدیریت سایت میگیرم ، اگر همکاری نکردن با حکم قضایی !!!

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)