صفحه 8 از 49 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 488

موضوع: تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

عضو انجمن medianet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    656
    تشکر تشکر شده 
    378
    تشکر شده در
    313 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

بنظر شما دوستان راهکار جدید چیه و کدام راه مناسب هست و ریسک پایین تری داره ؟
    اونایی که پنل مستقیم ندارند چیکار کنن برای دامنشون چیکار کنند ؟

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    46 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rz04 نمایش پست ها
    انتقال تک تک دامنه به رجیسترار دیگه هزینه و زمان زیادی صرف میشه
    اگه قراره که ریسلو دیگه به ایرانیا سرویس نده ، مثل ریسلرکلاب دامنه هارو خودشون به رجیسترار دیگه منتقل کنند
    من که قبول کردم این زحمت رو خودم متقبل بشم. اما مساله اینجاست که ریسلو اجازه نمیده دامنه رو منتقل کنیم. من ساعت 13:50 دقیقه امروز یه دامنه رو خواستم انتقال بدم اما با وجود اینکه لاک خاموش بود ولی پیام میده که دامنه قفل هست. در حالیکه 3 روز پیش یه دامنه رو بدون مشکل منتقل کردم و کل فرایند انتقال 20 دقیقه هم طول نکشید.

ضمن اینکه برای خود ریسلو پیام گذاشتم ولی تا الان جواب نداده

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad201 نمایش پست ها
    من که قبول کردم این زحمت رو خودم متقبل بشم. اما مساله اینجاست که ریسلو اجازه نمیده دامنه رو منتقل کنیم. من ساعت 13:50 دقیقه امروز یه دامنه رو خواستم انتقال بدم اما با وجود اینکه لاک خاموش بود ولی پیام میده که دامنه قفل هست. در حالیکه 3 روز پیش یه دامنه رو بدون مشکل منتقل کردم و کل فرایند انتقال 20 دقیقه هم طول نکشید.

ضمن اینکه برای خود ریسلو پیام گذاشتم ولی تا الان جواب نداده
    ما امروز چند دامنه منتقل کردیم و مشکلی نبوده. اگه مایلید اسم دامین را بگید یا خصوصی بدید تا بررسی کنم. احتمال زیاد دامین شما یا رجیسترار مقصد یک مشکلی داره.

دامین اگه قفل نباشه وضعیتش توی whois به این صورت ok هست :
    Registrar: REALTIME REGISTER BV
    Sponsoring Registrar IANA ID: 839
    Whois Server: whois.yoursrs.com
    Referral URL: http://www.realtimeregister.com
    Status: ok https://icann.org/epp#ok

یک وضعیت هم توی whois خود رجیسترار هست که اون مهم نیست. این باید ok باشه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط medianet نمایش پست ها
    بنظر شما دوستان راهکار جدید چیه و کدام راه مناسب هست و ریسک پایین تری داره ؟
    اونایی که پنل مستقیم ندارند چیکار کنن برای دامنشون چیکار کنند ؟
    بهترین راهکار چه برای کسانی که پنل مستقیم دارند و چه کسانی که پنل مستقیم ندارند اینه که دامین ها را هرچه سریعتر منتقل کنند به یک رجیسترار معتبر . من در امضام یک مورد معرفی کردم میتونید ببینید و تصمیم بگیرید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    46 پست

ما به ریسلو پیغام دادیم ببینیم مشکل چیه که حتی با وجود اینکه ترانسفر لاک رو خاموش کردم اما کماکان دامنه رو زده client transfer prohibit
    تیکت هم زدم و سوال کردم.
    فعلا که پاسخ ندادن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    16 پست

ما به ریسلو پیغام دادیم ببینیم مشکل چیه که حتی با وجود اینکه ترانسفر لاک رو خاموش کردم اما کماکان دامنه رو زده client transfer prohibit
    تیکت هم زدم و سوال کردم.
    فعلا که پاسخ ندادن
    اگر برميداريد ترسفر لاك رو و تو پنلتون هم زده خاموشه ولي تو هويز هنوز هست اگر بعد از نيم ساعت عوض نشد به احتمال زياد تغييري در اطلاعات هويز تان يا كلن كاستومرتان داديد ( همه موارد تاثير ميذاره يعني حتي تغيير شماره تلفن هم شامل ميشه) كه موجب شده قفل ٦٠ روزه دوباره وصل شود ميتونيد در تيكت بپرسيد كي تغيير داديد و ميگن چه مقدار مانده اگر هم تغييري نداديد و بازم كار نكرد شايد سيستمشون مشكلي داشته باز هم تست كنيد (١-٢ ساعت) اگر نشد تيكت بزنيد
    برای تماس به ایمیل: info [at] iGolchin [dot] com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iGolchin نمایش پست ها
    اگر برميداريد ترسفر لاك رو و تو پنلتون هم زده خاموشه ولي تو هويز هنوز هست اگر بعد از نيم ساعت عوض نشد به احتمال زياد تغييري در اطلاعات هويز تان يا كلن كاستومرتان داديد ( همه موارد تاثير ميذاره يعني حتي تغيير شماره تلفن هم شامل ميشه) كه موجب شده قفل ٦٠ روزه دوباره وصل شود ميتونيد در تيكت بپرسيد كي تغيير داديد و ميگن چه مقدار مانده اگر هم تغييري نداديد و بازم كار نكرد شايد سيستمشون مشكلي داشته باز هم تست كنيد (١-٢ ساعت) اگر نشد تيكت بزنيد
    اینم خودش یه مسئلس، اگه قرار باشه ببریم جای دیگه و دیگه کانتکا ایران نباشه تغییر دادنشون باعث میشه که خودش 60 روز زمان لازم داشته باشه برا ترانسفیر!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    46 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iGolchin نمایش پست ها
    سبلام
    زاستش اره . به دلیل اینکه میخواستم ترانسفر کنم مجبور شدم ادرس ایمیل رو عوض کنم. چون ادرس ایمیل صاحب دامنه معتبر نبود. یعنی میفرمایید بخاطر تعویض ادرس ایمیل این 60 روزه فعال شده؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سبلام
    زاستش اره . به دلیل اینکه میخواستم ترانسفر کنم مجبور شدم ادرس ایمیل رو عوض کنم. چون ادرس ایمیل صاحب دامنه معتبر نبود. یعنی میفرمایید بخاطر تعویض ادرس ایمیل این 60 روزه فعال شده؟
    هر تغییر بدی 60 روز باید صبر کنی.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    46 پست

یه سوال . الان ترانسفر لاک رو فعال کنم. بعد 60 روز میتونم ترانسفر لاک رو غیر فعال کنم و آنی غیر فعال بشه؟؟ یعنی چون وضعیت ترانسفر لاک رو تغییر میدم دوباره 60 روز نمیره تو لاک ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

دوستان یک سؤال. همانطور که میدانید، رجیستری دامین xyz ایران رو تحریم کرده و در نتیجه Resello هم امکان ثبت دامنه‌های جدید xyz را از ایرانی‌ها سلب کرد(همین چند وقت پیش). فقط به دامین‌هایی که قبل از تحریم ثبت شده بودند، همچنان اجازه تمدید داده شد. حالا سؤال این است که با توجّه به وضعیت پیش آمده، اگر دامین‌های xyz را به جای دیگری ترانسفر کنیم، آیا مشمول حالتی میشود که ثبت جدید انجام شده و تحریم xyz یا مشمول حالت تمدید دامنه‌های قبلی شده و تحریم xyz را شامل نمیشود؟ یعنی چه بلایی بر سر دامنه‌های xyz انتقال یافته میاد یا نمیاد؟

- - - Updated - - -

دوستان از وضعیت namecheap و enom اطّلاعی دارند که با ایرانی‌ها چطوری هستند؟

صفحه 8 از 49 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)