صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 34567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 110

موضوع: جی پل

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

پیش فرض پاسخ : جی پل

من یه سری اطلاعات ارائه میدم امیدورام همین افرادی که اعلام کردن در حال پیگیری هستن باعث بانی این باشن سایر مالباختگان بشکل جدی اقدام کنن این انجمن هم شفا نمیده 2000 تا تاپیک هم در این مورد ایجاد شد پس بهتره واقعاً اقدام کنید چون امار دارم شکایتی از این شرکت به دادگستری کرج تا سه شنبه گذشته ارائه نشده ، افراد مالباخته مقیم تهران یا کرج مستقیماً مراجعه میکنید به این آدرس - کرج - طالقانی شمالی ساختمان دادگستری کرج تهیه فرم از دم درب و ترجیحاً دستنویس کنید خودتون که هزینه پرداخت نکنید ارائه مدارک به شعبه 7 اگه اشتباه نکنم طبقه همکفه جنب شعبه اجرای احکام تایید میکنه بعد باید تمبر بگیرید و مراحل رو ادامه بدید صرفاً جهت اطلاع مسافر کرج داشتم از روی کنجکاوی به آدرس مراجعه کردم یه آپارتمان 100% مسکونی و هیچ آمار یا اطلاعی از jaypal نداشتن یه جورایی از هرکس پرسیدم صورت علامت سوال بود من با این درگاه کار نکردم پس نمیتونم شکایتی تنظیم کنم اما عده ای از دوستان پیشنهاد و ابتکار جالبی دادن نهایت یه index برا یه مدت قرار بدین و شکایت رو پیگیری کنید ، افرادی هم موجودی زیادی نداشتن واگذار کنید به خدا که قاضی واقعی خود خودشه ...

2. تعداد تشکر ها ازali0000 به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    203
    تشکر شده در
    127 پست

من هم یکی از این مالباخته ها هستم ولی قبل از اینکه بپیچونه من 1.250.000 تومان طلب داشتم 1 تومنش رو برام زد دفعه بعد درخواست دادم که 250 رو بگیرم دیدم جواب نمیده سریع جابه جا کردم
    مشکل ما می دونی چیه
    من قبلا هم از شتاب دات بیز ضربه خوردم اونم 800 تومان پول ما رو بالا کشید
    فقط به خاطر اینکه مدارک ندم این کلاه سرم رفت
    دیدم جی پال کارش درسته گفتم مدارک هم که نمی گیره گفتم بهتر از اینجا جایی گیر نمیاد
    اومدیم کار کردیم من تراکنشم خیلی بالا بود ولی خدا رو شکر من اتفاقی که افتاده بود سایت رو برای تعمیر حدود 10 روزی بسته بودم و تقربیا تصویه کرده بودم باهاش الی اون مبلغ باقی مونده
    سایت رو بالا آوردم ولی دیدم 250 رو برام نمی زنه شستم خبر دار شد اینم پیچونده
    خیلی پیگیر شدم ولی هر کی به هر نحوی حرفی رو می زدن یکی می گفت از طریق پسر عموش که صرافی داره 1 میلیارد پولو چنج کرده و ریخته تو حساب ترکیه، یکی دیگه می گفت که تو زندانه
    آخر سر هم گفتم ایراد نداره رفتم با یه شرکت که یکی از بچه هارو فرستاده بودم جلو در شرکت استعلام گرفته بودم دیدم راسته مدارک رو تو سایت فرستادم
    حالا دوست داشتید شما هم همین کار رو کنید چون شرکت هایی که مدارک می گیرن مطمئن باشید تو فکر کلاه برداری نیستن
    حالا که خیال من راحته دارم با bazpardakht.com کار می کنیم
    ولی بازم می گم اگه کار با شکایت می خواد بره جلو مطمئن باشید حالا حالاها نمی تونید پولتون رو پس بگیرید
    اگه از بچه ها کسی آشنایی یا یه آدم گردن کلفت تو پلیس فتا یا دادگستری داره می تونه کاری کنه
    چون دادگستری هم خیلی زمان می بره برای رسیدگی، مگه شتاب نبود شکایت کردیم
    کو خبری شد؟
    هیچ خبری از رسیدگی نشد که نشد، خیلی ها شکایت کرده بودن ولی دریغ از پیگیری

5. تعداد تشکر ها از rodfile.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

دیدین گفتم هیچ کدومتون به حقتون نمیرسید
    اینجا ایرانه د ز دی کار روزانه ی مردمه فکر میکنید بر فرض محال به شکایاتتون رسیدگی میکردن بتون کی وقت میدادن؟ حداقل باید بری ۶ ماه دیگه بیای
    یک بنگاه معاملات ملکی از من ۵ میلیون تومان خورد بعد شکایات به اتحادیه املاک، دادگستری، شورای حل اختلاف، تعزیرات سریع ترین وقتی که به من دادن مال ۵ ماه و ۲۱ روز بعد بود
    من بعد ۱ سال و ۳ ماه به پولم رسیدم البته بعد اینکه بیشتر از ۱ میلیون خرج کردم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط online.ir نمایش پست ها
    الان داره با پول ما چه کار میکنه!!!!!!!
    با یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تو ترکیه احتمالا ابرو رو تور کرده داره عشق و حال میکنه و به ریش همتون هم داره میخنده

8. تعداد تشکر ها ازamir.ali.janbazi به دلیل پست مفید

عضو انجمن reza115 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    1,175
    تشکر شده در
    833 پست

سلام

متاسفانه ما هم از سایت جی پال استفاده می کردیم و از همه بدتر حدود 2 هفته مسافرت بودیم

2 روز پیش درخواست تسویه دادم و تا این لحظه خبری نشده

به نظر بنده مدیران این سایت(webhostingtalk) باید اطلاع رسانی می کردند و همین حالا هم دیر نشده
    سایت جی پال همین حالا حدود 1 میلیون تراکنش روزانه داره و این نشون میده که خیلیا هنوز نفهمیدن چی به چیه !

خب
    اینجا ایران هست و این چیزا هم رسم شده(صبح تا شب داریم همدیگه رو گول میزنیم و ...)

به شیطان میگن چیکار می کنی؟
    میگه: سه روز در هفته تو امریکا و اروپا درس میدم
    میگن: خب بقیه روزا کجایی؟
    میگه: میام ایران! کلاس دارم، دارم ادامه تحصیل میدم!
    با هزار تومان هم میتوانید اثر بخش باشید

لطفا 1 هزار تومان عیدی بدین !

10. تعداد تشکر ها ازreza115 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    257 پست

یه مرد پیدا بشه سرورشو دیداس کنه بخوابه بخندیم

12. تعداد تشکر ها از ms96 به دلیل پست مفید

عضو انجمن reza115 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    1,175
    تشکر شده در
    833 پست

راستی این شرکت برای کی هست ؟

نام فروشگاه : يونيکرنل (يگانه دانه پيشرو )
    با هزار تومان هم میتوانید اثر بخش باشید

لطفا 1 هزار تومان عیدی بدین !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

من یک آدرس ازشون دارم رفتم دم اونجا و مسکونی هست و آدرس درست هست، کسانی که تهران هستن همینجا بگن یا پیغام خصوصی بدن یک روز هماهنگ کنیم قبل عید حتما بریم دم خونشون و یک آبروریزی راه بندازیم تا بفهمن اگه قانونی نمیشه راه های دیگری هم هست همینجوری به همین راحتی نیست، چند روز بریم اونجا تعداد هم زیاد باشه می فهمن.
    ویرایش توسط network86 : March 14th, 2014 در ساعت 15:35

15. تعداد تشکر ها از network86 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    257 پست

سرورشو از پارس پک گرفته به پارس پک تیکت بدید سرورشو ببنده ملت الکی پول نریزن تو حلقوم این بچه ک...

WHOIS Search, Domain Name, Website, and IP Tools - Who.is

17. تعداد تشکر ها ازms96 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    22 پست

۶۰۰ هزار تومان پول من رو هم واریز نکرده. هرجقدر هم ایمیل دادم ، تلفن زدم و حتی در فیسبوک برای خودش و برادرش پیغام گذاشتم پاسخگو نیستند.

مساله اینجا هست که سایت بالا هست و برای مثال همین دیروز ۱۴۴ تراکنش به ارزش ۹۲۱ هزار تومان در سایت اش انجام شده و مطمئناْ یک ریال اش رو هم برای کسی واریز نکرده! من برای پارس پک تیکت باز کردم و آدرس این تاپیک رو هم دادم ، اما پاسخ دادند که این موارد رو باید با پلیس فتا در میان بگذارید.

به هر حال داستان هر چه که هست ، این براتون تجربه بشه که اگر با درگاه واسط کار میکنید ، شب به شب درخواست واریز بدید و اجازه ندید مبلغ زیادی جمع بشه که اگر خدایی ناکرده اتفاق مشابه این افتاد ، زیاد متضرر نشید.
    ویرایش توسط taher12112 : March 14th, 2014 در ساعت 23:19

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 34567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)