صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86

موضوع: درخواست هاست برای شیرترانیکس با بازدید و مصرف فوق العاده بالا

عضو جدید mojtaba127 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    74 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هاست برای شیرترانیکس با بازدید و مصرف فوق العاده بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط barghost نمایش پست ها
    دوست عزیز من تضمینی هاست بهش میدم بدون هیچ مشکل بدون هیچ قعطی آقا من مشکل این آقا رو حل می کنم یک ماه رایگاه هاست بهش میدم در صورت نارضی بودن انتقال بده از این بهتر عزیز

ارادت
    شما شرکت ثبت شده دارید یا بصورت شخصی کار هاستینگ میکنید؟

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    135 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba127 نمایش پست ها
    شما شرکت ثبت شده دارید یا بصورت شخصی کار هاستینگ میکنید؟
    دوست عزیز انشاء الله دفتر کار هم خواهیم زد البته شرکت فروش سخت افزار در اصفهان داریم .

دوست عزیز از اینجا معلوم هست شما خریدار هاست نیستید فقط مردم بزارید سرکار .

4. تعداد تشکر ها از barghost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    15 پست

دوست عزیز انشاء الله دفتر کار هم خواهیم زد البته شرکت فروش سخت افزار در اصفهان داریم .

آقارضا خودت ناراحت نکن بابا این معلوم نیست می خواهد چکار کنه با این که حی داری بهش می گی 7 روز تست بازهم می گه شما کی هستید ؟‌ خیلی باحال هست

کاری ندارم اما من که 3 ماهه هاست دانلود دارم تا الان راضی بودم

یاحق

تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    74 پست

دوست عزیز وقتی برای اسکریپت خام سایت من برخی ها حاضر میشن تا یه میلیون تومن هزینه کنن من روی چه حسابی بیام هرشخصی رو محک بزنم؟
    من از کجا بدونم اینکه شما میخواید چند روز به من تست سرویس بدید به چه منظوریه؟ از کجا بدونم برای کپی کردن از اسکریپت من نیست؟
    شما تا الان هرچیزی که گفتید دروغ از آب در اومد!!
    حتی خود شما دارید از یکی دیگه هاست میگیرید بعد با توجیهات بچه گانه سعی دارید که ملت رو بپیچونید؟!
    شما اگه سه چهار ماهه که اینجا عضو هستید من سه چهار ساله! :|
    متاسفم برای طرز فکر بچه گانه تون

7. تعداد تشکر ها از mojtaba127 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    74 پست

منتظر آفر سایر دوستان هستم
    آفرهای معقول و مناسب

حتما نمونه مشتری های پربازدید یا سایت های شیرترانیکسی (که در حال حاضر میزبانی میکنید) رو ارائه کنید

عضو جدید ahmad_softmin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

دوست عزیز من تضمینی هاست بهش میدم بدون هیچ مشکل بدون هیچ قعطی آقا من مشکل این آقا رو حل می کنم یک ماه رایگاه هاست بهش میدم در صورت نارضی بودن انتقال بده از این بهتر عزیز

ارادت
    عزیز ما با هاست‌های‌پولی مشکل داریم! اونوقت شما رایگان یک ماه؟ اونم چی هیچ قحطی؟

10. تعداد تشکر ها از ahmad_softmin به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    135 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba127 نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی برای اسکریپت خام سایت من برخی ها حاضر میشن تا یه میلیون تومن هزینه کنن من روی چه حسابی بیام هرشخصی رو محک بزنم؟
    من از کجا بدونم اینکه شما میخواید چند روز به من تست سرویس بدید به چه منظوریه؟ از کجا بدونم برای کپی کردن از اسکریپت من نیست؟
    شما تا الان هرچیزی که گفتید دروغ از آب در اومد!!
    حتی خود شما دارید از یکی دیگه هاست میگیرید بعد با توجیهات بچه گانه سعی دارید که ملت رو بپیچونید؟!
    شما اگه سه چهار ماهه که اینجا عضو هستید من سه چهار ساله! :|
    متاسفم برای طرز فکر بچه گانه تون
    دوست عزیز همونی که می گید دارم از اون هاست میگرم همکار خودم هست آدرس سایت هم | ارتباط7 | هاست وارز | دامنه | وارز | سی پنل | cpanel | می باشد یکی از همکاران بسیار بسیار عزیز که یکسال هست دارم باحاش کار می کنم و تا الان که الان هست مشکلی برای هیچ مشتری پیش نیومده است . و شما هستید که فکر غلطی دارید آدمی که میاد داخل این کار باید فکر روشنی داشته باشه اگه این کار بکنی وقت مون بزاریم این مشتری میاد اسکریبت دانلود کنیم اون اسکریبت دانلود کنیم این دیگه مشتری مداری نمی شه عزیز واقعا اگر می خواهید با این فکر بروید جلو برای شما خیلی خیلی متاسفم طرز فکر شما بچه گانه هست . 7 روز تست یعنی سرعت رو بسنج کیفیت رو بسنج شما فرق این ها رو نمی دونید می گید اسکریبت می خواهید بدوزدی واقعا متاسفم که این طرز فکر دارید .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    135 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_softmin نمایش پست ها
    عزیز ما با هاست‌های‌پولی مشکل داریم! اونوقت شما رایگان یک ماه؟ اونم چی هیچ قحطی؟
    دوست عزیز شما اول امتحان کنید بعد تصمیم بگیرید . اول سرعت کیفیت کار بسنجید بعد بخرید من این گفتم

تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    74 پست

دوست عزیز همونی که می گید دارم از اون هاست میگرم همکار خودم هست آدرس سایت هم | ارتباط7 | هاست وارز | دامنه | وارز | سی پنل | cpanel | می باشد یکی از همکاران بسیار بسیار عزیز که یکسال هست دارم باحاش کار می کنم و تا الان که الان هست مشکلی برای هیچ مشتری پیش نیومده است . و شما هستید که فکر غلطی دارید آدمی که میاد داخل این کار باید فکر روشنی داشته باشه اگه این کار بکنی وقت مون بزاریم این مشتری میاد اسکریبت دانلود کنیم اون اسکریبت دانلود کنیم این دیگه مشتری مداری نمی شه عزیز واقعا اگر می خواهید با این فکر بروید جلو برای شما خیلی خیلی متاسفم طرز فکر شما بچه گانه هست . 7 روز تست یعنی سرعت رو بسنج کیفیت رو بسنج شما فرق این ها رو نمی دونید می گید اسکریبت می خواهید بدوزدی واقعا متاسفم که این طرز فکر دارید .
    دوست عزیز من شما رو متهم به چیزی نکردم و نمیکنم!!
    ولی سایت من رو خیلی ها در همین انجمن میشناسن و میدونن که مشتری هستم نه ملت سر کار بذار
    سوالاتم رو حق دارم بپرسم و شما هم میتونید جواب ندید
    ولی حق ندارید بگید که "دوست عزیز از اینجا معلوم هست شما خریدار هاست نیستید فقط مردم بزارید سرکار ."

این طرز فکر شما بچه گانه هست :|
    شما چند تا سایت نمونه مشتری معرفی کردید که روی سرورهای شما نیستند! این یعنی دروغ

عضو جدید ahmad_softmin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alvandhost نمایش پست ها
    آقارضا خودت ناراحت نکن بابا این معلوم نیست می خواهد چکار کنه با این که حی داری بهش می گی 7 روز تست بازهم می گه شما کی هستید ؟‌ خیلی باحال هست

کاری ندارم اما من که 3 ماهه هاست دانلود دارم تا الان راضی بودم

یاحق
    شماها هنوز فرق انجمن و تیک پشتیبانی خودتون اشتباه گرفتین! با طرز فکر و نوشتار بچه‌گانه دارین اینجا بحث و گفتگو میکنید!
    بجای دفاعیه از سرویس‌هاتون اومدین یکی به دو میکنید؟
    مطمئن باشید با این تاپیک زدن هیچ مشتری‌ای ساده حاضر نیست سایت کوچیکشو بیاره روی سرورهای شما :|

15. تعداد تشکر ها از ahmad_softmin به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)