نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 72 از 73 نخستنخست ... 2262686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو جدید vahid67 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

مطمن ترین راه این هستش که از اقوام براتون اون طرف باز کنن... من خودم همین کار رو کردم...
    البته اگر کسی رو ندارید قبلا سایت Payment24 کار وریفای اکانت انجام میداد الان خبر ندارم...

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نه متاسفانه کسی رو ندارم.
    البته یه مدت یه نفر رو از فرانسه پیدا کردم و وریفای هم انجام داد ولی با اینکه از VPS فرانسه هم استفاده میکردم اما چند روز بعدش ایمیل زد گفت دوباره باید وریفای کنی که چون دیگه به اون شخص هم دسترسی نداشتم شدیدا به مشکل خوردم، چند روز پیش هم دوباره ایمیل زد و گفت تا 45 روز اگه مدارک ندم کلا حسابمو میبند
    همه سایت های ایرانی از جمله همین payment24 رو سر زدم متاسفانه به بن بست خوردم
    ممنونم از پاسختون

عضو جدید vahid67 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط feelgood نمایش پست ها
    نه متاسفانه کسی رو ندارم.
    البته یه مدت یه نفر رو از فرانسه پیدا کردم و وریفای هم انجام داد ولی با اینکه از VPS فرانسه هم استفاده میکردم اما چند روز بعدش ایمیل زد گفت دوباره باید وریفای کنی که چون دیگه به اون شخص هم دسترسی نداشتم شدیدا به مشکل خوردم، چند روز پیش هم دوباره ایمیل زد و گفت تا 45 روز اگه مدارک ندم کلا حسابمو میبند
    همه سایت های ایرانی از جمله همین payment24 رو سر زدم متاسفانه به بن بست خوردم
    ممنونم از پاسختون
    خیلی اهمیتی نداره که با VPS باشی میتونی از یه ***** خوب استفاده کنی من از VPS استفاده نمیکردم ولی هر بار قبل از لاگین IP رو چک میکردم که حتما تغییر کرده باشه ... اما برای برداشت پول حتما از VPS استفاده می کردم نمیدونم چجوری بود که موقع درخواست پول اگه با *** میرفتم بعد از یه مدت اون درخواست لغو میشد!
    در کل اگر یکبار همه مراحل verify رو کامل انجام بدید مثل تصویر پاسپورت اون کدی که میگه پرینت بگیر و حتی Location و شماره تماس دیگه نیازی به Verify نیست...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
    خیلی اهمیتی نداره که با VPS باشی میتونی از یه ***** خوب استفاده کنی من از VPS استفاده نمیکردم ولی هر بار قبل از لاگین IP رو چک میکردم که حتما تغییر کرده باشه ... اما برای برداشت پول حتما از VPS استفاده می کردم نمیدونم چجوری بود که موقع درخواست پول اگه با *** میرفتم بعد از یه مدت اون درخواست لغو میشد!
    در کل اگر یکبار همه مراحل verify رو کامل انجام بدید مثل تصویر پاسپورت اون کدی که میگه پرینت بگیر و حتی Location و شماره تماس دیگه نیازی به Verify نیست...
    نمیدونم متاسفانه اینم از بدشانسی من بود، با اینکه وریفای شده بود اما بعد از یه مدتی دوباره خواست وریفای بشه.
    ممنون از راهنمایی تون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام دوستان
    برای اولین بار میخام در سایت فریلنسر ثبت نام کنم .
    میخام بدونم چه مدارکی دقیقا بازمه؟ از تو ایران میشه؟ سایتی میشناسید که مدارکو وریفای کنه؟
    ممنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : Re: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    در تأیید حرف های ایشون، حساب oDesk بنده هم بسته شد. بهترینشون همین فری لنسره...

حواله / پرداخت‌های ارزی، ویزا کارت و مستر کارت:
    * برای استفاده از نرم افزار های خارجی نیاز داری که اکانت های VIP تهیه کنی و بهش نیاز داری ولی نمی تونی خریداری کنی چون ارز و حساب بین المللی نداری ؟

* پولی رو میخوای به کشور دیگه ای حواله کنی ؟

*نیاز به واریز ارزی داری ولی حساب بین المللی نداری و نمیدونی باید چیکار کنی؟

* نیاز به حواله یا دریافت ارز، توسط وسترن یونیون داری؟

* میخوای در سفرهای خارجی از خودپرداز همه کشورها پول بگیری و نیاز به ویزا کارت یا مستر کارت داری؟

* میخوای چیزی بخری یا خدماتی دریافت کنی که در عوض باید ارز خارجی پرداخت کنی، حساب خارجی نداری نمیدونی چطور خدمات یا محصول رو دریافت کنی ؟

اگه هر کدوم از این مشکلات و نیازها رو داری
    با مراجعه به سایت Mina Exchange (مینا اکسچنج) به راحتی همه مشکلاتت رو حل کن
    https://.Mina-Exchange.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دوستان سلام.من متوجه نشدم که سایت فریلنسر با هویت ایرانی مشکل داره یا آی پی ایران؟یا با آدرس ایرانی؟اگر یه سفر بریم ترکیه یا امارات اونجا میشه اکانت فریلنسر و پی پال قانونی وری فای کنیم؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام،دوستانی که ثبت نام کردن،راضی بودن؟چطور بوده؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    109 پست

سلام دوستان
    دوستانی که با سایتهایی کار تایید حساب را انجام داده اند تجربه دارند لطفا اعلام کنند تا دیگران بتوانند سایت معتبر را بشناسند ممنون می شوم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.zahedi نمایش پست ها
    دوستان سلام.من متوجه نشدم که سایت فریلنسر با هویت ایرانی مشکل داره یا آی پی ایران؟یا با آدرس ایرانی؟اگر یه سفر بریم ترکیه یا امارات اونجا میشه اکانت فریلنسر و پی پال قانونی وری فای کنیم؟
    به سفر نیست . در اکثر سایت ها شما باید مدارک هویتی مانند کارت اقامت و تلفن ثابت و ادرس و حتی قبض به نام خودتون را ارائه بدید . ایرانی بودن جرم نیست معامله با کشور ایران جرمه !

صفحه 72 از 73 نخستنخست ... 2262686970717273 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)